10. Glebus United Nations 11 1 2 8 14:43 4

Čt 8.11.07 17:00 zzTKSPA K.K.K. Sparta Popularos   (HL5E)
Čt 8.11.07 18:15 zzTKSPA Libeň SK A AG team   (HL5C)
Čt 8.11.07 19:30 zzTKSPA Ontosport Blaženka spiders   (HL5C)
Út 20.11.07 17:00 HANSP Strahovská 10 B Roosevelt boys 1.FC   (HL6B)
Út 20.11.07 18:15 HANSP Batalion 91 A Slamník I.USP   (HL5B)
Út 20.11.07 19:30 HANSP VŠSK MFF UK C SquashArena   (HL5B)

9. 12. 07 08:45 zzNKBE Uganda Fernet team Říčany 11. 3:9 (0:3)
Utočně laděné utkání, ve kterém útok převyšoval obranu. Rozhodl první poločas, který Uganda odehrála pouze ve čtyřech. David Kácl
Uganda Fernet team Říčany
Tomáš Bartoš – Lukáš Bejlovec, Tomáš Gregorek, Adam Klofáč, Miloš Linhart, Martin Šimek vs Jakub Macháček – Petr Fiala, Martin Gula, Marek Kubát, Tomáš Kučera, Jiří Macháček, Vladimír Macháček, Michal Šafařík, Jaroslav Topinka
25. Michal Šafařík
25. 11. 07 10:00 HANSP Xichties FC Uganda 10. 1:6 (1:2)
Jednoznačná záležitost běhavějšího a mladšího týmu. Jiří Čurda, Lukáš Havlíček
Xichties FC Uganda
Jakub Horáček – Josef Glemba, Jan Horáček, Martin Klimt, Simeon Mika, Roman Pytlíček, Petr Sojka vs Tomáš Petržilka – Lukáš Bejlovec, Tomáš Gregorek, Adam Klofáč, František Kocourek, Miloš Linhart, David Perl, Martin Šimek
10. Petr Sojka 55 Petr Sojka 17., 42., 57. Tomáš Gregorek
23., 51. Lukáš Bejlovec
48. Martin Šimek
39. František Kocourek
45. František Kocourek
18. 11. 07 11:15 zzJUNI1 Stříbrný hroch C Uganda 9. 5:4 (2:1)
Na těžkém terénu se hrálo kvalitní utkání. Pavel Kuchynka
Stříbrný hroch C Uganda
Lukáš Bareš – Jan Dudek, Jiří Horák, Vlastimil Hrabovský, Milan Martiš, Václav Novotný, Petr Odvárka, Martin Sazma, Michal Toula, Zdeněk Urbánek vs Adam KlofáčTomáš Bartoš, Lukáš Bejlovec, Tomáš Gregorek, František Kocourek, David Perl
47. David Perl
11. 11. 07 11:15 zzTKSPA Uganda Odpadlíci 8. 1:6 (1:4)
Uganda si vlastní nedisciplínou (pozdní příchod šestého hráče) zápas prohrála. Fotbalovost jim určitě nechybí. Zápas byl pohledný. Luboš Petr, Vladimír Fojt
Uganda Odpadlíci
Lukáš Bejlovec – Tomáš Bartoš, Adam Klofáč, František Kocourek, Miloš Linhart, Martin Šimek vs Tomáš Váška – Vojtěch Bartoš, Petr Hůlek, Daniel Jasenovec, Václav Král, Tomáš Mikula, Jaroslav Soumar, Karel Šticzay, Jaroslav Šubrt, Martin Vohánka, Martin Žák
20. Miloš Linhart 1. Martin Vohánka
9., 13. Tomáš Mikula
27., 39. Vojtěch Bartoš
55. Jaroslav Šubrt
4. 11. 07 10:00 zzPERT Los Zewlos Uganda 7. 2:5 (2:3)
Utkání bohaté na šance rozhodla vyšší efektivita hostů.
