David Václavek – Tomáš Bělíček, Robert Grande, Karel Helman, Martin Žofka, Michal Žofka vs Jan Řehák – David Král, David Rašek, Jindřich Rašek, Pavel Řežábek, Pavel Řežábek, Ivan Svoboda
23. 11. 08 17:00 HRAB2 Cosmo Hagibor FC Liboc united 10. 1:2 (1:1)
Cosmo Hagibor FC Liboc united
Jan Řehák – Robert Hejduk, David Král, Vlastislav Lukášek, Jindřich Rašek, Pavel Řežábek, Ivan Svoboda vs Martin Černý – Kamil Kejř, Pavel Kejř, Jindřich Knopp, Patrik Navrátil, Radek Nesvačil, Pavel Třeboňák, Martin Wilczek, Aleš Zikmund
15. OG 10., 40. OG
17. 11. 08 17:30 TEMPO Květák Cosmo Hagibor FC 9. 3:5 (0:2)
Zasloužené vítězství hostů. Zápas byl odehraný čistě a plný hezkých akcí. Jiří Řeháček, Oldřich Horák
Květák Cosmo Hagibor FC
Jan Kalous – Vít Havel, Petr Pospíšil, Michal Sitár, Petr Solil, Jakub Tesař, Jan Tesař, Jan Velíšek vs Jan Řehák – David Král, Vlastislav Lukášek, David Rašek, Jindřich Rašek, Pavel Řežábek, Pavel Řežábek, Ivan Svoboda
49. Vít Havel
54. Jan Tesař
58. Jakub Tesař
5., 35. Pavel Řežábek
14., 33., 43. Pavel Řežábek
9. 11. 08 11:15 ZAK Cosmo Hagibor FC Gee Gee Olive 8. 0:8 (0:4)
Kvalita utkání převyšovala úroveň ligy, možná i vyšších soutěží. Obě mužstva předváděla rychlý a technický fotbal, plný efektních fines a nápaditých akcí. Oko diváka plesalo a klidně by i zaplatilo vstupné. Zápas Rozhodla kvalita útočníků GGO v zakončení a výborný výkon brankáře, který nepustil za záda ani jedinou střelu soupeře.
Cosmo Hagibor FC Gee Gee Olive
Jan Řehák – Robert Hejduk, David Král, Vlastislav Lukášek, Jindřich Rašek, Pavel Řežábek vs Štefan Huďagi – Jiří Beneš, Martin Gottwald, Marcel Macháček, Petr Novák, Čeněk Šafránek, Martin Vachek
10., 20., 35., 45. Martin Gottwald
15., 60. Jiří Beneš
25., 40. Petr Novák
2. 11. 08 10:00 zzPANK2 Free team Cosmo Hagibor FC 7. 0:2 (0:0)
Slušně odehraný zápas, s převahou hostujícího týmu, který ve druhém poločase dvěma pěknými brankami rozhodl. Martin Veselý, Lukáš Kuba
Free team Cosmo Hagibor FC
František Kohák – Robert Apolín, Petr Calda, David Ejem, Ondřej Frýba, Václav Frýba, Tomáš Kopp, Petr Malknecht, Petr Meckel, Ladislav Šlápota vs Jan Řehák – Jiří Fábera, Robert Hejduk, David Král, Vlastislav Lukášek, Jindřich Rašek, Pavel Řežábek, Ivan Svoboda
38. Robert Hejduk
46. Jiří Fábera
19. 10. 08 11:15 TEMPO Cosmo Hagibor FC Dejnámbůra FC 6. 3:2 (0:0)
Hosté měli v první půli územní převahu a vytvořili si poměrně dost šancí, ale ani ty nejvyloženější nedokázali proměnit. Prosadili se až ve druhém poločase a až do poslední desetiminutovky to vypadalo, že si odvezou výhru. Hagibor však v závěru předvedl lekci z produktivity a získal všechny body. Pavel Třmínek, Ivo Sekerka
Cosmo Hagibor FC Dejnámbůra FC
Jan Řehák – Jiří Fábera, Robert Hejduk, David Král, Jindřich Rašek, Pavel Řežábek, Pavel Řežábek, Ivan Svoboda vs Zdeněk Vondřička – Jiří Čížek, Miloslav Goll, Lubomír Kováč, Lukasz Kowalski, David Lambl, Filip Lorenz, Václav Lysczas, David Procházka
