Ne 1.4.07 16:15 zzPANK4 Opatoff A K Polární sumci   (HL7J)
Ne 1.4.07 17:30 zzPANK4 Kovárna PC Paradise 91   (HL7K)
Ne 15.4.07 16:15 zzPANK2 GoHosp PK Strážci Pomeranče   (HL7K)
Ne 15.4.07 17:30 zzPANK2 Jednota Košík Potíže   (HL7K)
Ne 6.5.07 15:00 TEMPO Kalparta Kids Kapr tým 86 A   (HL5H)
Ne 6.5.07 16:15 TEMPO Maverick Mestek 97 FC   (HL6I)

16. 6. 07 12:30 TEMPO Šnek FC B Hustlaz Pimpz 11. 0:15 (0:4)
Rozhodnuté utkání už od prvních minut. Hosté nepustili Šneky do žádné šance a s přehledem zápas vyhráli. Lukáš Hazda, Adam Dlesk
Šnek FC B Hustlaz Pimpz
Jan Uchytil – Josef Budínský, Tomáš Nikodým, Jaroslav Novák, Pavel Potměšil, Jan Trella, Petr Vácha vs Pavel Smitka – Petr Brejcha, Martin Fuka, Pavel Kaše, Richard Mokráš, Radek Neveršil, Jiří Smitka
4., 46. Martin Fuka
10., 23., 38., 52., 54. Radek Neveršil
13. Pavel Kaše
33., 37., 44. Petr Brejcha
35., 48., 57., 60. Richard Mokráš
9. 6. 07 15:00 TEMPO Hustlaz Pimpz TotalHam 10. 22:1 (11:1)
Jednoznačné utkání, hosté byli rádi i za ten jeden gól. Šimon Hlinovský, Ignác Šneiberg
Hustlaz Pimpz TotalHam
Jiří Smitka – Petr Brejcha, Martin Fuka, Pavel Kaše, Richard Mokráš, Radek Neveršil, Pavel Smitka, Petr Yilma vs Tomáš Plevka – Lukáš Fiala, Lóránt Hariš, Tomáš Hariš, Jakub Herz, Adam Kunstýř, Josef Viewegh
8., 19., 23., 25., 40., 55. Radek Neveršil
10., 17., 24., 24., 46., 47., 58. Richard Mokráš
18. Pavel Kaše
20., 53., 59. Petr Brejcha
27., 32., 33., 41., 50. Martin Fuka
28. Lóránt Hariš
2. 6. 07 15:00 TEMPO Outsiders Hustlaz Pimpz 9. 1:16 (0:9)
Delegovaný rozhodčí se nedostavil, po dohodě zápas odpískali zástupci obou týmů.
Komentář Outsiders: Vyrovnané utkání se šťastnějším koncem pro soupeře.
Komentář Hustlaz" Vyrovnané utkání se šťastnějším koncem pro nás.
Outsiders Hustlaz Pimpz
Lukáš Hvozdecký – Tomáš Bacovský, Kateřina Grosmanová, Ondřej Kučera, Jan Kvapil, Josef Štěpán, Pavel Váňa, Karel Vrána vs Jiří Smitka – Petr Brejcha, Martin Fuka, Pavel Kaše, Martin Kodera, Richard Mokráš, Radek Neveršil, Pavel Smitka, Petr Yilma
56. Tomáš Bacovský 15. Pavel Kaše
16., 29. Petr Brejcha
17., 24., 52., 58. Radek Neveršil
19., 27., 29., 37., 43., 55. Richard Mokráš
26. Martin Kodera
47., 59. Martin Fuka
26. 5. 07 15:00 TEMPO Hustlaz Pimpz Literpool United 8. 11:4 (4:2)
Domácí byli jendoznačně lepší a zcela ovládli utkání. Josef Klail, Tomáš Hettner
Hustlaz Pimpz Literpool United
Pavel Smitka – Petr Brejcha, Martin Fuka, Pavel Kaše, Richard Mokráš, Radek Neveršil vs Jiří Samek – Stanislav Gergela, Jiří Hejzlar, Michal Jágrik, Robert Krejča, Michal Martinek, Artem Movsesyan, Petr Sekyra, Jakub Žerebný
55. Michal Jágrik
19. 5. 07 15:00 TEMPO Kraftwerk V2 Hustlaz Pimpz 7. 0:11 (0:5)
Utkání s jednostranným průběhem. Od začátku se prosazovali techničtější hráči Hustlaz Pimpz. Martin Vrzal, Tomáš Kounovský
Kraftwerk V2 Hustlaz Pimpz
Jaroslav Klepal – Petr Báča, Petr Kolečko, Filip Krejčiřík, Václav Michal, Lukáš Pejčoch, Petr Tomaides, Jiří Vesecký, Jakub Zachoval vs Pavel Smitka – Petr Brejcha, Martin Fuka, Pavel Kaše, Martin Kodera, Libor Komárek, Richard Mokráš, Radek Neveršil, Jiří Smitka, Petr Yilma
3., 47. Richard Mokráš
5., 57. Martin Kodera
6., 17., 31., 38. Radek Neveršil
16. Pavel Kaše
55. Martin Fuka
59. Libor Komárek
12. 5. 07 15:00 TEMPO Hustlaz Pimpz Jižní Svahy 6. 18:1 (6:0)
Utkání, které mělo jasného vítěze. Výsledek hovoří za vše. Marek Kropelnický, Michal Kratochvíl
