Ne 28.9.08 12:30 zzZARUB Notorax AFC Uganda   (HL7L)
Ne 28.9.08 13:45 zzZARUB Pragochmel Blšany A Disco Dream   (HL8O)
Ne 28.9.08 15:00 zzZARUB Kerata Chíjos Atlanta Žižkov FC   (HL5H)
Ne 28.9.08 16:15 zzZARUB Samson Bonella B Kulva PVC   (HL6J)
Ne 28.9.08 17:30 zzZARUB Oranjes 04 FC Samson Bonella A   (HL3D)

10. 12. 08 17:00 DEKAN Kings FC Vokra VV 11. 1:10 (0:4)
Velmi pěkný zápas, ve kterém Vokra oslavila "desítkou" postup do nejvyšší soutěže. Kings hráli oslabeni o jednoho hráče v poli, což se promítlo do výsledku, který je vzhledem k předvedené hře příliš krutý. Hráno velmi korektně a prakticky bez faulů. David Pypenko
Kings FC Vokra VV
Tomáš Zach – Jan Falc, Jiří Pivoňka, Petr Potoček, Lukáš Vajner vs Radek Činovec – Ondřej Bláha, Michal Bobysud, Jan Jeřábek, Michael Procházka, Radek Šedivý, Zdeněk Trkovský, Pavel Zmatlík
37. Lukáš Vajner 10., 28. Zdeněk Trkovský
21., 41. Michal Bobysud
24., 51., 59. Pavel Zmatlík
44. Radek Činovec
48. Radek Šedivý
54. Ondřej Bláha
28. 11. 08 17:45 TEMPO Vokra VV Real FASTTRADE 10. 5:3 (1:2)
Vyrovnané, pěkné utkání, kde se za stavu 2:3 zdálo, že Real své vedení udrží. Leč míč je kulatý a štěstí se přiklonilo na stranu Vokry. Jaroslav Macek
Vokra VV Real FASTTRADE
Radek Činovec – Ondřej Bláha, Michal Bobysud, Jan Jeřábek, Petr Popelák, Pavol Stanek, Zdeněk Trkovský, Pavel Zmatlík vs Karel Zacharda – Robert Cába, Jan Chumlen, Martin Fořt, Radek Klouček, Michal Netušil, Ondřej Platil, Josef Přibyl, Ondřej Vyhnánek
48. Michal Netušil
19. 11. 08 18:00 ZAK Hertha ZMZ Vokra VV 9. 1:2 (1:0)
Kvalitní zápas, který rozhodla poločasová přestávka. Hráči Herthy se převlékli do modrých dresů a od té doby se jim nic nedařilo. Tomáš Franek, Jaroslav Havlík
Hertha ZMZ Vokra VV
Josef Wolf – Jiří Čapla, Jiří Havel, Jiří Kacovský, Petr Kváča, David Snop, Richard Šuta vs Radek Činovec – Ondřej Bláha, Michal Bobysud, Jan Jeřábek, Pavol Stanek, Zdeněk Trkovský, Pavel Zmatlík
24. Petr Kváča 32., 43. Pavel Zmatlík
8. 11. 08 11:15 zzZARUB Vokra VV Městská policie 8. 2:2 (1:1)
Velmi pěkné, vyrovnané utkání, skončilo zaslouženou remízou. Až na vyhrocenou závěrečnou pětiminutovku, se zápas hrál ve férovém duchu. Ivo Cenek, David Křížek
Vokra VV Městská policie
Radek Činovec – Ondřej Bláha, Michal Bobysud, Jan Jeřábek, Radek Šedivý, Pavol Stanek, Zdeněk Trkovský, Pavel Zmatlík vs Jiří Sedláček – Pavel Černý, Petr Jůzek, Michal Klimáček, Karel Kreuzer, Libor Martinček, Petr Skřivan, Jan Tezner, Roman Vyšata
18. Pavel Zmatlík
41. Michal Bobysud
12. Roman Vyšata
48. Michal Klimáček
22. 10. 08 20:15 P3 Terron AC Bozi A Vokra VV 7. 1:4 (1:0)
V utkání se ujali vedení Bozi a bránili ho až do poločasu. Vokra se snažila skórovat, ale dobře chytající gólman Terronu, v první půli za záda nic nepustil. Po změně stran se Vokře konečně podařilo vyrovnat, po pěkné individuální akci Popeláka. Poté ještě zvýšila ofenzivní snahy a dočkala se dalších dvou gólů, po rohových kopech. Za stavu 1:3 už Vokra kontrolovala zápas. Richard Peer, Petr Havel
Terron AC Bozi A Vokra VV
Jaroslav Bernát – Rostislav Charvát, Bohumil Exner, Antonín Hruška, Leoš Melichar, Miroslav Nejezchleba, Milan Šebek, Michal Soukup vs Radek Činovec – Ondřej Bláha, Michal Bobysud, Jan Jeřábek, Petr Popelák, Radek Šedivý, Zdeněk Trkovský, Pavel Zmatlík
3. Antonín Hruška 33. Petr Popelák
40., 48. Michal Bobysud
50. Ondřej Bláha
6. 10. 08 19:30 DEKAN Ferri FC Vokra VV 5. 2:5 (1:2)
Ferri nezachytili nástup Vokry a ze tří šancí dvakrát inkasovali. Poté si Vokra dala vlastní gól z autového vhazování a hra se vyrovnala. Ve druhé půli na chvíli i skóre, ale Vokra opět přidala a závěr zápasu si přes snahu Ferri o vyrovnání pohlídala.
