Ne 7.10.07 17:30 P2 Bez názvu Arabská   (HL4F)
Ne 7.10.07 18:45 P2 Old boys Bohemia Chips Tučňáci VET   (VL4A)
Ne 7.10.07 20:00 P2 Target FC Medvědi B   (HL6L)

4. 12. 07 18:15 BECH Lachtánci 1.WC VŠSK MFF UK C 11. 2:1 (1:0)
Pohledné utkání, ve kterém hosté tahali celou dobu za kratší konec provazu.
Ivo Tyburec – Miroslav Český, Martin Chaloupka, František Hladík, Radek Janouš, Pavel Kučera, Roman Novotný, Ladislav Štěpán, Jan Tyburec, Jarmil Vavřina, Tomáš Voříšek vs Lumír Žák – Václav Bičovský, Marek Blahuta, Viktor Bobro, Vojtěch Čertík, Vratislav Fabián, Petr Kos, Milan Krtička, Pavel Mandula, Tomáš Marek
40. Ladislav Štěpán
49 Roman Novotný 52. Václav Bičovský 24. Vojtěch Čertík
40. Petr Kos
20. 11. 07 17:00 BECH Jouda CK Lachtánci 1.WC 10. 1:3 (0:2)
Velmi slušně hrané utkání, které rozhodl menší počet hráčů na straně domácích. Roman Soukup, Jiří Pejcha
Jouda CK Lachtánci 1.WC
Pavel Kopka – Petr Bárta, Tomáš Bryan, David Tunkr, Petr Voplatek, Tomáš Zimmermann vs Ivo Tyburec – Miroslav Český, František Hladík, Radek Janouš, Pavel Kučera, Bohumil Mauer, Roman Novotný, Ladislav Štěpán, Jan Tyburec, Jarmil Vavřina, Tomáš Vavřina, Tomáš Voříšek
54. Tomáš Zimmermann 14. Miroslav Český
17., 47. Jan Tyburec
10. 11. 07 11:15 BECH Lachtánci 1.WC Beruška Prosek 9. 3:4 (2:1)
Lachtánci vedli, ale stačilo to jen na vítězství v první půli zápasu. Beruška utkání otočila a v 58.minutě bylo ještě jednou srovnáno, ale nakonec v předposlední minutě tým hostí vstřelil branku a rozhodl tak zápas ve svůj prospěch. Ladislav Brázda
Lachtánci 1.WC Beruška Prosek
Ivo Tyburec – Miroslav Český, Martin Chaloupka, Radek Janouš, Pavel Kučera, Bohumil Mauer, Roman Novotný, Jan Tyburec vs Radek Benda – Jan Boháč, Daniel Čermák, Michal Klimeš, Petr Michetschläger, Dušan Stádník
5., 18. Jan Tyburec
58. Pavel Kučera
21., 33., 59. Dušan Stádník
40. Michal Klimeš
30. 10. 07 17:00 BECH Batalion 91 A Lachtánci 1.WC 8. 4:1 (2:1)
Velmi slušně hrané utkání se stálou převahou Batalionu. Jiří Melč, Jiří Pejcha
Batalion 91 A Lachtánci 1.WC
Viktor Vaniš – Petr Bartoš, Jindřich Ferkl, Luboš Kubelka, Pavel Kubelka, Martin Rambousek, Luboš Rudiš, Tomáš Soukup, Josef Wegschmied vs Ivo Tyburec – Miroslav Český, Martin Chaloupka, Radek Janouš, Pavel Kučera, Tomáš Voříšek
5. Tomáš Soukup
27. Petr Bartoš
47., 48. Luboš Kubelka
30. Pavel Kučera
23. 10. 07 17:00 BECH Lachtánci 1.WC Baník Bohuliby HFC 7. 6:0 k.
