11. Borussia Dortšpunt A 11 3 1 7 29:33 7

Ne 10.10.10 12:30 zzANG Penélope Cruz PKD 2006   (HL5H)
Ne 10.10.10 13:45 zzANG Pražačka Kolomajzna TJ   (HL4F)
Ne 14.11.10 11:15 zzANG Protector 1320 FC RAF Jinonice   (HL5H)
Ne 14.11.10 12:30 zzANG Neumann S.K. CK pánbu nás netrestej   (HL7C)
Ne 28.11.10 10:00 STOD JH Lucky team   (HL5H)
Ne 28.11.10 11:15 STOD Kenguru FC Legendy FC   (HL8L)

29. 11. 10 20:45 DEKAN Santa Tranta PC C Borussia Dortšpunt A 11. 3:2 (1:1)
Domácí se od začátku chopili iniciativy a v prvním poločase měli převahu. V druhé půli ale nastoupili hosté a po rychlém gólu se dostali do vedení. Pak ale znova inkasovali a Santa v klidu dohrála zápas. David Hron, Marek Sehnal
Santa Tranta PC C Borussia Dortšpunt A
Karel Hnátek – Petr Chyle, Miroslav Hulín, Tomáš Jankásek, Lukáš Krajči, Tomáš Král, Radovan Skok, Tomáš Sůva vs Pavel Kříž – Lukáš Hora, Martin Müller, Ondřej Pecha, Leon Petrů, Jan Šrepl
15. Jan Šrepl
19. 11. 10 19:30 MIKU1 Borussia Dortšpunt A Sedm zbabělých B 10. 2:5 (1:3)
Domácí šli hned v úvodu do vedení a vypadalo to pro ně slibně, jenže Zbabělí měli ve svých řadách hráče schopné se individuálně prosadit a hlavně zakončit. V druhé půli Borussia tlačila a dostávala branky z brejků, výsledek tak opticky vypadá jednoznačně. Husák
Borussia Dortšpunt A Sedm zbabělých B
Ondřej Pecha – Matěj Čmejla, Eduard Formáček, Lukáš Hora, Peter Lipták, Martin Müller, Leon Petrů, Jan Šrepl vs Radek Mališ – Tomáš Frýbert, Petr Kouble, Martin Kuča, Jakub Neburka, Viktor Pšenica, Tomáš Surmík, Ondřej Vaculík
3. Eduard Formáček
57. Leon Petrů
15., 19., 39. Petr Kouble
24. Viktor Pšenica
56. Jakub Neburka
8. 11. 10 19:30 ARIT Borussia Dortšpunt A Ekonom WT 9. 2:5 (1:4)
Od začátku se zdálo, že zápas o záchranu vzal vážně jen Ekonom. Ve čtrnácté minutě vedl 4:0 bylo prakticky po zápase, který se dohrával více méně z povinnosti. Šance byly sice na obou stranách, ale skóre se upravilo jen kosmeticky a Ekonom si zápas pohlídal. Luboš Olmr, Jaroslav Šindelář
Borussia Dortšpunt A Ekonom WT
Ondřej Pecha – Lukáš Hora, Pavel Malý, Martin Müller, Leon Petrů, Jan Šrepl, David Volf vs Petr Janda – Martin Froněk, Jan Květoň, Ján Opiela, Ondřej Příbaň, Ondřej Rybka, Jan Škornička, Jan Šobáň, Ondřej Vacek, Tomáš Zahradníček
28. Martin Müller
45. Lukáš Hora
5., 12., 41. Ondřej Rybka
7. Tomáš Zahradníček
14. Jan Květoň
5. 11. 10 19:00 STER2 Resident Harrachov Borussia Dortšpunt A 8. 0:6 k.
