Ne 16.9.07 17:30 P1 Arabská Šrot FC   (HL4F)
Ne 16.9.07 18:45 P1 Úderka Žižkov Keckafogo KK VET   (VL3C)
Ne 16.9.07 20:00 P1 Sparta Pankrác Lord Mayor Idiot   (HL3D)
Ne 21.10.07 17:30 P3 Keckafogo KK VET Buran Buran VET   (VL3C)
Ne 21.10.07 18:45 P3 Old boys Bohemia Chips Folprecht 1.FC VET   (VL4A)
Ne 21.10.07 20:00 P3 A - klub 90 Oranjes 04 FC   (HL3D)

1. 12. 07 13:45 P1 Terron AC Bozi B Arctica Islandica 11. 2:2 (1:1)
Oba týmy předvedly vyrovnané utkání, které nakonec skončilo remízou. Ladislav Marek, David Špalek
Terron AC Bozi B Arctica Islandica
Jan Petřík – Jiří Fiala, Peter Lehuta, Pavel Ruml, Milan Šebek, Michal Soukup, Martin Vacek, Petr Zuran vs Marek Semerád – Václav Čermák, Tomáš Chvátal, Jan Houška, Jan Kříž, Igor Lembovič, Marek Přeučil, Michal Přeučil, Jindřich Smrčina
25. Milan Šebek
52. Martin Vacek
29., 49. Marek Přeučil
17. 11. 07 12:30 zzCIS Arctica Islandica Kumpáni 10. 8:7 (4:1)
Zpočátku vyrovnané utkání s šancemi na obou stranách. V závěru 1.poločasu však Arctica začala své šance proměňovat a získala tříbrankové vedení. Na začátku 2.půle se zdálo, že zápas bude v poklidu dohrán, ale v posledních 12 minutách Arctica polevila a málem přišla o vítězství.
Arctica Islandica Kumpáni
Jiří Hošek – Tomáš Chvátal, Jiří Krtek, Igor Lembovič, Marek Přeučil, Michal Přeučil, Marek Semerád, Roman Smida vs Radek Tesař – Rudolf Boukal, Pavel Kaňkovský, Ondřej Koucký, Tomáš Tesař, Robert Zedník
59., 59. Tomáš Tesař
10. 11. 07 17:30 ZAK Jawa Team Arctica Islandica 9. 4:0 (1:0)
Rozhodčí se k utkání nedostavili!
Hráči Jawy hráli 45. minut v pěti lidech. Utkání vynikající úrovně. Mezi střelce se zapsal i brankář Jawy, a to i přestože byl jinak nejmíň fotbalovým hráčem na hřišti.
Jawa Team Arctica Islandica
Jaroslav Vysoký – Jan Gerschon, David Horváth, Ladislav Machulka, Jan Mocek, Martin Palcr, Jan Pokorný vs Jiří Hošek – Václav Čermák, Tomáš Chvátal, Jan Kříž, Igor Lembovič, Marek Přeučil, Michal Přeučil, Marek Semerád, Roman Smida
30. Jaroslav Vysoký
33. David Horváth
39., 58. Jan Mocek
3. 11. 07 15:00 P1 Arctica Islandica Gladiators Beroun 8. 4:0 (3:0)
O třídu lepší Arctica vyhrála zcela zaslouženě.
