Út 4.9.07 17:00 zzPANK2 An. ofenziva Trona CF   (HL8C)
Út 4.9.07 18:15 zzPANK2 Baník Bohuliby HFC SquashArena   (HL5B)
Pá 16.11.07 19:00 TEMPO Chroustova lokomotiva Emperators   (HL5D)
Pá 16.11.07 20:15 TEMPO Los Bimbananos Dromedarians Praha   (HL6E)

26. 11. 07 20:30 HRAB1 Merck stars Zodyhyd P.N.P. 11. 0:4 (0:2)
I přes sněhovou vánici se hrálo technické utkání se šancemi na obou stranách. Domácí nedokázali po poločase využít tlaku a to rozhodlo celý zápas. Jaroslav Krejčí, Jiří Uher
Merck stars Zodyhyd P.N.P.
Ivan Kašpar – Jiří Čížek, Tomáš Holý, Michal Janků, Petr Klusák, Petr Smolka, Jaroslav Štolfa vs Jan Pošta – Michal Bílý, Tomáš Chýle, Jaroslav Dobrev, Adam Klinecký, Zdeněk Kopic, Robert Poppl, Rami Salameh
3. Adam Klinecký
8., 57. Rami Salameh
56. Tomáš Chýle
18. 11. 07 16:15 P2 Hulla hulla FC Merck stars 10. 3:3 (0:2)
Utkání výborné úrovně přineslo dělbu bodů. Hráči týmu Hulla hulla FC působili fotbalověji, přesto si Merck stars do přestávky vytvořili dvoubrankový náskok. Po změně stran se projevila technická převaha domácích, kteří postupně otočili vývoj utkání. V závěru však po chybě v obraně o výhru přišli.
Hulla hulla FC Merck stars
Jaroslav Kašpar – Martin Fořt, Martin Hajný, František Krejča, Jiří Pustofka, Antonín Seidl, Marek Vojtíšek vs Ivan Kašpar – Pavel Audy, René Bartoník, Jiří Čížek, Tomáš Holý, Michal Janků, Jiří Javornický, Petr Klusák, Aleš Podoubský, Ivo Pospíšil
35., 54. Marek Vojtíšek
55. Antonín Seidl
15. OG
20. Petr Klusák
59. Ivo Pospíšil
5. 11. 07 18:15 HANSP Merck stars Fugas CF A 9. 0:10 (0:3)
Pohledný zápas s pěknými akcemi i góly. Utkání měli ve své režii jasně hosté.
Merck stars Fugas CF A
Ivan Kašpar – Pavel Audy, René Bartoník, Jiří Čížek, Tomáš Holý, Michal Janků, Jiří Javornický, Petr Klusák, Petr Smolka, Jaroslav Štolfa vs Tomáš Peterka – Jiří Bialek, David Brošta, Petr Frýba, Petr Gemza, Jan Jiroušek, Karel Mikeš, Jaroslav Šamánek, Petr Švestka
8. Jiří Bialek
15. David Brošta
20., 35., 44. Petr Gemza
33., 43., 53. Jaroslav Šamánek
40. OG
52. Petr Švestka
29. 10. 07 20:30 HRAB2 Felix club Merck stars 8. 5:1 (3:0)
Slušné utkání, rozhodl rychlý nástup Felixu. Karel Bednář, Miloš Svoboda
Felix club Merck stars
Jaroslav Veselý – Viktor Hošek, Jan Kárník, Marek Lisý, Ladislav Petík, Petr Švonc, Radek Troják, Pavel Žirko vs Ivan Kašpar – René Bartoník, Jiří Čížek, Michal Janků, Jiří Javornický, Petr Klusák, Aleš Podoubský, Petr Smolka, Jaroslav Štolfa
6., 15. Ladislav Petík
7. Jan Kárník
34. Petr Švonc
39. Marek Lisý
42. Michal Janků
22. 10. 07 20:30 HRAB2 Merck stars Bílej balet 7. 1:5 (0:4)
Pohledný zápas bez faulů ovlivnil drtivý nástup hostů, kteří už v 11.minutě vedli 0:3. Domácí se nevzdali, hru vyrovnali, měli několik velkých šancí, ale gól dali až v poslední minutě. Petr Pekár, Miroslav Krucký
Merck stars Bílej balet
Ivan Kašpar – René Bartoník, Jiří Čížek, Tomáš Holý, Michal Janků, Jiří Javornický, Petr Klusák, Ivo Pospíšil, Petr Smolka, Jaroslav Štolfa vs Karel Vadlejch – Zdeněk Koutník, Jaroslav Ondráček, Tomáš Procházka, Miroslav Trifanov, Vladimír Vlk, Tomáš Wünsch, Martin Zima, Martin Žižka
60. Petr Smolka 2., 6., 11., 20. Zdeněk Koutník
59. Martin Žižka
17. 10. 07 16:30 zzZARUB Bába FC Merck stars 6. 5:1 (3:0)
Jasné vítězství týmu FC Bába. Milan Knoblau, Milan Knoblau
