Čt 6.9.07 17:00 zzPODVI No madam ! B Perpetis   (HL8E)
Čt 6.9.07 18:15 zzPODVI MVS Vršovice A Homogen 1.FC A   (HL5C)
Ne 16.9.07 10:00 zzPODVI Tramway FC Modrý balet A   (HL7H)
Ne 16.9.07 11:15 zzPODVI Fernet team Říčany Fifty-two faders   (HL8K)
St 10.10.07 17:00 BECH Loxia team FC Tazy FPC   (HL7C)
St 10.10.07 18:15 BECH Czech line Ratajski démoni   (HL7C)

1. 12. 07 11:15 ZAK P.F.C. Vozovna Hloubětín B 11. 3:6 (2:1)
  Spousta nevyužitých šancí ze strany P.F.C. Nastřelovali několikrát tyče a v druhém poločase byla převaha Vozovny jasná. Josef Čuda, Sreten Cvijovič
P.F.C. Vozovna Hloubětín B
Jiří Škarvada – Michal Čermák, David Kupr, Jan Kupr, Jiří Rousek, Petr Vojtěch, Bedřich Vychodil vs Václav Huček – Pavel Brychta, Martin Filipovič, Zdeněk Hladík, Jakub Jančí, Ladislav Kolář, Jan Kučera, Karel Moravec, Michal Pour, Jan Přibyl
57. Zdeněk Hladík
17. 11. 07 08:45 ZAK Notorkros FK P.F.C. 10. 2:0 (1:0)
Fair-play utkání, kde o něco lepší a efektivnější Notorkros FK s klidem vyhrál. Jaroslav Procházka, Jan Rychetský
Notorkros FK P.F.C.
Daniel Piatak – Pavel Bobek, Martin Hrdlička, Jan Jiras, Pavel Jiras, Jiří Koula, Jiří Prejsek, Jiří Puk vs Jiří Škarvada – Jan Čermák, Richard Kejval, David Kupr, Jan Kupr, Jiří Rousek, Petr Vojtěch, Bedřich Vychodil
14., 48. Jiří Koula
10. 11. 07 10:00 zzANG P.F.C. Kamarádi 1.FC 9. 0:2 (0:0)
Poměrně vyrovnané utkání, rozhodl dvěma brankami ve druhém poločase, robustní útočník Kamarádů s číslem 9, který sice od začátku funěl jako sentinel, ale na 60 minut mu pára stačila. Štěpán Honzík, Jiří Škalák
P.F.C. Kamarádi 1.FC
David Kupr – Radek Adamec, Michal Čermák, Jan Kupr, Jiří Rousek, Petr Vojtěch, Bedřich Vychodil vs Michal Matuška – Oldřich Janeba, Filip Malý, Jaroslav Matoušek, Richard Claudio Mehrle, Libor Petrák, Roman Počta, Jakub Sedláček, Petr Světlík
32., 56. Libor Petrák
3. 11. 07 08:45 ZAK Hells Bells 1.FC P.F.C. 8. 1:4 (0:1)
Ústřední postavou zápasu byl hráč Kejval, jež hattrickem rozhodl o jisté výhře P.F.C. Hells Bells se v 52.minutě dočkali čestného úspěchu, ale na vyrovnání nemohli ani pomyslet.
Hells Bells 1.FC P.F.C.
Břetislav Kolařík – Jiří Dědourek, Patrik Horečka, Michal Javůrek, Martin Koula, Jindřich Pech, Tomáš Pokorný, Lukáš Šťastný vs David Kupr – Michal Čermák, Richard Kejval, Jan Kupr, Jiří Rousek, Jiří Škarvada, Petr Vojtěch, Bedřich Vychodil
52. Patrik Horečka 15., 34., 50. Richard Kejval
38. Bedřich Vychodil
27. 10. 07 08:45 ZAK P.F.C. Dejvický expres 7. 2:0 (0:0)
Velmi pohledné a férové utkání, ve kterém měli hosté po většinu zápasu míč na svých kopačkách, ale nedokázali ani jednu šanci proměnit. Domácí trestali ze standartky a z rychlého protiútoku. Lukáš Borek, Jakub Müller
P.F.C. Dejvický expres
Stanislav Heller – Radek Adamec, Michal Čermák, Richard Kejval, David Kupr, Jan Kupr, Jiří Rousek vs Kojo Antwi Oduro – Antonín Bezouška, Lukáš Chvátal, Jan Ciboch, Ondřej Miček, Karel Modrý, Jakub Troníček, Filip Vojnarovič
35., 41. Richard Kejval
20. 10. 07 10:00 zzJUNI1 Blizzard ZM P.F.C. 6. 8:0 (4:0)
Rozhodčí se nedostavil.
Blizzard ZM P.F.C.
