Po 7.4.08 17:00 DEKAN Trops Old Boys 1.SK Hloubětínské srdce   (VL2A)
Po 7.4.08 18:15 DEKAN Demínka B EOS KSI   (HL7A)
Ne 4.5.08 16:15 DEKAN Literpool United Pražští lvi   (HL8P)
Ne 4.5.08 17:30 DEKAN Prapražačka A Traktor humus VET A   (VL2B)
Ne 11.5.08 17:30 zzTKSPA Bamboocha City Literpool United   (HL8P)
Ne 11.5.08 18:45 zzTKSPA FC Praha 07 Vozovna Hloubětín A   (HL8O)

22. 6. 08 13:45 HANSP Manchlastr FC Vixens 11. 12:1 (7:0)
Od první minuty zřejmý výsledek. Společným úsilím obou týmů dosáhly Vixens na konci čestného úspěchu. Jiří Šolek, Zdeněk Pospíchal
Manchlastr FC Vixens
Lukáš Kuba – Jakub Bečvář, Petr Bejček, Svatopluk Dobruský, Tomáš Řádek, Miroslav Sládek, Jakub Tichý, Michal Vejvoda, Matěj Veselý vs Magda Uxová – Michaela Günterová, Radka Havlová, Barbora Kábelová, Romana Kábelová, Marie Keilová, Markéta Keilová, Zuzana Kopřivová, Hana Makaloušová, Hana Norbertová
58. Barbora Kábelová
8. 6. 08 13:45 zzNKBE Magic boys Manchlastr FC 10. 2:3 (2:2)
Velice pěkné utkání aspirantů na postup přineslo drama, až do posledního hvizdu. Magic Boys dvakrát vedli po střelách z půlky. Manchlastr ovšem dokázal vždy kontrovat pěknou kombinační akcí a v poslední minutě po vyloučení hráče Boys za úmyslnou ruku rozhodnul. Zvítězila početnější střídačka a větší chuť po bodech. I přes dvě karty velice slušné utkání. David Kašpar, Radek Kašpar
Magic boys Manchlastr FC
Michael Richter – Jan Kabíček, Jaroslav Mareček, Ricardo Moreira, Jan Šebesta, Ondřej Šeruda vs Lukáš Kuba – Petr Bejček, Svatopluk Dobruský, David Kubík, Tomáš Řádek, Jakub Tichý, Michal Vejvoda, Matěj Veselý, Pavel Vokněr
2. Jaroslav Mareček
20. Ricardo Moreira
26 Ondřej Šeruda
57 Jan Kabíček
19. Svatopluk Dobruský
25., 60. Jakub Tichý
1. 6. 08 10:00 zzHAGI3 Manchlastr FC Lobotomici 9. 11:1 (4:1)
Do 10. minuty než se zranil hráč Graf z týmu Lobotomici byli lepší, i když hráli ve 4. Poté už jim docházeli síly a Manchlastr rozhodl o své výhře. Jaroslav Dejl, Jan Kotrč
Manchlastr FC Lobotomici
Lukáš Kuba – Jakub Bečvář, Petr Bejček, Svatopluk Dobruský, Tomáš Řádek, Miroslav Sládek, Jakub Tichý, Matěj Veselý vs Daniel Vlach – Ondřej Boháč, Jan Graf, Lukáš Voborník, Tomáš Zajac
1. Svatopluk Dobruský
24., 40., 41. Matěj Veselý
27., 30., 33., 45., 48., 58. Miroslav Sládek
52. Tomáš Řádek
17. Lukáš Voborník
25. 5. 08 18:45 HANSP Druháci AFK Manchlastr FC 8. 0:2 (0:1)
Vyhrocené utkání, které po zásluze vyhrál tým Manchlastr.
Druháci AFK Manchlastr FC
Martin Vosyka – Ludvík Bruckner, Tomáš Hrubý, Marek Kropelnický, Pavel Šmíd, Jaroslav Švec vs Lukáš Kuba – Jakub Bečvář, Petr Bejček, Svatopluk Dobruský, David Kubík, Tomáš Řádek, Patrik Ryba, Miroslav Sládek, Jakub Tichý, Michal Vejvoda, Matěj Veselý
6. Matěj Veselý
55. Tomáš Řádek
18. 5. 08 17:30 zzJUNI2 Manchlastr FC Al Ahlí Praha 7. 8:3 (3:0)
Utkání v režii Manchlastru FC, který hezkými akcemi kraloval celému zápasu. Obě mužstva zaslouží obdiv za to v jakých hráli podmínkách. Martin Novotný
Manchlastr FC Al Ahlí Praha
Lukáš Kuba – Jakub Bečvář, Petr Bejček, Svatopluk Dobruský, Tomáš Řádek, Miroslav Sládek, Jakub Tichý, Michal Vejvoda, Matěj Veselý, Pavel Vokněr vs Michal Valašík – Jan Hladík, Michal Kalina, Petr Kalina, Tomáš Kalina, Vladimír Pluháček, Milan Pyšný, Tomáš Snížek, Petr Suška, Daniel Švigár
60. Tomáš Snížek
9. 5. 08 19:15 ZAK 4077 DUCKS Manchlastr FC 6. 2:3 (0:3)
Hezké a čistě hrané utkání, ve kterém útoky předčili obrany. Manchlastr vyhrál zaslouženě. Jiří Hail, Miloslav Hejda
4077 DUCKS Manchlastr FC
Jan Prušák – Václav Coufal, Karel Drábek, Lukáš Hakl, Petr Hakl, David Haring vs Lukáš Kuba – Jakub Bečvář, Petr Bejček, Tomáš Řádek, Miroslav Sládek, Jakub Tichý, Matěj Veselý, Pavel Vokněr
42. Karel Drábek
50. Lukáš Hakl
15. Petr Bejček
25. Tomáš Řádek
28. Matěj Veselý
27. 4. 08 10:00 TEMPO Manchlastr FC Uganda 5. 6:7 (0:2)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil!
