Út 24.4.07 19:00 P3 Palouk SK Perpetis   (HL8B)
Út 24.4.07 20:15 P3 GFC Regent B Canary FC   (HL8B)
Pá 4.5.07 19:00 P2 Sopouch FC Los Bimbananos   (HL6E)
Pá 4.5.07 20:15 P2 Žlutá křídla Lucky team   (HL5D)

25. 6. 07 19:30 zzPANK1 Vyzunk FM Balabuška TJ 11. 6:0 k.
11. 6. 07 18:45 TEMPO Zodyhyd P.N.P. Vyzunk FM 10. 1:5 (1:3)
Poklidné a pohledné utkání různých poločasů. Začátek se vydařil lépe domácím, kteří úvodní tlak korunovali ve vedoucí gól. To bylo ale vše, hosté přidali a velmi rychle srovnali i skóre. Do půle už hrálo pouze jedno mužstvo a Vyzunk zaslouženě přidal další branky. Po přestávce přebral aktivitu Zodyhyd, jenže neproměňoval šance a z brejků ještě inkasoval. Jan Vokřínek, Tomáš Jiroudek
Zodyhyd P.N.P. Vyzunk FM
Jan Pošta – Jan Bek, Jan Cupl, Jaroslav Dobrev, Adam Klinecký, Zdeněk Kopic, Rami Salameh, Petr Vrba vs Michal Matejka – Allan Kheil, Zdeněk Kmoníček, Otakar Krejsa, Tomáš Krejsa, Michal Procházka, Zdeněk Uhlíř
5. Adam Klinecký 9., 22., 52. Tomáš Krejsa
24. Otakar Krejsa
55. Allan Kheil
4. 6. 07 19:00 P3 VŠSK MFF UK D Vyzunk FM 9. 1:4 (0:3)
Po hrubých chybách brankáře v první půli tým VŠSK prohrával. V druhém poločase se hra vyrovnala a potom Vyzunk svoje vítězství zpečetil čtvrtým gólem.
VŠSK MFF UK D Vyzunk FM
Matej Buzgo – Dominik Hes, Radoslav Janoštiak, Pavel Käss, Jan Líkař, Zdeněk Říha, Miroslav Ulrich, Jaroslav Vávra, Jiří Vávra vs Martin Strnad – Allan Kheil, Zdeněk Kmoníček, Otakar Krejsa, Tomáš Krejsa, Michal Matejka, Tomáš Michl, Jiří Šubrt, Zdeněk Uhlíř
43. Jiří Vávra 5., 28., 59. Tomáš Krejsa
30. Otakar Krejsa
28. 5. 07 20:15 P3 Vyzunk FM Saens 1.FC A 8. 2:2 (1:1)
Velmi vyrovnané utkání, které střídavě ovlivňovala zkušenost a mládí. Skóre otevřel Vyzunk hned ze začátku a celý poločas držel mírnou převahu hlavně díky kvalitnímu forčekingu. Těsně před koncem srovnal výborný Kropáček. 2. poločas už byl naprosto vyrovnaný. Jan Galetka, Matouš Rous
Vyzunk FM Saens 1.FC A
Martin Strnad – Allan Kheil, Zdeněk Kmoníček, Otakar Krejsa, Tomáš Krejsa, Michal Matejka, Tomáš Michl, Michal Procházka, Zdeněk Uhlíř vs Evžen Trexler – Jaroslav Halama, Miloslav Jonáš, David Knap, Jan Kropáček, Jan Kropáček, Luboš Rybár, Jan Tuček, Miroslav Weiner
4. Tomáš Michl
35. Zdeněk Uhlíř
24. Jan Kropáček
34. Jan Kropáček
21. 5. 07 19:30 DEKAN Milenium Praha FC Vyzunk FM 7. 2:1 (0:1)
Nedostavili se rozhodčí, zápas odpískali hráči z 1.FC Homogen. Vyrovnaný zápas, v němž excelovala houževnatost všech hráčů. Konečný výsledek zdaleka nepřekvapil jen hráče Vyzunku, ale všechny přítomné.
Milenium Praha FC Vyzunk FM
Roman Zvoníček – Petr Hradecký, Jan Konfršt, Radek Malý, Tomáš Nosek, Václav Pabst, Josef Velán, Petr Vítek vs Martin Strnad – Allan Kheil, Zdeněk Kmoníček, Otakar Krejsa, Tomáš Krejsa, Michal Matejka, Michal Procházka, Jiří Šubrt, Zdeněk Uhlíř
54. Petr Hradecký
54. Václav Pabst
23. Tomáš Krejsa
14. 5. 07 19:00 P2 Vyzunk FM RSC KV junioři 6. 3:1 (1:1)
Po vyrovnaném prvním poločase a brance na každé straně, svým chováním a zbytečným vyloučením uškodil zápasu a svému týmu hráč Pýcha. Domácí Vyzunk vstřelil v početní převaze dvě slepené branky a dokonce utkání kontroloval hru.