Hustlaz Pimpz Jižní Svahy
Pavel Smitka – Petr Brejcha, Martin Fuka, Pavel Kaše, Libor Komárek, Richard Mokráš, Radek Neveršil, Petr Yilma vs Milan Sedláček – Roland Lisoněk, Adam Marcinik, Vojtěch Oplt, Václav Pelikán, Jakub Šíp, Marek Štěch, Ondřej Teslík, Michal Žůrek
44. Vojtěch Oplt 47. Milan Sedláček
5. 5. 07 13:45 TEMPO Fifty-two faders Hustlaz Pimpz 5. 2:12 (0:4)
Jasná převaha hostí, jednostranné utkání bez faulů. Jiří Vácha, Petr Fexa
Fifty-two faders Hustlaz Pimpz
Tomáš Šťastný – Jiří Dušek, Petr Hynek, Jakub Milion, Jakub Nedvěd, Dominik Petr, Vojtěch Rabiňák vs Pavel Smitka – Martin Fuka, Pavel Kaše, Richard Mokráš, Radek Neveršil, Jiří Smitka, Petr Yilma
35. Jakub Nedvěd
40. Jakub Milion
21., 23. Pavel Kaše
29., 32., 47. Richard Mokráš
29., 55., 57. Radek Neveršil
33., 44., 49., 52. Martin Fuka
28. 4. 07 13:45 DEKAN Hustlaz Pimpz Vejškrabek AB 4. 13:1 (5:1)
První poločas zápasu sice skončil 5:1 pro domácí, nicméně herně se Vejškrabek poměrně držel. Druhý poločas jen završil kanonádu. Hrálo se prakticky jen na jednu branku. Když se v 52.minutě konečně dokázal střelecky prosadit hráč Fuka, který do té doby spálil mnoho stoprocentních šancí, bylo už dávno o vítězi rozhodnuto. Góly vítězného týmu padaly po nádherných kombinacích do mnohdy prázdné branky. Jan Výborný, Tomáš Klíma
Hustlaz Pimpz Vejškrabek AB
Pavel Smitka – Petr Brejcha, Martin Fuka, Pavel Kaše, Libor Komárek, Richard Mokráš, Radek Neveršil, Petr Yilma vs Jan Homola – Radek Bunda, Pavel Černý, Jakub Eliáš, Jan Herčík, Marek Honců, Matouš Jelínek, Arne Kejdana, Michal Považan, Lukáš Špírek, Vojtěch Zima
1., 43., 46., 57. Richard Mokráš
15., 27., 59. Petr Brejcha
19., 24., 41., 44., 54. Radek Neveršil
52. Martin Fuka
29. Marek Honců
21. 4. 07 15:00 TEMPO Hustlaz Pimpz Young Boys Jílové 3. 7:1 (2:0)
Utkání mělo čtyřicet minut celkem vyrovnaný průběh, po té však střelci vedoucího týmu pořádně seřídili mušku. V závěrečné čtvrthodině nasázeli soupeři pět gólů, získali tak jednoznačné vítězství, především díky střelcům hattricku Neveršilovi a Mokrášovi.
Hustlaz Pimpz Young Boys Jílové
Pavel Smitka – Petr Brejcha, Martin Fuka, Martin Kodera, Libor Komárek, Richard Mokráš, Radek Neveršil, Jiří Smitka, Petr Yilma vs Pavel Jirsík – Jan Barcal, David Bernard, Radek Bernard, Vladimír Červenka, Vít Jankovec, Ondřej Svoboda, Martin Váňa, Matěj Večes
26., 49., 58. Radek Neveršil
28., 45., 56. Richard Mokráš
50. Petr Brejcha
38. Vít Jankovec
14. 4. 07 15:00 TEMPO Borussia Dortšpunt B Hustlaz Pimpz 2. 2:6 (1:2)
Mužstvo Hustlaz&Pimpz bylo celý zápas jednoznačně lepší a zaslouženě zvítězilo. Jindřich Baumgartl, Michal Franc
Borussia Dortšpunt B Hustlaz Pimpz
Jakub Šimák – Jan Baudisch, David Jánský, Tomáš Kubásek, Peter Lipták, Tomáš Mach, Juraj Vraniak vs Pavel Smitka – Petr Brejcha, Martin Fuka, Libor Komárek, Richard Mokráš, Radek Neveršil, Jiří Smitka
26. Peter Lipták
55. Tomáš Mach
7. Petr Brejcha
24., 42., 44., 45. Radek Neveršil
54. Jiří Smitka
31. 3. 07 15:00 TEMPO Hustlaz Pimpz Moneymakers 1. 20:0 (7:0)
Výsledek hovoří za vše! Jakýkoliv další komentář je zbytečný.
Hustlaz Pimpz Moneymakers
Pavel Smitka – Petr Brejcha, Martin Fuka, Pavel Kaše, Libor Komárek, Richard Mokráš, Radek Neveršil vs Jan Pavlovský – Petr Macourek, Michal Merunka, Marek Nohava, Ondřej Šafář, Michal Strnad