29. 10. 10 17:45 TEMPO Borussia Dortšpunt A Reage boys 7. 2:3 (0:3)
Hosté vstřelili v první půli tři lehké branky. Domácí pak ve druhém poločase tlačili, měli i šance na vyrovnání, to už však nepřišlo. František Kouba, Petr Šindelář
Borussia Dortšpunt A Reage boys
Ondřej Pecha – Lukáš Hora, Jan Horáček, Martin Müller, Leon Petrů, Jan Šrepl vs Ondřej Pavlíček – Daniel Čermák, Jaromír Hladůvka, Michal Jareš, Petr Kutal, Martin Lehečka, Dalibor Mička, Pavel Pech, Ivan Straka, Radek Švejdar
33. Lukáš Hora
44. Martin Müller
2., 11. Dalibor Mička
6. Michal Jareš
22. 10. 10 20:15 P1 4 TD Ala Bundy A Borussia Dortšpunt A 6. 2:2 (1:0)
Do padesáté deváté minuty probíhalo utkání poklidně. Po snížení na 2:1 se vyhrotila atmosféra na hřišti. Penalta byla odpískána po jasném faulu.Po odpískání konce se strhla menší potyčka. Robert Zedník, Ondřej Koucký
4 TD Ala Bundy A Borussia Dortšpunt A
Milan Sapík – Jan Bechyňák, Peter Brťka, Petr Hösl, Michal Palkoska, Jiří Šebesta, Pavel Votánek, Martin Záhumenský vs Zdeněk Sedmík – Eduard Formáček, Lukáš Hora, Jan Horáček, Martin Müller, Leon Petrů, Jan Šrepl
5. Peter Brťka
43. Petr Hösl
59 Pavel Votánek 59., 60. Martin Müller 59. Jan Horáček
11. 10. 10 20:15 P2 Borussia Dortšpunt A Santa Dominica 5. 2:1 (1:0)
Svižně hrané utkání. Rozhodlo proměňování šancí. Pavel Gerschon, Oldřich Vávra
Borussia Dortšpunt A Santa Dominica
Ondřej Pecha – Eduard Formáček, Lukáš Hora, Jan Horáček, Radovan Hujo, Peter Lipták, Martin Müller, Leon Petrů, Jan Šrepl vs Alexander Károlyi – Jiří Bašta, Stanislav Kodr, Miloslav Lev, Nikola Štochl, Martin Tryml, Michal Uhlíř
54. Eduard Formáček
55. Stanislav Kodr
4. 10. 10 19:30 MIKU2 Pražská legie 2000 Borussia Dortšpunt A 4. 3:1 (2:1)
Oba celky nastoupily až moc namotivované a dost často to přeháněly s agresivitou. Někteří hráči hostů si koledovali o vyloučení. Zasloužené vítězství domácích. Martin Ciprys, Jan Turner
Pražská legie 2000 Borussia Dortšpunt A
Daniel Tůma – Rostislav Drtina, Juraj Javorček, Marek Kóňa, Jakub Krofta, Risto Sipcic, Jan Škvor, Milan Starý, Jiří Štefanov vs Ondřej Pecha – Eduard Formáček, Lukáš Hora, Jan Horáček, Martin Müller, Leon Petrů, Jan Šrepl, David Volf
9. Jiří Štefanov
13. Marek Kóňa
58. Juraj Javorček
46 Risto Sipcic 30. Eduard Formáček 19. Lukáš Hora
50. David Volf
19. 9. 10 20:45 MIKU3 Borussia Dortšpunt A S.N.F. A 3. 5:2 (2:1)
Výborné utkání,vyrovnané až do 35.minuty,kdy neproměněné šance hostů,začali domácí trestat. Kovařík,Važán
Borussia Dortšpunt A S.N.F. A
Ondřej Pecha – Eduard Formáček, Lukáš Hora, Peter Lipták, Pavel Malý, Martin Müller, Leon Petrů, Jan Šrepl, David Volf vs Vladimír Lihne – Roman Bačák, Pavel Čech, Jiří Pak, Michal Perna, Vladislav Ščiklin, Jiří Sehnoutka, Přemysl Sůva, Vít Zukal
14., 36. Leon Petrů
26. Lukáš Hora
57. David Volf
59. Eduard Formáček
30. Vít Zukal
32. Pavel Čech
13. 9. 10 17:45 zzZARUB Samson Bonella A Borussia Dortšpunt A 2. 2:1 (2:0)
Utkání odehrané ve svižném tempu. Domácí rozhodli o svém vítězství během úvodních pěti minut, kdy vstřelili dvě branky. Hosté stačili pouze korigovat na konečných 2:1.
Samson Bonella A Borussia Dortšpunt A
Jan Slabý – Petr Čermák, Miroslav Chmelík, Tomáš Doskočil, Josef Masner, Petr Novák, Pavel Slosiarik, Filip Turek, Šimon Velas vs Pavel Kříž – Lukáš Hora, Jan Horáček, Jiří Lopata, Pavel Malý, Martin Müller, Leon Petrů, David Volf
3. Josef Masner
5. Filip Turek
54. Lukáš Hora
10. 9. 10 20:15 TEMPO Borussia Dortšpunt A Nisa AC 1. 4:7 (2:3)
Z počátku vyrovnané utkání, které skončilo jasnou výhrou domácích, kteří dokázali lépe využít gólových situací. V utkání řádil hráč Červinský, který ukázal všem jak správně střílet góly a výrazně přispěl ke konečnému skóre zápasu. Petr Regal st., Michal Regal