Baník se k utkání nedostavil. Jiří Landa, Milan Kvajsar
Lachtánci 1.WC Baník Bohuliby HFC
Ivo Tyburec – Miroslav Český, Martin Chaloupka, Radek Janouš, Pavel Kučera, Ladislav Štěpán, Tomáš Voříšek vs
16. 10. 07 17:00 BECH 1.FC-KFC Lachtánci 1.WC 6. 5:3 (2:1)
Celkem nervózní utkání. Kdyby hráči méně používali svá ústa, tak by bylo utkání jistě mnohem fotbalovější. Jinak celkem vyrovnané a remíza by slušela více. Lukáš Moravec, Ivan Kuchta
1.FC-KFC Lachtánci 1.WC
Marek Lidmila – Jiří Beneš, Petr Hlavica, Josef Husák, Jan Kaňok, Rudolf Podroužek, Milan Průša vs Ivo Tyburec – Miroslav Český, Martin Chaloupka, Radek Janouš, Pavel Kučera, Bohumil Mauer, Ladislav Štěpán, Jarmil Vavřina, Tomáš Voříšek
2., 32., 59. Marek Lidmila
3., 53. Milan Průša
13., 44. Martin Chaloupka
54. Tomáš Voříšek
9. 10. 07 17:00 BECH Lachtánci 1.WC SquashArena 5. 3:2 (2:2)
Vyrovnané utkání. Spousta šancí na obou stranách. Šťastná branka v poslední minutě rozhodla o výhře Lachtánků. Marek Ždánský, Pavel Krbec
Lachtánci 1.WC SquashArena
Ivo Tyburec – Miroslav Český, Martin Chaloupka, Radek Janouš, Pavel Kučera, Ladislav Štěpán, Jarmil Vavřina, Tomáš Voříšek vs Petr Ruth – Marek Andiel, Roman Dolanský, Zdeněk Grund, Daniel Profous, Roman Tůma, Martin Vránek
11. Pavel Kučera
29. Ladislav Štěpán
59. Martin Chaloupka
1. Daniel Profous
23. Roman Tůma
2. 10. 07 17:00 BECH South Stars Lachtánci 1.WC 4. 4:1 (1:1)
Skvělá fotbalová podívaná. Technická hra Lachtánků byla přebita důrazem a brejky Stars. Roman Kříž, Petr Vyhnal
South Stars Lachtánci 1.WC
Petr Dvořák – Miroslav Charvát, Miloslav Hrdlička, Jan Kašpar, Josef Maršík, Michal Sojka, Martin Špička, Petr Vejvoda vs Ivo Tyburec – Miroslav Český, Martin Chaloupka, František Hladík, Pavel Kučera, Bohumil Mauer, Ladislav Štěpán, Roman Sýkora, Jarmil Vavřina, Tomáš Voříšek
15. Jan Kašpar
43. Martin Špička
51. Michal Sojka
59. Josef Maršík
11. Jarmil Vavřina
22. 9. 07 11:15 DEKAN Lachtánci 1.WC S.T.R.U.P. 3. 5:3 (1:3)
Zajímavé utkání originálního průběhu. Hráči týmu S.T.R.U.P. odehráli celý zápas oslabeni, přesto působili fotbalověji a v poločase vedli o dvě branky.
Lachtánci však po změně stran odhodili zbytečnou nervozitu a výsledek otočili, především díky střelecké pohotovosti autora hattricku Kučery.
Lachtánci 1.WC S.T.R.U.P.
Bohumil Mauer – Martin Chaloupka, František Hladík, Radek Janouš, Pavel Kučera, Roman Novotný, Roman Sýkora, Tomáš Voříšek vs Michal Stárek – Pavel Bouda, Filip Ondruš, Petr Padevět, Tomáš Veverka
19. Tomáš Voříšek
44. Roman Sýkora
47., 48., 52. Pavel Kučera
5. Tomáš Veverka
27. Petr Padevět
29. Filip Ondruš
11. 9. 07 18:15 HANSP Slamník I.USP Lachtánci 1.WC 2. 4:3 (2:0)
V nervózním utkání vyhrálo šťastnější mužstvo. Nechybělo nasazení a bojovnost. Remíza by byla pro obě mužstva zřejmě spravedlivější. Libor Broukal, Martin Kment
Slamník I.USP Lachtánci 1.WC
Jaroslav Kostříž – Václav Bartůšek, Petr Casanova, Martin Felix, Youssef Ghraibi, Zbyněk Mleziva, Libor Pícka, Vladimír Sidorjak, Jan Věžník vs Ivo Tyburec – Miroslav Český, Martin Chaloupka, František Hladík, Radek Janouš, Bohumil Mauer, Roman Novotný, Ladislav Štěpán, Roman Sýkora, Jarmil Vavřina, Tomáš Voříšek