Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 9.12.07 | 08:45 | TEMPO | Kunratickej odkaz Xichties FC | 11. | 6:1 |
Ne 9.12.07 | 08:45 | zzTKSPA | Lokomotiva DP Homidlo FC | 11. | 12:1 |
Ne 9.12.07 | 08:45 | ZAK | Los Zewlos Stodůlecký piráti | 11. | 1:1 |
Ne 9.12.07 | 08:45 | HANSP | Odpadlíci Glebus United Nations | 11. | 8:3 |
Ne 9.12.07 | 08:45 | zzJUNI1 | Stříbrný hroch C Fifty-two faders | 11. | 6:0 k. |
Ne 9.12.07 | 08:45 | zzNKBE | Uganda Fernet team Říčany | 11. | 3:9 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fernet team Říčany | 11 | 7 | 3 | 1 | 44:22 | 17 |
2. | Los Zewlos | 11 | 6 | 3 | 2 | 25:14 | 15 |
3. | Odpadlíci | 11 | 6 | 2 | 3 | 31:18 | 14 |
4. | Stodůlecký piráti | 11 | 5 | 3 | 3 | 35:26 | 13 |
5. | Lokomotiva DP | 11 | 5 | 0 | 6 | 49:36 | 10 |
6. | Fifty-two faders | 11 | 3 | 4 | 4 | 28:29 | 10 |
7. | Stříbrný hroch C | 11 | 4 | 2 | 5 | 26:48 | 10 |
8. | Kunratickej odkaz | 11 | 6 | 1 | 4 | 52:19 | 7 |
9. | Xichties FC | 11 | 1 | 5 | 5 | 25:38 | 7 |
10. | Glebus United Nations | 11 | 1 | 2 | 8 | 14:43 | 4 |
11. | Uganda | 11 | 4 | 2 | 5 | 42:49 | 0 |
12. | Homidlo FC | 11 | 3 | 3 | 5 | 18:47 | -1 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Ne 2.9.07 | 13:45, 15:00, 16:15 | ZAK | Homidlo FC |
Ne 2.9.07 | 17:30, 18:45 | TEMPO | Lokomotiva DP |
Pá 7.9.07 | 17:00, 18:15 | zzPANK1 | Xichties FC |
So 8.9.07 | 08:45, 10:00, 11:15 | zzJUNI2 | Fernet team Říčany |
So 8.9.07 | 08:45, 10:00, 11:15 | zzPANK1 | Stodůlecký piráti |
Ne 9.9.07 | 10:00, 11:15, 12:30 | P1 | Los Zewlos |
Ne 9.9.07 | 17:30, 18:45, 20:00 | DEKAN | Homidlo FC |
Po 10.9.07 | 16:45, 18:00 | zzS1 | Glebus United Nations |
St 12.9.07 | 16:45, 18:00 | zzJUNI1 | Kunratickej odkaz |
Po 17.9.07 | 16:30, 17:45 | zzPANK2 | Xichties FC |
Ne 30.9.07 | 18:45, 20:00 | P2 | Fernet team Říčany |
So 6.10.07 | 08:45, 10:00 | zzPANK2 | Xichties FC |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Jakub Nešpor | Vojenské lesy A | 18 |
2. | Filip Denk | Stodůlecký piráti | 16 |
3. | Lukáš Bejlovec | BongoBongo AC | 12 |
4. | Michal Šafařík | Fernet team Říčany | 12 |
5. | Jakub Kopáček | Poblióni FC | 10 |
6. | Michal Hajduch | Bakera | 9 |
7. | Vojtěch Kolínský | Lokomotiva DP | 9 |
8. | Jakub Kroupa | Lužinýýý Boys | 8 |
9. | Tomáš Kučera | Fernet team Říčany | 8 |
10. | Martin Žák | Odpadlíci | 8 |
11. | Martin Vinš | Los Zewlos | 7 |
12. | Tomáš Mikula | Flamingos FC | 7 |
13. | Martin Šimek | Uganda | 7 |
14. | Tom Jankovec | Xichties FC | 7 |
15. | Vojtěch Bartoš | Odpadlíci | 7 |
16. | Vladimír Macháček | Fernet team Říčany | 6 |
17. | Adam Klofáč | Vokra VV | 6 |
18. | Jiří Albl | TIP IZOL - Homidlo KK | 6 |
19. | Michal Maděra | TIP IZOL - Homidlo KK | 6 |
20. | David Perl | BongoBongo AC | 6 |