11. Chluponohé Berušky FC 11 2 0 9 20:60 4

St 5.9.07 17:00 zzJUNI1 Bývalí fotbalisti SK Wyllitým   (HL8E)
St 5.9.07 18:15 zzJUNI1 Matrix SP Clif   (HL6C)
Pá 14.9.07 16:45 zzJUNI1 Vykutálený prasátka Prosím, nesmějte se   (HL8F)
Pá 14.9.07 18:00 zzJUNI1 Petrohradská BFK B No madam ! B   (HL8E)
St 28.11.07 19:00 P2 Tazy FPC 1.FC Holešovice   (HL7C)
St 28.11.07 20:15 P2 KTB A Matrix   (HL6C)

26. 11. 07 17:00 ARIT Rachot GPE 1.FC 11. 2:1 (2:1)
Vyrovnané utkání, kterému by slušela remíza. Oba týmy ze sebe vydali co nejvíce a ukázaly férový zápas. Radek Matoušek, Petr Matoušek
Rachot GPE 1.FC
Miroslav Kuneš – Marek Barák, Michael Bím, Miroslav Dubský, Igor Ivanov, Petr Jelínek, Miroslav Kalina, Martin Kolitsch, Michal Michálek, Petr Šofr, Jan Šulc vs Jakub Ferenc – Miroslav Bula, Luboš Ďurdík, Martin Kočica, Jaroslav Kubík, Václav Pávek, Ondřej Sova, Jiří Vobr
21. Martin Kolitsch
25. Petr Jelínek
28. Martin Kočica
17. 11. 07 10:00 zzJUNI1 GPE 1.FC Popel Praha FC 10. 15:1 (6:1)
Rychlé góly rozhodly o jasném vítězství GPE. Jen vynikající výkon brankáře Popela zabránil vyšší prohře. Velmi slušné utkání bez faulů. Norbert Rúček
GPE 1.FC Popel Praha FC
Ondřej Sova – Petr Georgiev, Martin Kočica, Jaroslav Kubík, Václav Pávek, Jiří Vobr, Pavel Zeman vs Lukáš Ulbert – Dominik Mach, Marek Nejedlý, Lumír Němčák, Ondřej Piskalík, Vojtěch Říha, Jan Rychtařík
2., 4., 26., 36. Jaroslav Kubík
8., 10., 51., 52., 53. Jiří Vobr
29., 45., 58., 59., 60. Václav Pávek
60. Ondřej Sova
11. Lumír Němčák
5. 11. 07 18:00 HRAB3 JUDr. Brouk Pytlík GPE 1.FC 9. 3:5 (1:2)
Ve 43. minutě neproměnil Brouk Pytlík penaltu. Oboustranně pohledné a čisté utkání. Petr Beroušek, Martin Ullík
JUDr. Brouk Pytlík GPE 1.FC
Lukáš Rejzek – Jaroslav Exner, Jiří Kácovský, Lukáš Kašuba, Pavel Mindžak, Vladimír Oliberius, Josef Vejšický, Evžen Zdvíhal vs Jakub Ferenc – Miroslav Bula, Martin Kočica, Václav Pávek, Ondřej Sova, Jiří Vobr, Pavel Zeman
7., 37. Jiří Kácovský
35. Evžen Zdvíhal
20., 39. Jiří Vobr
21. Ondřej Sova
51. Martin Kočica
59. Václav Pávek
3. 11. 07 10:00 zzJUNI1 GPE 1.FC Chluponohé Berušky FC 8. 3:0 (1:0)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil. Jindřich Verner
GPE 1.FC Chluponohé Berušky FC
Roman Werner – Jakub Ferenc, Petr Georgiev, Martin Kočica, Václav Pávek, Pavel Zeman vs Marian Rohoška – Jan Král, Jakub Pitrman, Martin Pitrman, Jakub Rubeš, Marek Štych, Ondřej Vydra
22. Václav Pávek
43. Roman Werner
53. Petr Georgiev
58 Václav Pávek
27. 10. 07 10:00 zzJUNI1 GPE 1.FC Vozovna Motol FC 7. 1:3 (0:1)
Utkání bylo víceméně vyrovnané. Vozovna začínala pouze 4+1, ale zhruba v 10.minutě nastoupil pátý hráč do pole. Zápas rozhodly dvě minuty ve druhé půli, kdy Vozovna dokázala dvakrát skórovat. GPE si sice dokázal vypracovat šance, ale většina jich končila na velmi dobře a s přehledem chytajícím brankáři Vozovny. GPE snížilo až v 59.minutě, ale to už bylo pozdě. Jakub Čermák, Martin Petřina
GPE 1.FC Vozovna Motol FC
Pavel Krejčí – Miroslav Bula, Martin Kočica, Václav Pávek, Ondřej Sova, Roman Werner vs Antonín Buriánek – Martin Benda, Stanislav Hezina, Vlastimil Krkoška, Tomáš Luptovský, Martin Štrébl
59. Václav Pávek 26., 45. Tomáš Luptovský
43. Martin Benda
20. 10. 07 08:45 zzJUNI1 FC F*C* GPE 1.FC 6. 0:11 (0:3)
Rozhodčí se nedostavil. Utkání odpískali zástupci obou týmů. Díky všem za slušné a férové utkání.

