12. Baník Bohuliby HFC 11 1 0 10 11:49 0

St 7.5.08 19:30 DEKAN 1.FC RUM FC Střešovice   (VL4A)
St 7.5.08 20:45 DEKAN Válcovna plechu VET Folprecht 1.FC VET   (VL4A)
St 4.6.08 17:00 HANSP Nic Moc Boys SUP AGČV/Ajax   (SVL1A)
St 4.6.08 18:15 HANSP Palouček AC Hajdaláci z Masné 18 FK   (HL7C)
St 4.6.08 19:30 HANSP Pendula Bona AC Cvrčci FC   (HL4B)

26. 6. 08 18:15 zzPANK2 Gladiators Beroun VSK MFF UK Praha A 11. 3:5 (1:3)
Vcelku vyrovnané utkání. O výsledku rozhodly dvě slepené branky VŠSK před poločasem. Filip Šindelář, Tomáš Fiala
Gladiators Beroun VSK MFF UK Praha A
Vojtěch Marcín – Vít Holub, Jiří Patera, Martin Schenk, David Tregler, Pavel Vališ, Tomáš Vyskočil vs Lumír Žák – Václav Bičovský, Viktor Bobro, Vojtěch Čertík, Petr Kos, Pavel Mandula, Tomáš Marek
9. Pavel Vališ
33. OG
52. David Tregler
17., 29., 41. Viktor Bobro
27. Pavel Mandula
37. Petr Kos
19. 6. 08 20:45 DEKAN VSK MFF UK Praha A Traktor humus B 10. 6:2 (4:0)
Zápas měl vysoké tempo i kvalitu. Jindřich Vich, Karel Jaksch
VSK MFF UK Praha A Traktor humus B
Tomáš Marek – Václav Bičovský, Vojtěch Čertík, Vratislav Fabián, Radek Hanáček, Petr Kos, Petr Šácha vs René Provazník – Martin Bobysud, Martin David, Daniel Dubec, Libor Eichelmann, Robert Kavecký, Pavel Strouhal, Michal Žák
13., 16. Vojtěch Čertík
20. Petr Kos
28., 58. Václav Bičovský
49. Petr Šácha
32. Daniel Dubec
44. Martin David
13. 6. 08 19:30 HANSP Fugas CF B VSK MFF UK Praha A 9. 1:2 (0:2)
Pomalé a ospalé utkání. Hosté byli lepší a vyhráli zaslouženě.
Fugas CF B VSK MFF UK Praha A
Martin Peška – Zdeněk Drozd, Jan Klozar, Jan Kron, Václav Profes, Petr Sova, Jaroslav Špryňar, Jan Stiborek, Lukáš Zeman vs Lumír Žák – Václav Bičovský, Viktor Bobro, Vojtěch Čertík, Vratislav Fabián, Petr Kos, Pavel Mandula, Tomáš Marek
46. Jan Stiborek 57 Lukáš Zeman 12. Pavel Mandula
27. Václav Bičovský
5. 6. 08 18:15 zzPANK2 VSK MFF UK Praha A Sorry FC 8. 3:1 (1:0)
FC Sorry nebyli horším týmem, ale na rozdíl od svého soupeře nedokázali proměnit své šance a navíc třikrát inkasoval.
VSK MFF UK Praha A Sorry FC
Lumír Žák – Viktor Bobro, Vojtěch Čertík, Vratislav Fabián, Radek Hanáček, Petr Kos, Milan Krtička, Tomáš Marek vs Luděk Pokorný – Lubor Černohlávek, Pavel Kulík, Michal Mertl, David Rozvald, Jakub Sochor, Petr Vtípil
28. Petr Kos
44. Vratislav Fabián
47. Radek Hanáček
51. Jakub Sochor
22. 5. 08 17:00 zzZARUB Dynamit Baterie A VSK MFF UK Praha A 7. 3:3 (3:1)
Vyrovnaný zápas, v dresu Baterií výrazně vyčnívala dvojice hráčů, kteří svou technikou převyšovali ty ostatní. Ale jejich výkon byl výrazně individualistický, a proto utkání skončilo remízou, kterou si hosté za svou bojovnost určitě zasloužili. Milan Doruška
Dynamit Baterie A VSK MFF UK Praha A
František Zahálka – Tomáš Gryc, Tomáš Huráb, Petr Klempíř, Michal Kropík, Tomáš Malý, Petr Ošlejšek, Stanislav Ulrich vs Radek Hanáček – Václav Bičovský, Viktor Bobro, Vojtěch Čertík, Petr Kos, Milan Krtička, Pavel Mandula, Tomáš Marek
9., 21. Tomáš Huráb
13. Stanislav Ulrich
8., 44. Pavel Mandula
38. Radek Hanáček
13. 5. 08 19:30 zzNOVOB VSK MFF UK Praha A Seznam.cz FC 6. 2:2 (1:2)
Pohledné utkání, do něhož lépe vstoupili hráči Seznamu, kteří si v první půli vypracovali dvoubrankový náskok. Soupeř však těsně před přestávkou snížil a po změně stran dokázal vyrovnat. Obě mužstva si vypracovala několik dalších příležitostí, ale střelci se již prosadit nedokázali.