51., 60. David Král
54. Jiří Fábera
38., 53. David Lambl
5. 10. 08 12:30 HANSP Bruchos HFC Cosmo Hagibor FC 4. 7:2 (3:2)
V prvním poločase velmi vyrovnané utkání. V edruhé půli převzali domácí tempo hry a podle toho vypadal i výsledek. Zasloužené vítězství. Petr Kočiřík, Petr Melezínek
Bruchos HFC Cosmo Hagibor FC
Tomáš Buchnar – Michal Bendl, Filip Čabrádek, Jiří Daněk, Tomáš Němec, Tomáš Renč, David Valeš, Martin Vlk, Jan Žák vs Jan Řehák – Jiří Fábera, Robert Hejduk, David Král, Vlastislav Lukášek, David Rašek, Jindřich Rašek, Pavel Řežábek, Ivan Svoboda
7., 57. Jan Žák
25., 30. Filip Čabrádek
50. David Valeš
55. Tomáš Němec
58. Jiří Daněk
5., 15. David Král
28. 9. 08 11:15 TEMPO Cosmo Hagibor FC Šachťor Praha CF 5. 3:4 (2:2)
Velice šťasné vítězství Šachťoru. Tomáš Růžička
Cosmo Hagibor FC Šachťor Praha CF
Jan Řehák – Robert Hejduk, David Král, Vlastislav Lukášek, David Rašek, Jindřich Rašek, Pavel Řežábek, Pavel Řežábek vs Miroslav Novotný – Marián Danko, Tomáš Jindra, Martin Machata, David Mottl, Václav Mottl, Kamil Poláček, Jiří Polák, Karel Růžička, Josef Ryska, Václav Váradi
10. Pavel Řežábek
15. Vlastislav Lukášek
49. David Král
55 Robert Hejduk 20. David Mottl
21., 35. Martin Machata
53. Václav Mottl
21. 9. 08 10:00 HANSP Cosmo Hagibor FC Alej FK B 3. 1:2 (0:0)
Alej měla v závěru více sil a zaslouženě zvítězila. Jan Klofáč
Cosmo Hagibor FC Alej FK B
Jan Řehák – Robert Hejduk, David Král, Vlastislav Lukášek, David Rašek, Jindřich Rašek, Pavel Řežábek, Ivan Svoboda vs Martin Kačena – Petr Chadraba, Petr Hanzalius, Ivan Karhan, Petr Kopřiva, Tomáš Kopřiva, Pavel Krůta, Petr Majer, Ilen Šundrica, Jan Svátek
58. David Král 45. Petr Majer
57. Petr Hanzalius
14. 9. 08 11:15 zzPANK1 Sunar Cosmo Hagibor FC 2. 2:2 (2:2)
Obě mužstva se snažila v prvním poločase získat vedení, ale stav 2:2 se už nezměnil ani po změně stran. Zasloužená remíza pro oba týmy.
Sunar Cosmo Hagibor FC
Jaroslav Hrstka – Tomáš Čadek, Aleš Carmine, Tomáš Hanák, Roman Verner, František Vondrášek vs Jan Řehák – Jiří Fábera, Robert Hejduk, David Král, Jiří Kratochvíl, Vlastislav Lukášek, David Rašek, Jindřich Rašek, Pavel Řežábek, Ivan Svoboda
18. Aleš Carmine
28. František Vondrášek
2. Pavel Řežábek
29. David Král
7. 9. 08 11:15 DEKAN Cosmo Hagibor FC Stříbrný hroch B 1. 4:3 (3:2)
Stříbrný hroch pustil Cosmo do tříbrankového vedení a přestože se mu ve 46.minutě podařilo srovnat, nakonec laciným gólem prohrál. Vyrovnanému utkání s množstvím soubojů, by více slušela remíza. Jiří Krejčík, Jiří Jíša
Cosmo Hagibor FC Stříbrný hroch B
Jan Řehák – David Král, David Rašek, Jindřich Rašek, Pavel Řežábek, Ivan Svoboda, Jakub Votruba vs Jakub Appelt – Zdeněk Chlebna, Zdeněk Genčev, Zdeněk Genčev, Josef Nedorost, Jaroslav Novák, Martin Novák, Roman Studenovský, Jan Vacek