10. Chluponohé Berušky FC 11 4 0 7 40:99 6

St 18.4.07 17:00 zzPODVI Kent Rokoska VET A   (VL3A)
St 18.4.07 18:15 zzPODVI Don Giovanni Co je?   (HL7C)
Út 8.5.07 19:00 P2 Paseka FC Trona CF   (HL7C)
Út 8.5.07 20:15 P2 Po Útlumu 06 Rokoska VET A   (VL3A)

28. 6. 07 19:00 P3 Sunny Days Loxia team FC 11. 0:6 k.
13. 6. 07 19:30 zzPODVI Loxia team FC Sculpturo FC 10. 4:1 (2:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém rozhodla větší sehranost domácího týmu. Marek Nýč, Ondřej Hrubý
Loxia team FC Sculpturo FC
Petr Holeček – Michal Fott, Petr Hejra, Michal Heřmánek, Aleš Moravec, Bohumil Pikhart, Ondřej Veselý vs Miloslav Fára – Roman Bajtek, Karel Bartoušek, Pavel Duras, Daniel Stránský, Lukáš Vladyka, Miloš Vladyka, Martin Voldřich
10., 13. Michal Fott
52., 58. Aleš Moravec
60. Roman Bajtek
31. 5. 07 17:00 zzJUNI1 Loxia team FC Praetorians FC A 8. 3:0 (3:0)
Sportovně hrané utkání. Spousta technických fines. Vyhrálo důraznější mužstvo. Marek Martinka
Loxia team FC Praetorians FC A
Vít Brandejský – Michal Fott, Petr Hejra, Michal Heřmánek, Petr Holeček, Aleš Moravec, Bohumil Pikhart, Ondřej Veselý vs Marek Brtník – Nikola Dočekal, Lukáš Houška, Jan Kletečka, Martin Provazník, Michal Provazník, Daniel Sander
8. Michal Fott
16. Bohumil Pikhart
26. Aleš Moravec
17. 5. 07 17:00 zzPANK1 Pivnice U Zpěváčků Loxia team FC 7. 2:4 (1:3)
Podle informací od hráčů mělo jít o zápas prvního s předposledním, ale hráči od Zpěváčků byli po většinu zápasu Loxii důstojným soupeřem.Utkání mělo na 8.ligu slušnou úroveň. Kdyby si Zpěváčci nenechali dát zbytečné branky z kategorie laciných, svůj závěrečný nápor začali dříve a trochu víc si pohlídali střelce Loxie Moravce mohl být výsledek klidně remízový. Jenže na kdyby se nehraje a tak má Loxie zaslouženě oba dva body. Otakar Vlasák, Lukáš Lebr
Pivnice U Zpěváčků Loxia team FC
Tomáš Maceček – Jaroslav Holý, Tanas Papadakis, Martin Pokorný, Jiří Sedláček, Martin Sumerauer vs Jakub Kulhánek – Vít Brandejský, Petr Hejra, Petr Holeček, Aleš Moravec, Bohumil Pikhart, Ondřej Veselý
20., 57. Jiří Sedláček 3., 21., 36. Aleš Moravec
17. Bohumil Pikhart
10. 5. 07 17:00 BECH Loxia team FC Hardly Athletic 6. 5:2 (2:1)
Oboustraně slušně vedené utkání, rozhodl pro svůj tým střelec Fott. David Kácl, Petr Vyhnal
Loxia team FC Hardly Athletic
Jakub Kulhánek – Vít Brandejský, Michal Fott, Petr Holeček, Aleš Moravec, Bohumil Pikhart, Ondřej Veselý vs Jana Šimáčková – Iyad Badran, Dean Caffrey, Dominic Fisher, Matthew Ford, Nenad Todorovič, Roman Vomlel, Martin Zeljak
15., 24., 40., 57. Michal Fott
53. Ondřej Veselý
20. Iyad Badran
45. Nenad Todorovič
7. 5. 07 18:15 zzTKSPA Chluponohé Berušky FC Loxia team FC 9. 1:16 (1:6)
Ráz utkání určila blesková první branka. Ve druhé půli už šlo pouze o skóre. Poražení často inkasovali po vlastních chybách v rozehrávce. Jakub Troják, Josef Karásek
Chluponohé Berušky FC Loxia team FC
Marian Rohoška – Martin Hubata, Jakub Pitrman, Martin Pitrman, Jakub Rubeš, Marek Štych, Ondřej Vydra vs Jakub Kulhánek – Vít Brandejský, Petr Holeček, Aleš Moravec, Bohumil Pikhart, Ondřej Veselý
