Ne 30.9.07 11:15 zzANG Uličníci FC Protector 1320 FC   (HL5G)
Ne 30.9.07 12:30 zzANG Neumann S.K. Ivánkovy děti   (HL6J)
Ne 30.9.07 13:45 zzANG 100P FC Květák   (HL6J)
Ne 30.9.07 15:00 zzANG Talent Praha FC Lipodur FC B   (HL6J)
Ne 30.9.07 16:15 zzANG Zelená liška juniors Penélope Cruz   (HL5H)

2. 12. 07 11:15 DEKAN MoKo 2.FC Ivánci 11. 6:0 k.
18. 11. 07 12:30 zzANG Hrnčířský bubáci MoKo 2.FC 10. 6:5 (3:4)
Pěkná přetahovaná o výsledek. Na osmou ligu velmi pohledné utkání. Škoda zbytečných žlutých karet za řeči a protesty. Vítězný gól v poslední vteřině dotlačili do branky Bubáci. Byli po celý zápas sehranějším a techničtějším týmem, ale zápasu by více slušela remíza.
Hrnčířský bubáci MoKo 2.FC
Radek Bachar – Pavel Altman, Martin Kölbl, Miroslav Trmal, Tomáš Vávra, Zdeněk Vrána, Miroslav Zápotocký vs Vladimír Horálek – Václav Beneš, Jindřich Dotzauer, Miroslav Dotzauer, Tomáš Jakubek, Ivo Josefus, Jan Stolář, Pavel Švarc
5. Jindřich Dotzauer
11. 11. 07 08:45 zzANG MoKo 2.FC HNK Praha FC 9. 15:3 (7:2)
Od počátku jasné utkání, ve kterém se MoKo lépe vyrovnalo s kluzkým terénem a zaslouženě zvítězio. Josef Pospíšil, Matyáš Rudolf
MoKo 2.FC HNK Praha FC
Vladimír Horálek – Václav Beneš, Jindřich Dotzauer, Miroslav Dotzauer, Václav Endrys, Tomáš Jakubek, Ivo Josefus, Jan Stolář, Pavel Švarc, Jindřich Vondrák vs Jan Oborský – Václav Felgr, Vladimír Fišar, David Henzl, Josef Jonáš, Jan Křivánek, Vojtěch Luhan, Petr Matoušek, Stanislav Plecitý, Martin Šik
36. Stanislav Plecitý
28. 10. 07 11:15 zzANG Sudden death MoKo 2.FC 8. 5:5 (2:2)
V prvním poločase vyrovnaný zápas, se po změně stran začal lépe vyvíjet pro MoKo, ale mohutný nápor Sudden death v závěru rozhodl o dělbě bodů. Utkání vévodili oba autoři hattricků, Pruner a Stolář. Luboš Olmr, Pavel Lobodáš
Sudden death MoKo 2.FC
Petr Havel – Matěj Gajdoš, Michal Hudeček, Miroslav Novotný, Rostislav Pruner, František Skokan, Roman Till vs Vladimír Horálek – Václav Beneš, Jindřich Dotzauer, Miroslav Dotzauer, Tomáš Jakubek, Jan Stolář, Pavel Švarc
14., 28., 48. Rostislav Pruner
57., 60. Matěj Gajdoš
18. Pavel Švarc
23., 41., 51. Jan Stolář
40. Václav Beneš
21. 10. 07 16:15 zzANG MoKo 2.FC Airconquest F.F.C. 7. 6:0 (2:0)
Mladí hráči Aircontestu se sešli v počtu jako na velký fotbal, ale na způsobu hry a taktickém pojetí tento věkový a početní rozdíl nebyl vůbec znát. Hráči MoKo 2.FC se ujali ve 3.minutě vedení a celkem bez větších problémů svůj náskok zvyšovali.
MoKo 2.FC Airconquest F.F.C.
