11. Rohožník United FC B 11 1 1 9 21:53 3

Ne 13.5.07 10:00 zzJUNI1 Stříbrný hroch C Morna to zařídí FC   (HL8K)
Ne 13.5.07 11:15 zzJUNI1 Rychlí banáni Šajtle s.r.o.   (HL8L)
Ne 13.5.07 12:30 zzJUNI1 GoHosp PK Judo club Jenis   (HL7K)
Ne 20.5.07 10:00 zzS1 JO-JO 1.FC River lejt B   (HL8L)
Ne 20.5.07 11:15 zzS1 River lejt A Veleslavín Viktoria   (HL6H)
Ne 20.5.07 12:30 zzS1 Los Gigoalos Odpadlíci   (HL8L)

23. 6. 07 12:30 zzZARUB Ramutant CF Delivery FC 11. 5:1 (2:1)
Za začátku se zdálo, že tým Delivery bude mít v průběhu zápasu převahu. Situace se však zvrátila a iniciativy se ujal Ramutant. Delivery dokázalo pouze před prvním poločasem snížit na 1:2. Druhá půle až na drobné výjimky v závěru zápasu pod vedením Ramutantu. Marcel Saffin, Tomáš Anděl
Ramutant CF Delivery FC
Jiří Klečka – Filip Francek, František Klečka, Lukáš Opava, Petr Petřina, Michal Vávra, Michal Vítek vs Dominik Kadlec – Jan Balcer, Jiří Engel, Jiří Kadlec, Jan Roth, Filip Turek, Josef Vladyka
5., 10., 34., 57. Michal Vávra
42. Lukáš Opava
28. Filip Turek
9. 6. 07 13:45 TEMPO Atlético Cerveza Ramutant CF 10. 3:3 (2:2)
Bylo to vyrovnané utkání s několika fauly na obou stranách. Nakonec byly body rozděleny rovným dílem. Šimon Hlinovský, Ignác Šneiberg
Atlético Cerveza Ramutant CF
Jakub Hulík – Daniel Kropík, Martin Lukáč, Petr Lukáč, Jan Procházka, Pavel Skořepa, Jan Zachariáš vs Jakub Novák – Filip Francek, František Klečka, Lukáš Opava, Michal Opava, Petr Petřina, Michal Vávra, Michal Vítek
13., 35. Jan Zachariáš
21. Martin Lukáč
23. Michal Vávra
30. František Klečka
45. Michal Opava
2. 6. 07 16:15 P1 Ramutant CF Alvarez D.C. 9. 5:0 (2:0)
Klidné utkání s jednoznačným průběhem, ačkoli pro Alvarez je porážka 5:0 přece jen krutá. Zvlášť pro hráče Zahraníka, který celý zápas sympaticky vířil po celé ploše a předváděl celou dobu ukázkový hnízdový presing. Autor hattricku Vávra většinou doťukával do prázdné brány. Nejprotivnějším aktérem zápasu byl fanoušek Ramutantu s berlí-viz. citace hráče Ramutantu L. Opavy:"Zavřete mu už někdo hubu, ten je jak rádio...už ho někdo rozbijte." Petr Solnička, Jakub Grafnetter
Ramutant CF Alvarez D.C.
Jakub Novák – Filip Francek, František Klečka, Lukáš Opava, Michal Opava, Petr Petřina, Michal Vávra vs Roland Marcsa – David Jiroušek, Robert Jiroušek, Roman Kovařík, Patrik Šaban, Ladislav Vamberský, Alexandr Vobora, Zdeněk Zahradník
7., 32., 55. Michal Vávra
25. Michal Opava
52. Filip Francek
26. 5. 07 12:30 P1 Seznam.cz FC Ramutant CF 8. 2:2 (1:1)
Ze začátku lepší tým Seznamu si utkání prohrál sám. Více se věnoval diskuzi s rozhodčím namísto důkladného bránění soupeře a zahazování šancí. Za remízu mohou děkovat brankáři.
Seznam.cz FC Ramutant CF
Tomáš Pek – Martin Dobrovolný, Ladislav Hájek, Jan Mojžíš, Petr Přibyl, Jan Pytel, David Šalda, Jan Zelenka, Petr Zelenka vs Jiří Klečka – František Klečka, Václav Král, Lukáš Opava, Petr Petřina, Michal Vávra, Michal Vítek
3. Jan Zelenka
41. Petr Zelenka
41 Jan Pytel
53 Jan Zelenka
12., 33. Michal Vávra 53. Václav Král
19. 5. 07 16:15 zzZARUB Ramutant CF Rohožník United FC B 7. 4:2 (2:2)
První poločas byl vyrovnaný a ve druhém rozhodla větší sehranost Ramutantů, kteří zaslouženě vyhráli. Tomáš Horák, Tomáš Macek
Ramutant CF Rohožník United FC B
Jakub Novák – Filip Francek, František Klečka, Jiří Klečka, Lukáš Opava, Michal Opava, Petr Petřina, Michal Vávra, Michal Vítek vs Robert Myslivec – Jaromír John, Petr Kopecký, Marcel Maňák, Jan Mošner, Stanislav Nový, Miroslav Táborský, Petr Váňa
17., 31. Michal Vávra
27. František Klečka
57. Lukáš Opava
22. Petr Váňa
28. Petr Kopecký
44. Jaromír John
12. 5. 07 13:45 P3 Torpedo Cannabis Ramutant CF 6. 2:2 (2:2)
V první půli bylo aktivnější Torpedo a dostalo se do vedení. Brzy ale byla znát jeho únava a Ramutant z tlaku vyrovnal. V druhé půli už se výsledek přes tlak hostů nezměnil.
