Út 4.9.07 17:00 zzPANK1 Delirium FC Panika Praha FC B   (HL8A)
Út 4.9.07 18:15 zzPANK1 AGČV/Ajax Zelená liška TJ SUP A   (SVL1A)
Po 29.10.07 19:15 HRAB2 Ekonom WT VET Masters V   (VL2B)
Po 29.10.07 20:30 HRAB2 Felix club Merck stars   (HL5A)
St 7.11.07 18:00 HRAB2 Ecotoner Manchester United V   (VL4A)
St 7.11.07 19:15 HRAB2 V.I.P. Viktoria Bítovská   (HL7A)

28. 11. 07 19:15 HRAB2 Jawa - Techno team Čechie 12° 11. 4:1 (1:0)
Počáteční nápor Čechie domácí zvládli a těsně před koncem poločasu Jawa proměnila první šanci. I když byla Čechie herně lepší i začátkem druhého poločasu, tak vynikající výkon brankáře Moulíka tým podržel. Jawa se následně zlepšila a došla si pro výhru. Pavel Chuděj, Ladislav Jacko
Jawa - Techno team Čechie 12°
František Moulík – Ivan Gerschon, Pavel Gerschon, Jaroslav Kotalík, Petr Kotlín, Ladislav Sedlák, Roman Šťastný, Pavel Vykoukal vs Zdeněk Kuttler – Karel Bednář, Pavel Čmelík, Jan Hruška, Martin Půlpán, Jiří Štróbl, Miloš Svoboda
25. Pavel Vykoukal
39. Pavel Gerschon
41. Petr Kotlín
47. Ladislav Sedlák
59. Jan Hruška
14. 11. 07 20:15 METE1 Čechie 12° Desperado VET 10. 1:2 (0:0)
V prvním poločase vyrovnané utkání, ale ve druhém už bylo lepší Desperado, které mělo v závěru více sil a zvítězilo. Pavel Kreuz, Lubomír Dvořák
Čechie 12° Desperado VET
Ladislav Košťál – Karel Bednář, Jan Hruška, Zdeněk Kuttler, Antonín Mareš, Roman Mráz, Martin Půlpán, Jiří Štróbl, Miroslav Trnka vs Marek Černý – Pavel Blažek, Richard Čáp, Petr Chlumecký, Miroslav Duchek, Martin Kodras, Vladimír Lehký, Martin Routa, Jiří Smetana
42. Karel Bednář 50. Petr Chlumecký
54. Miroslav Duchek
5. 11. 07 18:00 HRAB1 Čechie 12° Zelená liška VET B 9. 2:2 (1:1)
Vyrovnaný zápas s více šancemi na straně Čechie. Bohuslav Martínek, Pavel Procházka
Čechie 12° Zelená liška VET B
Ladislav Košťál – Karel Bednář, Jan Hruška, Martin Půlpán, Jiří Štróbl, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka vs Václav Kohout – Filip Burda, Jaroslav Chalaš, Jiří Kuděj, Roman Petrák, Ladislav Řeháček, Luboš Řeháček, Libor Šafránek, Pavel Šimáček, Luboš Vaculík
3. Miroslav Trnka
51. Martin Půlpán
15. Libor Šafránek
31. Jaroslav Chalaš
4. 11. 07 17:30 DEKAN Traktor humus VET A Čechie 12° 8. 3:1 (1:1)
Traktor předčil soupeře v dobře organizované obraně a skvělý brankář Frydrak korunoval výkon gólem z výkopu. V Čechii nejlépe válel Čmelík. Ta měla téměř celý zápas tlak, ale ten končil před vápnem soupeře. Jiří Zeman, Miroslav Kastner
Traktor humus VET A Čechie 12°
Mykola FrydrakIvan Baláš, Tomáš Bouška, Jaroslav Havran, Lubor Hoďánek, Martin Michálek, Vladimír Rožánek, Pavel Špás vs Ladislav Košťál – Karel Bednář, Pavel Čmelík, Jan Hruška, Zdeněk Kuttler, Antonín Mareš, Roman Mráz, Martin Půlpán, Jiří Štróbl, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka
30. Tomáš Bouška
52. Jaroslav Havran
53. Mykola Frydrak
20. Pavel Čmelík
23. 10. 07 18:00 ZAK Čechie 12° Sokol Vysočany VET 7. 2:5 (0:2)
Vysočany měly převahu a nepřipustily žádné komplikace. Ač se Čechie snažila, pouze upravila výsledek na konečných 2:5.
