10. Sací komando Modřany 11 3 1 7 14:32 7

So 19.5.07 13:45 zzPANK2 GoGo 1.NC Vitellony FC   (HL8J)
So 19.5.07 15:00 zzPANK2 Sloni na Pobřeží A Blizzard ZM   (HL8J)
So 2.6.07 12:30 zzJUNI1 RAMS GoGo 1.NC   (HL8J)
So 2.6.07 13:45 zzJUNI1 Tankista Orange Vozovna Hloubětín A   (HL8J)
So 16.6.07 11:15 zzHAGI2 Borussia Dortšpunt A Chroustova lokomotiva   (HL5F)
So 16.6.07 12:30 zzHAGI2 Újezd Calcio ALT 1.AK   (HL6G)

17. 6. 07 15:00 P2 Sme moc Beerchester United 11. 5:2 (1:1)
Utkání hrané v poklidném tempu bez zřetelnější převahy jednoho z týmů. Bylo zřejmé, že ani jeden celek body nutně nepotřebuje. Po na skóre vyrovnané první půli rozhodlo o výhře Sme moc technicky velmi dobře vybavené talentované duo domácích. Je vidět, že Sme moc existenční starosti ještě dlouho řešit nebudou. Jan Pataki, Pavel Kopřivík
Sme moc Beerchester United
Josef Březina – Libor Bečvář, Jan Pokorný, Filip Šarboch, Václav Šimáček, Martin Vodrážka, Radek Voštiňák vs Lukáš Pilař – Miroslav Čanecký, Michal Černoch, Norman David, Filip Ernest, Matej Ferančík, Štěpán Pavlíček, Petr Vítek
8., 49. Filip Šarboch
37., 39. Radek Voštiňák
53. Josef Březina
11. Filip Ernest
38. Matej Ferančík
10. 6. 07 12:30 zzTKSPA Tutto bene A Sme moc 10. 8:1 (0:1)
První poločas utkání byl vyrovnaný. Domácí měli poziční převahu a hosté dokázali vsítit první branku. Ve druhém poločase vytěžili domácí ze své převahy několik branek. Hosté postupně rezignovali na výsledek zápasu. Martin Šik, Petr Matoušek
Tutto bene A Sme moc
Martin Řádek – Lukáš Dvořák, Josef Fidler, Petr Hybský, David Jahodář, Jan Jironč, Pavel Kubal, Daniel Mimra, Marian Růžek vs Stanislav Vlasák – Libor Bečvář, Jan Dvořák, Filip Šarboch, Václav Šimáček, Martin Vodrážka, Radek Voštiňák
35., 42. Jan Jironč
40. Pavel Kubal
47. Lukáš Dvořák
47., 52., 59. Josef Fidler
59. Petr Hybský
24. Radek Voštiňák
3. 6. 07 13:45 zzTKSPA Sestra Sojka Sme moc 9. 1:4 (1:1)
Pěkně hrané utkání. Malý počet hráčů Sestry Sojky nebyl skoro znát. Hráči kontrolovali balón a útočili. V posledních dvanácti minutách však nestačili fyzicky.
Sestra Sojka Sme moc
Jan Kratochvíl – Jan Bělonožník, Jan Hlaváček, Ondřej Vála, Michal Vlasák, Jiří Výborný vs Stanislav Vlasák – Libor Bečvář, Josef Březina, Jan Dvořák, Ondřej Fišer, Jan Pokorný, Filip Šarboch, Václav Šimáček, Martin Vodrážka, Radek Voštiňák
10. Jiří Výborný 7., 55. Josef Březina
48., 59. Jan Dvořák
27. 5. 07 15:00 zzANG Sme moc Sací komando Modřany 8. 2:1 (1:0)
Průměrné utkání s mnoha nepřesnostmi. Za zmínku stojí gól z půlky od Voštiňáka a gól domácího gólmana přes celé hřiště. Radek Maier, Jiří Kolařík
Sme moc Sací komando Modřany
Stanislav Vlasák – Libor Bečvář, Josef Březina, Jan Dvořák, Jan Pokorný, Filip Šarboch, Václav Šimáček, Martin Vodrážka, Radek Voštiňák vs Petr Vašák – Bohumil Doležal, Václav Dvořák, Petr Hrachovský, Jan Lukáč-Baranec, Ladislav Švábenický ml., Jiří Waters
10. Jan Dvořák
34. Radek Voštiňák
53. Petr Vašák
20. 5. 07 15:00 zzZARUB Rotopedi Sme moc 7. 0:6 k.
