So 13.9.08 08:45 zzZARUB Petrovice A Mystique Dynamo CF   (HL6G)
So 13.9.08 10:00 zzZARUB Blue flame S.T.R.U.P.   (HL5F)
So 13.9.08 11:15 zzZARUB Sedm zbabělých B Eukaryota 2.LKW   (HL4E)
So 13.12.08 10:00 zzZARUB Partizan Praha Lynx   (HL6G)
So 13.12.08 11:15 zzZARUB Příkopy FC Devils of Zderaz   (HL8H)
So 13.12.08 12:30 zzZARUB Pivnice U Zpěváčků Žižkovská smršť   (HL8L)

14. 12. 08 13:45 zzZARUB Samson Bonella A Inter Ohradní 11. 3:2 (1:0)
Přestože hosté mohli při plném bodovém zisku spekulovat o postupu, hrálo se v duchu fair-play, s minimem faulů. První poločas patřil Samsonu, který sice zpočátku trestuhodně pálil šance, ale Inter se nemohl dostat do tempa. Před poločasem se konečně modří prosadili a ujali se vedení. Po změně stran už byla hra vyrovnanější, ale Samson využívající ke kombinacím celou plochu hřiště, měl stále mírně navrch. Po třetí brance to vypadalo, že se Inter s porážkou smířil. V závěru však vykřesal naději Brož a o dvě minuty později už to bylo jen o gól, když si gólman Samsonu špatně postavil zeď. Vyrovnání se už hráči Ohradní nedočkali, zejména proto, že jejich snaha byla až příliš křečovitá. Štěpán Honzík, Boris Kaliský
Samson Bonella A Inter Ohradní
Jan Slabý – Miroslav Chmelík, Tomáš Doskočil, Josef Masner, Petr Novák, Petr Pihera, Martin Šusta vs Lukáš Bumbálek – Jiří Brož, Jan Fiřt, Martin Gregor, Martin Horáček, Jan Hrbáček, Filip Reinoso, Ondřej Šebela, Jan Skuhravý, Filip Turek
28., 42. Petr Pihera
54. Josef Masner
57. Jiří Brož
59. Filip Reinoso
30. 11. 08 18:45 TEMPO Horst 1.FC Samson Bonella A 10. 5:6 (3:3)
Vyrovnané utkání, ve kterém zvítězilo šťastnější mužstvo Samsonu. Po vyrovnaném prvním poločase se sice bojovní "Sieglovi hoši" dostali do vedení, ale fotbalovější Samson dokázal vyrovnat a po několika zahozených šancích Horstů, zlomit utkání ve svůj prospěch. Michal Malý, Ján Hlaváč
Horst 1.FC Samson Bonella A
Radek Košťál – Lucián Baltaretu, Ondřej Múka, Václav Nič, Petr Paulín, Martin Pistulka, Adam Slánský, Petr Tomečka, Zdeněk Uher vs Jan Slabý – Petr Čermák, Miroslav Chmelík, Tomáš Doskočil, Josef Masner, Michal Řízek, Tomáš Trikal, Filip Turek
44. Petr Čermák
23. 11. 08 13:45 zzZARUB Samson Bonella A Botič FC 9. 2:2 (2:1)
Samson byl lepším týmem a za stavu 2:0 mohl odskočit na výraznější rozdíl. Botič se většinou jen bránil a v poslední minutě zabránil Šmatlák na brankové čáře jistému gólu. Vladimír Kupka
Samson Bonella A Botič FC
Martin Šusta – Petr Čermák, Tomáš Doskočil, Josef Masner, Petr Novák, Filip Turek vs Jan Špatenka – Jaromír Horníček, Martin Neumann, Václav Plecitý, Jan Škramlík, Jan Šmatlák, Jan Soják, Jan Soušek, Jakub Štochl, Tomáš Voděsil
9. Josef Masner
10. Filip Turek
26. Jan Šmatlák
37. Jan Soušek
9. 11. 08 15:00 zzZARUB Alej FK A Samson Bonella A 8. 3:2 (1:0)
Utkání odpovídalo úrovni třetí ligy. Nakonec zvítězil silovější tým, brankou Horáka minutu před koncem. Tomáš Frýbert, Martin Kuča
Alej FK A Samson Bonella A
Petr Malec – Pavel Beneš, Petr Beneš, Bedřich Horák, Michal Karhan, Tomáš Kmínek, Tomáš Kubík, Pavel Zákravský vs Jan Slabý – Petr Čermák, Marcel Duchek, Josef Masner, Petr Pihera, Martin Šusta, Tomáš Trikal, Filip Turek
25. Petr Beneš
34. Pavel Zákravský
59. Bedřich Horák
21 Petr Beneš 34., 55. Petr Pihera
2. 11. 08 15:00 zzZARUB Samson Bonella A Šrot FC 7. 1:0 (0:0)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil...