Zdeněk Hirsch – Vít Antoš, Milan Haramule, Zdeněk Holakovský, Václav Holenda, Jozef Holiač, Miroslav Michňa, Petr Spontak vs David Kupr – Jan Čermák, Michal Čermák, Jan Kupr, Jiří Rousek, Petr Vojtěch, Bedřich Vychodil
9. Vít Antoš
11., 50. Miroslav Michňa
23. OG
28., 32. Jozef Holiač
37. Václav Holenda
43. Petr Spontak
6. 10. 07 08:45 ZAK J.R.Club B P.F.C. 4. 3:1 (2:0)
Pohledný zápas v duchu fair play. Zaslouženě vyhráli domácí, ale v druhém poločase hosté tlačili a snažili se srovnat, bohužel k chuti se nedostávalo více klidu a fotbalového umu. Gary Yazbek, Vladimir Aleman
J.R.Club B P.F.C.
Arnošt Havrlant – Daniel Dobrovodský, David Mička, Lukáš Skřivan, Pavel Skřivan, Martin Vejvoda, Lukáš Závodský vs Stanislav Heller – Michal Čermák, Richard Kejval, David Kupr, Jan Kupr, Jiří Rousek, Petr Vojtěch, Bedřich Vychodil
1., 26. Daniel Dobrovodský
59. OG
53. Jiří Rousek
30. 9. 07 20:00 ZAK P.F.C. UNI - Lužiny 5. 2:1 (0:0)
Zápas nebyl skoupý na humorné momenty, o kterých si chtěli někteří hráči ještě dlouho povídat. Především s rozhodčím. První gól padl téměř zpoza brankové čáry a vyrovnávací gól zase nepochopitelně přejel přes ležícího gólmana od jeho špiček až k ramenům dále do sítě. Nakonec zvítězil tým, který předvedl jedinou fotbalovější akci při třetím gólu. Matěj Görner, Vojtěch Šícha
P.F.C. UNI - Lužiny
Petr Čada – Michal Čermák, Richard Kejval, Jan Kučera, David Kupr, Jan Kupr, Jiří Rousek, Jiří Škarvada, Bedřich Vychodil vs Michal Červeňák – Tomáš Havlíček, Miroslav Hrda, Zdeněk Karban, Libor Novák, Michal Rehák, Jan Šikl, Petr Stejskal
50. Jiří Rousek
55. Michal Čermák
40. Jan Šikl
22. 9. 07 08:45 ZAK P.F.C. Újezd Calcio 3. 2:3 (2:2)
Poklidné utkání, avšak dobré kvality, které rozhodla větší gólová potence hostů. Jan Dajčar, Michal Juna
P.F.C. Újezd Calcio
David Kupr – Radek Adamec, Jan Čermák, Michal Čermák, Richard Kejval, Jan Kupr, Jiří Rousek, Petr Vojtěch vs Jiří Krátký – Václav Čuřík, Václav Fiala, Pavel Semerád, Ivan Soukup, Pavel Svoboda, Jan Vejmelka
4. Richard Kejval
13. Jan Kupr
9. Pavel Semerád
25. Ivan Soukup
46. Jan Vejmelka
15. 9. 07 08:45 ZAK Spartakus FC P.F.C. 2. 0:2 (0:1)
Velmi slušné a čistě hrané utkání v duchu fair-play. P.F.C. bylo přeci jen o něco fotbalovější a v koncovce produktivnější a zaslouženě utkání vyhrálo. Jaroslav Procházka, Václav Ježdík
Spartakus FC P.F.C.
Oldřich Brejla – Jan Černý, Michal Gajduszek, Lukáš Hlaváček, Petr Kočiřík, Martin Rousek, Martin Šebesta, Petr Šrámek vs Jiří Škarvada – Radek Adamec, Michal Čermák, Jan Doležal, David Kupr, Jan Kupr, Jiří Rousek, Petr Vojtěch, Bedřich Vychodil
7., 53. Jiří Rousek
8. 9. 07 08:45 ZAK P.F.C. Přezletice SK RSC 1. 1:0 (0:0)
Velmi slušný zápas, převyšující svou úrovní sedmou ligu. Nakonec vyhrál fotbalovější tým P.F.C..
P.F.C. Přezletice SK RSC
Jiří Škarvada – Radek Adamec, Jan Čermák, Jan Doležal, Richard Kejval, Jan Kupr, Jiří Rousek, Petr Vojtěch, Bedřich Vychodil vs Radovan Studecký – Tomáš Berka, Petr Dufek, Marin Guritenco, Tomáš Hájek, Pavel Krejčoves, Lukáš Kubelka, Jiří Mareš, Pavel Mareš, Petr Panocha, David Slavata, Libor Slavata, David Vrba