1. 12. 07 12:30 zzZARUB Kapr tým 86 B Káca FC B 11. 4:4 (2:3)
Rozhodčí se nevyjádřil. Ondřej Hašlar, Ladislav Peleška
Ladislav Rokyta – David Cink, Jiří Hradec, Martin Hyža, Robert Oršulík, Milan Švarc vs Václav Kacovský – Pavel Baláž, Zdeněk Chrudimský, Aleš Houra, Jaroslav Malý, Čestmír Pavlásek, Miroslav Tesař
10. Jaroslav Malý
26. Čestmír Pavlásek
34. Zdeněk Chrudimský
17. 11. 07 12:30 P3 Káca FC B Kalich club Žižkov 10. 8:3 (4:0)
Zápas bez většího nasazení. Hráči Kácy byli lépe fyzicky vybavení a zaslouženě rozhodli už v prvním poločase. Druhá půle se odehrála z povinnosti. Kalich dokázal v závěru utkání alespoň korigovat nepříjemné skóre. Tomáš Rousek, Martin Štefan
Káca FC B Kalich club Žižkov
Václav Kacovský – Pavel Baláž, Zdeněk Chrudimský, Josef Okrouhlický, Čestmír Pavlásek, Jaroslav Špánek, Miroslav Tesař, Michal Zemjánek vs Jiří Ekrt – Boris Damjanov, Gustav Duras, Tomáš Ekrt, Martin Grůša, Zdeněk Grůša ml., Zdeněk Grůša st., Antonín Měchura, Petr Novotný
8., 56., 57. Miroslav Tesař
11., 17., 41. Zdeněk Chrudimský
23. Jaroslav Špánek
45. Pavel Baláž
49., 51. Zdeněk Grůša st.
59. Gustav Duras
3. 11. 07 15:00 zzZARUB Káca FC B Šejk Peterka 9. 3:1 (1:0)
Utkání plné nervozity a drobných faulů. David Ryšavý, Jiří Strnad
Káca FC B Šejk Peterka
Václav Kacovský – Pavel Baláž, Zdeněk Chrudimský, Aleš Houra, Jaroslav Malý, Čestmír Pavlásek, Jaroslav Špánek, Miroslav Tesař, Michal Zemjánek vs Martin Ejem – David Chmelař, Petr Chmelař, Petr Hach, Filip Krejča, Lukáš Šalamoun, Michal Urbančík
23. Pavel Baláž
38. OG
47. Jaroslav Špánek
44. Lukáš Šalamoun 11. Martin Ejem
27. 10. 07 15:00 zzZARUB Diesel 1.FC Káca FC B 8. 0:11 (0:6)
Jednoznačné utkání. Pozitivní bylo chování početné skupinky fanoušků domácího týmu, kteří jej povzbuzovali až do závěrečného hvizdu. Ač bylo od začátku jasné na čí straně stojí kvalita.
Diesel 1.FC Káca FC B
Roman Švec – Lukáš Filo, Aleš Gregor, Martin Klinger, František Mašek, Pavel Mázl, Tomáš Moravec, Michal Schindler vs Václav Kacovský – Pavel Baláž, Zdeněk Chrudimský, Jaroslav Klouček, Jaroslav Malý, Josef Okrouhlický, Čestmír Pavlásek, Jaroslav Špánek, Roman Špivák
6. Jaroslav Klouček
10., 39. Pavel Baláž
13., 24., 51. Zdeněk Chrudimský
22., 58. Čestmír Pavlásek
30., 40. Josef Okrouhlický
35. OG
20. 10. 07 15:00 zzZARUB Káca FC B Beton FC 7. 7:1 (3:0)
Rychle hrané utkání, které rozhodl povedený úvod v podání domácích. Dvě rychlé branky daly domácím klid a ti už jen postupně navyšovali náskok až na konečných sedm branek. Hosté nedokázali najít recept na skvěle hrajícího Chrudimského, který vsítil hattrick a vytvořil spoustu dalších nebezpečných akcí. Ondřej Kvasňovský, Miroslav Šalša
Káca FC B Beton FC
Václav Kacovský – Pavel Baláž, Zdeněk Chrudimský, Aleš Houra, Jaroslav Malý, Josef Okrouhlický, Čestmír Pavlásek, Roman Šmehlík, Roman Špivák vs Borek Stěhule – Martin Hamrle st., Jiří Kolísek, Miroslav Kosina, Tomáš Mach, Bohumil Pěnička, Lenka Stehnová
3., 45. Pavel Baláž
5., 25., 34. Zdeněk Chrudimský
41., 48. Roman Šmehlík
54. Tomáš Mach
