Pá 20.4.07 17:00 zzREPOR Bar Krušovice Typos FC   (HL3C)
Pá 20.4.07 18:15 zzREPOR Praga Internazionale FC Catchers SC   (HL8F)
So 12.5.07 10:00 zzREPOR Bar Krušovice F.C.s   (HL3C)
So 12.5.07 11:15 zzREPOR Zoidberg FC No fear KK   (HL8G)
So 23.6.07 08:45 zzREPOR Cvrčci FC Bar Krušovice   (HL3C)
So 23.6.07 10:00 zzREPOR Habet Praha FŇ Zoidberg FC   (HL8G)

18. 6. 07 19:00 P2 Rowdies HFC Mastný tyče 11. 8:1 (4:1)
Mastné tyče hrály bez střídání, v průběhu 1.poločasu  i oslabení, když se jeden z hráčů vzpamatovával ze zranění nohy, čehož dokázali Rowdies využít překrásnými kombinacemi na jeden dotek a spoustou vstřelených branek, rovnoměrně rozložených do obou poločasů. Antonín Nevola, Jiří Přeučil
Rowdies HFC Mastný tyče
Jiří Janecký – Milan Bouška, Martin Dlouhý, Filip Fuchsa, Petr Havel, Martin Hošek, Karel Hynek, Zbyněk Mareš, Otakar Mestek, Miroslav Mikulík, Richard Peer, Martin Pleštil, Martin Průša, Zdeněk Sláma vs Pavel Novotný – Michal Borovička, Salem Hebousse, Luboš Janatka, Martin Pech, Petr Sedlák
9., 30., 39., 53. Zbyněk Mareš
12. Zdeněk Sláma
19., 37., 52. Martin Dlouhý
6. Petr Sedlák
4. 6. 07 19:30 zzREPOR Mastný tyče Green tyros 10. 2:3 (1:0)
Na nekvalitní terén slušné utkání. Domácí nedokázali udržet dvoubrankový náskok. Miroslav Seidl, Miroslav Šrámek
Mastný tyče Green tyros
Pavel Novotný – Jan Borovička, Michal Borovička, Ivan Hloušek, Martin Pech, Petr Sedlák, David Sobišek, Robert Štěpánek, Petr Vrbovec vs Miloš Malec – Daniel Dvořák, Tomáš Fencl, Tomáš Franek, Jaroslav Havlík, Tomáš Hustopecký, Lukáš Michl, Jiří Plíšek, Daniel Šimberský
12. Robert Štěpánek
37. Michal Borovička
39., 43. Daniel Šimberský
52. Jaroslav Havlík
28. 5. 07 19:30 zzREPOR Kings FC Mastný tyče 9. 1:1 (1:1)
Velice kvalitní a vyrovnané utkání, které skončilo spravedlivou remízou. Škoda jen, že v průběhu druhého poločasu začalo pršet a utkání bylo ke konci místy nervózní. Boris Pristaš, Jiří Šmejkal
Kings FC Mastný tyče
Jiří Rattay – Martin Bendák, Jan David, Jiří Pivoňka, Petr Potoček, Petr Rathouský, Josef Šubrt, Radek Vodička vs Pavel Novotný – Jan Borovička, Michal Borovička, Ivan Hloušek, Martin Pech, Petr Sedlák, Petr Vrbovec
16. Radek Vodička 4. Jan Borovička
21. 5. 07 19:30 zzREPOR Mastný tyče Inter Lotyšák B 8. 7:4 (2:2)
I přes dobrý začátek Interu je Mastný tyče od půle prvního poločasu viditelně přehrávali. Tomáš Lavička, Dušan Merta
Mastný tyče Inter Lotyšák B
Pavel Novotný – Jan Borovička, Luboš Janatka, Martin Pech, Petr Sedlák, Patrik Štěpánek, Petr Vrbovec vs Pavel Dvořák – Jan Beneš, Pavel Birner, Pavel Bubeník, Jiří Janoušek, Jan Syrovátka
17., 19., 36. Patrik Štěpánek
35., 46. Petr Vrbovec
38., 49. Jan Borovička
10. Jiří Janoušek
11., 59. Jan Beneš
52. Jan Syrovátka
14. 5. 07 19:30 zzREPOR Hertha ZMZ Mastný tyče 7. 1:9 (0:3)
Na 2.ligu v hodně podprůměrném utkání zvítězil přesvědčivě tým Mastný tyče. Domácí Hertha fyzicky nestačila na Mastný tyče (s výjimkou mladého, 17-ti letého dorostence Kváčy, který mimochodem připravil alespoň čestný úspěch pro hráče Havla). Hrálo se v duchu fair-play. Pavel Hroch, Lukáš Mašek
Hertha ZMZ Mastný tyče
Josef Wolf – Jiří Čapla, Jiří Havel, Jiří Kacovský, Petr Kváča, Josef Med vs Pavel Novotný – Jan Borovička, Ivan Hloušek, Luboš Janatka, Martin Pech, Petr Sedlák, Patrik Štěpánek, Robert Štěpánek, Petr Vrbovec
49. Jiří Havel 8., 22., 57., 60. Patrik Štěpánek
24. Petr Sedlák
37., 46. Jan Borovička
42. Robert Štěpánek
60. Petr Vrbovec
7. 5. 07 18:15 zzREPOR Mastný tyče HS Praha 6. 2:4 (0:1)
