So 12.4.08 08:45 zzNKBE Přezletice SK RSC K.F.C. Praha   (HL7E)
So 12.4.08 10:00 zzNKBE Přezletice SG Mamba club V   (VL3C)
So 26.4.08 08:45 zzALBRE Ukradený širáci Kehar Club FC   (HL4C)
So 26.4.08 10:00 zzALBRE Eden 1999 Kbelské vosy A   (HL3C)
So 17.5.08 08:45 zzNKBE K.F.C. Praha Hashlerka THC 1993 A   (HL7E)
So 17.5.08 10:00 zzNKBE Sklenářka S.G. Přezletice SG   (VL3C)

22. 6. 08 16:15 P3 Kapr tým 86 A Benda OFC 11. 3:1 (2:1)
Vyrovnaný začátek utkání, kdy se Benda ujal vedení, pak se projevil malý počet hráčů a díky tomu zvítězil Kapr tým.
Kapr tým 86 A Benda OFC
Jakub Pavlík – Tomáš Geršl, Miroslav Hlava, Karel Holeček, Pavel Martinovský, Daniel Mayer, Milan Vošta, Aleš Zadák, Lukáš Zhříval vs Bohumil Váňa – Jan Heinrich, Vladimír Kůla, Viktor Lukáš, Miloslav Svatoš, Ondřej Vobnášil, Petr Záhora
9., 38. Daniel Mayer
22. Lukáš Zhříval
16. Miloslav Svatoš
8. 6. 08 17:30 zzNOVOB Atlanta Žižkov FC Kapr tým 86 A 10. 0:1 (0:1)
Vyrovnané utkání rozhodl gól z první minuty. Domácí sice nehráli špatně, ale do šancí se příliš nedostávali.
Atlanta Žižkov FC Kapr tým 86 A
Jan Krutský – Filip Krutský, Jan Petržilka, Michal Puchmajer, Radovan Putna, Jaroslav Saidl, Vladek Šlezingr, Jan Zikmund, Zdeněk Zítko vs Jiří Těžký – Pavel Martinovský, Daniel Mayer, Jakub Pavlík, Jiří Pergler, Aleš Zadák, Lukáš Zhříval
1. Daniel Mayer
1. 6. 08 17:30 zzNOVOB Kapr tým 86 A Absinth 9. 3:1 (0:0)
Po vyrovnaném prvním poločase a převaze domácího mužstva Kapr tým zaslouženě zvítězil brankami ve druhém poločase.
Kapr tým 86 A Absinth
Jiří Těžký – Tomáš Geršl, Pavel Martinovský, Daniel Mayer, Jiří Pergler, Milan Vošta, Aleš Zadák, Lukáš Zhříval vs Jakub Uher – Ladislav Just, Martin Moník, Martin Svoboda, Michal Vacátko, Martin Zeman
36. Milan Vošta
38. Pavel Martinovský
47. Lukáš Zhříval
46. Martin Moník
25. 5. 08 20:00 P3 Lord Mayor Idiot Kapr tým 86 A 8. 2:3 (1:0)
I na 4.ligu nadprůměrné utkání. Oba týmy hrály technicky vyspělý fotbal. LMI ke konci utkání trochu chyběly síly a toho soupeř využil k rozhodnutí utkání. Aleš Mecner, Martin Mlýnek
Lord Mayor Idiot Kapr tým 86 A
Aleš Krempa – Pavel Císař, Karel Engliš, Vladimír Folber, Stanislav Futera, Petr Hartmann, Petr Zeman vs Jiří Těžký – Miroslav Hlava, Pavel Martinovský, Jakub Pavlík, Jiří Pergler, Petr Vaněk, Lukáš Zhříval
11. Pavel Císař
38. Petr Hartmann
41. Lukáš Zhříval
55. Petr Vaněk
18. 5. 08 17:30 zzNOVOB Kapr tým 86 A Kikina bar 7. 9:3 (5:1)
V oboustraně útočném utkání zaslouženě zvítězil lepší tým, tedy domácí. Robert Hotový, Jan Škurek
Kapr tým 86 A Kikina bar
Jiří Těžký – Miroslav Hlava, Karel Holeček, Pavel Martinovský, Jakub Pavlík, Jiří Pergler, Milan Vošta, Aleš Zadák, Lukáš Zhříval vs Ladislav Král – Jiří Beseda, Petr Hádek, Pavel Horký, Martin Janoušek, Michal Ondrášek, Jan Šantroch, Matěj Urban
15., 45., 58. Jan Šantroch
11. 5. 08 17:30 zzNOVOB Softcom Kapr tým 86 A 6. 2:8 (2:0)
Domácí vedli po půli 2:0, ale v druhé části zápasu inkasovali rychle čtyři góly a po té zcela odpadli.