Bába FC Merck stars
Ivo Cenek – Václav First, Ondřej Husák, Jakub Macháček, Tomáš Mertha, Jan Pavelka, Vojtěch Říha, Erik Schröfel, Marek Starý vs Aleš Podoubský – René Bartoník, Jiří Čížek, Tomáš Holý, Michal Janků, Jiří Javornický, Ivan Kašpar, Petr Klusák, Lubomír Neupauer, Petr Smolka
3., 4. Marek Starý
23., 46., 49. Tomáš Mertha
60. Petr Klusák
8. 10. 07 19:00 P3 Merck stars Vyzunk FM 5. 2:3 (1:0)
První poločas proběhl v poklidu, branky začaly padat až po změně stran. Na konci utkání zbytečné vyloučení. Jaroslav Král, Zdeněk Vondrát
Merck stars Vyzunk FM
Ivan Kašpar – Pavel Audy, Jiří Čížek, Tomáš Holý, Michal Janků, Jiří Javornický, Petr Klusák, Lubomír Neupauer, Aleš Podoubský, Jaroslav Štolfa vs Martin Strnad – Matěj Kaplan, Otakar Krejsa, Tomáš Krejsa, Michal Matejka, Tomáš Michl, Michal Procházka, Tomáš Soukup, Jiří Šubrt, Zdeněk Uhlíř
24. Jiří Čížek
39. Lubomír Neupauer
34., 35. Tomáš Soukup
41. Tomáš Krejsa
59. Otakar Krejsa
3. 10. 07 17:00 zzZARUB VŠSK MFF UK D Merck stars 4. 2:6 (1:3)
VŠSK se sice ujali vedení, ale to bylo na dlouho vše. Merck stars byl lepším týmem a poločasové vítězství si zasloužil. Po přestávce VŠSK mírně zatlačili soupeře do jeho půlky, protože je posílil jediný technický hráč. V závěru však Merck nenechal nikoho na pochybách, kdy byl lepší a pojistil vedení. Jan Kuchař, Jan Cettl
VŠSK MFF UK D Merck stars
Matej Buzgo – Svatopluk Chalupa, Dominik Hes, Radoslav Janoštiak, Jan Líkař, Zdeněk Říha, Tomáš Tejnora, Miroslav Ulrich, Jaroslav Vávra, Jiří Vávra vs Ivan Kašpar – Pavel Audy, Jiří Čížek, Tomáš Holý, Michal Janků, Jiří Javornický, Petr Klusák, Aleš Podoubský, Petr Smolka, Jaroslav Štolfa
4. Jaroslav Vávra
57. Dominik Hes
10. Petr Klusák
16., 58. Petr Smolka
21. Pavel Audy
52., 60. Aleš Podoubský
17. 9. 07 16:30 zzZARUB Merck stars TuMPach 1. AC 3. 2:0 (1:0)
Zápas ovlivnil hrací čas, v tuto dobu v pracovní den je pochopitelné, že se TumPach sešel pouze v pěti lidech. Přesto zdatně vzdoroval a zápas byl až do konce otevřený.
Merck stars TuMPach 1. AC
Ivan Kašpar – Pavel Audy, René Bartoník, Jiří Čížek, Michal Janků, Jiří Javornický, Lubomír Neupauer, Aleš Podoubský, Petr Smolka, Jaroslav Štolfa vs Petr Zlámal – Karel Mašata, Petr Porebski, Radek Šubrt, Petr Tůma
20. Jiří Javornický
55. René Bartoník
15. 9. 07 08:45 zzZARUB Relax-FC Merck stars 2. 1:2 (0:2)
Vyrovnaná partie se štastným koncem pro Merck stars, kteří udrželi náskok z první půle. Jan Lišák
Relax-FC Merck stars
Ladislav Slážik – Miloslav Dvořák, Jan Fiala, Ludvík Fiala, Vratislav Kapusta, Tomáš Klíma, Tomáš Kvasnička, Tomáš Müller, Petr Mužík, Stanislav Štika, David Valenta vs Michal Janků – René Bartoník, Jiří Čížek, Tomáš Holý, Jiří Javornický, Petr Klusák, Aleš Podoubský, Jaroslav Štolfa
57. David Valenta 12. Michal Janků
27. Petr Klusák
3. 9. 07 17:00 zzZARUB Merck stars Milenium Praha FC 1. 1:3 (0:2)
Technické a celkově vyrovnané utkání. Nad ostatní vynikal hráč Milenia Radek Malý. Jan Kyněra, Vladimír Klupsa
Merck stars Milenium Praha FC
Ivan Kašpar – René Bartoník, Jiří Čížek, Jiří Javornický, Petr Klusák, Aleš Podoubský, Petr Sršeň, Jaroslav Štolfa vs Roman Zvoníček – Petr Hradecký, Richard Lintymer, Radek Malý, Tomáš Nosek, Václav Pabst, Jonáš Peterka, Petr Vítek