Po 26.5.08 18:15 zzCIS Farkáň 92 1.FC Křídla Ďáblic   (HL4A)
Po 26.5.08 19:30 zzCIS CFG Suchdol Šajtle s.r.o.   (HL8E)
Út 3.6.08 19:30 DEKAN Little Eden FC MVS Vršovice A   (HL5C)
Út 3.6.08 20:45 DEKAN Pražačka 1.FC-KFC   (HL4A)
Pá 13.6.08 17:00 DEKAN Dromedarians Praha Podolka FC   (HL6F)
Pá 13.6.08 18:15 DEKAN Kumpáni VET Mamba club V   (VL3C)

25. 6. 08 20:15 P2 Real TIDE XXL Booaa KK 11. 4:2 (0:1)
Kvalitní a férové utkání. Hrálo se na dobré úrovni.
Real TIDE XXL Booaa KK
Radek Řehoř – Nikos Boboras, Pavel Bošek, Jiří Bouše ml., Peter Demjanovič, Martin Satar, Luděk Vošta, Martin Vošta vs Martin Svoboda – Jiří Dlouhý, Lukáš Havrda, Rostislav Klouda, Jiří Kroužecký, Petr Matějka, Petr Müller, Vítězslav Novák, Jan Pleticha, Josef Pozníček, Marek Svoboda
31. Peter Demjanovič
35., 60. Luděk Vošta
55. Martin Vošta
1. Jiří Dlouhý
54. Marek Svoboda
17. 6. 08 17:00 zzBALK Booaa KK Praga Calcio CC 10. 0:0 (0:0)
Vyrovnané utkání průměrné úrovně. Hráči si v úvodu zvykali na tvrduý terén, na kterém více odkakuje míč. Oba týmy si postupně vytvořili několik příležitostí, první poločas však skončil bez branek. Ve druhé půli si hráči obou týmů připravili ještě větší šance, než před přestávkou, gólu jsme se však na Balkáně nedočkali.
Booaa KK Praga Calcio CC
Martin Svoboda – Jiří Dlouhý, Lukáš Havrda, Rostislav Klouda, Jiří Kroužecký, Petr Matějka, Petr Müller, Vítězslav Novák, Pavel Novotný, Josef Pozníček, Marek Svoboda, David Zezula vs Zdeněk BurianTomáš Bárta, Antonín Greschner, Karel Hrych, Petr Kolář, Jaroslav Krejčí, Stanislav Kukučka, Jiří Uher, Michal Urbánek
4. 6. 08 19:30 zzCIS Matrix Booaa KK 9. 0:4 (0:2)
Utkání rozhodla 5. minuta, kdy se zranil Lichtenberg z Matrixu, který dohrával ve čtyřech v poli. Oboum týmům nelze upřít láska k fotbalu, ale rovněž šílenství, jelikož hřiště byl z 25% pod vodou, přesto zápas na zcela rozbahněném terénu nepostrádal kvalitu. Petr Ivasienko
Matrix Booaa KK
Ivan Kuchta – Josef Čáslavský, Martin Jedlička, Luboš Lichtenberk, Lukáš Moravec, Pavel Železný vs Martin Svoboda – Jiří Dlouhý, Lukáš Havrda, Rostislav Klouda, Jiří Kroužecký, Petr Müller, Vítězslav Novák, Josef Pozníček, Marek Svoboda
20., 52. Vítězslav Novák
30. Marek Svoboda
56. Lukáš Havrda
27. 5. 08 19:30 zzCIS Booaa KK Lucky team 8. 3:2 (3:1)
Rozhodčí k průběhu uitkání nic neuvedl. Karel Novák, Michal Svoboda
Booaa KK Lucky team
Martin Svoboda – Jiří Dlouhý, Lukáš Havrda, Rostislav Klouda, Jiří Kroužecký, Petr Matějka, Petr Müller, Vítězslav Novák, Pavel Novotný, Marek Svoboda vs Michal Adámek – Petr Bechyně, Dušan Blaha, Pavel Najman, Jan Pichl, Marek Šebek, Jiří Uher
14. Jiří Kroužecký
16. Petr Matějka
18. Lukáš Havrda
19., 46. Jan Pichl
20. 5. 08 17:00 zzBALK Vršovice Breaker´s FPC Booaa KK 7. 5:4 (1:0)
Utkání odehráno v chladném, deštivém počasí. Domácí kontrolovali průběh utkání jak herně, tak i výsledkově, když byli pořád o nějaký gól vpředu. Hosté tak byli nuceni stále dotahovat, v poslední minutě mohl dokonce skórovat i gólman, ale to byla jen labutí píseň.
