Ne 9.9.07 12:30 P2 Colo-Colo Puk PFC   (HL5H)
Ne 18.11.07 10:00 DEKAN Blue devils Síla vůle   (HL6I)
Ne 18.11.07 11:15 DEKAN Angmar A Monočlánek FC   (HL6I)
Ne 18.11.07 12:30 DEKAN Dynamo Beránek VSK MFF UK Praha A   (HL4B)

8. 12. 07 11:15 P1 Kbelské vosy A Hradní stráž 11. 1:1 (1:0)
Vyrovnané utkání. Výsledek je zasloužený pro obě strany.
Tomáš Haniak – Martin Dolejš, Martin Karas, Roman Karas, Dušan Kučera, Tomáš Máchal, Lukáš Mejsnar, Petr Pajer, Radek Petráň, Marek Riant vs Luděk Kolařík – Petr Bakos, Lukáš Dvořák, Libor Kolařík, Tomáš Prokeš, Petr Sochor, Roman Talkner
3. Martin Dolejš 24 Radek Petráň
52 Lukáš Mejsnar
52. Tomáš Prokeš
24. 11. 07 11:15 zzZARUB Hradní stráž Tuscarora A 10. 5:2 (4:0)
Tuscarora hrála první polovinu poločasu ve čtyřech, a to ovlivnilo celý zbytek utkání. Kombinace větší touhy po vítězství Hradní stráže se zvětšující únavou na straně Tuscarory znamenala zasloužené vítezství Hradní stráže, i když větší herní kvalita byla paradoxně na straně poražených Lukáš Mrňavý, Michal Kalina
Hradní stráž Tuscarora A
Luděk Kolařík – Lukáš Dvořák, Tomáš Halfar, Libor Kolařík, Tomáš Prokeš, Petr Sochor, Roman Talkner vs Pavel Tichý – Radek Altman, Petr Mocek, Martin Tichý, Petr Vondráček, Jan Všetečka
7., 28. Libor Kolařík
17. Tomáš Halfar
23., 53. Petr Sochor
32. Petr Mocek
51. Petr Vondráček
17. 11. 07 10:00 zzANG Borussia Bubeneč Hradní stráž 9. 8:5 (6:1)
Hradní stráž ve čtyřech lidech si v první půli vypracovala asi pět gólovek, ale nedala ani jednu. Bubeneč svojí početní převahu využila a dala pět branek. Ve druhé půli se prosadili ve čtyřech Hradní strážci a druhou část dokonce vyhráli 5:3. Na celkový triumf to sice nestačilo, ale na slušný výsledek ano.
Borussia Bubeneč Hradní stráž
Milan Golka – Petr Klouček, Marek Mach, Tomáš Moudrý, Tomáš Plaček, Michal Preisler, Michal Preisler, Ladislav Raichl, Petr Vlček vs Luděk Kolařík – Lukáš Dvořák, Tomáš Prokeš, Petr Sochor, Roman Talkner
59. Luděk Kolařík
3. 11. 07 11:15 TEMPO Hradní stráž Deko 8. 2:5 (0:0)
Velmi fotbalové utkání, ve kterém zvítězilo DEKO zaslouženě.
Hradní stráž Deko
Luděk Kolařík – Lukáš Dvořák, Tomáš Halfar, Libor Kolařík, Tomáš Prokeš, Petr Sochor, Roman Talkner vs Juraj Vojtíšek – Tomáš Hajner, Ota Járka, Pavel Kotal, Vlastimil Maštera, Ladislav Obermajer, Ladislav Obermajer ml., Petr Štěpán, Miroslav Stryk
38. Tomáš Halfar
55. Petr Sochor
32. Petr Štěpán
35., 43. Tomáš Hajner
48. Ladislav Obermajer ml.
59. Ota Járka
27. 10. 07 10:00 zzZARUB Lucián FC A Hradní stráž 7. 1:3 (0:2)
Hradní stráž předvedla větší pohyb na hřišti a lepší individuální kvality. Lucián trochu zaskočila rychlá úvodní branka a v druhé půli už nestačili výsledek otočit.
