Ne 14.9.08 11:15, 12:30 ZAK Betl K.F.K. B
Ne 14.9.08 15:00, 16:15, 17:30 DEKAN Borussia Dortšpunt A
Po 22.9.08 19:00, 20:15 P2 Petrohradská BFK A
Ne 28.9.08 16:15, 17:30 ZAK Betl K.F.K. B
Čt 2.10.08 19:00, 20:15 P3 Petrohradská BFK A
Ne 5.10.08 10:00, 11:15, 12:30 P1 Tuscarora A
Po 6.10.08 18:45, 20:00 STOD Oratoř Kobylisy
Další pískání Kompletní rozpis pískání

10. 12. 08 19:15 ZAK GFC Regent A Borussia Dortšpunt A 11. 3:1 (1:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém Regent potvrdil výhrou své postavení v tabulce. Tomáš Voříšek, Miloš Klouček
GFC Regent A Borussia Dortšpunt A
Lukáš Bašta – Jan Fejfar, Rostislav Frolka, Petr Klouček, Libor Kopecký, Lukáš Krupička, Martin Lančarič, Jan Maršíček, Miloslav Maxa, Matouš Rous, Radomír Staněk, Marek Urx vs Pavel Kříž – Michal Bartuš, Ladislav Ježek, Peter Lipták, Leon Petrů, Jan Šrepl, Ondřej Vachulka
3. Matouš Rous
54., 58. Marek Urx
24. Peter Lipták
10. 12. 08 19:00 P1 Betl K.F.K. B B.E.I. - Eurolines 11. 2:2 (0:2)
Hosté byli v prvním poločase jasně lepší. Rychlé kombinace nebezpečně zakončovali. Zvláště J.Homolka předváděl dobrý fotbal. Po změně stran Betl přitlačil Eurolines k jejich pokutovému území a zaslouženě vyrovnal. Lukáš Zahradníček, Jiří Jeřábek
Betl K.F.K. B B.E.I. - Eurolines
Vít Klupák – Petr Cízner, Martin Dolanský, David Dyba, David Filip, Ihor Kostyshyn, Jan Lutr, Martin Šaroun, Petr Wiesner vs Martin Douda – Jiří Chlebna, Daniel Douda, Jakub Homolka, Pavel Homolka, Roman Soukup, Milan Tuháček
57. David Filip
58. Petr Cízner
18., 25. Daniel Douda
10. 12. 08 18:15 BECH Petrohradská BFK A 4 TD Ala Bundy A 11. 2:4 (1:0)
Oba týmy nešetřily snahou o vstřelení branky, nicméně žalostná koncovka na obou stranách, nevedla v prvním poločase k brankovým hodům. Po změně stran se situace zlepšila a pět vstřelených gólů nabídlo hezkou podívanou. Jan Petřík
Petrohradská BFK A 4 TD Ala Bundy A
Tomáš Vokůrka – Tomáš Birma, Václav Dreksler, Vladimír Pavel, Martin Procházka, Tomáš Procházka, Jan Vokůrka vs Milan Sapík – Jan Čermák, Petr Hösl, Michal Palkoska, Jan Ptáček, Jiří Šebesta, Marek Štefan, Pavel Votánek
16. Tomáš Birma
53. Tomáš Procházka
37., 48. Marek Štefan
46. Pavel Votánek
55. Jan Čermák
10. 12. 08 18:15 zzNOVOB Oratoř Kobylisy Autobazar Duo A 11. 3:3 (2:1)
Nervózní utkání s mírnou převahou Oratoře, která nevyužila výhodu dvou kompletních pětek na střídání. Autobazar se prezentoval kvalitní hrou dopředu. Zasloužená remíza. Tomáš Kmínek, Michal Karhan
Oratoř Kobylisy Autobazar Duo A
Jaroslav Winkler – Michal Dušek, Pavel Hlaváček, Petr Janda, Michal Kocvelda, David Mikeš, Jiří Přeučil, Martin Šabatka, Miroslav Tipta, Petr Urban, Radek Vodička vs Josef Forejt – Pavel Böhm, Tomáš Chaloupka, Petr Čvirk, Hynek Franta, Miroslav Kotaška, Štěpán Mucha, Martin Pracný
22. Radek Vodička
29. Pavel Hlaváček
55. Martin Šabatka
25. Pavel Böhm
32., 52. Martin Pracný
10. 12. 08 18:15 STOD Letná FC Bedna 98 FC 11. 1:6 (0:3)
Letná nastoupila ve čtyřech v poli, což dalo ráz celému utkání. Jasné vítězství Bedny. Lukáš Michl, Miloš Malec
Letná FC Bedna 98 FC
Jan Kudrna – Ivan Dvořák, Milan Husák, Tomáš Kadlec, Pavel Klíma vs Miroslav Motl – Karel Antonín, Patrik Boubín, Vladimír Lhota, Robert Nykl, Martin Vacek
35. Ivan Dvořák 15. Karel Antonín
20., 47. Robert Nykl
28. Martin Vacek
57. Patrik Boubín
59. Vladimír Lhota
10. 12. 08 18:15 DEKAN Eden 1999 Tuscarora A 11. 2:3 (2:1)
Zpočátku bylo utkání plné nepřesností, ale v průběhu první půle se projevila fotbalová kvalita obou týmů. Hrálo se možná až zbytečně tvrdě. Edenu o nic nešlo, ale přesto někteří jeho hráči neustále slovně napadali protihráče i rozhodčí a nesmyslně tím zápas vyhecovali. Pískat pana Maternu a F.Němce je skutečně zážitek, díky Tuscaroře za zdravý rozum... David Pypenko
Eden 1999 Tuscarora A
Michal Němec – Jakub Martinek, Petr Materna, Filip Němec, Ladislav Němec vs Roman Alba – Roman Alba, Radek Altman, Tomáš Knopp, Petr Mocek, Tomáš Slabý, Martin Tichý, Pavel Tichý