Ne 23.11.08 10:00 P1 Dýně AC A Konvikt klub   (HL7H)
Ne 23.11.08 11:15 P1 Sananim FC A Atomovej brouk B   (HL5G)
Ne 23.11.08 12:30 P1 TBC Lachtan A Rokoska   (HL6K)
Ne 7.12.08 08:45 P3 Judo club Jenis HNK Praha FC   (HL7H)
Ne 7.12.08 10:00 P3 My Cosmo Hagibor FC   (HL6I)
Ne 7.12.08 11:15 P3 Stodůlecký piráti Kucí vopálení SK   (HL8M)

6. 12. 08 11:15 P1 Porter CF B Stará dáma 11. 5:1 (1:0)
Utkání bylo hráno v přátelském duchu a od začátku nebylo o vítězi pochyb. Milan Starý, Zdeněk Kysela
Porter CF B Stará dáma
Radek Tůma – Jaroslav Pokorný, Jan Pospíšil, Jan Sova, Miloš Trinkmoc, Milan Zachariáš vs Pavel Kvapil – Ondřej Brusch, David Frič, Tomáš Hanzlík, Tomáš Kvapil, Jindřich Rodovský
13., 31., 52. Milan Zachariáš
54., 58. Jan Pospíšil
40. Ondřej Brusch
27. 11. 08 17:00 DEKAN G.I.C La Plate de Cünde Porter CF B 10. 4:9 (3:3)
Utkání ve kterém si oba celky příliš nelámaly hlavu s obrannými povinnostmi. Porter předváděl oku lahodící akce, které tahal především Pospíšil. Poté co Porter v první půli během čtyř minut prohospodařil tříbrankové vedení, se jako rozhodující ukázala velmi laciná branka z 36.minuty. Pak už to jelo jako po másle a Porter, který by se neztratil ani v první lize pravidelně navyšoval náskok až se skóre zastavilo těsně pod desítkou. Korektně odehraný zápas zbytečně narušovala lavička domácích. Jaroslav Procházka
G.I.C La Plate de Cünde Porter CF B
Dušan Melíšek – Tomáš Bárta, Ondřej Holub, Jan Maxa, Miroslav Pecka, Jakub Pírko, Jan Strouhal, Daniel Vališ vs Josef Moravec – Jan Pospíšil, Tomáš Šilhavý, Jan Sova, Petr Špringr, Radek Tůma, Pavel Winkler, Milan Zachariáš
44. Petr Špringr
17. 11. 08 10:00 P1 Porter CF B Hradní stráž 9. 11:4 (7:2)
Velmi pohledné utkání, kdy oba celky předvedly vysokou technickou úroveň. Pro vývoj zápasu je škoda, že Hradní stráž přijela z důvodu služeb pouze v pěti lidech. Ke cti jim slouží, že bojovali až do konce. Hynek Franta
Porter CF B Hradní stráž
Jan Sova – Jan Pospíšil, Petr Špringr, Jindřich Stejskal, Miloš Trinkmoc, Radek Tůma, Pavel Winkler, Milan Zachariáš vs Luděk Kolařík – Petr Bakos, Tomáš Halfar, Petr Sochor, Roman Talkner
22., 46. Tomáš Halfar
3. 11. 08 19:30 ARIT Banana Chiquíta Porter CF B 8. 2:6 (1:1)
Nádherné utkání, plné šancí a pěkných kombinací na obou stranách. Banana měla na střídání jen jednoho hráče a to se projevilo ve druhé půli, kdy Porteru nestačila. Zápas odehrán ve velmi přátelském duchu. Pavel Novotný
Banana Chiquíta Porter CF B
František Kouba – Jakub Erber, Hynek Mrázek, Petr Šindelář, Vojtěch Škrha, Jan Zelenka vs Josef Moravec – Jan Pospíšil, Tomáš Šilhavý, Jan Sova, Petr Špringr, Jindřich Stejskal, Miloš Trinkmoc, Pavel Winkler, Milan Zachariáš
21., 52. Vojtěch Škrha 16., 31., 54. Milan Zachariáš
34., 37. Jindřich Stejskal
58. Pavel Winkler
2. 11. 08 13:45 BECH Porter CF B Deportivo Estudiantil FC A 7. 2:0 (1:0)
ozhodčí se nedostavil, pískal zástupce týmu Deportivo.
