9. Borussia Dortšpunt B 11 5 0 6 29:34 10

Ne 15.4.12 16:15 P3 Deportivo Estudiantil FC A Farkáň 92 1.FC   (HL4F)
Ne 15.4.12 17:30 P3 Diablo FC Blueghost.cz FC   (HL8P)
Ne 29.4.12 18:45 ZABEH Jemné a Solené 1.FC s.Oliver A   (HL6G)
Ne 29.4.12 20:00 ZABEH Manchlastr FC Real Hagrid CF   (HL8P)

22. 6. 12 19:30 HOSTI Gepard AFC Tuscarora A 11. 2:3 (1:2)
Velmi bojovné, technické a rychlé utkání, šance na obou stranách, hosté je využili lépe. Jan Špinka, Filip Sobota
Gepard AFC Tuscarora A
Daniel Reiter – Michal Chaloupka, Jaroslav Hájek, Adam Krmela, Daniel Reiter, Tomáš Turek, Lubomír Velčovský, Jan Zápotočný vs Radek Altman – Roman Alba, Tomáš Knopp, Petr Mocek, Tomáš Slabý, Pavel Tichý
10. Adam Krmela
45. Tomáš Turek
16., 51. Tomáš Slabý
28. Roman Alba
11. 6. 12 19:00 P1 Tuscarora A Tatra 04 10. 5:1 (1:1)
První poločas byl vyrovnaný. Po přestávce začaly docházet hostům síly a domácí začali dominovat.
Tuscarora A Tatra 04
Radek Malínský – Roman Alba, Radek Altman, Petr Mocek, Tomáš Slabý, Martin Tichý, Pavel Tichý vs Martin Mika – Michal Cimbál, Ondřej Frána, David Kotouč, Ivo Kraft, Michal Martínek, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Tomáš Sloup
21., 35., 45., 50. Roman Alba
40. Tomáš Slabý
14. Tomáš Sloup
4. 6. 12 20:15 P3 Ferri FC Tuscarora A 9. 0:3 (0:0)
Výsledek je poněkud krutý pro domácí tým, kteří byli celý zápas velmi aktivní. Trnka
Ferri FC Tuscarora A
Radek Linert – Martin Bednář, František Hanzák, Tomáš Strnad, Jan Svoboda, Tomáš Tvrdík, Miroslav Vavroušek vs Jan Malinovský – Roman Alba, Petr Mocek, Tomáš Slabý, Martin Tichý, Pavel Tichý, Petr Tichý
32., 58., 60. Roman Alba
1. 6. 12 19:30 BECH Tuscarora A Sklenářka FC 8. 6:0 (2:0)
Pohledné utkání dvou odlišných stylů hry. Tuscarora se po celý zápas snažila kombinačně předčit svého soupeře, což se jí nakonec od závěru 1. půle dařilo a svou technickou převahu vyjádřila i gólově. Sklenářka v tomto zápase sázela na důraz, brejkové situace a standartky, ale proti pozorným hráčům soupeře se ani jednou gólově neprosadila. Michal Vrátný, Šimon Bercha
Tuscarora A Sklenářka FC
Radek Malínský – Roman Alba, Tomáš Knopp, Petr Mocek, Tomáš Slabý, Martin Tichý, Pavel Tichý, Petr Tichý, Petr Vondráček vs Martin Včelák – František Brabec, Marek Hála, Petr Janoušek, Martin Král, Karel Rozhon, Stanislav Škvor, Jan Souček
19., 29., 60. Roman Alba
42. Tomáš Knopp
45. Petr Vondráček
56. Petr Mocek
25. 5. 12 19:15 P3 Důchodci Tuscarora A 7. 3:2 (1:0)
Domácí se dostali do vedení, pak ale polevili a nechali svého soupeře snížit. Vítězství ale nakonec uhájili.