Vršovice Breaker´s FPC Booaa KK
Petr Vachuda – Vladimír Hádek, Petr Havlín, Antonín Klusáček, Jaroslav Kopic, Pavel Vachuda, Pavel Vít vs Martin Svoboda – Jiří Dlouhý, Lukáš Havrda, Rostislav Klouda, Jiří Kroužecký, Petr Matějka, Petr Müller, Vítězslav Novák, Marek Rotsčidl, Marek Svoboda, David Zezula
20., 33., 56. Pavel Vachuda
40. Vladimír Hádek
51. Jaroslav Kopic
43. Jiří Dlouhý
45., 55. Marek Svoboda
60. Martin Svoboda
13. 5. 08 18:15 zzCIS Booaa KK Komtupapa 6. 8:0 (2:0)
Pěkné utkání s mnoha šancemi na obou stranách. Tým Booaa měl 3 hráče na střídání oproti Komtupapa a to ovlivnilo celý zápas. Josef Glemba
Booaa KK Komtupapa
Jiří Kroužecký – Jiří Dlouhý, Lukáš Havrda, Rostislav Klouda, Petr Matějka, Petr Müller, Vítězslav Novák, Jan Pleticha, David Zezula vs Jaroslav Zatloukal – Jan Berka, Karel Hradil, Michal Omelka, Michael Rosenfeld, Martin Šabo, Luděk Šárovský
20., 47. Jiří Dlouhý
21., 44. Vítězslav Novák
41., 55. Jan Pleticha
50. David Zezula
60. Rostislav Klouda
29. 4. 08 17:00 zzCIS Jouda CK Booaa KK 5. 1:1 (0:1)
Vyrovnané utkání. Paradoxně i ve chvílích, kdy CK Jouda hrál jen 4+1. Tým Booaa se ujal vedení utěšenou akcí, kdy přečislil obětavou obranu Joudy,v němž hrála spolehlivě jediná slečna utkání. Soupeř vyrovnal gólem mezi nohy gólmana po teči z trestného kopu. Petr Porebski, Petr Zlámal
Jouda CK Booaa KK
Pavel Kopka – Petr Bárta, Petr Nebáznivý, Tereza Tomašovičová, David Tunkr, Tomáš Zimmermann vs Marek Svoboda – Lukáš Havrda, Rostislav Klouda, Jiří Kroužecký, Petr Matějka, Petr Müller, Vítězslav Novák, Jan Pleticha, Marek Rotsčidl
38. Petr Bárta 15. Petr Matějka
22. 4. 08 18:15 zzZLICH Booaa KK J.R.Club B 4. 2:0 (1:0)
Na 90% hrací plochy byl nezpevněný povrch. Po prvních 10 minutách hry se stává z fotbalu plážový fotbal. V okolí hřiště je mnoho psích výkalů, které míč často "přitahují". V porovnání se hřišti 3. generace je plocha takřka neregulérní. Michal Regal, Petr Regal st.
Booaa KK J.R.Club B
Martin Svoboda – Jiří Dlouhý, Lukáš Havrda, Rostislav Klouda, Petr Matějka, Petr Müller, Vítězslav Novák, Pavel Novotný, Josef Pozníček, Marek Svoboda, David Zezula vs Arnošt Havrlant – David Mička, Marek Pešl, Lukáš Skřivan, Pavel Skřivan, Martin Vejvoda, Miloslav Zapletal, Lukáš Závodský
10. David Zezula
40. Marek Svoboda
17. 4. 08 18:15 zzZARUB Booaa KK Tazy FPC 3. 1:5 (1:2)
Jednoznačné utkání s výraznou převahou hostů.
Booaa KK Tazy FPC
Martin Svoboda – Jiří Dlouhý, Lukáš Havrda, Rostislav Klouda, Petr Matějka, Jan Pleticha, Josef Pozníček, Marek Svoboda vs Jaroslav Šimek – Jan Dopita, Jan Galgonek, Jaromír Klec, Tomáš Kroužek, Michal Marušan, Jan Stibůrek, Michal Zákostelský, Milan Zoulek
7. Jiří Dlouhý 8., 33., 45. Tomáš Kroužek
12. Michal Marušan
59. Michal Zákostelský
1. 4. 08 17:00 zzCIS Booaa KK STS Chvojkovice - Brod 1. 1:0 (1:0)
Pohledné utkání hrané v poklidném tempu, rozhodla chyba hostující obrany v 11 minutě. Filip Junek
Booaa KK STS Chvojkovice - Brod
Marek Svoboda – Jiří Dlouhý, Lukáš Havrda, Rostislav Klouda, Jiří Kroužecký, Petr Matějka, Petr Müller, Vítězslav Novák, Jan Pleticha, Josef Pozníček vs Ludvík Kopáč – Zdeněk Chuchel, Martin Dlouhý, Jan Holouš, Jakub Hrubeš, Jiří Siarka, Jan Váňa