10. Roosevelt boys 1.FC 11 3 1 7 24:37 7

Čt 10.5.12 18:15 MIKU4 Kulva PVC Los Muchachos   (HL7E)
Čt 10.5.12 19:30 MIKU4 H.K. 12 Tigers Kobylisy RL   (HL8A)
Čt 10.5.12 20:45 MIKU4 Hervis sport 1.FC Rival club FC A   (HL7E)
Čt 31.5.12 18:15 MIKU4 Ministerstvo obrany No madam ! B   (HL8G)
Čt 31.5.12 19:30 MIKU4 Suchá dáseň AC Hervis sport 1.FC   (HL7E)
Čt 31.5.12 20:45 MIKU4 Rival club FC A Válcovny plechu MS FC   (HL7E)

27. 6. 12 20:45 DEKAN Trona CF Bronx KKK B 11. 1:7 (0:2)
Po celou dobu bylo utkání vedeno v režii Bronxu a nebýt brankáře Trony mohl být výsledek dvouciferný.
Trona CF Bronx KKK B
Martin Zouhar – Josef Alferi, Jan Brož, Alexandr Horký, Zdeněk Kunický, Martin Macháček, Ondřej Macháček, Tomáš Veselý vs Martin Synecký – Pavel Jinoch, Aleš Mach, Šimon Rittich, Miloslav Suchánek, Marcel Toporčák, Vladimír Viklický
47. Zdeněk Kunický 15., 23. Marcel Toporčák
35., 43., 60. Miloslav Suchánek
35., 38. Pavel Jinoch
20. 6. 12 19:00 P3 Ukrgazeta Trona CF 10. 4:3 (1:2)
Jen díky famóznímu brankáři hostů bylo utkání napínavé až do konce. Hosté byli prakticky celý zápas ve vedení, nakonec však jasně lepší domácí díky hattricku Arshanova strhli vítězství na svou stranu.
Ukrgazeta Trona CF
Mykhaylo Sukhan – Sergey Arshanov, Tahar Ben Hamouda, Mykhailo Dordiak, Oleksandr Hrechko, Viacheslav Prokopchuk, Ivan Voloshyn, Serhiy Zaritskyy, Pavel Zhuraulevich vs Martin Zouhar – Josef Alferi, Jan Brož, Alexandr Horký, Martin Macháček, Ondřej Macháček, Jiří Svátek, Tomáš Veselý
26. Serhiy Zaritskyy
34., 48., 50. Sergey Arshanov
11. Tomáš Veselý
20. Jan Brož
40. Martin Macháček
6. 6. 12 20:30 ZAK Roosevelt boys 1.FC Trona CF 9. 2:2 (1:0)
Klidné a vyrovnané utkání. Jan Kuchař, Jan Zavadil
Roosevelt boys 1.FC Trona CF
Robert Žák – Michal Bilíček, Lubomír Bobek, Jaroslav Chmela, Jiří Marek, Václav Mňouček, Petr Šimsa, Petr Socha, Jiří Sommer, Jiří Trávníček vs Martin Zouhar – Josef Alferi, Jan Brož, Zdeněk Kunický, Martin Macháček, Ondřej Macháček, Tomáš Veselý
13. Lubomír Bobek
59. Jiří Marek
39. Tomáš Veselý
41. Martin Macháček
30. 5. 12 19:00 STER2 Trona CF Kamberský pípy 8. 2:3 (1:1)
Utkání by si zasloužilo dělbu bodů, o gól však byli šťastnější pivaři od Kamberský pípy.
Trona CF Kamberský pípy
Martin Zouhar – Josef Alferi, Jan Brož, Alexandr Horký, Zdeněk Kunický, Martin Macháček, Ondřej Macháček, Tomáš Veselý vs Pavel Otradovec – Karel Adamovský, Cyril Činátl, Lukáš Javorský, Milan Jechoutek, Stanislav Kubů, Tomáš Melichar
6. Zdeněk Kunický
44. Jan Brož
15., 55. Karel Adamovský
41. Tomáš Melichar
22. 5. 12 18:15 MIKU4 J.R.Club B Trona CF 7. 6:2 (3:2)
Utkání slušné úrovně, o jehož osudu rozhodla střelecká pohotovost hráče domácích Skřivana, autora 4 branek.
