11. Válcovny plechu MS FC 11 1 3 7 21:46 5
12. R. hvjezda Modřany 11 2 1 8 18:41 -5

Ne 29.4.07 16:15 zzHAGI3 Kovárna PC Potíže   (HL7K)
Ne 29.4.07 17:30 zzHAGI3 Sebranka FC B Guinness AC   (HL7L)
Ne 27.5.07 12:30 zzJUNI1 Hustec Uličníci FC   (HL6L)
Ne 27.5.07 13:45 zzJUNI1 Potíže Real Kamýk   (HL7K)
Ne 17.6.07 13:45 P2 Lipodur FC B Věčná žízeň   (HL6J)
Ne 17.6.07 15:00 P2 Sme moc Beerchester United   (HL7J)

23. 6. 07 10:00 zzZARUB Partizan Praha Callida CS 11. 2:3 (1:0)
Ze strany Partizanu zbytečně nervózní utkání. Po vyrovnaném prvním poločase se Callida dokázala prosadit z brejků. Petr Louša, Robert Fialka
Partizan Praha Callida CS
Vladimír Dubský – Petr Dirbák, Miroslav Ilušák, Michal Jiránek, Pavel Kopřivík, Pavel Kořánek, Jan Pataki, Dušan Škrabánek, Michal Slabý, Michal Sládek, Tomáš Turek vs Josef Táborský – Marek Červenka, Jiří Drábek, Pavel Hrdina, Petr Laurich, Radek Nezval, Pavel Štírek, Martin Strnad
16. Michal Sládek
50. Tomáš Turek
38., 39. Pavel Štírek
45. Martin Strnad
9. 6. 07 10:00 zzZARUB Beton FC Partizan Praha 10. 2:2 (0:2)
Rozhodčí se nevyjádřil. Petr Čáslavský, Josef Čáslavský
Beton FC Partizan Praha
Borek Stěhule – Petr Benda, Jiří Kolísek, Miroslav Kosina, Jan Lebeda, Miroslav Pecka, Jan Plešmíd, Marek Šístek, Lenka Stehnová, Marek Vakerman vs Vladimír Dubský – Miroslav Ilušák, Michal Jiránek, Pavel Kopřivík, Pavel Kořánek, Jan Pataki, Dušan Škrabánek, Michal Slabý, Michal Sládek, Tomáš Turek
31. Petr Benda
33. Jiří Kolísek
4. Michal Sládek
11. Miroslav Ilušák
2. 6. 07 10:00 zzZARUB Partizan Praha 64! FC Kobylisy A 9. 3:2 (1:0)
Byl to pěkný zápas se spoustou nevyužitých šancí. Libor Martinček, Jan Tezner
Partizan Praha 64! FC Kobylisy A
Pavel Vacek – Petr Dirbák, Vladimír Dubský, Miroslav Ilušák, Michal Jiránek, Pavel Kopřivík, Pavel Kořánek, Dušan Škrabánek, Michal Slabý, Michal Sládek, Tomáš Turek vs Jan Binder – Jan Dvořák, Ruslan Lyubachivskyy, Mikuláš Michalík, Dušan Pokorný, Filip Rozsypal, Michal Zbořil
21. Michal Slabý
41., 45. Michal Sládek
43. Michal Zbořil
50. Filip Rozsypal
26. 5. 07 10:00 zzZARUB Válcovny plechu MS FC Partizan Praha 8. 1:6 (1:2)
Velmi dobré utkání, které skončilo jednoznačným vítězstvím Partizanu. Ale uznání zaslouží i poražený tým za předvedenou hru. Josef Faikis, Petr Průša
Válcovny plechu MS FC Partizan Praha
Jakub Svoboda – Michal Bláha, Pavel Čechák, Radek Holeček, Zdeněk Holeček, Jan Štěpánek, Josef Štěpánek vs Vladimír Dubský – Petr Dirbák, Miroslav Ilušák, Michal Jiránek, Pavel Kopřivík, Pavel Kořánek, Jan Pataki, Dušan Škrabánek, Michal Slabý, Michal Sládek, Tomáš Turek, Pavel Vacek
28. Josef Štěpánek 9., 39. Miroslav Ilušák
21. OG
38., 47. Tomáš Turek
58. Michal Jiránek
19. 5. 07 10:00 zzZARUB Partizan Praha R. hvjezda Modřany 7. 3:1 (1:1)
První půle průměrného sedmiligového utkání se rozhodně nenesla v duchu fair play a hráči obou týmů rozhodčímu pozici rozhodně neulehčili. Do vedení se po rychlém brejku dostali hosté, ale už za pět minut bylo vyrovnáno. Vyzrálejší herní projev Partizanu nesl své ovoce i dále a zkraje druhého poločasu rozhodli domácí o svém vítězství. Své vedení mohli pak ještě navýšit, ale žádná z jejich kombinačních akcí se neujala, naopak po několika nepřesnostech a nedorozuměních v obraně mohl Partizan inkasovat, ale jistý brankář Vacek ho podržel. Jan Karlach, Marek Schmidt
Partizan Praha R. hvjezda Modřany
Pavel Vacek – Petr Dirbák, Vladimír Dubský, Miroslav Ilušák, Michal Jiránek, Pavel Kopřivík, Pavel Kořánek, Jan Pataki, Dušan Škrabánek, Michal Slabý, Michal Sládek, Tomáš Turek vs Pavel Prát – Filip Drášil, Lukáš Kliment, Michal Mikyska, Jiří Nessel, Michal Novák, Pavel Semecký, Jan Vedral
