Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 4.12.07 | 19:00 | P1 | South Stars Baník Bohuliby HFC | 11. | 7:1 |
Út 4.12.07 | 19:00 | P3 | S.T.R.U.P. Batalion 91 A | 11. | 7:3 |
Út 4.12.07 | 18:15 | zzTKSPA | SquashArena 1.FC-KFC | 11. | 1:2 |
Út 4.12.07 | 18:15 | zzNOVOB | Slamník I.USP Beruška Prosek | 11. | 3:0 |
Út 4.12.07 | 18:15 | HANSP | Motol FN Jouda CK | 11. | 9:0 |
Út 4.12.07 | 18:15 | BECH | Lachtánci 1.WC VŠSK MFF UK C | 11. | 2:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Slamník I.USP | 11 | 7 | 1 | 3 | 40:24 | 15 |
2. | S.T.R.U.P. | 11 | 6 | 3 | 2 | 38:29 | 15 |
3. | 1.FC-KFC | 11 | 5 | 5 | 1 | 34:25 | 15 |
4. | SquashArena | 11 | 6 | 1 | 4 | 39:23 | 13 |
5. | South Stars | 11 | 5 | 2 | 4 | 33:24 | 12 |
6. | Batalion 91 A | 11 | 6 | 0 | 5 | 26:35 | 12 |
7. | Motol FN | 11 | 4 | 2 | 5 | 39:29 | 10 |
8. | VŠSK MFF UK C | 11 | 2 | 6 | 3 | 26:22 | 10 |
9. | Beruška Prosek | 11 | 4 | 2 | 5 | 31:30 | 10 |
10. | Lachtánci 1.WC | 11 | 5 | 0 | 6 | 31:35 | 10 |
11. | Jouda CK | 11 | 3 | 2 | 6 | 21:43 | 8 |
12. | Baník Bohuliby HFC | 11 | 1 | 0 | 10 | 16:55 | 2 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Ne 2.9.07 | 12:30, 13:45 | HANSP | Slamník I.USP |
St 5.9.07 | 18:00, 19:15, 20:30 | ZAK | Baník Bohuliby HFC |
Po 10.9.07 | 18:00, 19:15, 20:30 | HRAB2 | Jouda CK |
Ne 16.9.07 | 08:45, 10:00 | HANSP | Slamník I.USP |
Ne 16.9.07 | 13:45, 15:00, 16:15, 17:30, 18:45, 20:00 | P2 | Motol FN |
St 19.9.07 | 18:00, 19:15, 20:30 | HRAB1 | 1.FC-KFC |
St 19.9.07 | 18:00, 19:15, 20:30 | ZAK | Baník Bohuliby HFC |
Ne 23.9.07 | 13:45, 15:00, 16:15, 17:30, 18:45, 20:00 | P2 | Batalion 91 A |
Ne 23.9.07 | 13:45, 15:00, 16:15, 17:30, 18:45, 20:00 | P3 | S.T.R.U.P. |
St 3.10.07 | 17:00 | zzPANK1 | Jouda CK |
St 3.10.07 | 17:00 | zzS1 | 1.FC-KFC |
St 3.10.07 | 18:00, 19:15, 20:30 | ZAK | SquashArena |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Filip Ondruš | S.T.R.U.P. | 14 |
2. | Jan Věžník | Slamník I.USP | 13 |
3. | Josef Maršík | Lachtánci 1.WC | 13 |
4. | Marek Lidmila | Vzteklé Želvičky | 12 |
5. | Marek Goga | Motol FN | 12 |
6. | Radoslav Košalko | SquashArena | 9 |
7. | Daniel Profous | SquashArena | 9 |
8. | Václav Svoboda | 1.FC-KFC | 8 |
9. | Václav Bičovský | VSK MFF UK Praha A | 8 |
10. | Jan Kašpar | South Stars | 7 |
11. | Luboš Kubelka | Batalion 91 A | 7 |
12. | Roman Tůma | Lipodur FC A | 7 |
13. | Michal Klimeš | Paraguay | 7 |
14. | Libor Pícka | Slamník I.USP | 6 |
15. | Josef Wegschmied | Petrovice A | 6 |
16. | Marián Uhrin | Motol FN | 6 |
17. | Pavel Kučera | Lachtánci 1.WC | 6 |
18. | Stanislav Bednář | Torzoo | 5 |
19. | Petr Casanova | Slamník I.USP | 5 |
20. | Pavel Bouda | S.T.R.U.P. | 5 |