Los Zewlos Uganda
Petr Michalčič – Jakub Kroupa, Filip Kysilka, Martin Olšovský, Ondřej Procházka, Jiří Šanda, Martin Škop, Martin Vinš vs Tomáš Bartoš – Lukáš Bejlovec, David Borovička, Adam Klofáč, František Kocourek, Miloš Linhart, David Perl, Martin Šimek
25. Jiří Šanda
27. Martin Vinš
1., 23. Adam Klofáč
18., 35. Lukáš Bejlovec
46. Martin Šimek
21. 10. 07 10:00 zzTKSPA Uganda Lokomotiva DP 6. 9:4 (5:4)
Lokomotivě utekl začátek zápasu. Do konce půle zápas vyrovnala, ale Uganda si vítězství pojistila v druhém poločase vstřelením dalších branek. Luboš Petr, Martin Bajer
Uganda Lokomotiva DP
Tomáš Bartoš – Lukáš Bejlovec, Adam Klofáč, František Kocourek, Miloš Linhart, David Perl, Tomáš Petržilka, Martin Šimek vs Pavel Dvořák – David Čermák, Ján Dzvoník, Ondřej Hlad, Vojtěch Kolínský, Lukáš Kotrba, Martin Koubek, Ivan Zbořil
20. Lukáš Kotrba
13. 10. 07 13:45 TEMPO Kunratickej odkaz Uganda 5. 10:0 (5:0)
Průměrný zápas plný nepřesností a individuálních útoků. Rozhodla větší týmová hra Kunratic. Martin Klejna, Filip Kotek
Kunratickej odkaz Uganda
Tomáš Kučera – David Fendrych, Jakub Kopáček, Jiří Mergl, Václav Paulin, Ondřej Pellech, Jan Šafář, David Vokurka vs Tomáš Bartoš – Lukáš Bejlovec, David Borovička, Adam Klofáč, František Kocourek, David Perl, Martin Šimek
8., 48. David Vokurka
15., 26., 28. David Fendrych
28. Ondřej Pellech
45. Jan Šafář
50., 52., 56. Jakub Kopáček
7. 10. 07 11:15 zzPANK1 Uganda Homidlo FC 4. 3:3 (1:1)
Hráči Ugandy doplatili na své mládí a na výškovou převahu soupeře. Všechny branky Homidla padly po standardních situacích hlavou. Jan Fiala, Ludvík Fiala
Uganda Homidlo FC
Tomáš Bartoš – Lukáš Bejlovec, Adam Klofáč, František Kocourek, David Perl, Tomáš Petržilka, Martin Šimek vs Jiří Boček – Jiří Albl, Otakar Ditz, Jiří Jelínek, Michal Maděra, Pavel Okapal, Karel Soukup
8., 31., 49. Martin Šimek 25. Pavel Okapal
42. Jiří Albl
46. Michal Maděra
23. 9. 07 10:00 zzJUNI2 Stodůlecký piráti Uganda 3. 5:1 (2:0)
Pohledné utkání vyhrálo důraznější mužstvo. Jiří Pavlů, Michal Veselý
Stodůlecký piráti Uganda
Daniel Bím – Jiří Archmann, Filip Denk, Tomáš Kosán, Pavel Kulovaný, Stanislav Malina, Šimon Podskalský vs Tomáš Bartoš – Lukáš Bejlovec, František Kocourek, Miloš Linhart, David Perl, Tomáš Petržilka, Martin Šimek
10., 15., 55., 59. Filip Denk
57. Šimon Podskalský
39. OG
16. 9. 07 08:45 HANSP Uganda Glebus United Nations 2. 8:2 (4:1)
Slušné utkání, ve kterém měla Uganda výrazně nižší věkový průměr. Dominovala v kombinaci i počtu šancí. Od poločasové přestávky jednoznačná záležitost hráčů ročníku 1991. Petr Casanova, Vladimír Sidorjak
Uganda Glebus United Nations
Tomáš Bartoš – Lukáš Bejlovec, Tomáš Gregorek, Adam Klofáč, František Kocourek, David Perl, Martin Šimek vs Petr Pšenička – Jan Dvořák, Juraj Horváth, Miroslav Jelínek, Marek Pikkel, Michael Stefanidis, Václav Šťovíček, Michal Zavadil
13., 19., 45., 58. Lukáš Bejlovec
23., 27., 46. David Perl
47. Martin Šimek
17. Jan Dvořák
55. Marek Pikkel
9. 9. 07 10:00 zzPERT Fifty-two faders Uganda 1. 2:2 (1:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém Uganda zachraňovala bod až v posledních minutách. Boris Romaneckov, Rudolf Marcinek