Pá 7.9.07 17:00, 18:15 DEKAN 4 TD Ala Bundy
Ne 9.9.07 15:00, 16:15, 17:30 zzPANK1 Social Members FC
Po 10.9.07 18:00, 19:15, 20:30 HRAB3 An. ofenziva
Čt 13.9.07 16:45, 18:00 zzJUNI1 Proradost FK
Pá 14.9.07 16:45, 18:00 zzJUNI2 Lazareth
Pá 21.9.07 19:30, 20:45 DEKAN Juventus Pivus
Ne 30.9.07 10:00, 11:15, 12:30 P3 Trona CF
St 3.10.07 19:00, 20:15 P1 GFC Regent B
So 6.10.07 08:45, 10:00, 11:15 zzHAGI3 Sedm zbabělých A
Další pískání Kompletní rozpis pískání

4. 12. 07 20:45 DEKAN Social Members FC Juventus Pivus 11. 3:6 (2:2)
Zajímavé utkání, které mělo vyrovnanější průběh, než by napovídal výsledek. Domácí dvakrát vedli, ale závěr zápasu patřil jejich soupeři. Ten vstřelil čtyři branky během deseti minut, čímž jednoznačně rozhodl.
Social Members FC Juventus Pivus
Martin Holub – Marek Balla, Jiří Beran, Michal Beran, Chádí El-Moussawi, Jan Havlík, Petr Komárek, Tomáš Novák, Šádí Shanaáh, Igor Suchý vs Pavel Smolík – Zdeněk Babický, Richard Papež, Jindřich Pokorný, Pavel Polák, Petr Šilha
13. Marek Balla
23., 38. Michal Beran
2. Jindřich Pokorný
24., 43., 45. Zdeněk Babický
48., 53. Pavel Polák
4. 12. 07 20:15 P3 Sedm zbabělých A An. ofenziva 11. 5:3 (0:2)
Celé utkání bylo hrané v klidném tempu s mnoha šancemi na obou stranách. Větší produktivitu předvedli domácí, kteří tak zaslouženě vyhráli.
Sedm zbabělých A An. ofenziva
Pavel Dufek – Jiří Bohuslav, Robert Pojer, Jiří Rohlík, Miroslav Šandl, Aleš Skřivan, Roman Strejček vs Petr Vichera – Petr Bárta, Jan Myšička, Ota Podivín, Martin Půrok, Stanislav Vrtiška, Vladimír Žežulka
33., 36., 48. Aleš Skřivan
40. Robert Pojer
44. Jiří Rohlík
1., 6. Petr Bárta
39. Vladimír Žežulka
4. 12. 07 20:15 P1 Rošambo GFC Regent B 11. 4:1 (4:0)
Slušně hrané utkání. Mužstvo Rošamba mělo více hráčů na střídání, což se v průběhu zápasu ukázalo jako rozhodující. Michal Unger, Jiří Štěpán
Rošambo GFC Regent B
Michal Papež – Jan Bláha, David Kadleček, Lukáš Kadleček, Petr Komín, Stanislav Krejčí, Pavel Krištof, Antonín Lausch, Vít Novotný, Jan Papež, Jan Židlický vs Petr Klouček – Jan Bradáč, Martin Janyš, Pavel Janyš, Jan Mašl, Jiří Podolský, Karel Štáf
3. Vít Novotný
6. Petr Komín
17., 27. Lukáš Kadleček
58. Petr Klouček 23. Jan Bradáč
4. 12. 07 20:15 P2 Lazareth VZ 11. 5:6 (0:3)
Hráči VZ začali ve vysokém tempu, rychle se ujali vedení a zdálo se, že je nic nemůže o vítězství připravit. Koncovka však byla mimořádně dramatická, protože v posledních dvou minutách padlo šest branek.
Lazareth VZ
Michal Vorlický – Karel Bachrony, Lukáš Halfar, Jiří Hobza, Martin Ořešník, Daniel Žalman vs Marek Petráček – Pavel Bureš, Miloš Čeleda, Ivo Černý, Tomáš Černý, Radek Heřmánek, Milan Novotný, Ivan Žalmánek
45., 60. Lukáš Halfar
58., 60. Jiří Hobza
59. Martin Ořešník
7., 52., 58. Pavel Bureš
10., 12. Miloš Čeleda
60. Tomáš Černý
4. 12. 07 19:30 HANSP Trona CF 4 TD Ala Bundy 11. 6:3 (1:1)
Trona nastoupila do zápasu bez hráčů na střídání, leč soupeři nedovolila vytěžit výhodu z početní převahy a ani z nižšího věkového průměru. Již ve čtvrté minutě šla Trona do vedení po pěkné akci. 4 TD Ala Bundy kontrovalo v jedenácté minutě z penalty nařízené za "semletí" jejich útočníka ve vápně. Zbytek poločasu se nesl v bojovném duchu, ale skóre se nezměnilo. Na začátku druhé půle však šla Trona lehce a rychle do dvoubrankového vedení. Poté se hra vyrovnala a atmosféra houstla, nicméně hráč domácích Švec dvěma góly utkání rozhodl ve prospěch Trony. 4 TD má opravdu silné standartky. David Palán, Jan Ander
Trona CF 4 TD Ala Bundy
Michal Podubecký – Robert Alferi, Jan Svátek, Jiří Svátek, Libor Švec, Pavel Trojan vs Jan Ondruš – Jan Albrecht, Martin Březina, Marek Noháč, Jiří Ondruš, Igor Sloboda, Jan Stárek, Peter Žiak