Softcom Kapr tým 86 A
Jan Hájek – Petr Dlouhý, Roman Dobiáš, Vilém Hanzlík, Petr Houra, Pavel Málek, Jiří Sivák vs Jiří Těžký – Karel Holeček, Pavel Martinovský, Jakub Pavlík, Jiří Pergler, Petr Vaněk, Milan Vošta, Aleš Zadák, Lukáš Zhříval
6. Pavel Málek
18. Jiří Sivák
31., 33., 34., 43. Pavel Martinovský
37. Petr Vaněk
50., 58. Lukáš Zhříval
56. Jiří Pergler
27. 4. 08 17:30 zzNOVOB K.T.S. FC Kapr tým 86 A 5. 5:5 (3:3)
K tomuto zápasu se dá ríct, že byl až moc vyrovnaný. Ani jeden z týmů si nedokázal vytvořit velký náskok.
K.T.S. FC Kapr tým 86 A
Luboš Svátek – Martin Fiala, Jaroslav Klášterka, Pavel Miko, Tomáš Miko, Aleš Pleštil, Martin Šíla, Tomáš Svátek, Pavel Švejda vs Jakub Pavlík – Karel Holeček, Pavel Martinovský, Jiří Pergler, Jiří Škarabela, Aleš Zadák, Lukáš Zhříval
24., 38. Karel Holeček
20. 4. 08 16:15 P3 Kapr tým 86 A Terron AC Bozi B 4. 2:4 (1:2)
Pohledné utkání, ve kterém Kapři vždy tahali za kratší konec.
Kapr tým 86 A Terron AC Bozi B
Jiří Těžký – Tomáš Geršl, Miroslav Hlava, Karel Holeček, Pavel Martinovský, Daniel Mayer, Jiří Pergler, Aleš Zadák, Lukáš Zhříval vs Jan Petřík – Jiří Fiala, Jan Nový, Ondřej Pilař, Pavel Ruml, Milan Šebek, Lubomír Šilhavík, Michal Soukup
2. Karel Holeček
58. Pavel Martinovský
20., 27. Lubomír Šilhavík
41. Jan Nový
60. Jiří Fiala
13. 4. 08 18:45 zzNOVOB Erectico TBC Kapr tým 86 A 3. 2:5 (1:2)
Rychlé a kvalitní utkání s mnoha šancemi na obou stranách. Celé utkání rozhodl začátek druhů půle, kdy Kapr tým vstřelil rychlé branky. Domácí měli v závěru dvě ložené šance, ale ani jednu neproměnili. Petr Panocha, Libor Slavata
Erectico TBC Kapr tým 86 A
Pavel Sokolík – Martin Brixí, Ondřej Hromádka, Pavel Jindra, Tomáš Kadlec, Pavel Kozdera, David Krňák, Milan Smetana, Petr Sokolík, Vladimír Vacek vs Jakub Pavlík – Miroslav Hlava, Karel Holeček, Pavel Martinovský, Daniel Mayer, Jiří Pergler, Milan Vošta, Lukáš Zhříval
25. David Krňák
47. Pavel Kozdera
4. Pavel Martinovský
26., 39. Lukáš Zhříval
33. Milan Vošta
35. Daniel Mayer
6. 4. 08 17:30 zzNOVOB Kapr tým 86 A Botič FC 2. 0:4 (0:2)
Utkání velmi dobré úrovně se zaslouženým vítězstvím FC Botič. Tomuto zápasu by slušely lepší povětrnostní podmínky. David Strouhal, Martin Růžička
Kapr tým 86 A Botič FC
Milan Švarc – Tomáš Geršl, Karel Holeček, Pavel Martinovský, Daniel Mayer, Jiří Pergler, Jiří Škarabela, Milan Vošta, Aleš Zadák, Lukáš Zhříval vs Jan Špatenka – Jiří Dehner, Jaromír Horníček, Vladimír Janda, Martin Neumann, Václav Plecitý, Jan Soják, Jan Soušek, Jakub Štochl, Tomáš Voděsil
26. Jiří Dehner
29. Jan Soušek
46. Václav Plecitý
56. Tomáš Voděsil
30. 3. 08 17:30 zzNOVOB Bez názvu Kapr tým 86 A 1. 0:8 (0:4)
Kapr Tým šel neúnavně za vítězstvím. Prosazoval se především lepším pohybem. rozdíl ve skóre mohl být ještě vyšší, nebýt chvílemi zázračných zákroků gólmana Štětky. Dušan Kučera, Martin Karas
Bez názvu Kapr tým 86 A
Petr Skýpala – Karel Bronec, Michal Juna, Vojtěch Krejčí, Zdeněk Laube, Jaroslav Láznička, Vladimír Průcha, Petr Tolma vs Jiří Těžký – Pavel Martinovský, Daniel Mayer, Jakub Pavlík, Jiří Pergler, Milan Švarc, Lukáš Zhříval