Ferri FC Vokra VV
Marek Kutina – Martin Bednář, František Hanzák, Václav Kolafa, Martin Mareček, Josef Moravec, Tomáš Novák, Tomáš Otcovský, Jan Svoboda, Miroslav Vavroušek vs Rostislav Vavruša – Ondřej Bláha, Michal Bobysud, Jan Jeřábek, Petr Popelák, Zdeněk Trkovský, Pavel Zmatlík
16. OG
35. Martin Bednář
3., 11. Petr Popelák
37. Zdeněk Trkovský
40. Ondřej Bláha
60. Pavel Zmatlík
4. 10. 08 12:30 ZAK Vokra VV Gepard AFC 4. 2:2 (2:1)
Pěkný zápas. Hraný slušně a s nasazením. Zasloužená remíza. Lukáš Krajči
Vokra VV Gepard AFC
Radek Činovec – Ondřej Bláha, Michal Bobysud, Jan Jeřábek, Petr Popelák, Michael Procházka, Radek Šedivý, Zdeněk Trkovský, Rostislav Vavruša , Pavel Zmatlík vs Tomáš Neuwirth – Tomáš Čmakal, Michal Dalecký, Roman Havránek, Eugen Klíma, Alen Myšička, Daniel Reiter, Lubomír Velčovský, Jan Zápotočný
15., 16. Pavel Zmatlík 2., 41. Alen Myšička
22. 9. 08 17:45 zzZARUB Deko Vokra VV 3. 1:3 (0:2)
Rozhodla větší zkušenost a přehled Vokry, která zaslouženě vyhrála. Čestmír Pavlásek, Jan Slavíček
Deko Vokra VV
Juraj Vojtíšek – Tomáš Hajner, Ota Járka, Pavel Kotal, Pavel Krištůfek, Roman Mach, Ladislav Obermajer ml., Petr Štěpán, Miroslav Stryk, Šimon Velas vs Radek Činovec – Ondřej Bláha, Michal Bobysud, Jan Jeřábek, Michael Procházka, Zdeněk Trkovský, Pavel Zmatlík
35. Pavel Krištůfek 4., 19. Pavel Zmatlík
53. Michal Bobysud
15. 9. 08 17:45 zzZARUB Vokra VV Mastný tyče 2. 6:2 (1:2)
Zápas dvou rozdílných poločasů. První půle měla vyrovnaný průběh a skončila jednogóloým vedením Mastných tyčí. Po přestávce hráči Vokry zpřesnili kombinaci i zakončení a zápas se proměnil v jednoznačnou záležitost Serhiy Stoyan
Vokra VV Mastný tyče
Radek Činovec – Ondřej Bláha, Michal Bobysud, Petr Popelák, Michael Procházka, Radek Šedivý, Zdeněk Trkovský, Pavel Zmatlík vs Pavel Novotný – Luboš Janatka, Jan Mašín, Jakub Schreier, Petr Sedlák, Patrik Štěpánek
18., 36., 51. Zdeněk Trkovský
40. Michael Procházka
47. Ondřej Bláha
58. Petr Popelák
23. Jakub Schreier
26. Patrik Štěpánek
8. 9. 08 18:00 zzZARUB Bum bar PV A Vokra VV 1. 1:3 (0:1)
Vyhrál lepší tým. Vladimír Teplan
Bum bar PV A Vokra VV
Jan Klíma – Martin Dušek, Jiří Malý, Jiří Novotný, Pavel Polák, David Šebek, Vladimír Urban, David Václavík vs Radek Činovec – Ondřej Bláha, Michal Bobysud, Jan Jeřábek, Petr Popelák, Michael Procházka, Radek Šedivý, Zdeněk Trkovský, Pavel Zmatlík
47. Jiří Malý 29. OG
32. Ondřej Bláha
47. Jan Jeřábek
3. 9. 08 17:00 zzZARUB Vokra VV Nemesis 6. 5:0 (2:0)
Po vstřelení první branky Vokry se začalo hrát ostřeji. Po druhé brance už mužstvu Nemesis tekly nervy a přitvdilo ještě víc. Vše ale vyřešila důrazná domluva. Po změně stran Vokra přidala další tři branky a bylo to. Petr Vorel, Jan Kotva
Vokra VV Nemesis
Radek Činovec – Ondřej Bláha, Michal Bobysud, Jan Jeřábek, Petr Popelák, Michael Procházka, Radek Šedivý, Zdeněk Trkovský, Pavel Zmatlík vs Alan Karn – David Boštík, Hynek Boštík, František Drbal, Robert Junek, Miroslav Muška, Jan Průša, Martin Průša, Karel Vyšata