Čechie 12° Sokol Vysočany VET
Ladislav Košťál – Karel Bednář, Pavel Čmelík, Jan Hruška, Luděk Koutný, Zdeněk Kuttler, Antonín Mareš, Roman Mráz, Jiří Odvody, Martin Půlpán, Jiří Štróbl, Miroslav Trnka vs Zdeněk Janoušek – Petr Bednář, Petr Hochmann, Ladislav Kafka, Radim Knetl, Vratislav Kracman, Karel Pichl, Jan Plichta, Jiří Povýšil, Ivan Šimko, Michal Trnka
45. Jiří Štróbl
56. Martin Půlpán
13., 18. Karel Pichl
37., 52. Petr Hochmann
55. OG
17. 10. 07 19:00 P1 Estudiantes VET A Čechie 12° 6. 1:0 (0:0)
Vcelku poklidné utkání, které rozhodl náhodný gól. Konec zápasu vychytal brankář Herzog dvěma bravurními zákroky. Zdeněk Vondrát, Jan Tyl
Estudiantes VET A Čechie 12°
Antonín Herzog – Petr Adamec, Petr Havel, Jan Kriesman, Lubomír Kubička, František Martinec, Antonín Pustějovský, Richard Starý, Miroslav Švarc, Oldřich Vodrážka, Petr Walter vs Ladislav Košťál – Karel Bednář, Ladislav Čmelík, Zdeněk Kuttler, Roman Mráz, Martin Půlpán, Jiří Štróbl, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka
44. František Martinec
8. 10. 07 18:00 HRAB2 Čechie 12° Apostrophe FZ 5. 2:2 (1:0)
O osudu utkání rozhodla červená karta, po níž domácí odpadli a nakonec byli rádi za remízu.
Čechie 12° Apostrophe FZ
Ladislav Košťál – Karel Bednář, Zdeněk Kuttler, Jiří Odvody, Martin Půlpán, Jiří Štróbl, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka vs Petr Bílý – Martin Blažka, Jiří Jedlička, Karel Mrskoč, Miroslav Přibyl, Tomáš Schilla
24., 36. Karel Bednář 42 Ladislav Košťál 44. Jiří Jedlička
49. Martin Blažka
1. 10. 07 18:00 HRAB3 Turman VET Čechie 12° 4. 2:3 (1:0)
V prvním poločase vyrovnané utkání. Turman se ujal vedení po rychlém protiútoku. Čechie svých úniků nevyužila. V úvodu druhého poločasu po pěkné individuální akci Nykla se prosadil Jindra. Čechie poté tlačila, snížit se podařilo Marešovi a posléze i vyrovnat. Nakonec Čechie zápas obrátila a zvítězila. Roman Kabelka, Miroslav Hybner
Turman VET Čechie 12°
Stanislav Jindra – Michal Čihák, Pavel Macek , Martin Micka, Robert Nykl, Karel Táborský, Martin Tůma vs Ladislav Košťál – Karel Bednář, Pavel Čmelík, Jan Hruška, Zdeněk Kuttler, Antonín Mareš, Martin Půlpán, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka
17. Robert Nykl
32. Stanislav Jindra
42., 48. Antonín Mareš
52. Pavel Čmelík
23. 9. 07 18:45 DEKAN Čechie 12° Tycho de Brahe VET 3. 4:3 (3:2)
Velmi pěkné a svižné utkání. Čechie byla techničtějším mužstvem, soupeře přehrávala kombinací, Tycho naopak převažovalo v bojovnosti, technickou hru v Tychu tvořil Morávek. Tycho šlo po šikovně zahraném autu do vedení, avšak Čechie během tří minut předvedla nádhernou souhru přihrávek a vytěžila tři góly. Po vstřelení gólu čtvrtého se však Čechie zatáhla a nakonec se bála o výsledek.
Čechie 12° Tycho de Brahe VET
Ladislav Košťál – Karel Bednář, Pavel Čmelík, Jan Hruška, Zdeněk Kuttler, Martin Půlpán, Jiří Štróbl, Miroslav Trnka vs Bohumil Karafiát – Jiří Bešťák, Jiří Bidovský, Zdeněk Houdek, Michal Košťál, Petr Morávek, Jiří Patka, Antonín Tichý, Karel Vais, Pavel Živný
15. Jan Hruška
16., 17. Miroslav Trnka
42. Martin Půlpán
12. Antonín Tichý
30. Petr Morávek
49. Jiří Bidovský
10. 9. 07 18:00 HRAB2 PFC Kodymka Čechie 12° 2. 1:2 (1:0)
Kodymka prakticky bránila vedení 0:1 jenže dvě chyby znamenaly nakonec ztrátu ve prospěch Čechie. Remíza by byla asi spravedlivější.
PFC Kodymka Čechie 12°
Stanislav Heller – Radek Adamec, Martin Baitler, Michal Čermák, Richard Kejval, Jan Kupr, Jiří Rousek, Jiří Škarvada vs Ladislav Košťál – Karel Bednář, Pavel Čmelík, Jan Hruška, Antonín Mareš, Roman Mráz, Martin Půlpán, Jiří Štróbl, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka
8. Jiří Rousek 38. Miloš Svoboda
47. Miroslav Trnka
3. 9. 07 18:00 HRAB1 Čechie 12° Pankráckej válec 1. 0:4 (0:3)
Oboustranně slušný technický fotbal. Čechie inkasovala 3 branky v první půli a Pankráckej válec měl spoustu šancí, ale trefil se jen třikrát. Čechie měla šancí možná ještě víc, ale neproměnila nic. Do půle druhé vtrhla Čechie s nadějí dát rychle branku, ale moc se ji nevedlo dopravit balon do sítě. Válec minutu před koncem dokonal dílo a jeho nejlepší hráč Petržilka uzavřel účet.