10. Chluponohé Berušky FC 11 4 0 7 40:99 6

Pá 20.4.07 17:00 zzJUNI1 Meďák FC Prokaryota FZ   (HL8E)
Pá 20.4.07 18:15 zzJUNI1 Polární záře AC/DC FC   (HL7D)
Pá 15.6.07 17:00 zzPANK1 Pornolištičky Meďák FC   (HL8E)
Pá 15.6.07 18:15 zzPANK1 AC/DC FC Bruchos HFC   (HL7D)

28. 6. 07 18:15 zzPANK3 Praetorians FC A VZ 11. 4:3 (4:0)
Po dobrém úvodu VZ vypustili první poločas a dali prostor střelcům Praetoriánů. Ve druhém poločase oba týmy více bojovaly a VZ se štěstím snížilo na přijatelný výsledek. David Pikálek, Jiří Rojíček
Praetorians FC A VZ
Martin Provazník – Filip Hereš, Štěpán Hradečný, Jan Kletečka, Milan Meričko, Daniel Sander, Pavel Vrtiška vs Marek Petráček – Pavel Bureš, Ivo Černý, Kamil Černý, Tomáš Černý, Radek Heřmánek, Jaroslav Libíček, Jaroslav Štefek, Ivan Žalmánek
17., 21. Daniel Sander
18. Štěpán Hradečný
28. Filip Hereš
37. Ivo Černý
41., 50. Tomáš Černý
14. 6. 07 18:15 zzHAGI4 VZ Vykutálený prasátka 10. 5:0 (3:0)
Celý zápas probíhal pod kontrolou domácích VZ. Jan Vlach, Michal Langhammer
VZ Vykutálený prasátka
Marek Petráček – Ivo Černý, Kamil Černý, Martin Fuksa, Radek Heřmánek, Jaroslav Libíček, Jaroslav Štefek, Ivan Žalmánek vs Michal Frinta – Martin Hrbek, Petr Kos, Jiří Lebeda, Jan Lorenc, Michal Šmuhař
3. Ivan Žalmánek
15. Jaroslav Štefek
16., 32. Martin Fuksa
40. Marek Petráček
7. 6. 07 19:30 zzPANK1 Pivnice U Zpěváčků VZ 9. 0:6 (0:3)
Slušně hrané utkání, ve kterém rozhodlo vedle proměňování šancí i možnost střídání. V závěru došly síly. Mužstvo Pivnice neproměnilo ani vyložené tutovky (měli minimálně 3) a naopak VZ dalo gól přes celé hřiště, když hráč Ivo Černý centroval z vlastního pokutového území před branku soupeře a míč proletěl kolem několika hráčů včetně užaslého gólmana do sítě. Stanislav Petroušek, František Jirouch
Pivnice U Zpěváčků VZ
Tomáš Maceček – Jaroslav Holý, Tanas Papadakis, Jakub Pavelka, Radim Polák, Martin Sumerauer vs Marek Petráček – Ivo Černý, Kamil Černý, Tomáš Černý, Radek Heřmánek, Jaroslav Libíček, Jaroslav Štefek
5. Radek Heřmánek
6., 59. Tomáš Černý
30., 60. Jaroslav Štefek
43. Ivo Černý
30. 5. 07 19:30 zzHAGI4 VZ V.I.P. 8. 1:2 (0:0)
Od začátku slušně hrané utkání v duchu fair-play, ovšem ke konci zbytečně vyhrocené. V první půli bylo k vidění pouze minimum šancí, góly přišly až v rychlém sledu po přestávce. Na první gól z kopačky Ctibora dokázali ještě domácí rychle reagovat, na druhou branku už ne a hosté tak zaslouženě slavili vítězství.
VZ V.I.P.
