Út 5.6.07 18:15 BECH Perpetis Čubčí pajšl   (HL8B)
Út 5.6.07 19:30 BECH D.G.Team Tatran Válec   (HL6B)

20. 6. 07 20:15 P3 Torzoo Deprese 1. FC 11. 2:2 (1:0)
Velice vyhecované utkání, kvalita však chyběla.
Jiří Dragon – Lumír Honzek, Daniel Jakeš, Josef Jedlička, Boris Kopečný, Martin Kopečný, Martin Kult, Petr Novák, Ľubomír Prokop, Roman Šoula vs Roman Zouza – Marek Čermák, Martin Jakeš, Martin Janeta, Michal Netolický, Radim Novotný, Tomáš Novotný, David Ponert, Josef Ponert, Tomáš Žila
48. Marek Čermák 35. Marek Čermák
45. Josef Ponert
52. Martin Jakeš
13. 6. 07 20:15 P3 Deprese 1. FC Tazmánští čertíci 10. 2:2 (0:1)
Bylo vidět, že název týmu odpovídá mentalitě hráčů, hlavně kapitána, který nemohl zkousnout, že celý zápas byl tým Čertíků lepší. Roman Mráz, Tomáš Hampl
Deprese 1. FC Tazmánští čertíci
Roman Zouza – Marek Čermák, Martin Jakeš, Martin Janeta, Michal Netolický, Radim Novotný, Tomáš Novotný, David Ponert vs Martin Brož – Jaroslav Charvát, Jan Formánek, Ondřej Homolka, Jan Houdek, Ondřej Imlauf, Václav Novák, Tomáš Ptáček
53., 57. Martin Janeta 26. Jan Houdek
43. Ondřej Homolka
6. 6. 07 19:30 zzPANK1 SP Clif Deprese 1. FC 9. 3:0 (0:0)
Vyrovnané utkání, které rozhodla špatná koncovka Deprese v několika velkých šancích, na konci prvního poločasu. Naopak Cliff se dostal do tempa ve druhé půli a ze získané převahy vytěžil zasloužené vítězství. Rozdíl ve skóre mohl být ještě výraznější, nebýt skvělého gólmana"v Depresi". Petr Sváček, Vojtěch Čertík
SP Clif Deprese 1. FC
Karel Šturma – František Cinkl, Zdeněk Fejfar, Tomáš Machotka, Pavel Řezníček, Aleš Šando, Martin Šebek vs Roman Zouza – Petr Fajferlík, Martin Jakeš, Michal Netolický, Radim Novotný, Tomáš Novotný, David Ponert, Josef Ponert, Milan Ponert
42. Zdeněk Fejfar
52. Martin Šebek
55. Aleš Šando
30. 5. 07 19:30 zzPANK3 Deprese 1. FC Senioři Praha B 8. 6:2 (1:1)
Utkání bylo svižné a pohledné, první poločas byl vyrovnaný. V druhé půli získala Deprese navrch. Závěr utkání byl trochu nervózní. Ve 48. minutě vstřelil Vítek gól z penalty za hraní rukou v pokutovém území. Jaroslav Holý, Martin Sumerauer
Deprese 1. FC Senioři Praha B
Roman Zouza – Martin Jakeš, Martin Janeta, Michal Netolický, Radim Novotný, Tomáš Novotný, David Ponert vs Petr Hrášek – Aleš Běhal, Jan Bozděch, Karel Koschin, Bohuslav Macháček, Petr Navrátil, Petr Pokorný, Daniel Vítek, Tomáš Vítek
3., 48. Michal Netolický
32., 55. Martin Jakeš
39. Martin Janeta
58. Tomáš Novotný
2., 48. Tomáš Vítek
24. 5. 07 18:15 zzJUNI1 Paseka FC Deprese 1. FC 7. 0:0 (0:0)
Vyrovnané utkání bez přesného zakončení na obou stranách.Gól padl po přerušení hry,kdy hráči Paseky přestali hrát (neregulérní branka).
