Ne 29.4.07 10:00 zzTKSPA Ginesio Bened VFK   (HL4E)
Ne 29.4.07 11:15 zzTKSPA Odpadlíci Šajtle s.r.o.   (HL8L)
Ne 29.4.07 12:30 zzTKSPA Puk PFC Target FC   (HL6L)
Ne 27.5.07 10:00 P2 666 Kolomajzna TJ   (HL7H)
Ne 27.5.07 11:15 P2 Ginesio Kerata Chíjos   (HL4E)
Ne 27.5.07 12:30 P2 Sever 1.FC Sokol DeVilda   (HL4E)

16. 6. 07 11:15 zzJUNI2 Komtupapa Arctica Islandica 11. 1:2 (0:0)
Velmi pohledné a slušně hrané utkání plné kombinačních akcí. Škoda, že se nehrálo na umělce, ale na hrbolatém Junioru. Všechny branky byly velmi pohledné. Jiří Hušák, Radek Nezbeda
Komtupapa Arctica Islandica
Jaroslav Zatloukal – Tomáš Janča, Jiří Nakládal, Michal Omelka, Michael Rosenfeld, Martin Šabo, Radek Sedláček vs Jiří Hošek – Václav Čermák, Jan Houška, Igor Lembovič, Marek Přeučil, Michal Přeučil, Marek Semerád
58. Michael Rosenfeld 35. Marek Přeučil
55. Marek Semerád
9. 6. 07 12:30 TEMPO Junior Motol Arctica Islandica 9. 2:8 (2:3)
V prvním poločase se hrálo vyrovnaně, ale ve druhém už dominovali hosté. Šimon Hlinovský, Ignác Šneiberg
Junior Motol Arctica Islandica
Patrik Kheml – Daniel Behina, Zdeněk Hartman, Jan Holub, David Hora, Petr Josef, Roman Josef, Ludvík Marek, Radek Zuzák vs Igor Lembovič – Václav Čermák, Jan Houška, Jiří Krtek, Marek Přeučil, Michal Přeučil, Jindřich Smrčina
60. Jan Houška
3. 6. 07 16:15 P3 Arctica Islandica Káca FC B 10. 6:0 k.
Ani po uplynutí desetiminutové čekací doby se ani jeden ze zástupců týmu Káca FC "B" nedostavil. Utkání nesehráno.
Arctica Islandica Káca FC B
Jiří Hošek – Václav Čermák, Jan Houška, Igor Lembovič, Marek Přeučil, Michal Přeučil, Marek Semerád, Jindřich Smrčina vs
20. 5. 07 12:30 P3 Arctica Islandica Borussia Dortšpunt A 8. 2:4 (0:3)
Od první minuty byl jasně lepší hostující tým Borussie, který se hned v prvních minutách dostal do tří tutovek. Brankově se ale prosadili později, po přesné kombinaci. Ve druhé půli zabrali i domácí, ale na zvrat to nestačilo.
Arctica Islandica Borussia Dortšpunt A
Jiří Hošek – Václav Čermák, Tomáš Chvátal, Jan Houška, Jiří Krtek, Igor Lembovič, Michal Přeučil, Marek Semerád, Jindřich Smrčina vs Leon Petrů – Karel Holoubek, Radovan Hujo, Peter Lipták, Roman Macík, Jan Šrepl, Tomáš Vladař, Michal Vojáček
32. Michal Přeučil
56. Jindřich Smrčina
16., 22., 41. Karel Holoubek
17. Peter Lipták
12. 5. 07 15:00 P1 Banana Chiquíta Arctica Islandica 7. 4:1 (1:0)
Utkání příšerné úrovně, kde momentů hodných 5.ligy bylo méně, než pověstného šafránu.