Důchodci Tuscarora A
Vít Svoboda – Jakub Eibl, Stéphane Hoareau, Michal Kalát, Tomáš Pazdera, Roman Strnad, Tomáš Tůma vs Radek Altman – Roman Alba, Petr Mocek, Tomáš Slabý, Martin Tichý, Petr Tichý, Petr Vondráček
10., 43. Stéphane Hoareau
40. Michal Kalát
31. Petr Vondráček
55. Petr Tichý
18. 5. 12 18:00 P1 Tuscarora A Sedm zbabělých B 6. 4:5 (2:1)
Vyrovnaný zápas. K vidění bylo hodně fotbalovosti, pěkných kombinací. Tuscarora doplatila na absenci střídání proti početným Zbabělým. Zápas v rychlém tempu nakonec vyhrála Sedmička až v samotném závěru. Viktor Chačaturov, Andrej Šnajder
Tuscarora A Sedm zbabělých B
Radek Malínský – Roman Alba, Petr Mocek, Tomáš Slabý, Martin Tichý, Petr Vondráček vs Radek Mališ – Petr Benda, Tomáš Frýbert, Jakub Neburka, Martin Pačanda, Viktor Pšenica, Jan Řeřicha, Tomáš Suchomel, Ondřej Vaculík
60. Viktor Pšenica
11. 5. 12 17:45 TEMPO Borussia Dortšpunt B Tuscarora A 5. 1:2 (1:1)
V prvním poločase měla navrch Borussia díky většímu počtu hráčů a bránění soupeře již na jeho polovině. Ve druhém poločase se hosté zlepšili a šťastně zvítězili v poslední minutě gólem ze standardní situace. Václav Nič, Martin Pistulka
Borussia Dortšpunt B Tuscarora A
Pavel Kříž – Jaroslav Babica, Michal Bartuš, Martin Denovský, Matěj Holeček, Jakub Koudelka, Michal Kučera, Jiří Lopata, Ondřej Pecha, Ondřej Vachulka, Jakub Vlnatý, Michal Vojáček vs Radek Malínský – Radek Altman, Tomáš Knopp, Petr Mocek, Tomáš Slabý, Petr Tichý, Petr Vondráček
11. Jakub Koudelka 4. Petr Vondráček
60. Tomáš Knopp
30. 4. 12 20:45 MIKU3 Tuscarora A Scarface AC 4. 3:0 (0:0)
Vyrovnané utkání rozhodla možnost střídání na straně domácích. Michal Pařízek
Tuscarora A Scarface AC
Radek Malínský – Roman Alba, Tomáš Knopp, Petr Mocek, Tomáš Slabý, Martin Tichý, Petr Vondráček vs Lukáš KuntŠtěpán Gregor, Jaroslav Machota, Karel Němeček, Martin Plevka, Jan Samec
51., 59. Roman Alba
56. Tomáš Slabý
20. 4. 12 19:00 ZABEH Borcibalona FC A Tuscarora A 3. 3:4 (1:1)
Zápas dobré úrovně se nakonec přiklonil na stranu Tuscarory. Viktor Bobro, Radoslav Janoštiak
Borcibalona FC A Tuscarora A
Štěpán Šmíd – Marek Adamec, Jan Dvořák, Eduard Formáček, Tomáš Hlaváč, Lukáš Hora, Jan Paulín, Leon Petrů, Václav Šinkmajer, Martin Snopek vs Radek Malínský – Roman Alba, Tomáš Knopp, Petr Mocek, Tomáš Slabý, Martin Tichý, Jan Všetečka
10. Eduard Formáček
35. Tomáš Hlaváč
36. Jan Paulín
23 Václav Šinkmajer 15. Tomáš Slabý
34., 52., 59. Roman Alba
45. Martin Tichý
13. 4. 12 18:00 P2 Tuscarora A Kumpáni 2. 4:1 (1:1)
Tuscarora od začátku diktovala tempo hry a zaslouženě vyhrála.
Tuscarora A Kumpáni
Radek Altman – Roman Alba, Tomáš Knopp, Petr Mocek, Tomáš Slabý, Martin Tichý, Jan Všetečka vs František Hubr – Jan Jablonský, Lukáš Matějka, Aleš Salaba, Tomáš Urban, Michal Vašek, Tomáš Vlasák, Robert Zedník
7., 45., 49., 55. Roman Alba 10. Jan Jablonský
26. 3. 12 19:00 P3 Berlínští lvi Tuscarora A 1. 6:0 (1:6)
I bez střídačky se dá nadělit plný tucet. Vítěz si brankový příděl spravedlivě rozdělil do obou půlek, i když Lvi taky mohli více kousat, jenže něco chybělo. Utkání bylo kontumováno ve prospěch Berlínských lvů pro start hráče Tuscarory v trestu. Tomáš Mládek, Vladimír Zelenka
Berlínští lvi Tuscarora A
Jiří Rattay – Jan Davídek, Lukáš Krátký, Václav Najman, Petr Nekola, Ondřej Novák, Michal Piskáček, Michal Poláček, Karel Toman, Lukáš Veselý, Zdeněk Vosmík vs Radek Malínský – Roman Alba, Petr Mocek, Tomáš Slabý, Martin Tichý, Petr Vondráček