Ne 20.4.08 17:30 METE1 Věčná žízeň Sportbar ZIPO   (HL6L)
Ne 20.4.08 18:45 METE1 Hattrick Prosek FC KTB B   (HL7J)
Ne 25.5.08 16:15 zzS1 Hattrick Prosek FC Suchdol sabres B   (HL7J)
Ne 25.5.08 17:30 zzS1 Tus Pelotas Sestra Sojka   (HL7J)
Ne 8.6.08 17:30 METE1 Kolomajzna TJ Sportbar ZIPO   (HL6L)
Ne 8.6.08 18:45 METE1 Hattrick Prosek FC Sestra Sojka   (HL7J)

21. 6. 08 11:15 BECH Sen Černý Most II PG 64! FC Kobylisy A 11. 0:6 (0:3)
Utkání bylo jednoznačnou záležitostí hráčů Kobylis, kteří na hřišti rychlostně i fotbalově dominovali.
Sen Černý Most II PG 64! FC Kobylisy A
Petr Zeman – František Hamouz, František Hamouz, Lukáš Hudrment, Petr Kovařík, Ivan Vilímek vs Michal Knapp – Tomáš Belohlávek, Tomáš Hric, Pavel Kopta, Ruslan Lyubachivskyy, Dušan Pokorný, Michal Zbořil
4. Ruslan Lyubachivskyy
16. Tomáš Belohlávek
22., 40., 45. Michal Zbořil
48. Dušan Pokorný
14. 6. 08 11:15 ZAK 64! FC Kobylisy A Rychlá rota 10. 3:0 (2:0)
Utkání hrané v duchu fair play, v němž byli domácí od začátku lepší a po zásluze zvítězili. Rozdíl skóre mohl být mnohem větší, ale domácí spoustu šancí neproměnili. Marek Suchomel, Tomáš Frýbert
64! FC Kobylisy A Rychlá rota
Jan Dvořák – Tomáš Belohlávek, Tomáš Hric, Pavel Kopta, Ruslan Lyubachivskyy, Mikuláš Michalík, Dušan Pokorný, Jiří Vaněk, Michal Zbořil vs Pavel Hrnčíř – David Bratršovský, Petr Bratršovský, Martin Holub, Jiří Hrnčíř, Lukáš Hrnčíř, Martin Hrnčíř, Michael Hrnčíř, Martin Skýva
12., 27. Tomáš Belohlávek
38. Tomáš Hric
7. 6. 08 11:15 zzNKBE Přezletice SK RSC 64! FC Kobylisy A 9. 2:0 (0:0)
Svižně hraný zápas. Branky padaly až ve druhém poločase po velkých chybách obrany Kobylis. Pokusy hostí končily špatnou finální přihrávkou nebo na rukavicích domácího gólmana.
Přezletice SK RSC 64! FC Kobylisy A
Petr Panocha – Tomáš Berka, Martin Budař, Petr Dufek, Pavel Krejčoves, Lukáš Kubelka, Jiří Mareš, Pavel Mareš, David Slavata vs Michal Knapp – Tomáš Belohlávek, Tomáš Hric, Pavel Kopta, Ruslan Lyubachivskyy, Mikuláš Michalík, Dušan Pokorný, Vojtěch Rozehnal, Otakar Šimša, Jiří Vaněk, Michal Zbořil
32. David Slavata
39. Tomáš Berka
31. 5. 08 10:00 zzNOVOB 64! FC Kobylisy A Houbařův Ráj 8. 2:0 (1:0)
V utkání hraném v teplém počasí rozhodly šťastné góly hostujícího týmu na začátku obou poločasů. Hráno v duchu fair play. Peter Timko
64! FC Kobylisy A Houbařův Ráj
Jan Dvořák – Tomáš Hric, Ruslan Lyubachivskyy, Mikuláš Michalík, Dušan Pokorný, Vojtěch Rozehnal, Michal Zbořil vs Vladimír Olšovský – Tomáš Daňhel, Dominik Feltl, Lukáš Labuda, Petr Pavlíček, Milan Prokop, Petr Staveník, Jakub Švehla, Marek Švehla, Jakub Zais
5. Michal Zbořil
36. Dušan Pokorný
17. 5. 08 12:30 zzNOVOB Plameňáci 1.FC A 64! FC Kobylisy A 7. 6:0 (0:0)
V 8.minutě utkání byl po nárazu do ochranné bariéry krvavě zraněn hráč hostujícího týmu Vaněk a nemohl v utkání pokračovat. Jelikož hosté nastoupili 4+1 a zraněný potřeboval odvoz do nemocnice, nebylo možné utkání dohrát, neboť Kobylisy byly v tu chvíli pouze 2+1.
Plameňáci 1.FC A 64! FC Kobylisy A
Jiří Zazadzi – Jan Brynda, Tomáš Hájek, Jan Kechner, Radek Lepší, Josef Moravec, Josef Pospíšil, Matyáš Rudolf, Milan Syrový vs Michal Knapp – Tomáš Belohlávek, Tomáš Hric, Ruslan Lyubachivskyy, Jiří Vaněk
10. 5. 08 08:45 ZAK 64! FC Kobylisy A PFC Kodymka B 6. 4:1 (0:1)
Pohledné utkání s jednoznačným výsledkem, jenž byl naprosto zasloužený.