Po poměrně vyrovnané první půli rozhodli hráči H S v druhé půli mezi 37-47 min. vstřelením 3 branek. Bylo to po jejich jednoznačném tlaku v druhé půli. Roman Zelenka, Pavel Bronec
Mastný tyče HS Praha
Václav Kautský – Jan Borovička, Michal Borovička, Ivan Hloušek, Petr Sedlák, Patrik Štěpánek, Robert Štěpánek vs Tomáš Tvrdík – Aleš Deré, Jan Kaše, Roman Kolín, David Kratochvíl, Zdeněk Kuneš, Miloš Pytlíček, Karel Tošnar
50. Patrik Štěpánek
55. Jan Borovička
27., 37. David Kratochvíl
39. Aleš Deré
41. Jan Kaše
5. 5. 07 10:00 zzREPOR Mastný tyče Důchodci 5. 4:1 (3:0)
Od začátku zápasu převyšovali hráči Mastných tyčí soupeře v rychlosti a hlavně přesnosti a díky tomu se dostávali do šancí. Důchodci v druhé půli neproměnili desítku (podražení ve vápně) a tím se nedostali do hry. Stanislav Petroušek, Pavel Drápal
Mastný tyče Důchodci
Václav Kautský – Jan Borovička, Michal Borovička, Ivan Hloušek, Luboš Janatka, Petr Sedlák, Patrik Štěpánek, Robert Štěpánek, Petr Vrbovec vs Martin Votava – Zdeněk Bajar, Martin Buus, Daniel Černý, Vladimír Dudek, Vít Holer, Petr Hübsch, Michal Kalát, Otakar Moravec, Jana Novotná, Roman Strnad
4. Petr Sedlák
8., 44. Jan Borovička
23. Patrik Štěpánek
55. Roman Strnad
25. 4. 07 18:15 zzREPOR Dřevosprint FC Mastný tyče 4. 3:0 (2:0)
Dřevosprint byl ve všech ohledech lepší a nebýt těžkého terénu ztěžujícího zakončení mohl být rozdíl ještě vyšší.
Dřevosprint FC Mastný tyče
Pavel Blažek – Patrik Barták, Pavel Bokůvka, Pavel Čermák, Miroslav Ježek, František Líman, Jaroslav Líman, Jindřich Marhoul, František Mašek, Michal Šimlinger, Martin Šnábl, Zdeněk Šťastný, Michal Stehlík, Jaromír Tomaides, Jan Toth vs Václav Kautský – Jan Borovička, Michal Borovička, Ivan Hloušek, Luboš Janatka, Petr Sedlák, Patrik Štěpánek, Robert Štěpánek, Petr Vrbovec
14. Jindřich Marhoul
24. Michal Šimlinger
47. Jaromír Tomaides
21. 4. 07 11:15 zzREPOR Mastný tyče A - klub 90 3. 5:2 (4:1)
Pohledné utkání plné fotbalových momentů rozhodla větší efektivita domácích v prvním poločase. v závěru měl převahu A-klub, neboť soupeři docházely síly. Gólově už se ale prosadil pouze jednou. Jiří Hron, Jan Beneš
Mastný tyče A - klub 90
Václav Kautský – Jan Borovička, Ivan Hloušek, Luboš Janatka, Jiří Sobíšek, Patrik Štěpánek, Robert Štěpánek vs Milan Svoboda – Josef Holkup, Tomáš Kaplan, Jiří Lopata, Michal Lukács, David Mareš, Jan Rosák, Jan Rybář, Vojtěch Široký, Bedřich Šťastný, Radek Šťastný
3., 4., 14., 60. Jan Borovička
27. Patrik Štěpánek
20 Jan Borovička
35 Patrik Štěpánek
6. Josef Holkup
55. Bedřich Šťastný
11. 4. 07 18:15 zzZARUB Vokra VV Mastný tyče 2. 6:4 (4:1)
V první půli byla Vokra jasně lepším týmem a vypadalo to na rozhodnutý zápas. Ve druhém poločase se hra vyrovnala a v závěru byly Mastné tyče lepším týmem a kdyby se hrálo o pár minut déle, možná by i vyrovnaly. Martin Šiman, Martin Bušek
Vokra VV Mastný tyče
Radek Činovec – Ondřej Bláha, Michal Bobysud, David Konečný, Petr Popelák, Michael Procházka, Pavel Zmatlík vs Pavel Novotný – Jan Borovička, Michal Borovička, Ivan Hloušek, Luboš Janatka, Martin Pech, Petr Sedlák, David Sobišek, Jiří Sobíšek, Patrik Štěpánek, Robert Štěpánek, Petr Vrbovec
10. Petr Popelák
19., 54. Pavel Zmatlík
24., 47. Michal Bobysud
26. Ondřej Bláha
20., 56., 59. Patrik Štěpánek
37. Robert Štěpánek
2. 4. 07 18:15 zzREPOR Mastný tyče Styx 1. 6:0 k.
Soupeř se nedostavil ani po čekací době. Jiří Hudec, Luboš Hladík
Mastný tyče Styx
Pavel Novotný – Michal Borovička, Ivan Hloušek, Luboš Janatka, Martin Pech, Patrik Štěpánek, Robert Štěpánek, Petr Vrbovec vs