Ne 20.9.09 10:00 zzZLICH Krabice Modrý balet A   (HL8M)
Ne 20.9.09 11:15 zzZLICH Borussia Dortšpunt B Žaves 1.FC (11150)   (HL7J)
Ne 20.9.09 12:30 zzZLICH Koza znezaneřáděná Vodka team FC   (HL8Q)
Ne 18.10.09 10:00 zzTKSPA Sedm zbabělých A Perpetis   (HL8D)
Ne 18.10.09 11:15 zzTKSPA Suchá dáseň AC Rošambo   (HL8D)
Ne 18.10.09 12:30 zzTKSPA Canary FC Pragochmel Blšany B   (HL8D)

30. 11. 09 17:45 STER1 Tazmánští čertíci Diesel 1.FC 11. 2:0 (0:0)
Zasloužené vítězství Čertíků, kteří se gólově prosadili až ve druhém poločase. Utkání bylo odehráno v přátelské atmosféře s minimem faulů. Tomáš Kůtek, Radek Novotný
Tazmánští čertíci Diesel 1.FC
Karel Hampl – Jan Beck, Jan Formánek, Jan Houdek, Ondřej Imlauf, Tomáš Kubr, Václav Novák, Michal Zbořil vs František Mašek – Igor Bondar, Lukáš Filo, Aleš Gregor, Zbyšek Homola, Martin Klinger, David Mašát, Pavel Mázl
44. Václav Novák
60. Michal Zbořil
25. 11. 09 19:00 STER2 Diesel 1.FC Sculpturo FC 10. 1:4 (1:3)
Od první minuty se hrálo utkání, které by klidně mohli sledovat diváci Ligy mistrů. Útok střídal útok, spousta osobních soubojů a rychlých přihrávek. Sculpturo zvítězilo díky důslednějším útočníkům, kteří dokázali své šance dotáhnout do konce. Pavel Martinovský, Adam Vejvoda
Diesel 1.FC Sculpturo FC
Roman Švec – Igor Bondar, Lukáš Filo, Aleš Gregor, Martin Klinger, Martin Lang, David Mašát, František Mašek vs Aleš Beránek – Jakub Charvát, Lukáš Marek, Štěpán Marek, Michael Mařík, Filip Tomáš, Miloš Vladyka
30. David Mašát 5., 44. Jakub Charvát
17., 26. Štěpán Marek
14. 11. 09 08:45 zzPANK2 The Best of England Diesel 1.FC 9. 2:1 (1:0)
Vyrovnané utkání rozhodla branka na konci utkání. Martin Klejna, Petr Ondrejec
The Best of England Diesel 1.FC
Miroslav Jung – Miloš Frýba, Lukáš Hroník, Štefan Kotlár, Mensur Šačiri, Muhamed Sahtijari, Michal Vajčner vs Roman Švec – Igor Bondar, Lukáš Filo, Zbyšek Homola, Martin Klinger, Martin Lang, František Mašek
24. Michal Vajčner
55. Muhamed Sahtijari
52. Igor Bondar
7. 11. 09 11:15 P2 Diesel 1.FC Pivojs s.r.o.1.FC 8. 6:2 (2:2)
Pohledné utkání hrané fair-play, ve kterém dominoval Diesel a také zaslouženě vyhrál. Jan Mikloško
Diesel 1.FC Pivojs s.r.o.1.FC
David Mašát – Lukáš Filo, Aleš Gregor, Martin Klinger, Martin Lang, František Mašek, Pavel Mázl, Michal Schindler vs Michal Kapička – Vojtěch Juda, Hynek Kempfer, Petr Konečný, Jiří Králík, Vladislav Nový, Jan Pivoňka, Pavel Štec
3., 52. Lukáš Filo
6. Pavel Mázl
31. Martin Klinger
34., 51. Aleš Gregor
22. Petr Konečný
28. Vojtěch Juda
24. 10. 09 08:45 zzJUNI1 Nalejto 1.FC Diesel 1.FC 7. 6:0 k.