Marek Petráček – Miloš Čeleda, Ivo Černý, Kamil Černý, Radek Heřmánek, Jaroslav Libíček, Milan Novotný, Ivan Žalmánek vs Michal Holan – Martin Chodounský, Petr Ctibor, Jakub Hlavatý, Vít Hlavatý, Radek Kutnohorský, Martin Plodr, Tomáš Vít
39. Radek Heřmánek 37. Petr Ctibor
41. Martin Chodounský
17. 5. 07 19:30 zzHAGI4 Hardly Athletic VZ 7. 3:0 (3:0)
Mezinárodní team Hardly Athletic nastoupil s nevídaným agresivním stylem na hranici únosnosti. Karate rugby útokem využili okének v obraně VZ. Fotbalovější VZ ve druhém poločase spálili několik tutovek. Brankář HA Piasky čaroval. Utkání by slušela spíše remíza. Martin Ořešník
Hardly Athletic VZ
Jeffrey Piasky – Iyad Badran, Dean Caffrey, Dominic Fisher, Matthew Ford, Abdusslam Houma, Amanda Maxwell, Jana Šimáčková, Shinichiro Sugita, Nenad Todorovič, Martin Zeljak vs Marek Petráček – Pavel Bureš, Ivo Černý, Tomáš Černý, Radek Heřmánek, Jaroslav Libíček, Milan Novotný, Ivan Žalmánek
1. Iyad Badran
12. Matthew Ford
22. Abdusslam Houma
10. 5. 07 18:00 HANSP VZ Sunny Days 6. 6:0 k.
Jasná převaha hostujících Sunny days.
VZ Sunny Days
Marek Petráček – Ivo Černý, Tomáš Černý, Jaroslav Libíček, Jaroslav Štefek, Ivan Žalmánek vs Anis Melliti – Rida Ayari, Ridha Ben Ahmed, Elyes Bouassida, Sabri Boughattas, Semir Boughattas, Wassim Kamoun, Samy Skandrani
60. Wassim Kamoun
2. 5. 07 17:00 zzHAGI3 Loxia team FC VZ 5. 4:1 (1:0)
Zpočátku vyrovnaný zápas, jenž domácí díky větší vůli a lepší koncovce dotáhli do vítězného konce. Jakub Švasta, Tomáš Kadlec
Loxia team FC VZ
Vít Brandejský – Petr Hejra, Petr Holeček, Jakub Kulhánek, Aleš Moravec, Bohumil Pikhart, Ondřej Veselý vs Marek Petráček – Pavel Bureš, Ivo Černý, Martin Fuksa, Jaroslav Libíček, Jaroslav Štefek, Ivan Žalmánek
28. Petr Hejra
51., 57. Aleš Moravec
55. OG
31. Pavel Bureš
25. 4. 07 18:15 zzHAGIB VZ Sculpturo FC 4. 6:2 (1:0)
Utkání "kvalitou" odpovídalo 8. lize. Hrál se velmi nepřesný fotbal. Domácí byli schopní až po půli přidat další branky z mnoha svých šancí. Dosažený výsledek odpovídá předvedené hře.
VZ Sculpturo FC
Ivo Černý – Kamil Černý, Tomáš Černý, Martin Fuksa, Radek Heřmánek, Jaroslav Libíček, Milan Novotný, Marek Petráček, Jaroslav Štefek vs Lukáš Vladyka – Roman Bajtek, Aleš Beránek, Daniel Stránský, Miloš Vladyka, Martin Voldřich
20., 32., 47. Jaroslav Štefek
31. Radek Heřmánek
38. Tomáš Černý
59. Jaroslav Libíček
39. Miloš Vladyka
43. Aleš Beránek
19. 4. 07 18:15 zzHAGI5 Dědci VZ 3. 3:7 (0:2)
Tým VZ byl daleko kvalitnější než soupeř. Svou převahu potvrzoval od začátku zápasu. Za skóre 0:5 přestali VZ trochu hrát a Dědci toho využili alespoň ke korekci výsledku. Oba gólmani dali gól po jasných penaltách. Hráč Dědků číslo devět Valeš Tomáš byl i přes svůj věk posila, ale měl by se méně rozčilovat a více hrát. Rostislav Klouda, Jiří Kroužecký
Dědci VZ
Radek Tomšů – František Buchal, František Buchal, Petr Buchal, Tomáš Rejfek, Jan Váchal, Jakub Valeš, Tomáš Valeš vs Marek Petráček – Kamil Černý, Tomáš Černý, Radek Heřmánek, Jaroslav Štefek, Ivan Žalmánek