Ne 1.4.07 13:45, 15:00 zzPANK1 Atlético Cerveza
Čt 12.4.07 17:00, 18:15 zzPANK2 Pivní balet
Ne 15.4.07 08:45, 10:00, 11:15, 12:30, 13:45 ZAK Diesel 1.FC
Ne 15.4.07 13:45, 15:00 zzJUNI1 Alvarez D.C.
Ne 15.4.07 15:00, 16:15, 17:30 zzPANK4 Rohožník United FC B
Ne 15.4.07 16:15, 17:30 zzPANK1 Atlético Cerveza
Ne 6.5.07 10:00, 11:15, 12:30 zzZLICH Hashlerka THC 1993 A
Ne 6.5.07 17:30, 18:45 zzPANK2 Atlético Cerveza
Pá 11.5.07 19:00, 20:15 P2 FC 1869
Další pískání Kompletní rozpis pískání

23. 6. 07 12:30 zzJUNI1 Seznam.cz FC Alvarez D.C. 11. 0:1 (0:1)
Napjaté utkání, ale bez zákeřných faulů, vyhrálo mužstvo, které dalo gól. Tomáš Bárta, Michal Adámek
Seznam.cz FC Alvarez D.C.
Tomáš Pek – Martin Dobrovolný, Ladislav Hájek, Jan Pytel, David Šalda, Pavel Urban, Jan Zelenka, Petr Zelenka vs Robert Jiroušek – Tomáš Hruška, David Jiroušek, Patrik Šaban, Eduard Souček, Ladislav Vamberský
24. Eduard Souček
23. 6. 07 12:30 TEMPO Rohožník United FC B Atlético Cerveza 11. 4:7 (2:5)
Velmi kuriózní utkání. Rohožník odehrál první půli oslaben, čehož soupeř využil k vytvoření tříbrankového náskoku. Pak se ale zranil hráč Atletica a Rohožníku dorazil opozdilec, takže se situace otočila. Za šest minut snížili domácí na 4:5 a vypadalo to na rychlý obrat. Oslabené Atletico však překvapivě vedení porvtdilo.
Rohožník United FC B Atlético Cerveza
Marcel Maňák – Jaromír John, Stanislav Nový, Miroslav Táborský, Antonín Tuček, Petr Váňa vs Jakub Hulík – Daniel Kropík, Martin Lukáč, Petr Lukáč, Jan Procházka, Jan Zachariáš
6. Marcel Maňák
15. Miroslav Táborský
33., 36. Jaromír John
48 Antonín Tuček 3., 13. Martin Lukáč
8., 9., 17., 50., 56. Jan Zachariáš
23. 6. 07 12:30 zzZARUB Ramutant CF Delivery FC 11. 5:1 (2:1)
Za začátku se zdálo, že tým Delivery bude mít v průběhu zápasu převahu. Situace se však zvrátila a iniciativy se ujal Ramutant. Delivery dokázalo pouze před prvním poločasem snížit na 1:2. Druhá půle až na drobné výjimky v závěru zápasu pod vedením Ramutantu. Marcel Saffin, Tomáš Anděl
Ramutant CF Delivery FC
Jiří Klečka – Filip Francek, František Klečka, Lukáš Opava, Petr Petřina, Michal Vávra, Michal Vítek vs Dominik Kadlec – Jan Balcer, Jiří Engel, Jiří Kadlec, Jan Roth, Filip Turek, Josef Vladyka
5., 10., 34., 57. Michal Vávra
42. Lukáš Opava
28. Filip Turek
23. 6. 07 12:30 zzPODVI FC 1869 Diesel 1.FC 11. 1:4 (1:1)
Pohledné utkání s pěkným nasazením. Karel Horký
FC 1869 Diesel 1.FC
Jakub Kotrč – Alexandr Jakobe, Jan Krátký, Lukáš Novák, Josef Šafařík, Jakub Vrtiška vs Roman Švec – Igor Bondar, Zbyšek Homola, Martin Klinger, František Mašek, Pavel Mázl, Tomáš Moravec, Michal Schindler, Petr Wachfaitl
12. Jan Krátký 7. Igor Bondar
40. Petr Wachfaitl
50. František Mašek
51. Zbyšek Homola
23. 6. 07 12:30 zzTKSPA Pivní balet Homogen 1.FC B 11. 1:3 (0:1)
V první půli koncert neproměněných šancí. V hlavních rolích tyče branek, vedlejší úlohy patřily hlavně hráčům Pivního baletu. Homogen hrál to, co potřeboval a to mu stačilo na poločasové vedení 1:0.
Tentýž scénář se opakoval i po přestávce, kdyby Balet proměnil alespoň polovinu svých šancí, jasně by vyhrál.
Tomáš Bárta, Jan Pátek
Pivní balet Homogen 1.FC B
David Poláček – Jan Bezvald, Jiří Csermelyi, Pavel Padevět, Lukáš Pánka, Jan Pilát, Václav Procházka, David Riedl vs Oldřich Hykeš – Radek Hlušička, Marek Jícha, Zbyněk Linek, Karel Poborský, Karel Volavka
41. Lukáš Pánka 11. Zbyněk Linek
34. Oldřich Hykeš
59. Karel Volavka
23. 6. 07 12:30 zzHAGI2 Hashlerka THC 1993 A Torpedo Cannabis 11. 4:0 (1:0)
Hashlerka vyhrála díky proměňování šancí a lepšímu útoku. Torpédo podalo snaživý výkon, ale doplatilo na minimum střel. A když vystřelili, tak do břevna. Pohledný a bojovný fotbal v duchu fair play. Na diváky zvítězilo Torpédo. Karel Jindrák, Jan Maršál
Hashlerka THC 1993 A Torpedo Cannabis
Roman Davídek – Luboš Davídek, Lukáš Kozák, Milan Pristaš, Tomáš Sokol, Tomáš Tábor, Milan Záruba vs Pavol Habuda – Miroslav Blaško, Miloš Cabala, Vojtěch Chlan, Tichomír Drozdík, Marek Mádr, Jozef Mišutka, Martin Motl, Martin Schindler