Lucián FC A Hradní stráž
David Davídek – Filip Cába, Michal Kursch, Vladimír Mikuláš, Luboš Vaculík, Radek Votava vs Luděk Kolařík – Lukáš Dvořák, Tomáš Halfar, Tomáš Prokeš, Petr Sochor, Roman Talkner, Michal Václavík
34. Michal Kursch 1. Tomáš Halfar
23. Lukáš Dvořák
51. Petr Sochor
20. 10. 07 12:30 zzZARUB Hradní stráž F.C.s 6. 2:1 (1:0)
Hradní stráž dokonale ustrážila početně lepší F.C.s a trpělivou hrou nahlodávala obranu hostí. Ti se snažili domácí uběhat, ale v závěru první půle udeřil poprvé "strážník" Sochor. Ve druhé půli F.C.s tlačili, ale padl pouze vyrovnávací gól, na který těsně před koncem odpověděl opět Sochor. František Tůma, Petr Hoda
Hradní stráž F.C.s
Luděk Kolařík – Lukáš Dvořák, Milan Fejfar, Petr Sochor, Roman Talkner, Michal Václavík vs Jaroslav Luprich – Roman Dušek, Michal Kabelka, Jiří Kučera, Miroslav Maryška, Aleš Netolický, Jiří Platil, Ondřej Platil, Tomáš Plšek
26., 54. Petr Sochor 46. Ondřej Platil
13. 10. 07 11:15 P1 EKIS Praha A Hradní stráž 5. 2:0 (0:0)
Utkání ve kterém zaslouženě zvítězil lepší EKIS. Hradní stráž za celé utkání pouze čtyřikrát vystřelila na bránu soupeře.
EKIS Praha A Hradní stráž
Jan Rezek – Petr Bílek, Petr Bílek, Jaromír Bulíř, Martin Chalupa, Lukáš Metelka, Boris Pristaš vs Luděk Kolařík – Lukáš Dvořák, Milan Fejfar, Tomáš Prokeš, Roman Talkner, Michal Václavík
38. Martin Chalupa
50. Lukáš Metelka
6. 10. 07 13:45 BECH Hradní stráž Hertha ZMZ 4. 2:5 (1:2)
Rozhodčí se k utkání nedostavil, po dohodě obou týmů pískala Hertha, jelikož domácí hráli pouze v pěti.
V samotném zápase podali domácí velice sympatický výkon a dlouho v oslabení odolávali. Prohře však nezabránil ani výborný výkon gólmana. Slušně hrané utkání.
Hradní stráž Hertha ZMZ
Luděk Kolařík – Lukáš Dvořák, Petr Sochor, Roman Talkner, Michal Václavík vs Josef Wolf – Pavel Adamička, Jiří Čapla, Jiří Havel, Petr Kváča, Josef Med, Jaroslav Novotný, David Snop, Richard Šuta
25. Roman Talkner
44. Michal Václavík
22., 42. David Snop
26., 45. Petr Kváča
54. Jiří Čapla
23. 9. 07 15:00 TEMPO Hradní stráž Kehar Club FC 3. 7:0 (5:0)
Hráči Hradní stráže byli ve všech situacích lepší. Jiří Žalud, Michal Vrba
Hradní stráž Kehar Club FC
Luděk Kolařík – Petr Bakos, Lukáš Dvořák, Tomáš Halfar, Tomáš Prokeš, Petr Sochor, Roman Talkner, Michal Václavík vs Petr Hanzl – Jiří Beneš, Petr Haffner, Petr Kaminski, Petr Pergler, Josef Rákosník, Pavel Třmínek
3., 43. Tomáš Halfar
8. Petr Sochor
11., 17. Petr Bakos
22., 45. Tomáš Prokeš
15. 9. 07 10:00 ZAK Partizan Břevnov Hradní stráž 2. 0:6 k.
8. 9. 07 10:00 TEMPO Hradní stráž Tycho de Brahe FC A 1. 1:6 (0:2)
Poté co se Hradní stráži podařilo snížit na 1:3, zatlačila soupeře na jeho polovinu. Převaha Stráže však trvala 10 minut. Zbylých 50 minut na hřišti suverénně dominovali hráči Tycha de Brahe. Zasloužené vítězství korunovali třemi brankami v posledních minutách. Vít Svoboda, Petr Žáček
Hradní stráž Tycho de Brahe FC A
Luděk Kolařík – Petr Bakos, Lukáš Dvořák, Milan Fejfar, Tomáš Halfar, Petr Sochor, Roman Talkner, Michal Václavík vs Oldřich Januška – Vladimír Chrástecký, Jiří Matzner, Jan Oplt, Josef Oplt, Jiří Runtsch, Martin Stárek