6. 5. 07 13:45 zzTKSPA Sme moc Polární sumci 6. 5:1 (2:0)
Průměrné utkání s převahou domácích.
Sme moc Polární sumci
Stanislav Vlasák – Libor Bečvář, Jan Dvořák, Ondřej Fišer, Jan Pokorný, Václav Šimáček, Martin Vodrážka vs Vojtěch Račanský – Pavel Bočan, Lukáš Dušík, Tomáš Dušík, Martin Mihalík, Jan Zmátlík
24., 53. Martin Vodrážka
28., 55. Ondřej Fišer
43. Jan Pokorný
59. Martin Mihalík
29. 4. 07 13:45 zzTKSPA Opatoff A K Sme moc 5. 9:3 (4:0)
Opatoff byl běhavější a techničtější, ale kdyby se soupeři nezranil hráč a měl o něco lepší koncovku, mohl být výsledek vyrovnanější. Martin Bajer, Michal Petr
Opatoff A K Sme moc
Přemysl Krupka – Martin Liška, Jan Rozlivka, Martin Semerád, Jan Štorch, Pavel Svoboda vs Ondřej Fišer – Josef Březina, Jan Dvořák, Jan Pokorný, Václav Šimáček, Radek Voštiňák
2., 20., 37., 41., 58. Pavel Svoboda
5., 23. Martin Semerád
50. Jan Štorch
55. Martin Liška
43., 46., 59. Josef Březina
22. 4. 07 13:45 zzTKSPA Sme moc Lynx 4. 2:3 (0:1)
Průměrné utkání, se šťastnějším koncem pro Lynx.
Otta, Jakub
Sme moc Lynx
Stanislav Vlasák – Libor Bečvář, Josef Březina, Jan Dvořák, Ondřej Fišer, Martin Mráz, Jan Pokorný, Filip Šarboch, Václav Šimáček, Radek Voštiňák vs Jiří Chloupek – Ladislav Daniš, Jiří Feitl, David Hrubý, Milan Humeník, Petr Janoušek, Lukáš Kolinger, Josef Kovář, Zdeněk Kovář, Karel Nepraš, Jiří Prais
34. Josef Březina
58. Martin Mráz
1. Karel Nepraš
49. Zdeněk Kovář
56. Milan Humeník
15. 4. 07 16:15 zzTKSPA Free team Sme moc 3. 7:0 (4:0)
Pohledné utkání se spoustou šancí, efektivnější v koncovce byli domácí. David Knirsch, Karel Semirád
Free team Sme moc
František Kohák – Petr Calda, David Ejem, Ondřej Frýba, Václav Frýba, Petr Malknecht, Petr Meckel, Ladislav Šlápota vs Martin Vodrážka – Libor Bečvář, Josef Březina, Jan Dvořák, Ondřej Fišer, Martin Mráz, Jan Pokorný, Filip Šarboch, Václav Šimáček, Stanislav Vlasák, Radek Voštiňák
4., 13., 44. Petr Malknecht
18., 29. Václav Frýba
37. Ondřej Frýba
51. David Ejem
9. 4. 07 12:30 zzTKSPA Sme moc Erko Kbely 2. 1:2 (1:1)
Hosté, ač bez střídání a s vyšším věkovým průměrem, vyhráli naprosto zaslouženě, rozhodly zkušenosti.
Sme moc Erko Kbely
Libor Bečvář – Josef Březina, Jan Dvořák, Ondřej Fišer, Jan Pokorný, Václav Šimáček, Stanislav Vlasák, Martin Vodrážka vs Pavel Novák – Radovan Fiřtík, Petr Havlíček, Jan Leibl st., Jan Macháč, Michal Malý, Martin Pácha, Tomáš Weinfurt
30. Libor Bečvář 20. Martin Pácha
50. Radovan Fiřtík
1. 4. 07 13:45 zzTKSPA Dynamo R.U.M. A Sme moc 1. 3:3 (2:1)
Vyrovnaný zápas, zasloužená remíza.
Tomáš Bělina, Jiří Benák
Dynamo R.U.M. A Sme moc
Ludvík Peřina – Přemysl Jošek, Vladimír Kopecký, Vladimír Koudela, Jiří Ohainka, Přemysl Renský, Jiří Rus, Michal Šelmeci, Tomáš Valouch vs Libor Bečvář – Josef Březina, Jan Dvořák, Ondřej Fišer, Jan Pokorný, Václav Šimáček, Martin Vodrážka