Porter CF B Deportivo Estudiantil FC A
Pavel Winkler – Tomáš Pokorný, Jan Pospíšil, Tomáš Šilhavý, Radek Tůma, Milan Zachariáš vs Christian Rene Guzman Echalar – Javier Dario Acosta Serrano, Fredy Ramon Alegre Nunez, Vladimir Aleman, Jorge Mario Barrera Custodio, Andres Felipe Caballero, Jesus Castillo, Francisco González Britos, Miguel Santiago Lasso Alvear, Guillermo Sebastian Menendez, Gary Yazbek
13. Tomáš Šilhavý
33. Jan Pospíšil
28. Vladimir Aleman
13. 10. 08 20:15 METE1 Sebranka FC A Porter CF B 6. 2:5 (2:2)
Rychlé a pohledné utkání, kde bylo od počátku patrné, že fotbalovějším dojmem působí Porter. Ten se nechal zaskočit pouze v úvodu, kdy dala Sebranka z prvních dvou střel na branku dva góly. To bylo ale prakticky vše k čemu ji Porter pustil. Petr Rolfes
Sebranka FC A Porter CF B
Pavel Markes – Michal Beránek, Stanislav Černoch, Václav Chmel, Josef Chmelař, Štěpán Drahota, Jan Kvapil, Jan Loskot, Aleš Pfeifer, Draško Radmilovič vs Jan Sova – Josef Moravec, Petr Špringr, Jindřich Stejskal, Miloš Trinkmoc, Radek Tůma, Pavel Winkler, Milan Zachariáš
34. Miloš Trinkmoc
12. 10. 08 08:45 HANSP Porter CF B President FC 5. 5:3 (2:1)
Pohledné utkání. Šance se přelévaly na obou stranách. Lepším a fotbalovějším týmem byl Porter a zejména hráč Stejskal. Milan Vondra, Václav Rod
Porter CF B President FC
Milan Hajs – Jan Pospíšil, Jan Sova, Petr Špringr, Jindřich Stejskal, Pavel Winkler, Milan Zachariáš vs Jan Tománek – Marcel Čuba, Petr Kadlec, Michal Rákosník, Milan Škába, David Sommer, Vladimír Sup, David Zábranský
5., 20., 52. Jindřich Stejskal
45. Milan Zachariáš
51. Petr Špringr
25., 50. Milan Škába
60. Marcel Čuba
22. 9. 08 17:00 HANSP Šachta UK Porter CF B 4. 2:12 (1:5)
Velmi pohodové utkání, které gólově potvrdilo jasnou převahu Porteru a sloužilo jako správná reklama na Hanspaulku. Pavel Švejda, Pavel Miko
Šachta UK Porter CF B
David Kubricht – Tomáš Bílek, Tomáš Krejčí, Michal Kučera, Aleš Pavel, Jan Stehlík, Tomáš Volf, Jan Zapotil vs Josef Moravec – Jan Pospíšil, Petr Špringr, Jindřich Stejskal, Miloš Trinkmoc, Radek Tůma, Milan Zachariáš
28. Tomáš Krejčí
60. Tomáš Volf
8., 38., 53., 58., 59. Milan Zachariáš
16., 17., 21., 35. Jindřich Stejskal
27., 46. Jan Pospíšil
48. Petr Špringr
15. 9. 08 19:30 ARIT Arabská Porter CF B 3. 0:7 (0:2)
Jednoznačné utkání, se stálou převahou Porteru. Střelecky se výrazně prosadil Pospíšil. Arabská za svou bojovnost zasloužila alespoň čestný úspěch. Zdeněk Fiala, Jan Čermák
Arabská Porter CF B
Zdeněk Sloboda – Viktor Dolista, Martin Fried, Petr Hájek, Martin Jinek, Michal Jinek, Petr Pařízek, Michal Skorkovský vs Milan Hajs – Tomáš Bruder, Svatopluk Michal, Jan Pospíšil, Petr Špringr, Jindřich Stejskal, Miloš Trinkmoc, Milan Zachariáš
13. Svatopluk Michal
27. Tomáš Bruder
32., 45., 57. Jan Pospíšil
51., 60. Milan Zachariáš
8. 9. 08 20:45 ARIT Porter CF B Borussia Bubeneč 2. 8:3 (3:3)
Utkání se hrálo v pohodové atmosféře, obě mužstva se fotbalem bavila a vůbec to nepřipomínalo boj o body třetí nejvyšší soutěže. Pohoda takový zápas pískat, díky korektnosti obou týmů. O přesvědčivém vítězství Porteru se rozhodlo v závěrečných 20 minutách, kdy týmu Bubenče docházely síly. Michal Maleček, Radek Šírl
Porter CF B Borussia Bubeneč
Josef Moravec – Milan Hajs, Svatopluk Michal, Jan Pospíšil, Jindřich Stejskal, Miloš Trinkmoc, Milan Zachariáš vs Milan Čech – Petr Kovařík, Marek Mach, Jakub Mlejnek, Jiří Pařízek, Tomáš Plaček, Michal Preisler, Petr Vlček
4., 27., 56. Milan Zachariáš
5., 42., 44. Jindřich Stejskal
49. Jan Pospíšil
54. Miloš Trinkmoc
9. Marek Mach
20., 24. Jiří Pařízek
1. 9. 08 20:15 P3 Dvorce SK MPI Porter CF B 1. 1:2 (1:0)
Zápas se hrál ve vysokém tempu, ze kterého pramenily nepřesnosti při zakončení. Porter v prvním poločase neproměnil penaltu. Lubomír Kubička, Petr Kytka