Út 19.6.07 19:00 P2 Jemné a Solené 1.FC Palouk SK   (HL8B)
Út 19.6.07 20:15 P2 GFC Regent B Perpetis   (HL8B)

20. 6. 07 20:15 P3 Torzoo Deprese 1. FC 11. 2:2 (1:0)
Velice vyhecované utkání, kvalita však chyběla.
Jiří Dragon – Lumír Honzek, Daniel Jakeš, Josef Jedlička, Boris Kopečný, Martin Kopečný, Martin Kult, Petr Novák, Ľubomír Prokop, Roman Šoula vs Roman Zouza – Marek Čermák, Martin Jakeš, Martin Janeta, Michal Netolický, Radim Novotný, Tomáš Novotný, David Ponert, Josef Ponert, Tomáš Žila
48. Marek Čermák 35. Marek Čermák
45. Josef Ponert
52. Martin Jakeš
13. 6. 07 17:00 zzPANK1 Co je? Torzoo 10. 0:1 (0:0)
Kvalitní utkání, technicky na úrovni. V prvním poločase vyrovnané, v druhé půli měli hráči Torza více ze hry, protože domácí hráli bez střídání. Jan Leibl st., Radovan Fiřtík
Co je? Torzoo
Jozef Ščury – Jiří Sedlák, Karel Šimek, Jiří Štechmüller, Petr Vorm, Ladislav Zimek vs Ľubomír Prokop – Daniel Jakeš, Václav Jílek, Boris Kopečný, Martin Kopečný, Martin Kult, Petr Novák, Jan Šmíd, Roman Šoula
57. Petr Novák
7. 6. 07 19:30 zzTKSPA Torzoo Trona CF 9. 2:1 (0:1)
Utkání se odehrálo v duchu fair-play. Zvítězilo zkušenější družstvo Torzoo, především díky výkonu v druhém poločase. Jan Chládek, Pavel Mařata
Torzoo Trona CF
Jiří Dragon – Lumír Honzek, Václav Jílek, Boris Kopečný, Martin Kopečný, Martin Kult, Petr Novák, Ľubomír Prokop, Jan Šmíd vs Evžen Vacek – Josef Alferi, Robert Alferi, Stefano Milici, Jan Svátek, Libor Švec, Pavel Trojan, Tomáš Veselý
34. Martin Kult
55. Boris Kopečný
29. Libor Švec
30. 5. 07 19:30 zzLASKO Yamato Day 02 Torzoo 8. 5:1 (3:0)
Yamato byl lepším týmem, i když svými chybami jim pomohl gólman Torzaa. Tři góly byly po jeho chybách. Petr Český, Lukáš Hofman
Yamato Day 02 Torzoo
Jan Jelínek – Tomáš Bím, Robert Flasza, Jan Horyna, Martin Horyna, Martin Matyáš vs Ľubomír Prokop – Lumír Honzek, Daniel Jakeš, Václav Jílek, Boris Kopečný, Martin Kult, Petr Novák, Jan Šmíd, Roman Šoula
52. Martin Kult
23. 5. 07 17:00 zzZARUB Tazmánští čertíci Torzoo 7. 1:4 (0:1)
V horkém odpoledni začal zápas v ospalém tempu. První poločas měl celkem vyrovnaný průběh, hráči týmu Torzoo se ujali vedení. Po přestávce se úroveň hry mírně zlepšila, vedoucí tým přidal další góly a zaslouženě zvítězil.
Tazmánští čertíci Torzoo
Tomáš Ptáček – Jan Beck, Jaroslav Charvát, Jan Formánek, Jan Houdek, Ivan Málek, Václav Novák, Vladimír Šíma vs Ľubomír Prokop – Daniel Jakeš, Václav Jílek, Boris Kopečný, Petr Novák, Jan Šmíd, Roman Šoula
57. Jaroslav Charvát 19. Roman Šoula
40. Boris Kopečný
54. Petr Novák
55. Jan Šmíd
16. 5. 07 18:15 zzPANK4 Torzoo SP Clif 6. 0:2 (0:2)
Hezké utkání, které rozhodl první poločas.