RSC KV Junioři: Rozhodčí nastoupil k utkání sám a hrubě nezvládl emoce na hřišti.
Milan Balda
Vyzunk FM RSC KV junioři
Martin Strnad – Allan Kheil, Zdeněk Kmoníček, Otakar Krejsa, Tomáš Krejsa, Michal Matejka, Michal Procházka, Tomáš Soukup, Jiří Šubrt, Zdeněk Uhlíř vs Jiří Dolák – Karel Jaksch, Milan Krimlák, Jan Olišar, Karel Procházka, Ondřej Pýcha, Jindřich Vich, Karel Wheeler
5., 42. Tomáš Krejsa
43. Tomáš Soukup
14. Ondřej Pýcha 36. Ondřej Pýcha
57. Karel Jaksch
10. 5. 07 20:15 P3 Pirelli Vyzunk FM 5. 3:6 (2:3)
Velmi rychle hrané utkání, které rozhodla větší přesnost v zakončení na straně Vyzunku. Martin Konvalinka, Pavel Chlapec
Pirelli Vyzunk FM
Roman Kulík – David Culek, Jiří Drha, František Jirsa, František Kučera, Jan Kučera, Daniel Petřek, Pavel Rulík, Marek Šetina vs Martin Strnad – Allan Kheil, Tomáš Krejsa, Jaroslav Kroh, Michal Procházka, Lukáš Teplý, Zdeněk Uhlíř
54. Jaroslav Kroh
30. 4. 07 19:00 P2 Vyzunk FM Orgasmico L.S.D. 4. 3:3 (2:2)
Pohledný fotbal nahoru - dolů, se spoustou střel a šancí, skončil zaslouženou remízou. Eduard Unger, Jiří Štěpán
Vyzunk FM Orgasmico L.S.D.
Tomáš Krejsa – Allan Kheil, Zdeněk Kmoníček, Otakar Krejsa, Tomáš Michl, Tomáš Soukup, Martin Strnad, Jiří Šubrt, Lukáš Teplý vs Milan Dařina – Ondřej Čibera, Michal Čížek, Michal Filip, Karel Jůza, David Košacký, Filip Kříž, Martin Troup, Mikoláš Tuček, Tomáš Zvelebil
5. Otakar Krejsa
18. Tomáš Soukup
38. Allan Kheil
9. Michal Čížek
22. Tomáš Zvelebil
46. Karel Jůza
23. 4. 07 18:15 DEKAN Little Eden FC Vyzunk FM 3. 7:7 (2:5)
Rozhodčí se nedostavili!!!

Po dohodě odpískal Michli z Vyzunku a Šinkmajer st. z Edenu.
Utkání velmi slušné úrovně. Vynikali střelecky disponovaní hráči Hlaváč(Eden) a Krejsa T.(Vyzunk).
Little Eden FC Vyzunk FM
Václav Šinkmajer – Jan Chudárek, Dominik Císař, Tomáš Hlaváč, Martin Hradský, Martin Papík, Tomáš Růžička, Václav Šinkmajer, Lukáš Splavec, Martin Švestka, Jiří Žížala, Tomáš Zura vs Martin Strnad – Allan Kheil, Otakar Krejsa, Tomáš Krejsa, Tomáš Michl, Michal Procházka, Tomáš Soukup, Jiří Šubrt, Zdeněk Uhlíř
24., 26., 35., 41., 44. Tomáš Hlaváč
40. Jan Chudárek
53. Václav Šinkmajer
10., 11., 19., 54. Tomáš Krejsa
16. Tomáš Michl
50. Zdeněk Uhlíř
16. 4. 07 19:00 P2 Vyzunk FM Lachtánci 1.WC 2. 1:1 (1:1)
Vcelku vyrovnané, ve druhé půli zbytečně vyhecované utkání, ve kterém každý chvilku tahal pilku.

Kpt. Vyzunk: Vyloučení hráče Matejky bylo po neúmyslném faulu během hry.
Tomáš Procházka, Martin Procházka
Vyzunk FM Lachtánci 1.WC
Martin Strnad – Allan Kheil, Otakar Krejsa, Tomáš Krejsa, Michal Matejka, Tomáš Michl, Michal Procházka, Jiří Šubrt vs Ivo Tyburec – Martin Chaloupka, Pavel Kučera, Bohumil Mauer, Roman Novotný, Roman Sýkora, Jan Tyburec, Jarmil Vavřina, Tomáš Voříšek
2. Otakar Krejsa 53 Michal Matejka
55 Otakar Krejsa
9. Martin Chaloupka 53. Roman Sýkora
2. 4. 07 19:00 P3 G.I.C La Plate de Cünde Vyzunk FM 1. 7:4 (4:2)
Vyrovnané utkání hrané z obou stran dost nervózně. Ve druhém poločase získávali navrch hráči La Plate, kteří svojí převahu vyjádřili i brankově. Jiří Časko, Tomáš Picka
G.I.C La Plate de Cünde Vyzunk FM
Martin Lukeš – Zdeněk Feierfeil, Jaroslav Horel, Jakub Pírko, Jan Strouhal, Martin Strouhal, Karel Vacek, Daniel Vališ, Miroslav Vostatek vs Martin Strnad – Allan Kheil, Zdeněk Kmoníček, Otakar Krejsa, Tomáš Krejsa, Jaroslav Kroh, Michal Matejka, Tomáš Michl, Michal Procházka, Jiří Šubrt