Hostující Diesel se k utkání nedostavil... Jan Papoušek, Aleš Jindřich
Nalejto 1.FC Diesel 1.FC
Petr Kratzmann – Vojtěch Kliment, Martin Kohout, Tomáš Kutílek, David Přibyl, Zdeněk Semecký vs
17. 10. 09 13:45 TEMPO Diesel 1.FC Green shock FC 6. 4:6 (2:3)
Hosté byli lepší, ale málem svým laxním přístupem po vstřeleném gólu na 3:0 přišli o jasné vítězství. Ke konci zápasu ale opět zabrali a zaslouženě zvítězili. Stanislav Lipták, Klail
Diesel 1.FC Green shock FC
Martin Klinger – Lukáš Filo, Aleš Gregor, František Mašek, Pavel Mázl, Roman Švec vs Jiří Benda – Michal Čermák, Jiří Jirásek, Záviš Löffelmann, Jakub Martínek, Jan Svoboda, Filip Tesař, Antonín Tikovský, Štěpán Tikovský
24. František Mašek
28., 40. Lukáš Filo
44. Martin Klinger
47 Martin Klinger 7. Antonín Tikovský
13., 19., 46., 47. Filip Tesař
59. Jan Svoboda
10. 10. 09 12:30 TEMPO GK Ohradní A Diesel 1.FC 5. 5:2 (1:2)
Domácí zúročili svou početní převahu až ve druhé půli. S handicapem jednoho hráče v poli to měli hosté těžké. náhradní
GK Ohradní A Diesel 1.FC
Lukáš Hazda – Adam Dlesk, Filip Dušek, Martin Javor, Zdeněk Kovář, Jan Lehejček, Ondřej Srb vs Roman Švec – Lukáš Filo, Aleš Gregor, František Mašek, Pavel Mázl
11., 56., 59. Zdeněk Kovář
31. Martin Javor
35. Jan Lehejček
29. Aleš Gregor
30. Lukáš Filo
21. 9. 09 18:15 DEKAN Diesel 1.FC Dynamit Vršovice 4. 0:4 (0:2)
Domácí Diesel hrál celé utkání pouze se čtyřmi v poli a hra tomu odpovídala. Wiliam N´Simba, Jaroslav Drahota
Diesel 1.FC Dynamit Vršovice
František Mašek – Aleš Gregor, Zbyšek Homola, Martin Klinger, Michal Schindler vs Pavel Černý – Jakub Černý, Roman Danda, David Kárník, Oldřich Knyř, Daniel Mlynář, Tomáš Navrátil, Richard Slaměník
1., 42., 49. Richard Slaměník
29. Jakub Černý
14. 9. 09 19:30 HANSP Diesel 1.FC Zelení študáci 3. 1:3 (0:2)
Jednoduché utkání, ve kterém nikdo nevynikal. Roman Kovařík, Luděk Lély
Diesel 1.FC Zelení študáci
Roman Švec – Lukáš Filo, Aleš Gregor, Zbyšek Homola, Martin Klinger, František Mašek vs Tomáš Vích – Jan Bozděch, Michal Brož, Pavel Fic, Michal Gertner, Miroslav Martan, Kamil Molnár, Tomáš Pospíšil, Tomáš Tauchman
32. Aleš Gregor 2., 60. Tomáš Pospíšil
29. Michal Brož
7. 9. 09 20:00 STER3 Admira 97 Diesel 1.FC 2. 6:3 (2:1)
Vyhrálo fotbalovější mužstvo. Miloslav Anděl, Michal Vodička
Admira 97 Diesel 1.FC
Jindřich Holakovský – Pavel Hron, Petr Kopsa, Jan Kratochvíl, Václav Krejčí, Jan Šabacký, Petr Sinke, Petr Štrébl, Václav Teller, Michal Uruba, Martin Veselý vs Roman Švec – Aleš Gregor, Zbyšek Homola, Martin Lang, David Mašát, Pavel Mázl, Michal Schindler, Petr Wachfaitl
44. Petr Wachfaitl
31. 8. 09 17:00 KBELY Diesel 1.FC Torzoo 1. 2:4 (1:3)
Začátek byl poněkud rozpačitý, ale poté převzalo iniciativu Torzoo a třemi rychlými góly v závěru první půle prakticky rozhodlo utkání. Druhý poločas už neměl žádný náboj, protože hostující hráči polevili a domácí byli zřejmě s porážkou smířeni. Martin Tůma, Martin Micka
Diesel 1.FC Torzoo
Roman Švec – Lukáš Filo, Aleš Gregor, Zbyšek Homola, Martin Lang, František Mašek, Michal Schindler, Petr Wachfaitl vs Jiří Dragon – Daniel Jakeš, Václav Jílek, Boris Kopečný, Petr Novák, Ľubomír Prokop