25. Jakub Pitrman 1., 57. Vít Brandejský
10., 13., 15., 27., 31., 42., 49., 58. Aleš Moravec
12., 48., 51., 55. Ondřej Veselý
33., 59. Petr Holeček
2. 5. 07 17:00 zzHAGI3 Loxia team FC VZ 5. 4:1 (1:0)
Zpočátku vyrovnaný zápas, jenž domácí díky větší vůli a lepší koncovce dotáhli do vítězného konce. Jakub Švasta, Tomáš Kadlec
Loxia team FC VZ
Vít Brandejský – Petr Hejra, Petr Holeček, Jakub Kulhánek, Aleš Moravec, Bohumil Pikhart, Ondřej Veselý vs Marek Petráček – Pavel Bureš, Ivo Černý, Martin Fuksa, Jaroslav Libíček, Jaroslav Štefek, Ivan Žalmánek
28. Petr Hejra
51., 57. Aleš Moravec
55. OG
31. Pavel Bureš
26. 4. 07 17:00 zzHAGI4 Dědci Loxia team FC 4. 2:8 (0:5)
Loxia jednoznačně lepší a sehranější. Ač neměli nikoho na střídání, byli na tom lépe i s fyzičkou. Dědkům, kteří střídali dvě pětky chyběla nejvíc taktika. Bez obrany nelze vyhrát, byl to chaos. Martin Ořešník, Martin Černý
Dědci Loxia team FC
Petr Buchal – František Buchal, František Buchal, Vojtěch Litavský, Ondřej Mistr, Tomáš Rejfek, Radek Tomšů, Jiří Trenkler, Jan Váchal, Jakub Valeš, Tomáš Valeš vs Vít Brandejský – Petr Hejra, Petr Holeček, Aleš Moravec, Bohumil Pikhart, Ondřej Veselý
41. Vojtěch Litavský
48. Tomáš Valeš
10., 19., 23., 33., 38., 46. Aleš Moravec
15. Ondřej Veselý
27. Petr Hejra
19. 4. 07 17:00 zzPANK3 Loxia team FC ONBLACK 3. 20:0 (10:0)
Delegovaný rozhodčí se nedostavil, oba kapitáni se dohodli na náhradním rozhodčím, Jakubu Kulhánkovi z Loxia teamu, který byl zraněný. Jiný registrovaný hráč z jiného týmu nebyl k dispozici. Celý zápas se odehrál v režii Loxie, výsledek hovoří za vše.
Loxia team FC ONBLACK
Vít Brandejský – Petr Hejra, Petr Holeček, Aleš Moravec, Bohumil Pikhart, Ondřej Veselý vs Mojmír Vacek – Tomáš Fiala, Filip Jovanovič, Lubomír Krůta, Filip Nový, Filip Šindelář
1., 10., 12., 14., 15., 21., 23., 27., 37., 42., 46., 50., 53., 56., 56., 59. Aleš Moravec
3., 51. Petr Holeček
27., 57. Ondřej Veselý
12. 4. 07 17:00 zzPANK3 Vykutálený prasátka Loxia team FC 2. 2:3 (0:3)
Utkání bylo celý 1. poločas v režii Loxie, a to se odrazilo v poločasovém skóre 0:3. Po přestávce Prasátka snížila, ale ani heroická snaha a vypětí k zisku bodů nevedly.
Vykutálený prasátka Loxia team FC
Michal Frinta – Ondřej Černý, Vratislav Chadraba, Martin Hrbek, Ivan Korený, Petr Kos, Jiří Lebeda, Jan Lorenc, Marek Sehnal, Tomáš Vašíček vs Jakub Kulhánek – Vít Brandejský, Petr Holeček, Aleš Moravec, Bohumil Pikhart, Ondřej Veselý
45. Ondřej Černý
50. Marek Sehnal
2. Aleš Moravec
8., 27. Vít Brandejský
4. 4. 07 18:15 zzHAGI3 Loxia team FC V.I.P. 1. 2:4 (1:1)
Zápas proběhl v duchu fair-play. V prvním poločase se týmy vzájemně oťukávaly, v tom druhém se dlouho zdálo, že má navrch domácí celek. Hostující VIP však v závěru vstřelil tři branky během 5 minut a bylo rozhodnuto. Zdeněk Kmoch, Milan Rojík
Loxia team FC V.I.P.
Jakub Kulhánek – Vít Brandejský, Petr Holeček, Aleš Moravec, Bohumil Pikhart, Ondřej Veselý vs Michal Holan – Martin Chodounský, Petr Ctibor, Vít Hlavatý, Radek Kutnohorský, Tomáš Vít