"Neuznaný gól po nenechané výhodě-kdy hráč byl sám před bránou a dal gól."J.Ponert
Jakub Troníček, Ondřej Miček
Paseka FC Deprese 1. FC
Libor Beneš – Vladimír Hozman, Petr Kadeřábek, Pavel Kohout, Petr Kozlík, Karel Nachtman, Petr Novotný, František Presl, Miroslav Štulík vs Roman Zouza – Martin Jakeš, Martin Janeta, Michal Netolický, Radim Novotný, Tomáš Novotný, David Ponert, Josef Ponert, Milan Ponert
16. 5. 07 19:30 zzJUNI1 Deprese 1. FC Le Jardin 6. 1:1 (0:1)
Po celý zápas byli domácí lepším týmem, ale museli od první minuty dotahovat. Le Jardin v zádech s výborným gólmanem držel hubený náskok až do závěru, ale snaha Deprese nakonec slavila alespoň jednou úspěch. Jaroslav Exner, Josef Vejšický
Deprese 1. FC Le Jardin
Tomáš Novotný – Marek Čermák, Martin Jakeš, Martin Janeta, Michal Netolický, Radim Novotný, David Ponert, Josef Ponert vs Radek Podveský – Michal Borovan, Jan Chaloupka, Martin Hák, Vojtěch Hrček, Milan Landsmann, Milan Makovec, Petr Semerád
57. Michal Netolický 30 David Ponert 1. Milan Landsmann 45. Jan Chaloupka
10. 5. 07 17:00 zzPANK1 Exact FC A Deprese 1. FC 5. 1:0 (0:0)
"Tragický výkon rozhodčích neovlivnil výsledek." Kapitán Deprese
Utkání nemělo s fotbalem co do činění. Nervózní průběh zápasu ovlivnil morálku hráčů.
Pavel Vachalec, Josef Zitko
Exact FC A Deprese 1. FC
Lukáš Kubásek – Roman Fuzzi, Tomáš Hrdlička, Petr Lojek, Petr Matuška, Michael Rapp, Lukáš Rychnovský, Milan Trýb vs Roman Zouza – Marek Čermák, Martin Jakeš, Martin Janeta, Michal Netolický, Radim Novotný, Tomáš Novotný, David Ponert, Josef Ponert
54. Tomáš Hrdlička 24. Marek Čermák
25. 4. 07 18:15 zzPANK2 Deprese 1. FC Don Giovanni 4. 2:1 (2:1)
Rychlý fotbal, vyrovnané utkání. Jan Kovařík
Deprese 1. FC Don Giovanni
Roman Zouza – Marek Čermák, Martin Jakeš, Martin Janeta, Michal Netolický, Radim Novotný, Tomáš Novotný, David Ponert, Josef Ponert vs Martin Parula – Lukáš Bardoun, František Chalupa, Karel Hanžlík, Petr Hromádko, Jan Šťastný, Jiří Šťastný, Antonín Svoboda
20. Michal Netolický
20. Josef Ponert
19. Lukáš Bardoun
18. 4. 07 18:15 zzZL Deprese 1. FC Yamato Day 02 3. 2:0 (0:0)
Zpočátku vyrovnané utkání, ale postupem času rozhodla zkušenost a razantnost týmu Deprese 1.FC. Jan Pála, Václav Lysczas
Deprese 1. FC Yamato Day 02
Tomáš Novotný – Marek Čermák, Martin Jakeš, Martin Janeta, Radim Novotný, David Ponert, Josef Ponert, Milan Ponert vs Tomáš Řezáč – Robert Flasza, Jan Horyna, Martin Horyna, Martin Matyáš, David Šiktanc
52. David Ponert
59. Martin Jakeš
11. 4. 07 17:00 zzZL Co je? Deprese 1. FC 2. 1:2 (1:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém nakonec zvítězil o něco málo lepší tým. Jinak hra nebyla příliš pohledná. Zdeněk Veselý, Vojtěch Sedmidubský
Co je? Deprese 1. FC
Roman Zimek – Radek Čihák, Jozef Ščury, Jiří Sedlák, Karel Šimek, Jiří Štechmüller, Petr Vorm, Ladislav Zimek vs Roman Zouza – Marek Čermák, Martin Jakeš, Martin Janeta, Radim Novotný, Tomáš Novotný, David Ponert, Josef Ponert, Milan Ponert
23. Jiří Štechmüller 32. Martin Janeta
57. Martin Jakeš
5. 4. 07 17:00 zzPANK3 Deprese 1. FC Trona CF 1. 2:1 (1:0)
Poklidný zápas, až na faul v druhé půli, který byl ohodnocen kartou. Martin Hrbek, Petr Kos
Deprese 1. FC Trona CF
Tomáš Novotný – Marek Čermák, Martin Jakeš, Martin Janeta, Radim Novotný, David Ponert, Josef Ponert, Milan Ponert vs Evžen Vacek – Josef Alferi, Michal Podubecký, Jan Svátek, Jiří Svátek, Libor Švec, Pavel Trojan, Tomáš Veselý