Po 16.4.07 18:15 zzNOVOB Palmeiras Prosek Per ho tam   (HL6A)
Po 16.4.07 19:30 zzNOVOB B.E.I. - Eurolines UTS Vršovice   (HL3A)
St 23.5.07 19:30 zzPANK3 SP Clif Trona CF   (HL7C)
St 27.6.07 18:15 zzHAGI5 OrangeBoom Wyllitým   (HL8M)
St 27.6.07 19:30 zzHAGI5 Holosmetky FC A Borek hodinářství 1.FC   (HL2B)

25. 6. 07 19:30 zzHAGI2 VŠSK MFF UK D G.I.C La Plate de Cünde 11. 0:5 (0:1)
V utkání poznamenaném nepřízní počasí! po zásluze vyhrál G.I.C La Plate. Jen díky výbornému výkonu brankáři VŠSK Hesovi nebylo skóre utkání ještě vyšší.
VŠSK MFF UK D G.I.C La Plate de Cünde
Dominik Hes – Matej Buzgo, Pavel Käss, Jan Líkař, Tomáš Tejnora, Miroslav Ulrich, Jaroslav Vávra vs Dušan Melíšek – Tomáš Bárta, Ondřej Holub, Jaroslav Horel, Jan Strouhal, Martin Strouhal, Daniel Vališ, Miroslav Vostatek
30. Ondřej Holub
51. Martin Strouhal
56., 57. Jaroslav Horel
60. Jan Strouhal
11. 6. 07 20:15 P1 G.I.C La Plate de Cünde Saens 1.FC A 10. 5:0 (0:0)
Velmi bojovné utkání jednoznačného průběhu. Tým Saens v prvním poločase dobře bránil a uhrál bezbrankovou remízu. Po přestávce se však útočnější soupeř prosadil pěti góly, což hráč Saens Kaněra "řešil" opakovanými hrubými fauly. Zápas se tak dohrával ve vypjaté atmosféře.
G.I.C La Plate de Cünde Saens 1.FC A
Dušan Melíšek – Tomáš Bárta, Zdeněk Feierfeil, Ondřej Holub, Jaroslav Horel, Jan Strouhal, Martin Strouhal, Karel Vacek, Miroslav Vostatek vs Jaroslav Halama – Miloslav Jonáš, Tomáš Kaněra, David Knap, Jan Kropáček, Evžen Trexler, Jan Tuček
33. Martin Strouhal
38. Karel Vacek
48., 52. Jaroslav Horel
55. Jan Strouhal
44 Ondřej Holub 47. Tomáš Kaněra
54. Tomáš Kaněra
4. 6. 07 19:30 DEKAN Milenium Praha FC G.I.C La Plate de Cünde 9. 5:6 (1:1)
Velice pohledný fotbal se spoustou šancí a krásných gólů na obou stranách, lépe hrající De Cunde nechali soupeře dotáhnout na rozdíl jednoho gólu, ale vítězství si v samém závěru vzít nenechali. Michal Jambor, Ivan Soukup
Milenium Praha FC G.I.C La Plate de Cünde
Roman Zvoníček – Petr Hradecký, Radek Malý, Tomáš Nosek, Václav Pabst, Jonáš Peterka, Josef Velán, Petr Vítek vs Dušan Melíšek – Zdeněk Feierfeil, Ondřej Holub, Jaroslav Horel, Roman Müller, Jakub Pírko, Martin Strouhal, Karel Vacek, Daniel Vališ, Miroslav Vostatek
56. Jakub Pírko
29. 5. 07 17:00 zzBALK G.I.C La Plate de Cünde RSC KV junioři 8. 8:0 (5:0)
Jednoznačné utkání hrané skoro celý zápas na jednu bránu. Po poločase domácí polevili, hosté ale ani  jednu šanci na korekci výsledku nevyužili, a tak přišel v posledních 5-ti minutách trest v podobě dalších tří gólů. Karel Kříž, Jan Cruz
G.I.C La Plate de Cünde RSC KV junioři
Dušan Melíšek – Tomáš Bárta, Zdeněk Feierfeil, Ondřej Holub, Jaroslav Horel, Jakub Pírko, Jan Strouhal, Martin Strouhal, Karel Vacek, Daniel Vališ vs Jiří Dolák – Vladimír Albrecht, René Breila, Karel Jaksch, Jan Křížek, Karel Procházka, Jindřich Vich, Karel Wheeler
2. Martin Strouhal
11., 55. Jakub Pírko
15., 16. Jaroslav Horel
20., 58. Ondřej Holub
57. OG
23. 5. 07 18:15 zzPANK4 Pirelli G.I.C La Plate de Cünde 7. 0:6 k.