Vladimír Horálek – Václav Beneš, Jindřich Dotzauer, Miroslav Dotzauer, Tomáš Jakubek, Jan Stolář, Pavel Švarc, Jindřich Vondrák vs Jan Novák – Jakub Flíček, Tomáš Hes, Jan Horák, Vladimír Houška, David Hübner, Robert Jůza, Luboš Nouzovský, Vladimír Pechoč, Jiří Rameš, Jan Vencour, Jiří Želechovský
3. Jindřich Vondrák
20., 41., 52., 54. Jan Stolář
46. Pavel Švarc
14. 10. 07 10:00 zzANG Šílené veverky MoKo 2.FC 6. 5:4 (3:2)
Vyrovnaný zápas. MoKo bylo od 28.minuty oslabeno, když jejich hráč neudržel nervy na uzdě. Marek Valášek
Šílené veverky MoKo 2.FC
Jan Šťastný – Zdeněk Hruboš, Přemysl Jaš, Karel Kolena, Matěj Sova, Jakub Šťastný vs Vladimír Horálek – Václav Beneš, Jindřich Dotzauer, Miroslav Dotzauer, Václav Endrys, Jan Hanžl, Tomáš Jakubek, Ivo Josefus, Jan Stolář, Pavel Švarc, Jindřich Vondrák
28. Ivo Josefus
7. 10. 07 16:15 zzANG MoKo 2.FC Sací komando Modřany 5. 1:2 (0:2)
Na věk hráčů až v neuvěřitelném tempu hrané utkání. Sací komando bylo v první půli lepší a zaslouženě ji vyhrálo o dva góly. Po přestávce se karta obrátila, Moko zvýšilo tempo hry a nebýt dvou vynikajících zákroků gólmana Komanda, zápas skončil remízou. Michal Floch, Tomáš Kvapil
MoKo 2.FC Sací komando Modřany
Vladimír Horálek – Václav Beneš, Jindřich Dotzauer, Miroslav Dotzauer, Václav Endrys, Jan Hanžl, Tomáš Jakubek, Ivo Josefus, Jan Stolář, Pavel Švarc, Jindřich Vondrák vs Jiří Waters – Karel Bříza, Bohumil Doležal, Václav Dvořák, Petr Hrachovský, Michal Kalbáč, Jan Lukáč-Baranec, Daniel Moravec, Petr Šobotník, Ladislav Švábenický, Ladislav Švábenický ml.
43. Jan Hanžl 21. Ladislav Švábenický ml.
25. Daniel Moravec
23. 9. 07 17:30 zzANG Pražští lvi MoKo 2.FC 4. 3:3 (1:3)
Moko ve druhém poločase hrubýmy chybami dalo Lvům šanci na vyrovnání. Jan Moudřík, Peter Brťka
Pražští lvi MoKo 2.FC
Petr Švehla – Lukáš Garaj, Michal Havlík, Petr Jandourek, Tomáš Kőrbler, Martin Moravec, Oleksiy Shmalyuk, Jaroslav Stehlík, Martin Zdeněk vs Vladimír Horálek – Václav Beneš, Jindřich Dotzauer, Miroslav Dotzauer, Václav Endrys, Jan Hanžl, Tomáš Jakubek, Ivo Josefus, Jan Stolář, Pavel Švarc, Jindřich Vondrák
22. Michal Havlík
46. Petr Jandourek
49. Jaroslav Stehlík
12. Ivo Josefus
16., 28. Tomáš Jakubek
16. 9. 07 17:30 zzANG MoKo 2.FC ONBLACK 3. 8:0 (3:0)
Jednoznačná záležitost. Mladíci Onblacku neměli proti zkušeným a statným hráčům Moka žádnou šanci. Jaroslav Bellada, Pavel Peterka
MoKo 2.FC ONBLACK
Vladimír Horálek – Václav Beneš, Jindřich Dotzauer, Miroslav Dotzauer, Václav Endrys, Jan Hanžl, Tomáš Jakubek, Ivo Josefus, Jan Stolář, Pavel Švarc, Jindřich Vondrák vs Filip Jovanovič – Tomáš Bolard, Tomáš Fiala, David Holub, Filip Šindelář, Mojmír Vacek
1., 40. Jan Stolář
3., 36. Pavel Švarc
14. OG
33. Václav Beneš
56. Jindřich Vondrák
58. Václav Endrys
9. 9. 07 17:30 zzANG Vitellony FC MoKo 2.FC 2. 4:1 (2:0)
Fotbal nevalné úrovně, kde bojovnost nahrazovala fotbalové umění. Rozhodla lepší fyzecká kondice Vittelony, někteří hráči Moko porážku neunesli. Martin Bušek, David Boštík
Vitellony FC MoKo 2.FC
Michal Dubravský – Vojtěch Buřič, Ivan Černík, Jiří Forejt, Jan Hladík, Tomáš Navrátil, Jan Paštika, Jakub Šiler, Aleš Veselý vs Vladimír Horálek – Václav Beneš, Miroslav Dotzauer, Pavel Dotzauer, Václav Endrys, Tomáš Jakubek, Ivo Josefus, Jan Stolář, Pavel Švarc
11. Tomáš Navrátil
28., 44. Jan Hladík
42. Jiří Forejt
35. Jan Stolář 10. Václav Beneš
2. 9. 07 17:30 zzANG Lobotomici MoKo 2.FC 1. 2:11 (0:3)
Tento zápas byl zpočátku vyrovnaný, ale po sérii chyb Lobotomici rezignovali a utkání skončilo jednoznačným vítězstvím týmu MoKo. Hráno téměř bez faulů. Jiří Philipp, Boris Zahradníček