3. 6. 07 13:45 P2 Terron AC Bozi A Městská policie 8. 3:6 (1:2)
Klidné utkání. Městská policie byla lepším mužstvem. Miroslav Bláha
Robert Sál – Jaroslav Bernát, Rostislav Charvát, Bohumil Exner, Ondřej Pilař, Josef Průša, Lukáš Pulkert, Milan Šebek vs Jiří Sedláček – Jan Fiala, Leoš Grmela, Tomáš Harant, Petr Jůzek, Michal Klimáček, Michal Kožuch, Karel Kreuzer, Vladimír Panýrek, Roman Vyšata
15. Tomáš Harant
30., 35. Michal Klimáček
50., 60., 60. Roman Vyšata
22. 5. 07 18:15 zzBALK Megafloors.cz Městská policie 7. 1:5 (0:1)
Velmi dobré a vyrovnané utkání, tedy do 50. minuty. Domácí v poslední desetiminutovce několikrát chybovali a soupeř toho dokonale využil. Václav Kovařík, Petr Turínek
Megafloors.cz Městská policie
Jiří Šebesta – Peter Brťka, Jan Čermák, Daniel Gregor, Petr Hösl, Michal Palkoska, Richard Starý vs Jiří Sedláček – Jan Fiala, Leoš Grmela, Tomáš Harant, Petr Jůzek, Michal Klimáček, Michal Kožuch, Karel Kreuzer, Libor Martinček, Martin Oppel, Vladimír Panýrek, Roman Vyšata
39. Michal Palkoska 29., 51. Tomáš Harant
50. Michal Kožuch
52. Libor Martinček
58. Jan Fiala
50. Roman Vyšata
15. 5. 07 18:15 zzBALK Městská policie Holosmetky FC A 6. 6:1 (3:0)
Do stavu 2:0 celkem vyrovnané utkání. Hráči Holosmetky drželi více míč na svých kopačkách, ale Policie trestala z rychlých a přesných protiútoků. Zápas se odehrával ve vysokém tempu, se spoustou šancí na obou stranách. Holosmetky všek selhaly v koncovce, naopak Harant si otevřel na Balkáně střelnici. Filip Donát, Tomáš Jozífek
Městská policie Holosmetky FC A
Jiří Sedláček – Jan Fiala, Tomáš Harant, Michal Klimáček, Karel Kreuzer, Libor Martinček, Martin Oppel, Roman Vyšata vs Michal Černoch – Stanislav Hnát, Štěpán Karlík, Patrik Laibl, Pavel Peterka, Marek Rokos, Václav Socher
3. Roman Vyšata
13., 30., 39., 42., 45. Tomáš Harant
52. Pavel Peterka
8. 5. 07 18:15 zzBALK Gambrinus VH Městská policie 5. 1:2 (0:2)
Utkání hrané v rychlém tempu s velkým množstvím šancí na obou stranách. V prvním poločase využila Městská policie dvě příležitosti a ujala se vedení. Po změně stran sice Gambrinus kupil chyby ve snaze vyrovnat, ale policisté toho nedokázali využít. Gambrinus se dočkal až v samém závěru, pouze korekce stavu a Policie zaslouženě zvítězila. Aleš Mička, Zdeněk Liška
Gambrinus VH Městská policie
Michal Petráš – Jiří Kadlčík, Roman Kašajík, Rostislav Kotas, Aleš Lexa, František Novák ml., Martin Přáda, Radek Smolík vs Petr Jůzek – Jan Fiala, Tomáš Harant, Michal Klimáček, Karel Kreuzer, Libor Martinček, Martin Oppel, Vladimír Panýrek, Roman Vyšata
57. Roman Kašajík 23. Karel Kreuzer
29. Vladimír Panýrek
24. 4. 07 18:15 zzBALK Městská policie Folprecht 1.FC 4. 5:1 (3:1)
Tým 1.FC Foprecht vzdoroval do 12. minuty 1. poločasu a pak už bylo jen otázkou kolik branek obdrží.
Městská policie Folprecht 1.FC
Petr Jůzek – Tomáš Harant, Michal Klimáček, Michal Kožuch, Karel Kreuzer, Zdeněk Kreuzer, Vladimír Panýrek, Roman Vyšata vs Josef Körner ml. – Robert Benda, Josef Körner st., Tomáš Turek, Jaroslav Žáček
12., 46. Karel Kreuzer
19. Tomáš Harant
25. Michal Kožuch
38. Michal Klimáček
28. Josef Körner st.
18. 4. 07 19:00 P3 Bum bar PV A Městská policie 3. 4:4 (1:1)
Velmi pohledné utkání se spoustou šancí i gólů na obou stranách. Miloslav Lev, Michal Jakl
Bum bar PV A Městská policie
Jan Klíma – Aleš Brichta, Martin Dušek, David Filinger, Jaroslav Ložek, Pavel Polák, David Šebek, Vladimír Urban, David Václavík vs Petr Jůzek – Jan Fiala, Leoš Grmela, Tomáš Harant, Michal Kožuch, Karel Kreuzer, Libor Martinček, Vladimír Panýrek, Aleš Unger
19. Jaroslav Ložek
33. David Václavík
36. David Filinger
45. Pavel Polák
17., 35., 37. Tomáš Harant
50. Libor Martinček
10. 4. 07 18:15 zzBALK Městská policie Borek hodinářství 1.FC 2. 2:2 (1:0)
Pohledné utkání se spoustou šancí na obou stranách. Zaváhání Městské policie v závěrečné minutě ji stálo bodovou ztrátu. Petr Babický, Jiří Měsíček
Městská policie Borek hodinářství 1.FC
Petr Jůzek – Jan Fiala, Tomáš Harant, Michal Klimáček, Karel Kreuzer, Libor Martinček, Vladimír Panýrek, Jan Tezner, Aleš Unger vs Pavel Horáček – Valéry Koffi, Luděk Michalík, Petr Míšek, Zdeněk Plessl, Michal Rychtera, Daniel Sochor, Martin Suchý, Martin Vlasák, Petr Zouza
1. Jan Tezner
35. Tomáš Harant
48., 60. Petr Zouza 49. Petr Zouza
4. 4. 07 18:00 ZAK Betl K.F.K. B Městská policie 1. 2:5 (0:3)
Pěkné a bojovné utkání, s mnoha šancemi na obou stranách, ale i jasnou převahou Městské Policie. Ta o všem rozhodla už v prvním poločase a po zbytek zápasu, i přes dva góly soupeře kontrolovala vývoj.
Betl K.F.K. B Městská policie
Martin Šaroun – Tomáš Čedík, Petr Cízner, Martin Dolanský, David Dyba, David Filip, Tomáš Hofman, Jan Lutr, Martin Vacek, Petr Wiesner vs Petr Jůzek – Jan Fiala, Tomáš Harant, Michal Klimáček, Michal Kožuch, Libor Martinček, Martin Oppel, David Panýrek, Jan Tezner, Aleš Unger