Banana Chiquíta Arctica Islandica
František Kouba – Jiří Mlčkovský, Ondřej Petrželka, Viktor Povýšil, Tomáš Rieger, Petr Šindelář, Karel Vondrák, Jan Zelenka vs Jiří Hošek – Václav Čermák, Tomáš Chvátal, Jan Houška, Igor Lembovič, Michal Přeučil, Marek Semerád
2., 55., 57. Jiří Mlčkovský
54. Jan Zelenka
59. Michal Přeučil 43. Václav Čermák
47. Marek Semerád
6. 5. 07 13:45 P2 Arctica Islandica Chroustova lokomotiva 6. 0:3 (0:2)
Vyrovnané utkání, rozhodla početnější lavička. Petr Fišer, Tomáš Fořt
Arctica Islandica Chroustova lokomotiva
Jiří Hošek – Václav Čermák, Jan Houška, Igor Lembovič, Michal Přeučil, Marek Semerád vs Jan Vojtěch – Martin Beneš, Ondřej Fiala, Jan Labohý, Petr Lukavec, Lukáš Sýkora, Tomáš Sýkora, Rudolf Zárybnický
8., 31. Rudolf Zárybnický
9. Jan Labohý
28. 4. 07 13:45 P2 Blesk VK B Arctica Islandica 5. 4:2 (2:2)
Pohledný fotbal hraný v rychlém tempu. Oba týmy měly spoustu šancí. Tomáš Kafka, Michal Šelmeci
Blesk VK B Arctica Islandica
Jan Žiga – Milan Cina, Pavel Cina, Václav Cina, Martin Müller, Martin Snopek, Jiří Tříska, Luboš Vejmelka vs Jiří Hošek – Václav Čermák, Jan Houška, Marek Přeučil, Michal Přeučil, Marek Semerád, Jindřich Smrčina
7., 41. Martin Snopek
18., 54. Martin Müller
15. Marek Přeučil
25. OG
21. 4. 07 15:00 P2 Arctica Islandica Do Evropy nechceme 4. 6:0 k.
Velice pohodový duel, ve kterém bylo po pár minutách rozhodnuto. Střelec Šoltys zahájil kanonádu a společně se Samcem zlomili Arcticu už v první půli. Největší vzrůšo zajišťoval z vedlejšího hřiště manažer Deportiva Estudiantil, který překřičel všechna tři hřiště na Pražačce. Po změně stran se trefili i domácí, takže celkově se urodilo deset branek.
Arctica Islandica Do Evropy nechceme
Jiří Hošek – Václav Čermák, Tomáš Chvátal, Jan Houška, Jiří Krtek, Jindřich Smrčina vs Radovan Albrecht – Michail Chitrov, Petr Kotáb, Michal Samec, Thomas Šoltys, Jan Švorc
22. Jiří Krtek
50. Tomáš Chvátal
52. Jan Houška
5., 6., 27., 51. Thomas Šoltys
18., 19. Michal Samec
56. Jan Švorc
14. 4. 07 15:00 P3 Arctica Islandica Zelená liška juniors 3. 1:6 (1:2)
Zelená Liška byla od začátku lepším týmem. V průběhu zápasu snaživá Arctica přestávala stačit fyzicky, neboť hrála bez střídání. Posledních 10 minut bylo exhibicí Zelené Lišky, když hráči Arcticy už nemohli. Pavel Bezouška, Jiří Štička
Arctica Islandica Zelená liška juniors
Jiří Hošek – Václav Čermák, Jan Houška, Igor Lembovič, Michal Přeučil, Marek Semerád vs Štěpán Šmíd – Zdeněk Dlask, Tomáš Goldbach, Martin Macků, Miroslav Pecholt, Jan Vacek, David Vlnatý, Jakub Vlnatý, Jiří Vocílka
20. Václav Čermák 4., 57., 60. David Vlnatý
20. Miroslav Pecholt
52. Zdeněk Dlask
54. Jakub Vlnatý
9. 4. 07 12:30 P2 Améby AFC A Arctica Islandica 2. 2:1 (1:1)
Turečtí rozhodčí nejlepší hráče ani komentář neuvedli. Ilhan Sabanoglu, Ali Yilmaz
Améby AFC A Arctica Islandica
Michal Sekowski – Lukáš Cizner, Karel Jindřichovský, Oldřich Růžička, Jan Šípek, David Šmída, Jan Trojánek vs Jiří Hošek – Václav Čermák, Jan Houška, Igor Lembovič, Marek Přeučil, Michal Přeučil
27. Karel Jindřichovský
58. David Šmída
3. Jan Houška
31. 3. 07 15:00 ZAK Arctica Islandica Ústavan 01 KK 1. 2:5 (1:2)
Rozhodčí se k utkání nedostavil. Po dohodě odpískali zástupci obou týmů. Fair-play hrané utkání. Dohromady bylo asi šest faulů.
Arctica Islandica Ústavan 01 KK
Igor Lembovič – Václav Čermák, Tomáš Chvátal, Jan Houška, Marek Přeučil, Michal Přeučil, Jindřich Smrčina vs Tomáš Libora – Petr Červenka, Jindřich Fornůsek, Petr Kotoč, Jakub Marianovský, Martin Mates, Vojtěch Šícha, Filip Stříhavka