Torpedo Cannabis Ramutant CF
Pavol Habuda – Vojtěch Chlan, Tichomír Drozdík, Marek Mádr, Martin Motl, Martin Schindler vs Jakub Novák – Filip Francek, František Klečka, Jiří Klečka, Václav Král, Lukáš Opava, Michal Opava, Petr Petřina, Michal Vávra
10., 22. Martin Schindler 5. Filip Francek
29. Michal Vávra
28. 4. 07 13:45 P1 FC 1869 Ramutant CF 5. 4:4 (1:4)
Utkání plné fotbalovosti a gólů. Domácí téměř celou druhou půli nepustili Ramutant téměř k ničemu a hrát se ještě dalších pět minut, vyhráli by. Remíza je ale zasloužená.
FC 1869 Ramutant CF
Václav Jirkovský – Radek Bača, Alexandr Jakobe, Jakub Kotrč, Jiří Ladman, Lukáš Novák, Petr Pavlíček, Josef Šafařík, Jakub Vrtiška vs Jakub Novák – Filip Francek, František Klečka, Václav Král, Lukáš Opava, Petr Petřina, Michal Vávra, Michal Vítek
7., 49. Lukáš Novák
38. Jakub Vrtiška
56. Alexandr Jakobe
4., 8., 23. Michal Vávra
21. Václav Král
32. Václav Král
21. 4. 07 16:15 P3 Ramutant CF Pivní balet 4. 2:1 (1:0)
Domácí jasně kralovali, ale závěr zápasu si sami zbytečně zkomplikovali.
Ramutant CF Pivní balet
Jiří Klečka – Filip Francek, František Klečka, Lukáš Opava, Michal Opava, Petr Petřina, Michal Vávra vs David Poláček – Jan Bezvald, Jiří Csermelyi, Petr Kavka, Ludvík Mlch, Pavel Padevět, Jan Pilát, David Riedl, Martin Šikl
15. Michal Vávra
33. Lukáš Opava
24 František Klečka 47. Jan Bezvald
14. 4. 07 16:15 P2 Hashlerka THC 1993 A Ramutant CF 3. 1:3 (0:0)
Domácí neměli šanci, převaha hostů byla obrovská. Tomáš Dobrý, Radek Žoha
Hashlerka THC 1993 A Ramutant CF
Roman Davídek – Luboš Davídek, Tomáš Juřička, Lukáš Kozák, Tomáš Sokol, Tomáš Tábor, Petr Vachl, Milan Záruba vs Jakub Novák – Filip Francek, František Klečka, Jiří Klečka, Petr Petřina, Michal Vávra, Michal Vítek
48. Tomáš Sokol 42. Filip Francek
47., 50. Michal Vávra
7. 4. 07 15:00 P1 Ramutant CF Homogen 1.FC B 2. 1:2 (1:0)
Tým Ramutant CF:  Neuspokojivý výkon rozhodčí. Oba po celý zápas plnili jen roli diváků a za zápas odpískali 3 fauly. Proto dáváme námitku proti jejich výkonu.
Rozhodčí: Hráči Ramutantu neunesli zaslouženou prohru, a proto si neoprávněně stěžují. Jinak šlo o slušný zápas, kde nebylo co pískat.
Petr Hladík, Pavel Jiroušek
Ramutant CF Homogen 1.FC B
Jiří Klečka – František Klečka, Lukáš Opava, Michal Opava, Petr Petřina, Michal Vávra, Michal Vítek vs Oldřich Hykeš – Petr Bureš, Rudolf Danihel, Václav Halama, Radek Hlušička, David Hykeš, Marek Jícha, Zbyněk Linek
12. Michal Vávra 40. Radek Hlušička
48. David Hykeš
31. 3. 07 16:15 TEMPO Diesel 1.FC Ramutant CF 1. 5:4 (2:1)
Utkání vyrovnané, se spoustou šancí, ve kterím byl Ramutant možná o něco lepším týmem, ale body zůstaly domácím.
Diesel 1.FC Ramutant CF
Roman Švec – Igor Bondar, Zbyšek Homola, Martin Klinger, Martin Lang, František Mašek, Tomáš Moravec, Michal Schindler, Petr Wachfaitl vs Jakub Novák – František Klečka, Jiří Klečka, Lukáš Opava, Michal Opava, Petr Petřina, Michal Vávra, Michal Vítek