64! FC Kobylisy A PFC Kodymka B
Michal Knapp – Tomáš Belohlávek, Tomáš Hric, Ruslan Lyubachivskyy, Dušan Pokorný, Jiří Vaněk, Michal Zbořil vs Jiří Škarvada – Jan Čermák, Petr Krichebauer, Roman Krichebauer, David Kupr, Jiří Rousek, Petr Vojtěch, Bedřich Vychodil
32. OG
35., 51. Tomáš Hric
44. Jiří Vaněk
24. Petr Krichebauer
3. 5. 08 10:00 zzNKBE K.F.C. Praha 64! FC Kobylisy A 5. 4:3 (2:1)
Nadprůměrné utkání s velkým počtem gólů. Červené K.F.C. mělo v první půli větší tlak, který ovšem mladší tým z Kobylis v druhé půli srovnal, a pokud by měl hráče na střídání a proměňoval šance, zápas mohl skončit jiným výsledkem. Ondřej Novotný, Jiří Douda
K.F.C. Praha 64! FC Kobylisy A
Martin Liner – Jiří Hás, Jan Illek, David Kalous, Miroslav Merhaut, Martin Mžourek, Petr Mžourek vs Tomáš Hric – Tomáš Belohlávek, Pavel Kopta, Mikuláš Michalík, Dušan Pokorný, Vojtěch Rozehnal
7., 35. Petr Mžourek
27. Jan Illek
41. Miroslav Merhaut
29., 46. Tomáš Belohlávek
32. Dušan Pokorný
26. 4. 08 11:15 zzPODVI 64! FC Kobylisy A Kalich club Žižkov 4. 2:0 (0:0)
Pohledné, vyrovnané utkání, kterému by více slušela remíza. Tu však odvrátil brankář vítězů několika kvalitními zákroky a dobře postavenou brankovou konstrukcí. Richard Kulík, Karel Poupě
64! FC Kobylisy A Kalich club Žižkov
Michal Zbořil – Tomáš Belohlávek, Tomáš Hric, Ruslan Lyubachivskyy, Mikuláš Michalík, Dušan Pokorný, Vojtěch Rozehnal, Jiří Vaněk vs Jiří Ekrt – Boris Damjanov, Zdeněk Grůša ml., Zdeněk Grůša st., Martin Kretík, Antonín Měchura, Petr Novotný
42., 60. Vojtěch Rozehnal
19. 4. 08 11:15 zzNKBE Hashlerka THC 1993 A 64! FC Kobylisy A 3. 4:1 (2:0)
Hráči Hashlerky za stavu 2:1 s vypětím všech sil odolali tlaku Kobylis a v závěru pojistili vítězství. Ondřej Hromádka
Hashlerka THC 1993 A 64! FC Kobylisy A
Roman Davídek – Luboš Davídek, Milan Pristaš, Tomáš Sokol, Tomáš Tábor, Petr Vachl, David Vaňha, Milan Záruba vs Michal Knapp – Tomáš Hric, Pavel Kopta, Ruslan Lyubachivskyy, Dušan Pokorný, Vojtěch Rozehnal, Jiří Vaněk
16., 22., 57. Tomáš Sokol
54. David Vaňha
37. Ruslan Lyubachivskyy
12. 4. 08 10:00 ZAK 64! FC Kobylisy A Blizzard ZM 2. 7:1 (3:1)
Vítězové byli lepším týmem po všech stránkách. V první půli to bylo jakž takž výsledkově vyrovnané, ale ve druhé to již byli jen střelci Kobylis, kteří se prosazovali. Petr Jambor, Jan Pichl
64! FC Kobylisy A Blizzard ZM
Michal Knapp – Tomáš Belohlávek, Tomáš Hric, Ruslan Lyubachivskyy, Mikuláš Michalík, Vojtěch Rozehnal, Jiří Vaněk vs Zdeněk Hirsch – Vít Antoš, Milan Haramule, Zdeněk Holakovský, Václav Holenda, Jozef Holiač, Miroslav Michňa
2. Mikuláš Michalík
17., 50. Ruslan Lyubachivskyy
28. Tomáš Hric
54. Vojtěch Rozehnal
57., 60. Tomáš Belohlávek
26. Milan Haramule
5. 4. 08 12:30 zzNKBE 64! FC Kobylisy A Šachťor Praha CF 1. 5:3 (3:1)
Rozhodčí se nedostavil.
64! FC Kobylisy A Šachťor Praha CF
Dušan Pokorný – Tomáš Belohlávek, Jan Dvořák, Tomáš Hric, Michal Knapp, Pavel Kopta, Ruslan Lyubachivskyy, Mikuláš Michalík, Vojtěch Rozehnal vs Roman Kreisinger – Jan Jakimeczko, Martin Machata, David Mottl, Václav Mottl, Miroslav Novotný, Karel Růžička, Josef Ryska, Petr Šebek, Václav Váradi