VSK MFF UK Praha A Seznam.cz FC
Lumír Žák – Václav Bičovský, Viktor Bobro, Vojtěch Čertík, Vratislav Fabián, Radek Hanáček, Petr Kos, Milan Krtička, Pavel Mandula, Tomáš Marek vs Tomáš Pek – Jaroslav Baka, Martin Dobrovolný, Ladislav Hájek, Stanislav Kostovčík, Petr Přibyl, Pavel Urban, Jan Zelenka, Petr Zelenka
29. Václav Bičovský
36. Pavel Mandula
10. Jaroslav Baka
28. Pavel Urban
2. 5. 08 18:15 HANSP PAPE Dejvice VSK MFF UK Praha A 5. 8:3 (3:2)
Pohledný kombinační zápas nahoru dolů, kde Dejvičtí byli jasně produktivnější. Zaujal gól Matfyzu na 2:1, kdy brankář Dejvic minul míč při nákopu z poza půlky. Petr Casanova, Jan Věžník
PAPE Dejvice VSK MFF UK Praha A
Martin Hanslík – Jiří Horák, Martin Jurkemik, Adam Káral, Karel Slivenecký, Ivan Štochl, Pavel Tržický, František Vomáčka vs Lumír Žák – Václav Bičovský, Viktor Bobro, Vojtěch Čertík, Vratislav Fabián, Petr Kos, Tomáš Marek
12., 40., 52., 58. Karel Slivenecký
26., 43., 59. Martin Jurkemik
28. Ivan Štochl
21. Václav Bičovský
24., 39. Petr Kos
22. 4. 08 17:00 zzPANK2 VSK MFF UK Praha A Modrá vopice TJ 4. 2:2 (0:0)
V 1.půli měli více šancí domácí. V 2.půli ale nejdřív dvakrát skórovali hosté a až pak se prosadili i domácí - zasloužená remíza.
VSK MFF UK Praha A Modrá vopice TJ
Lumír Žák – Václav Bičovský, Vojtěch Čertík, Vratislav Fabián, Petr Kos, Milan Krtička, Tomáš Marek, Petr Šácha vs Jakub Skála – Jan Hanzlík, Michal Hlavatý, Marek Jaroš, Viktor Klečar, Martin Kmoch, Jiří Kubelka, Petr Šilhánek, David Surowiecki
48. Petr Kos
59. Václav Bičovský
44. Jiří Kubelka
46. Petr Šilhánek
17. 4. 08 19:15 ZAK Credit Praha FC VSK MFF UK Praha A 3. 1:1 (1:1)
Férové utkání, rozhodl první poločas.
Credit Praha FC VSK MFF UK Praha A
Roman Kubričan – Filip Bouřil, Jan Diviš, Petr Flášar, Jakub Kolařík, David Lafek, Dalibor Tužinčin, Ladislav Vašek vs Lumír Žák – Václav Bičovský, Radek Hanáček, Petr Kos, Milan Krtička, Tomáš Marek, Petr Šácha
6. Jakub Kolařík 5. Petr Šácha
10. 4. 08 19:30 zzNOVOB VSK MFF UK Praha A Klika CFA 2. 2:3 (2:3)
Od začátku slušně hrané utkání. Oba týmy se celý zápas snažily překonat soupeřovu obranu technickou hrou. Zápasu by spíše slušela remíza, ovšem hráč Kliky Janík byl proti. Jasně nejlepší muž na hřišti rozhodl hattrickem.