Tým Pirelli má zřejmě špatný kalendář nebo velkou marodku-k utkání nedorazil ani jeden hráč tohoto týmu.
Pirelli G.I.C La Plate de Cünde
vs Zdeněk Feierfeil – Tomáš Bárta, Jaroslav Horel, Jakub Pírko, Jan Strouhal, Miroslav Vostatek
14. 5. 07 19:15 HANSP G.I.C La Plate de Cünde Orgasmico L.S.D. 6. 6:4 (2:1)
Rozhodčí se nedostavili, po dohodě obou mužstev odpískal Vostarek z G.I.C. La plate. Zápas ve svižném tempu se spoustou šancí na obou stranách, ale Orgasmico střílelo góly jen v době, kdy na hřišti nebyl famózní obránce Vacek.
G.I.C La Plate de Cünde Orgasmico L.S.D.
Dušan Melíšek – Tomáš Bárta, Ondřej Holub, Jaroslav Horel, Jakub Pírko, Jan Strouhal, Martin Strouhal, Karel Vacek, Daniel Vališ vs Milan Dařina – Ondřej Čibera, Michal Čížek, Michal Filip, Karel Jůza, Ondřej Kolanda, David Košacký, Filip Kříž, Matěj Prell, Mikoláš Tuček, Tomáš Zvelebil
59. Mikoláš Tuček
7. 5. 07 18:15 DEKAN Little Eden FC G.I.C La Plate de Cünde 5. 6:5 (6:3)
Rozhodčí se nedostavili. Po dohodě pískali rozhodčí La Plate, hráči Bárta a Vostatek. Vyrovnané utkání.
Little Eden FC G.I.C La Plate de Cünde
Václav Šinkmajer – Tomáš Hlaváč, Martin Hradský, Tomáš Růžička, Václav Šinkmajer, Jiří Žížala, Tomáš Zura vs Zdeněk Feierfeil – Ondřej Holub, Jaroslav Horel, Jakub Pírko, Jan Strouhal, Martin Strouhal, Karel Vacek, Daniel Vališ
48. Jan Strouhal
2. 5. 07 18:15 zzHAGIB G.I.C La Plate de Cünde Lachtánci 1.WC 4. 5:1 (1:0)
Začátek zápasu byl nervózní. Pak se ale vítězný tým ujal vedení a už soupeře do ničeho vážného nepustil, kromě jejich jediného gólu. Jan Cettl, Václav Balous
G.I.C La Plate de Cünde Lachtánci 1.WC
Dušan Melíšek – Tomáš Bárta, Zdeněk Feierfeil, Jaroslav Horel, Jakub Pírko, Jan Strouhal, Karel Vacek, Daniel Vališ vs Ivo Tyburec – Martin Chaloupka, Pavel Kučera, Bohumil Mauer, Roman Novotný, Roman Sýkora, Jarmil Vavřina, Tomáš Voříšek
28., 43. Jaroslav Horel
33. Jan Strouhal
43. Daniel Vališ
53. Jakub Pírko
42. Tomáš Voříšek
23. 4. 07 18:45 TEMPO G.I.C La Plate de Cünde Zodyhyd P.N.P. 3. 11:7 (5:3)
Pohledné utkání s šancemi na obou stranách. O výsledku rozhodla produktivita tria Strouhal - Horel - Strouhal. František Smrčka, Tomáš Frýdl
G.I.C La Plate de Cünde Zodyhyd P.N.P.
Dušan MelíšekJaroslav Horel, Roman Müller, Jan Strouhal, Martin Strouhal, Karel Vacek, Daniel Vališ, Miroslav Vostatek vs Zdeněk Kopic – Michal Bílý, Tomáš Chýle, Jan Cupl, Jaroslav Dobrev, Adam Klinecký, Robert Poppl, Martin Šístek