14., 39. Tomáš Turek
35. Dušan Škrabánek
57 Pavel Kopřivík 9. Michal Mikyska
12. 5. 07 10:00 zzZARUB Vozovna Hloubětín B Partizan Praha 6. 2:7 (1:3)
Velmi kvalitní utkání s lepší koncovkou hráčů Partizan Praha. Tomáš Doskočil, Jan Slabý
Vozovna Hloubětín B Partizan Praha
Robert Kopřiva – Martin Filipovič, Lukáš Havlík, Filip Hladík, Zdeněk Hladík, Ladislav Kolář, Karel Moravec, Michal Pour, Jan Přibyl vs Vladimír Dubský – Petr Dirbák, Miroslav Ilušák, Michal Jiránek, Pavel Kopřivík, Pavel Kořánek, Dušan Škrabánek, Michal Slabý, Michal Sládek, Tomáš Turek
10., 45. Michal Pour 4. Pavel Kořánek
25., 26., 59. Tomáš Turek
36., 46. Miroslav Ilušák
38. Michal Jiránek
5. 5. 07 08:45 ZAK P.F.C. Partizan Praha 5. 0:4 (0:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém hosté dokázali proměnit šance. Přemysl Jaš, Jiří Veselý
P.F.C. Partizan Praha
Stanislav Heller – Radek Adamec, Jan Čermák, Jan Doležal, Richard Kejval, David Kupr, Jiří Rousek, Petr Vojtěch, Bedřich Vychodil vs Vladimír Dubský – Petr Dirbák, Miroslav Ilušák, Michal Jiránek, Pavel Kopřivík, Pavel Kořánek, Dušan Škrabánek, Michal Slabý, Michal Sládek, Tomáš Turek
29. Dušan Škrabánek
56. Tomáš Turek
59. Pavel Kořánek
60. Michal Jiránek
28. 4. 07 10:00 zzZARUB Partizan Praha New Jersey Devils B 4. 5:1 (3:0)
V první půli dominovali hráči Partizanu, po přestávce New Jersey vyrovnalo hru, ale na vyrovnání skóre už nemělo. Michal Havránek, Jan Landa
Partizan Praha New Jersey Devils B
Vladimír Dubský – Petr Dirbák, Miroslav Ilušák, Michal Jiránek, Pavel Kopřivík, Pavel Kořánek, Dušan Škrabánek, Michal Slabý, Michal Sládek, Tomáš Turek, Pavel Vacek vs Jaroslav Klimek – Pavel Beránek, Ondřej Hálkov, Pavel Hulička, Ladislav Korn, Petr Kučera, Jiří Pelich, Václav Perlík, Radovan Sveykovský
13., 15., 47. Tomáš Turek
18. Miroslav Ilušák
55. Michal Jiránek
33. Jiří Pelich
21. 4. 07 10:00 zzZARUB Hypochondři Partizan Praha 3. 2:4 (2:0)
Hosté předvedli dokonalý obrat, když po půlce prohrávali o dvě branky, ale v poslední patnáctiminutovce soupeři nasázeli 4 branky.
Hypochondři Partizan Praha
Michael Hrnčíř – Martin Hrnčíř, Petr Nosek, Martin Pivoňka, Petr Pivoňka, Martin Skýva, Jan Šmejkal, Jaroslav Šmejkal, Jan Zezulka vs Vladimír Dubský – Petr Dirbák, Miroslav Ilušák, Pavel Kopřivík, Pavel Kořánek, Jan Pataki, Dušan Škrabánek, Michal Slabý, Michal Sládek, Tomáš Turek
28. Miroslav Ilušák
14. 4. 07 10:00 zzZARUB Partizan Praha Hells Bells 1.FC 2. 5:1 (4:0)
Jednoznačná převaha Partizanu po celý zápas. Tomáš Trikal, Marcel Duchek
Partizan Praha Hells Bells 1.FC
Pavel Vacek – Petr Dirbák, Vladimír Dubský, Miroslav Ilušák, Michal Jiránek, Pavel Kopřivík, Pavel Kořánek, Dušan Škrabánek, Michal Slabý, Michal Sládek, Tomáš Turek vs Petr Holík – Pavel Berka, Jiří Dědourek, Patrik Horečka, Michal Javůrek, Martin Koula, Petr Kurimský, Jakub Novák, Tomáš Pokorný, Jan Procházka, Radek Till, David Zezulka
1., 27. Tomáš Turek
22., 26. Michal Jiránek
45. Pavel Vacek
50. Patrik Horečka
7. 4. 07 10:00 zzZARUB GTL B Partizan Praha 1. 1:4 (1:3)
31 minuta:střídání brankáře Partizan-Dubský. Zvítězilo rychlejší a přesnější mužstvo, i když úporné bránění GTL jim dělalo menší potíže. Skóre bylo otevřeno kuriózní vlastní brankou,kdy Novák zavěsil do vlastní branky po dvou tyčích soupeře. Jiří Zeman, Jiří Zbořil
GTL B Partizan Praha
Vladislav Ferkl – Zdeněk Chlebna, Václav Dušák, David Knirsch, Pavel Moravec, Pavel Novák, Karel Semirád, Lukáš Semirád, Aleš Vavřina vs Pavel Vacek – Petr Dirbák, Vladimír Dubský, Miroslav Ilušák, Michal Jiránek, Pavel Kopřivík, Pavel Kořánek, Dušan Škrabánek, Michal Slabý, Tomáš Turek