So 8.9.07 13:45 ZAK Animals Ústavan 01 KK   (HL5F)
So 8.9.07 15:00 ZAK Bohemia Roztyly Jawa Team   (HL5F)
So 8.9.07 16:15 ZAK Šnek FC A Mokrý banditi   (HL8I)

8. 12. 07 10:00 P1 Rowdies HFC Borek hodinářství 1.FC 11. 6:1 (2:0)
Vyhrál tým, který méně mluvil a více hrál. David Bartók, Jiří Vácha
Filip Fuchsa – Martin Dlouhý, Petr Havel, David Hůlka, Karel Hynek, Zbyněk Mareš, Richard Peer, Martin Průša, Jan Toman vs Luděk Michalík – Pavel Horáček, Ladislav Kurucz, Michael Lexa, Petr Míšek, Michal Rychtera, Daniel Sochor, Martin Suchý, Martin Vlasák, Petr Zouza
49., 52. Martin Dlouhý
50 Filip Fuchsa 32. Ladislav Kurucz 30. Petr Zouza
37. Petr Zouza
19. 11. 07 19:00 zzNEBU Borek hodinářství 1.FC President FC 10. 9:3 (5:2)
Zápas ovlivnila skutečnost, že hosté nastoupili pouze ve čtyřech hráčích v poli. Po 15 minutách bylo o osudu utkání rozhodnuto a Presidentům nepomohl ani příchod brankáře. Sice se snažili a předvedli pár pěkných fotbalových akcí, ale stačilo to jen na drobnou korekci skóre. Ve 2.poločase už rezignovali úplně a otázkou tak jen zůstavala výška výsledného skóre. Martin Líbal, Martin Frejlach
Borek hodinářství 1.FC President FC
Pavel Horáček – Ladislav Kurucz, Michael Lexa, Luděk Michalík, Michal Rychtera, Daniel Sochor, Martin Suchý, Martin Vlasák, Petr Zouza vs Richard Ihm – Marcel Čuba, Petr Kadlec, Roman Kunc, Martin Novák, Milan Škába
3., 8., 15., 36. Michael Lexa
4., 13. Ladislav Kurucz
31., 53., 55. Petr Zouza
23. Milan Škába
29. Marcel Čuba
50. Roman Kunc
12. 11. 07 18:00 ZAK Porter CF B Borek hodinářství 1.FC 9. 2:10 (0:4)
Konečný výsledek utkání hovoří za vše. Josef Kotouč
Porter CF B Borek hodinářství 1.FC
Jan Sova – Milan Hajs, Josef Moravec, Tomáš Pokorný, Petr Špringr, Miloš Trinkmoc, Ondřej Vosický, Pavel Winkler vs Pavel Horáček – Valéry Koffi, Ladislav Kurucz, Michael Lexa, Miroslav Plessl, Zdeněk Plessl, Michal Rychtera, Martin Suchý, Martin Vlasák, Petr Zouza
34., 49. Petr Špringr 6., 14., 47., 57. Petr Zouza
12., 32., 52., 59. Michael Lexa
22. Ladislav Kurucz
42. Valéry Koffi
5. 11. 07 20:30 HRAB2 Borek hodinářství 1.FC Kings FC 8. 8:5 (4:3)
Velmi hezké utkání. Domácí po 20 minutách prohrávali 1:3, ale ještě zápas stihli otočit. Martin Zeman, Ondřej Pohan
Borek hodinářství 1.FC Kings FC
Luděk Michalík – Valéry Koffi, Ladislav Kurucz, Michael Lexa, Miroslav Plessl, Michal Rychtera, Martin Suchý, Radek Zlatník, Petr Zouza vs Tomáš Zach – Martin Bendák, Jan Falc, Jan Klepal, Jiří Pivoňka, Petr Potoček, Josef Šubrt, Radek Vodička
20. Jiří Pivoňka
31. 10. 07 18:15 DEKAN Green tyros Borek hodinářství 1.FC 7. 0:6 k.
Domácí tým se k utkání nedostavil. František Hubr, Martin Čmolík
Green tyros Borek hodinářství 1.FC
vs Pavel Horáček – Ladislav Kurucz, Luděk Michalík, Miroslav Plessl, Zdeněk Plessl, Michal Rychtera, Martin Suchý, Petr Zouza
20. 10. 07 11:15 zzPANK2 Borek hodinářství 1.FC Důchodci 6. 1:0 (0:0)
Vyrovnané utkání ovlivněné několika absencemi na obou stranách. Při mírné herní převaze Borku vyráželi Důchodci k nebezpečným brejkům, ze kterých si vytvořili dvě vyložené šance. Borku se podařilo vstřelit branku po dobře sehraném signálu z rohového kopu. Zbytek zápasu se pak už odehrál v režii mužstva Borek hodinářství 1.FC. Milan Svoboda, Radek Šťastný
Borek hodinářství 1.FC Důchodci
Pavel Horáček – Ladislav Kurucz, Michael Lexa, Miroslav Plessl, Zdeněk Plessl, Michal Rychtera, Daniel Sochor, Martin Suchý, Martin Vlasák vs Martin Píša – Vít Holer, Petr Hübsch, Michal Kalát, Otakar Moravec, Martin Votava
37. Miroslav Plessl
8. 10. 07 17:00 HANSP Dřevosprint FC Borek hodinářství 1.FC 5. 5:17 (1:7)
Hosté předčili domácí naprosto ve všech činnostech a jednoznačně vyhráli. Borek předváděl rychlou hru na jeden dotek.
Dřevosprint FC Borek hodinářství 1.FC
Pavel Bokůvka – Patrik Barták, Pavel Čermák, Miroslav Ježek, Jindřich Marhoul, Čestmír Novotný, Michal Šimlinger, Martin Šnábl, Jaromír Tomaides vs Pavel Horáček – Valéry Koffi, Michael Lexa, Luděk Michalík, Michal Rychtera, Martin Suchý, Martin Vlasák, Jan Vlček
22., 23., 32., 36., 38. Valéry Koffi
2. 10. 07 19:00 P1 Borek hodinářství 1.FC Bum bar PV A 4. 9:3 (3:3)
Kapitán hostů odmítl po skončení utkání podepsat zápis o utkání. A ještě přišel upozornit rozhodčí ať se neopovažují zfalšovat jeho podpis.

Někteří hráči hostů velice těžce nesli jednoznačný průběh utkání, přitom do 26. minuty byl zápas vyrovnaný. V této minutě skluzem fauloval ve vápně brankář Klíma domácího Horáčka a Plessl se z penalty nemýlil. Hosté sice ještě do půle vyrovnali, ale dvě slepené branky v úvodu druhého poločasu nasměrovali domácí k vítězství. Hosté těžce nesli rostoucí skóre a začínali být agresivnější. Ve slovních výpadech byl asi nejaktivnější brankář Klíma. Doporučuji, aby utkání Bum baru probíhala pod dohledem zástupců PSMF.
Martin Procházka, Tomáš Procházka
Borek hodinářství 1.FC Bum bar PV A
Miroslav Plessl – Pavel Horáček, Ladislav Kurucz, Michael Lexa, Luděk Michalík, Zdeněk Plessl, Michal Rychtera, Daniel Sochor, Martin Suchý vs Jan Klíma – David Filinger, Ondřej Hlavata, Jiří Malý, Pavel Polák, David Šebek, David Václavík