J.R.Club B Trona CF
Arnošt Havrlant – Matěj Lát, Filip Malý, Marek Martínek, David Mička, Lukáš Skřivan, Jiří Smutný, Jiří Valha, Vladimír Zeman vs David Grygárek – Josef Alferi, Jan Brož, Alexandr Horký, Zdeněk Kunický, Martin Macháček, Ondřej Macháček, Tomáš Veselý
2., 17., 41., 56. Lukáš Skřivan
20. David Mička
52. Marek Martínek
15. Alexandr Horký
26. Ondřej Macháček
8. 5. 12 19:30 SLIVE Trona CF Hells Bells 1.FC 6. 5:6 (3:1)
Velmi zajímavé utkání, do kterého lépe vstoupili domácí, jenž po většinu zápasu vedli. Bojovnějším hráčům hostů však patřil závěr, kdy dokázali otočit vývoj zápasu ve svůj prospěch.
Trona CF Hells Bells 1.FC
Martin Zouhar – Josef Alferi, Jan Brož, Alexandr Horký, Zdeněk Kunický, Martin Macháček, Tomáš Veselý vs Jiří Javůrek – Pavel Berka, Michal Javůrek, Břetislav Kolařík, Martin Koula, Lumír Němčák, Jan Novák, Tomáš Pokorný
1. Alexandr Horký
12., 38., 53. Zdeněk Kunický
28. Josef Alferi
6., 39. Martin Koula
32., 44. Jan Novák
46., 59. Lumír Němčák
3. 5. 12 18:15 ARIT Inter Mokušle Trona CF 5. 0:0 (0:0)
Jiří Veškrna, Michael Štěpánek
Inter Mokušle Trona CF
Karel Vohánka – Adriano Brugioni, Roman Červenka, Marek Klokočka, Ondřej Lukeš, Martin Pánek, Luděk Pícha, Rudolf Růžek, Ondřej Veselý vs Martin Zouhar – Josef Alferi, Jan Brož, Alexandr Horký, Zdeněk Kunický, Martin Macháček, Ondřej Macháček, Tomáš Veselý
18. 4. 12 20:15 P1 Trona CF Konvikt klub 4. 3:7 (2:3)
Po prvním vyrovnaném poločase. Nasadil Konvikt jiný rychlostní stupeň a Trona přestala stíhat. Vítek
Trona CF Konvikt klub
David Grygárek – Josef Alferi, Alexandr Horký, Martin Macháček, Ondřej Macháček, Jiří Svátek, Tomáš Veselý vs Michal Trojan – Evžen Dostál, Martin Ivančík, Lukáš Kutal, Jakub Lulák, Mihai Moisei, Jaroslav Moudrý, Karel Šafařík, Václav Schwengsbier, Tomáš Vodrážka
47. Tomáš Vodrážka
11. 4. 12 18:30 HRAB3 Ďáblice FK Trona CF 3. 7:1 (3:0)
Klidné utkání proběhlo v prvním poločase pod taktovkou Ďáblic, které po první půli vedli o 3 góly, ve druhém se scénář nezměnil a FK Ďáblice zaslouženě zvítězili.
Ďáblice FK Trona CF
Lukáš Kukla – Vladimír Onduš, Martin Samek, Roman Samek, Ladislav Sobotka, Michal Šušák, Pavel Šušák vs Jiří SvátekJosef Alferi, David Grygárek, Alexandr Horký, Zdeněk Kunický, Ondřej Macháček, Tomáš Veselý
3., 20. Roman Samek
10. Michal Šušák
31. Ladislav Sobotka
40. Pavel Šušák
45., 55. Vladimír Onduš
54. Ondřej Macháček
4. 4. 12 20:00 ARIT Trona CF CCCP 2. 1:9 (1:9)
Petr Šimek
Trona CF CCCP
Jiří Svátek – Josef Alferi, David Grygárek, Alexandr Horký, Martin Macháček, Ondřej Macháček, Tomáš Veselý vs Denis Kutovoy – Alexey Afanasyev, Issa Bekmurziyev, Dias Idrissov, Vladimir Kail, Timur Nessipbayev, Alnur Oskar, Vladyslav Populovskyy, Alzhan Turlybekov
9. David Grygárek 4., 29. Timur Nessipbayev
4., 12. OG
7. Alnur Oskar
15., 25. Alzhan Turlybekov
26. Vladyslav Populovskyy
28. Dias Idrissov
28. 3. 12 18:00 ZAK Credit Praha FC Trona CF 1. 4:1 (0:0)
První půle se podobala probouzení ze zimního spánku.Druhá půle byla bojovnější, vyhrálo lepší mužstvo. Oldřich Kopecký, Michal Petržilka
Credit Praha FC Trona CF
Filip Bouřil – Jan Diviš, Petr Flášar, Radomír Grünspan, Jakub Kolařík, Miroslav Kopenec, David Lafek, Petr Malysz, Petr Secký, Petr Světelský, Dalibor Tužinčin, Ladislav Vašek vs Alexandr Horký – Josef Alferi, Robert Alferi, David Grygárek, Zdeněk Kunický, Ondřej Macháček, Jiří Svátek, Tomáš Veselý