11. Praga Internazionale FC 11 0 0 11 0:66 0

St 2.5.07 17:00 zzHAGI3 Loxia team FC VZ   (HL8D)
St 2.5.07 18:15 zzHAGI3 Indiana Team 1.FC Holešovice   (HL6C)
Ne 3.6.07 12:30 zzNKBE Saens 1.FC C Desítníci CH.C.   (HL6K)
Ne 3.6.07 13:45 zzNKBE Hustec Orange Predators A   (HL6L)
Čt 14.6.07 18:15 zzHAGI4 VZ Vykutálený prasátka   (HL8D)
Čt 14.6.07 19:30 zzHAGI4 Bohdalec PC Kodymka FC   (HL6D)

16. 6. 07 10:00 zzZARUB Dynamit Vršovice Catchers SC 11. 4:1 (1:0)
Utkání velmi nízké úrovně. Za stavu 2:1 mohl srovnat tragický hráč s přezdívkou "hvozd", ale svou šanci zahodil, načež byl spoluhráči okamžitě utracen. Martin Kubelík, Jiří Blažek
Dynamit Vršovice Catchers SC
Oldřich Knyř – Václav Chalupa, Michal Král, Daniel Mlynář, Tomáš Navrátil, Richard Slaměník, Adam Veselý vs Jan Bejkovský – Tomáš Ptáček, Filip Sekanina, Marek Šišák, Marek Vandas, Tomáš Vitásek, Jan Vlach
20., 55., 57. Richard Slaměník
39. Tomáš Navrátil
37. Jan Vlach
9. 6. 07 11:15 zzNKBE Catchers SC Cipískové 10. 2:5 (1:1)
Průběh utkání byl vyrovnaný pouze první poločas a prvních 10 minut z druhé půle. Pak se začala projevovat únava a velké vedro a nedostatečný počet hráčů, kteří by mohli střídat, čehož Cipískové náležitě využili. Utkání hráno fair-play.
Catchers SC Cipískové
Jakub Švasta – Jan Kunst, Filip Sekanina, Marek Šišák, Marek Vandas, Tomáš Vitásek, Jan Vlach vs Jan Svoboda – Jiří Kohout, Josef Moravec, Jan Neskusil, Václav Petříček, Jiří Saler, David Soukup, Pavel Tomšík, Zdeněk Uhlíř, Lukáš Zimmermann
8. Marek Vandas
42. Jan Vlach
15., 43. Lukáš Zimmermann
32., 52. Václav Petříček
49. Jan Neskusil
2. 6. 07 10:00 zzJUNI2 Catchers SC Sebulba Utd. 9. 2:1 (0:1)
Vyrovnané utkání, které bylo charakterizováno velkou útočností a neproměňováním šancí. František Kouba, Ondřej Svatoš
Catchers SC Sebulba Utd.
Jakub Švasta – Jan Bejkovský, Jan Kunst, Marek Šišák, Marek Vandas, Tomáš Vitásek, Jan Vlach vs Jakub Sváda – Jan Ambrož, Marek Doubek, Martin Jindra, Martin Kuták, David Moravec, Antonín Novák, Ondřej Štěpánský, Michal Štumpf, Petr Sváda
44. Marek Vandas
47. Jan Vlach
4. Ondřej Štěpánský
19. 5. 07 08:45 zzHAGI4 Bič boží Catchers SC 8. 4:0 (2:0)
Vyrovnané utkání, které rozhodl svým výkonem hráč Lebeda. Petr Novák, Petr Němeček
Bič boží Catchers SC
Richard Reiniš – Jiří Lebeda, František Nonnemann, Karel Štemberk, Lukáš Velebil, Lumír Velebil vs Tomáš Kadlec – Jan Kunst, Marek Šišák, Jakub Švasta, Marek Vandas, Tomáš Vitásek
17. Jiří Lebeda
21., 40. Karel Štemberk
48. Lukáš Velebil
12. 5. 07 08:45 DEKAN Catchers SC Ben Car 7. 0:4 (0:2)
Catchers jsou zatím neprůbojný tým, chybí jim zkušenost a dravost. V dresu hostů zazářil Lukavský, který svým uměním do osmé ligy nepatří a hlavně díky němu jeho tým jasně vyhrál. Petr Šilhánek, Daniel Navrátil
Catchers SC Ben Car