GPE mělo od začátku kombinačně navrch. Čtvrtý gól v druhé půli domácí definitivně zlomil a kanonáda v závěrečné desetiminutovce, kdy se nestihly ani zapisovat góly, byla možná k domácím až příliš krutá.
FC F*C* GPE 1.FC
Reiner Attner – Pavel Kodytek, Marek Mlčoch, David Pikálek, David Šindler, Jiří Šmejkal, Miroslav Žižka vs Jakub Ferenc – Miroslav Bula, Martin Kočica, Václav Pávek, Ondřej Sova, Jiří Vobr, Roman Werner
1., 42., 43., 59., 60. Jiří Vobr
3., 48., 55., 56. Václav Pávek
15., 54. Ondřej Sova
8. 10. 07 17:00 zzNOVOB GPE 1.FC Admira 97 5. 2:1 (1:0)
Pěkný zápas v duchu fair play se šancemi na obou stranách. Hosté ze svého tlaku na konci zápasu gól nevytěžili, a tak se zaslouženým vítězem stalo GPE. Petr Bartík, Jan Hodek
GPE 1.FC Admira 97
Jakub Ferenc – Miroslav Bula, Luboš Ďurdík, Václav Pávek, Ondřej Sova, Jiří Vobr vs Petr Štrébl – Cyril Fischer, Jindřich Holakovský, Pavel Hron, Miroslav Jaroš, Tomáš Junek, Petr Kopsa, Robert Kovařík, Petr Lácha, Jan Šabacký, Petr Sinke, Dušan Štumpf, Václav Teller
11. Václav Pávek
41. Ondřej Sova
43. Petr Sinke
24. 9. 07 17:45 zzJUNI1 EOS KSI GPE 1.FC 4. 2:2 (1:1)
Pohledné utkání se zaslouženou remízou.
EOS KSI GPE 1.FC
Lukáš Fiala – Petr Bican, Vladimír Gazárek, Jakub Pavel, Marek Slavíček, Pavel Staněk, Ratmír Šunkevič, Zbyněk Tetour, Ondřej Voda vs Jakub Ferenc – Miroslav Bula, Martin Kočica, Pavel Krejčí, Václav Pávek, Ondřej Sova, Jiří Vobr
17., 41. Ondřej Voda 17. Martin Kočica
38. Václav Pávek
17. 9. 07 17:45 zzJUNI1 GPE 1.FC Vládci Prahy 3. 1:7 (1:3)
Hráči GPE odehráli celý zápas pouze s pěti hráči, ale statečně. Miloš Kysilka, Petr Vítek
GPE 1.FC Vládci Prahy
Luboš Ďurdík – Miroslav Bula, Jakub Ferenc, Martin Kočica, Ondřej Sova vs David Sváček – Jan Bílek, Josef Brandejs, Karel Erben, Adam Hlava, Svatopluk Hybš, Tomáš Lacina, Jiří Procházka, Tomáš Vodička
26. Miroslav Bula 4. Svatopluk Hybš
24. Jan Bílek
29. Josef Brandejs
32. Adam Hlava
34. Tomáš Vodička
59., 60. David Sváček
10. 9. 07 16:45 zzS1 Tatra 04 GPE 1.FC 2. 1:6 (0:2)
Oboustraně vyhecované utkán, hrané v rychlém tempu. Hráči GPE přeci jen zvládli lépe koncovku a dokázali se více soustředit na hru. Jan Dvořák, Juraj Horváth
Tatra 04 GPE 1.FC
Jiří Vyšohlíd – Josef Fraško, Ivo Kraft, Matyáš Krutský, Michal Martínek, Tomáš Pojkar, Filip Timingeriu, Daniel Zeithaml vs Jakub Ferenc – Miroslav Bula, Luboš Ďurdík, Martin Kočica, Václav Pávek, Ondřej Sova, Jiří Vobr
54. Michal Martínek 20., 56., 59. Václav Pávek
25., 44., 50. Jiří Vobr
3. 9. 07 18:15 zzJUNI1 GPE 1.FC Strážci Vesmíru 1. 6:0 k.
Utkání slabého týmu s týmem ještě slabším skončilo poměrně jasným výsledkem hlavně díky totální absenci obrany mužstva Strážců vesmíru.
GPE 1.FC Strážci Vesmíru
Martin Kočica – Miroslav Bula, Pavel Krejčí, Václav Pávek, Ondřej Sova, Jiří Vobr vs Jakub Čmiko – Tomáš Bačík, Martin Barjaktarevič, Jan Čmiko, Petr Duffek, Jakub Flejšar, Josef Souček