Torzoo SP Clif
Jiří Dragon – Václav Jílek, Boris Kopečný, Martin Kult, Petr Novák, Ľubomír Prokop, Jan Šmíd, Roman Šoula vs Karel Šturma – František Cinkl, Zdeněk Fejfar, František Jelínek, Petr Koten, Pavel Řezníček, Aleš Šando, Martin Šebek
19. Petr Koten
22. Pavel Řezníček
9. 5. 07 18:15 zzPANK4 Senioři Praha B Torzoo 5. 2:1 (0:0)
Od začátku velmi vyrovnaný zápas, který dlouho vydržel bez vstřelené branky. Hosté hráli od druhé půle ve čtyřech v poli, přesto vstřelili úvodní branku. Dlouho držený výsledek domácí otočili dvěma rychlými trefami na konci utkání. Filip Šindelář, Tomáš Fiala
Senioři Praha B Torzoo
Karel Koschin – Aleš Běhal, Lukáš Boček, Pavel Hampl, Petr Hrášek, Bohuslav Macháček, Petr Navrátil, Petr Pokorný, Daniel Vítek, Tomáš Vítek vs Jiří Dragon – Lumír Honzek, Daniel Jakeš, Václav Jílek, Ľubomír Prokop, Jan Šmíd, Roman Šoula
55. Petr Pokorný
58. Bohuslav Macháček
39. Roman Šoula
23. 4. 07 19:15 ZAK Torzoo Paseka FC 4. 4:6 (1:3)
Od začátku jednoznačné utkání, ve kterém Paseka za stavu 6:1 už viděla dva body v kapse a tak trochu povolila. Bojovné Torzoo toho využilo ke zdramatizování a to ještě několik šancí neproměnilo. Michal Petráš
Torzoo Paseka FC
Jiří Dragon – Lumír Honzek, Daniel Jakeš, Václav Jílek, Boris Kopečný, Martin Kult, Petr Novák, Ľubomír Prokop, Roman Šoula vs Petr Kadeřábek – Libor Beneš, Aleš Drnec, Pavel Kohout, Petr Novotný, Tomáš Panenka, František Presl
40. Petr Novotný
18. 4. 07 20:15 zzNOVOB Le Jardin Torzoo 3. 3:1 (2:1)
Pohledné utkání, téměř bez faulů. Spousta kombinací na jeden dotek. Hráči obou týmů předvedli "ťukes" na vysoké úrovni. Rozhodla pohotovost střelce Horkého z týmu Le Jardin.
Le Jardin Torzoo
Radek Podveský – Michal Borovan, Roman Dočekal, Martin Hák, Karel Horký, Vojtěch Hrček, Milan Makovec vs Jiří Dragon – Lumír Honzek, Daniel Jakeš, Václav Jílek, Boris Kopečný, Martin Kult, Petr Novák, Ľubomír Prokop, Jan Šmíd
3., 27. Karel Horký
36. Milan Makovec
28. Ľubomír Prokop
12. 4. 07 17:00 zzPANK1 Torzoo Exact FC A 2. 2:0 (1:0)
Vyrovnané utkání. Petr Kozel, Pavel Suchopár
Torzoo Exact FC A
Petr Novák – Jiří Dragon, Lumír Honzek, Václav Jílek, Martin Kult, Ľubomír Prokop vs Lukáš Kubásek – Pavel Baran, Roman Fuzzi, Miloslav Hartman, Tomáš Hrdlička, Petr Lojek, Petr Matuška, Michael Rapp, Lukáš Rychnovský
27. Ľubomír Prokop
56. Lumír Honzek
4. 4. 07 18:15 zzPODVI Don Giovanni Torzoo 1. 3:1 (2:1)
Zápas byl soubojem zkušeností týmu Torzoo s mládím Dona Giovanniho. Zatímco hosté někdy až těžkopádně kombinovali domácí mladíci se pokoušeli o častou střelby, mnohdy však na úkor přesnosti. Skóre tak otevřelo Torzoo, nicméně Don Giovanni stačil do přestávky otočit na 2:1. V závěru zápasu pak přidal ještě vítěznou pojistku. Jaroslav Čejka, Michal Čejka
Don Giovanni Torzoo
Martin Parula – Karel Hanžlík, Petr Hromádko, Jan Šťastný, Jiří Šťastný, Antonín Svoboda, Vratislav Ulman, Ladislav Zelenka vs Jiří Dragon – Václav Jílek, Boris Kopečný, Martin Kult, Ľubomír Prokop, Roman Šoula