Manchlastr FC Uganda
Lukáš Kuba – Jakub Bečvář, Svatopluk Dobruský, Tomáš Řádek, Miroslav Sládek, Jakub Tichý, Matěj Veselý, Pavel Vokněr vs Michal Vondrka – David Borovička, Ondřej Camrda, Tomáš Gregorek, Adam Klofáč, František Kocourek, Miloš Linhart, Tomáš Paszyc, David Perl
53. Tomáš Gregorek
20. 4. 08 15:00 zzS2 Social Members FC Manchlastr FC 4. 2:1 (1:0)
V prvním poločase jasně převládali hráči Social Members. Po přestávce ovšem přestali předvádět pohledné kombinace a naopak tým Manchlastr byl ten, kdo měl více ze hry. V závěru byl zápas trochu nervózní, ovšem nejlepší hráč zápasu Komárek zařídil akci po které padl vítězný gól.
Social Members FC Manchlastr FC
Jan Havlík – Marek Balla, Jiří Beran, Michal Beran, Chádí El-Moussawi, Petr Komárek, Tomáš Novák, Šádí Shanaáh vs Lukáš Kuba – Jakub Bečvář, Petr Bejček, Daniel Dubský, David Kubík, Tomáš Řádek, Patrik Ryba, Jakub Tichý, Matěj Veselý, Pavel Vokněr
12. Tomáš Novák
60. Marek Balla
40. Matěj Veselý
13. 4. 08 10:00 zzPANK1 Manchlastr FC PES 3 3. 10:0 (8:0)
V zápase jednoznačně vyhráli domácí. Michal Krejčí, Patrik Brhel
Manchlastr FC PES 3
Lukáš Kuba – Svatopluk Dobruský, Patrik Ryba, Miroslav Sládek, Matěj Veselý, Pavel Vokněr vs Petr Sedláček – Pavel Míšek, Jiří Šoukal, Petr Štukavec, Ondřej Trepeš, David Wackermann, Stanislav Zbyněk
4., 10., 10., 40. Patrik Ryba
6., 25. Miroslav Sládek
17., 39. Matěj Veselý
28. Pavel Vokněr
28. Svatopluk Dobruský
6. 4. 08 17:30 zzZLICH ONBLACK Manchlastr FC 2. 2:5 (0:4)
Utkání dobré úrovně. Hráči týmu Manchlastr FC vstoupili do utkání velmi bojovně. V prvním poločase si vytvořili rozhodující náskok. Po přestávce se soupeř výrazně zlepšil, rychle snížil na rozdíl dvou branek. Víc i přes další šance však nedokázal.
ONBLACK Manchlastr FC
Filip Šindelář – Jan Choura, Jiří Fiala, Tomáš Fiala, Lukáš Löwinger, Jakub Veleta, Tomáš Voráček vs Lukáš Kuba – Jakub Bečvář, Petr Bejček, Svatopluk Dobruský, Miroslav Sládek, Jakub Tichý, Matěj Veselý, Pavel Vokněr
32. Jakub Veleta
39. Tomáš Fiala
10. Miroslav Sládek
17., 23. Svatopluk Dobruský
18. Matěj Veselý
57. Pavel Vokněr
30. 3. 08 17:30 zzPANK3 Manchlastr FC Mašťáci 1.FC 1. 4:3 (2:1)
Vyrovnané utkání výborné úrovně, se hrálo v rychlém tempu. Oba mladé týmy předváděly útočnou kopanou s mnoha technickými kousky. Nakonec se štěstí přiklonilo na stranu Manchlastru i když remíza by byla spravedlivější. Boris Damjanov, Jiří Ekrt
Manchlastr FC Mašťáci 1.FC
Lukáš Kuba – Petr Bejček, Svatopluk Dobruský, David Kubík, Tomáš Řádek, Patrik Ryba, Miroslav Sládek, Jakub Tichý, Matěj Veselý, Pavel Vokněr vs Filip Vondrát – Jiří Hudeček, Tomáš Rájecký, Tomáš Sláma, Jan Tícha, Ondřej Walter, Jiří Zeithamer