Tomáš Kadlec – Jan Bejkovský, Jan Kunst, Tomáš Ptáček, Marek Šišák, Jakub Švasta, Marek Vandas, Jan Vlach vs Jan Vosátka – Stanislav Kadeřábek, Martin Lukavský, Petr Mansfeld, Jaroslav Martínek, Tomáš Otisk, Petr Prokopec, David Šroll
20., 50., 57. Martin Lukavský
29. Jaroslav Martínek
5. 5. 07 10:00 zzZL M16 AC FC Catchers SC 6. 1:1 (1:1)
Téměř celý zápas se hrálo na branku M 16. Díky heroickému výkonu brankáře zápas skončil remízou. David Holubovský, Michal Hruška
M16 AC FC Catchers SC
Radek Prokop – Zbyněk Benda, Václav Košař, Ivo Kraft, Jan Sünderhauf, Michal Zvoník vs Tomáš Kadlec – Jan Kunst, Tomáš Ptáček, Filip Sekanina, Jakub Švasta, Marek Vandas, Jan Vlach
14. Radek Prokop 19. Jan Vlach
28. 4. 07 10:00 zzZL Catchers SC ABCOM 5. 0:2 (0:0)
Pěkné utkání s hodně šancemi a bez faulů. Rozhodla zkušenost hostí, kteří po taktické stránce zvládali utkání lépe. Daniel Kraft
Catchers SC ABCOM
Jakub Švasta – Jan Bejkovský, Tomáš Kadlec, Jan Kunst, Marek Šišák, Marek Vandas, Tomáš Vitásek vs Josef Karásek – Michal Borecký, Aleš Pernický, Martin Sejk, Jakub Troják, Tomáš Veselý
48. Martin Sejk
52. Jakub Troják
20. 4. 07 18:15 zzREPOR Praga Internazionale FC Catchers SC 4. 0:6 k.
Rozhodčí se nevyjádřil! Jan Borovička, Luboš Janatka
Praga Internazionale FC Catchers SC
Jan Kofroň – Tomáš Fiřtík, Matyáš Král, David Pavlík, Tomáš Pernis, Adam Šetele, Pavel Škába, František Žák vs Jakub Švasta – Jan Bejkovský, Jan Kunst, Tomáš Ptáček, Filip Sekanina, Marek Šišák, Tomáš Vitásek, Jan Vlach
13. Pavel Škába
52. Jan Kofroň
22., 53. Tomáš Vitásek
55. Jan Bejkovský
59. Marek Šišák
14. 4. 07 11:15 zzPANK1 Catchers SC Plameňáci 1.FC A 3. 2:2 (1:2)
Vyrovnané utkání se spoustou nepřesností na obou stranách. První půli vyhráli Plameňáci 1:2 a druhou pak Catchers 1:0. Celkově tedy zasloužená remíze. Bojovaly obě mužstva.
Catchers SC Plameňáci 1.FC A
Tomáš Kadlec – Jan Bejkovský, Jan Kunst, Marek Šišák, Jakub Švasta, Marek Vandas, Tomáš Vitásek, Jan Vlach vs Jan Růžek – Tomáš Hájek, Pavel Hrubeš, Michal Jun, Jan Kechner, Radek Lepší, Josef Pospíšil, Matyáš Rudolf, Milan Syrový
21. Jan Vlach
39. OG
4. Jan Kechner
26. Michal Jun
7. 4. 07 10:00 zzZL Noťa FC Catchers SC 2. 5:1 (1:0)
Zvítězilo vyzrálejší mužstvo, i když počet šancí byl celý zápas vyrovnaný. Hrálo se v poklidu na nevalném terénu. Adam Kruml, Jiří Havelka
Noťa FC Catchers SC
Ján Pásztor – Martin Blažka, Tomáš Chroust, Jiří Falta, Jakub Halamka, Miloslav Kobera, Martin Loquens, Petr Loquens, Rudolf Řepík, Petr Stejskal, Martin Věžník vs Tomáš Vitásek – Jan Bejkovský, Jan Kunst, Marek Šišák, Marek Vandas, Jan Vlach
11., 33. Petr Loquens
48. Jiří Falta
49. Martin Loquens
51. Jakub Halamka
45. Marek Šišák
31. 3. 07 08:45 P3 Catchers SC Gremio 1. 1:6 (0:4)
Jasné utkání. Adam Mayer, Filip Kašpar
Catchers SC Gremio
Tomáš Kadlec – Jan Bejkovský, Jan Kunst, Filip Sekanina, Marek Šišák, Jakub Švasta, Marek Vandas, Tomáš Vitásek, Jan Vlach vs Petr Jasný – Michal Gráf, Pavel Gráf, Petr Hoke, Peter Janda, Josef Kujal, Petr Šťastný