Samson Bonella A Šrot FC
Jan Slabý – Tomáš Doskočil, Marcel Duchek, Petr Novák, Michal Řízek, Martin Šusta, Tomáš Trikal, Filip Turek vs Michal Adamec – Zbyněk Adamec, David Houška, Jan Konšel, Jiří Kůrka, Jiří Marek, Gustav Vondráček
50. Tomáš Trikal
19. 10. 08 15:00 zzZARUB Sparta Pankrác Samson Bonella A 6. 6:0 (3:0)
Jednoznačná výhra domácích. Kombinaní hra zcela bez faulů. Na tento zápas byla radost se dívat. Jan Karabec
Sparta Pankrác Samson Bonella A
Pavel Náplava – Lukáš Kotrba, Imad Malý, Jiří Ptáček, Vojtěch Šetina, Martin Vlček, Karel Zeman vs Jan Slabý – Miroslav Chmelík, Tomáš Doskočil, Marcel Duchek, Petr Novák, Petr Pihera, Michal Řízek, Tomáš Trikal
6., 12., 47. Lukáš Kotrba
25., 51. Karel Zeman
46. Martin Vlček
12. 10. 08 15:00 ZAK Samson Bonella A Sokol Vysočany A 5. 3:1 (3:0)
Zasloužené vítězství Samsonu, okořeněné krásnými nápaditými akcemi. Za zmínku stojí "hra" Říhy ze Sokola, který svými výlevy frustrace a ublíženosti nejprve znejistěl a pak zcela rozklížil svůj tým. Jan Kupr, Stanislav Heller
Samson Bonella A Sokol Vysočany A
Jan Slabý – Petr Čermák, Tomáš Doskočil, Marcel Duchek, Petr Novák, Michal Řízek, Martin Šusta, Tomáš Trikal, Filip Turek vs Jaroslav Skála – František Albert, Ladislav Brázda, Petr Jambor, Vítězslav Říha, Lubomír Vodehnal, Daniel Vostřez, Roman Vrba, Tomáš Záruba
8. Petr Čermák
13., 21. Filip Turek
51. František Albert 44. Vítězslav Říha
5. 10. 08 16:15 zzZARUB Terron AC Bozi B Samson Bonella A 4. 4:4 (0:3)
Pohledný zápas, plný soubojů, pěkných nahrávek a kombinací. První poločas patřil Samsonu, ve druhém předvedli stíhací jízdu Bozi v čele s Vackem.
Terron AC Bozi B Samson Bonella A
Pavel Ruml – Jiří Fiala, Petr Krčmář, Jan Nový, Milan Šebek, Michal Soukup, Martin Vacek, Petr Zuran vs Jan Slabý – Petr Čermák, Miroslav Chmelík, Tomáš Doskočil, Marcel Duchek, Petr Pihera, Tomáš Trikal, Filip Turek
36., 38., 41. Martin Vacek
50. Petr Zuran
1. Marcel Duchek
10. Petr Čermák
24. Filip Turek
45. Tomáš Trikal
28. 9. 08 17:30 zzZARUB Oranjes 04 FC Samson Bonella A 3. 3:1 (3:0)
Oranjes byli střelecky plodnější a proto vyhráli.
Oranjes 04 FC Samson Bonella A
Hynek Šembera – Pavel Bezouška, Tomáš Dobrý, Martin Mašita, Martin Pešava, Miroslav Rajchart, Michal Žoha, Radek Žoha vs Jan Slabý – Petr Čermák, Miroslav Chmelík, Marcel Duchek, Petr Novák, Michal Řízek, Filip Turek
7., 27. Pavel Bezouška
12. OG
44. Michal Řízek
21. 9. 08 17:30 zzZARUB Samson Bonella A Nikdo nikde 2. 3:0 (0:0)
V prvním poločase trefovali hráči Samsonu pouze tyče. Po změně stran zpřesnili střelbu a třemi brankami rozhodli. Petr Sklenička, Rudolf Roubíček
Samson Bonella A Nikdo nikde
Jan Zástěra – Miroslav Chmelík, Marcel Duchek, Josef Masner, Petr Novák, Petr Pihera, Michal Řízek vs Miroslav Šlehofer – Martin Bukovský, Michal Nosek, Lukáš Novotný, Lukáš Procházka, Pavel Tůma, Daniel Veselý
40., 55. Petr Novák
45. Marcel Duchek
14. 9. 08 17:30 zzZARUB MTPCH Samson Bonella A 1. 2:0 (2:0)
Pohledé utkání se spoustou šancí na obou stranách. Rozhodla větší produktivita MTPCH. Andrej Šnajder, Robert Chačaturov
MTPCH Samson Bonella A
Tomáš Roubíček – Lukáš Borek, Marek Demo, Pavel Demo, Petr Janovský, Vladimír Lev, Jakub Müller, Petr Zelenka vs Jan Slabý – Petr Čermák, Miroslav Chmelík, Marcel Duchek, Petr Novák, Petr Pihera, Michal Řízek, Tomáš Trikal, Filip Turek