13. 10. 07 10:00 P2 ALT 1.AK Káca FC B 6. 3:6 (2:3)
Po vyrovnaném prvním poločase, převzali hosté iniciativu a pěkným výkonem zaslouženě vyhráli. Stanislav Petroušek, František Jirouch
ALT 1.AK Káca FC B
Michal Vítek – Martin Bauer, Jaroslav Čejka, Michal Čejka, Petr Höfner, David Kašpar, Michal Peikert, Oldřich Štecha vs Václav Kacovský – Pavel Baláž, Jaroslav Březina, Zdeněk Chrudimský, Aleš Houra, Josef Okrouhlický, Čestmír Pavlásek, Miroslav Tesař
7., 47. David Kašpar
15. Oldřich Štecha
5., 10. Miroslav Tesař
25., 44. Zdeněk Chrudimský
50. Josef Okrouhlický
59. Čestmír Pavlásek
6. 10. 07 13:45 zzTKSPA Káca FC B 1.FP Praha 5. 4:3 (2:2)
Velmi pěkný zápas hraný v duchu fair play. Tomáš Kaplan, David Mareš
Káca FC B 1.FP Praha
Václav Kacovský – Pavel Baláž, Jaroslav Březina, Zdeněk Chrudimský, Aleš Houra, Čestmír Pavlásek, Roman Šmehlík, Jaroslav Špánek, Miroslav Tesař vs Martin Bajer – Ondřej Beran, Radek Čáp, Tomáš Dvonč, Vladimír Fojt, Luboš Petr, Michal Petr
17. Miroslav Tesař
22., 46. Jaroslav Březina
40. Jaroslav Špánek
4. Ondřej Beran
14. Radek Čáp
42. Luboš Petr
22. 9. 07 08:45 TEMPO Prague United Káca FC B 4. 1:4 (0:2)
Pohledné utkání s herní převahou hráčů Káci. Ve 2.poločase jim sice ubývaly síly, ale i po dvou nastřelených tyčích United, Káca nakonec zvítězila, když ji v brance podržel Kacovský. Filip Slezák, Karel Zacharda
Prague United Káca FC B
Jan Kraus – Tomáš Cigánek, Tomáš Hájek, Roman Jireš, Tomáš Kohout, Jan Makal, Petr Uchytil vs Václav Kacovský – Jaroslav Březina, Zdeněk Chrudimský, Čestmír Pavlásek, Roman Šmehlík, Jaroslav Špánek, Michal Zemjánek
44. Jan Makal 8. Michal Zemjánek
11. Jaroslav Špánek
39. Jaroslav Březina
47. Zdeněk Chrudimský
43. Čestmír Pavlásek
15. 9. 07 15:00 zzZARUB Káca FC B PAPE Dejvice 3. 3:1 (1:0)
V rušném zápase vyhrála důraznější Káca B. Jan Lišák
Káca FC B PAPE Dejvice
Václav Kacovský – Pavel Baláž, Zdeněk Chrudimský, Aleš Houra, Josef Okrouhlický, Čestmír Pavlásek, Roman Šmehlík, Roman Špivák, Michal Zemjánek vs Robert Martišek – Pavel Brož, Martin Hanslík, Jiří Horák, Martin Jurkemik, Adam Káral, Jiří Marek, David Polák, Ivan Štochl, František Vomáčka
2., 45. Pavel Baláž
57. Josef Okrouhlický
35. Martin Hanslík
8. 9. 07 15:00 zzZARUB Nulová šance Káca FC B 2. 3:5 (2:2)
Velice nervózní utkání, pro sebe v závěrečných minutách rozhodli hráči FC Káca.
Nulová šance Káca FC B
Tomáš Axler – Leoš Buřval, Martin Dvořák, Ladislav Malý, David Nekola, František Sojka, Michal Věchet vs Václav Kacovský – Pavel Baláž, Jaroslav Březina, Zdeněk Chrudimský, Aleš Houra, Josef Okrouhlický, Čestmír Pavlásek, Roman Šmehlík, Roman Špivák, Miroslav Tesař, Michal Zemjánek
1., 46. Ladislav Malý
11. David Nekola
15., 17., 53. Roman Špivák
56. Zdeněk Chrudimský
59. Josef Okrouhlický
1. 9. 07 13:45 zzZARUB Káca FC B Komtupapa 1. 3:8 (0:2)
Pohledné utkání, jednoznačného průběhu. V prvním poločase předvedly oba týmy pěkný kombinační fotbal. Po změně stran docházely hráčům týmu Káca síly a tak se postupně prosazoval fyzicky zdatnější soupeř, v jehož řadách zářil střelec Rojko se čtyřmi trefami.