Arctica Islandica Gladiators Beroun
Jiří Hošek – Václav Čermák, Tomáš Chvátal, Jan Kříž, Jiří Krtek, Igor Lembovič, Marek Přeučil, Michal Přeučil, Marek Semerád vs Vojtěch Marcín – Radek Beneda, Milan Březina, Otmar Ondra, Jiří Patera, Stanislav Pospíšil, Tomáš Vyskočil
10. Jiří Krtek
25. Marek Semerád
28. Michal Přeučil
51. Václav Čermák
27. 10. 07 15:00 P1 England United FC Arctica Islandica 7. 4:2 (2:0)
Vyrovnané, technické utkání. Arctica vypustila závěr prvního poločasu, což se jí krutě nevyplatilo. O tečku za utkáním se minutu před koncem postarali korigující hosté. Jan Veselý, Robert Barák
England United FC Arctica Islandica
Michal Nemček – František Humpál, Michal Lampír, Karel Michl, Tomáš Urban, Radek Zápotocký vs Igor Lembovič – Václav Čermák, Jan Houška, Jan Kříž, Marek Přeučil, Michal Přeučil, Marek Semerád, Roman Smida, Jindřich Smrčina
22. Radek Zápotocký
28. Tomáš Urban
57. Karel Michl
59. Michal Lampír
33., 59. Igor Lembovič
20. 10. 07 13:45 TEMPO Arctica Islandica Bohemia Roztyly 6. 3:3 (1:0)
Zpočátku klidné utkání, kdy domácí i hosté podávali vyrovnaný výkon, se otevřelo v 16.minutě brankou Chvátala. Po změně stran však utkání získalo strhující tempo a za stavu 3:2 v nervydrásajícím závěru hosté srovnali na 3:3. Jakub Dufek, Martin Policar
Arctica Islandica Bohemia Roztyly
Igor Lembovič – Václav Čermák, Tomáš Chvátal, Jan Houška, Jan Kříž, Marek Přeučil, Michal Přeučil, Marek Semerád, Roman Smida vs Petr Krákora – Michal Brabec, Tomáš Brabec, Tomáš Chalupa, Petr Havelka, Dušan Mrozek, Daniel Riedl, Jan Šterner, Aleš Tylinger, Martin Zeman
16. Tomáš Chvátal
32. Roman Smida
43. Václav Čermák
52., 55. Jan Šterner
59. Tomáš Brabec
13. 10. 07 16:15 ZAK Blesk VK A Arctica Islandica 5. 2:3 (0:2)
Vyrovnané utkání, ve kterém stálo štěstí na straně Islandiky. Blesk třikrát nastřelil tyč. Radek Schnider, Michal Rod
Blesk VK A Arctica Islandica
Jan Polenka – Daniel Dvořák, František Fencl, Vladimír Fuka, Martin Müller, Jaroslav Výborný vs Igor Lembovič – Václav Čermák, Tomáš Chvátal, Jan Houška, Jan Kříž, Jiří Krtek, Marek Přeučil, Michal Přeučil, Marek Semerád, Roman Smida
41., 50. Martin Müller 12. Jiří Krtek
23. Roman Smida
36. Marek Přeučil
22. 9. 07 18:45 ZAK Arctica Islandica Ústavan 01 KK 3. 2:1 (1:0)
Velice pohledné utkání, plné fotbalového umění. Petr Hübsch, Roman Strnad
Arctica Islandica Ústavan 01 KK
Jiří Hošek – Václav Čermák, Jan Houška, Igor Lembovič, Marek Přeučil, Michal Přeučil, Jindřich Smrčina vs Tomáš Libora – Jindřich Fornůsek, Matěj Görner, Ondřej Hrubý, Michal Hudec, Jakub Marianovský, Martin Mates, Štěpán Šimůnek, Petr Tesař
26. Marek Přeučil
49. Igor Lembovič
52. Petr Tesař
15. 9. 07 13:45 ZAK Animals Arctica Islandica 2. 7:2 (4:2)
Tým Arctica Islandica se sice ujal vedení, ale soupeř brzy otočil vývoj utkání, v poločase vedl už o dvě branky a nakonec zaslouženě zvítězil velkým rozdílem.
Animals Arctica Islandica
Martin Ferčák – Radek Barták, Petr Hána, Ivan Kravčuk, Mykola Puharskyy, Zdeněk Rožánek, Vladimír Seidl, Jindřich Špaček vs Igor Lembovič – Václav Čermák, Marek Přeučil, Michal Přeučil, Marek Semerád
17. OG
20., 25., 50., 55. Radek Barták
22., 52. Ivan Kravčuk
11. Marek Přeučil
26. Michal Přeučil
8. 9. 07 15:00 P1 Arctica Islandica Spirit bar FC B 1. 2:3 (2:3)
Lepší Spirit zaslouženě vyhrál. Július Šaróka, Jaroslav Čejka
Arctica Islandica Spirit bar FC B
Jiří Hošek – Václav Čermák, Jan Houška, Igor Lembovič, Michal Přeučil, Marek Semerád, Roman Smida vs Martin Koutek – Marek Halaj, Josef Hudeček, Vidan Kolarevič, David Pihrt, Rostislav Šefraný, Tomáš Zahradníček
11. Roman Smida
12. Michal Přeučil
3., 6., 33. Tomáš Zahradníček
15., 39. Vidan Kolarevič
1. 9. 07 12:30 TEMPO Arctica Islandica Junior Motol 4. 7:7 (3:4)
Tvrdě hraný zápas se spoustou šancí i branek na obou stranách. Výsledná remíza nakonec utkání slušela. Petr Vácha, Jan Holík
Arctica Islandica Junior Motol
Jiří Hošek – Václav Čermák, Jan Houška, Jan Kříž, Igor Lembovič, Marek Přeučil, Marek Semerád, Roman Smida, Jindřich Smrčina vs Daniel Behina – Zdeněk Hartman, Jan Holub, David Hora, Miloš Kracík, Ludvík Marek, Jaroslav Šátek