10. The Best of England 11 3 1 7 28:28 7

Ne 12.10.08 18:45 P3 F.C.s GTL A   (HL3C)
Ne 12.10.08 20:00 P3 Borussia Dortšpunt B Výlov 0.FC   (HL8E)
Ne 2.11.08 13:45 P2 F.C.s Inter Lotyšák B   (HL3C)
Ne 2.11.08 15:00 P2 Habet Praha FŇ Beerchester United   (HL8Q)

8. 12. 08 18:15 ARIT The Best of England Hulla hulla FC 11. 0:6 (0:2)
Po vyrovnaném začátku se projevila jasná převaha Hulla Hulla. Utkání se dohrávalo bezstarostně s útoky do otevřených obran. Ladislav Linek
The Best of England Hulla hulla FC
Miroslav Jung – Michal Hnízdil, Lukáš Hroník, Vladimír Keleman, Štefan Kotlár, Miroslav Pešek, Michal Vajčner vs Petr Marval – Martin Hajný, Jaroslav Kašpar, František Krejča, Jiří Pustofka, Antonín Seidl, Marek Vojtíšek
15., 55. Jaroslav Kašpar
25. Jiří Pustofka
47., 48. Marek Vojtíšek
60. Antonín Seidl
45. Martin Hajný
24. 11. 08 19:30 BECH Hulla hulla FC Tatran Válec 10. 3:7 (0:3)
Pohledné utkání, ve kterém zaslouženě zvítězil Tatran. Michal Křepelka
Hulla hulla FC Tatran Válec
Petr Marval – Petr Brtek, Jakub Fajferlík, Martin Hajný, Lukáš Jasný, Marek Kašpar, Jakub Tesarčík, Marek Vojtíšek vs Luděk Chyský – Jaromír Ambrus, Marek Dastych, Petr Hlinka, Petr Linek, David Michajlov, Martin Novotný, Michael Vojtěchovský
41., 44. Marek Vojtíšek
57. Marek Kašpar
11., 46. Petr Linek
18., 29., 32., 59. Marek Dastych
54. Petr Hlinka
13. 11. 08 18:15 BECH Reds FC Hulla hulla FC 9. 4:3 (0:1)
Reds se od začátku snažili prokombinovat do vápna soupeře. Jako první však skórovali hráči Hulla Hulla z protiútoku. Reds ale nepolevovali ve své hře a trpělivost, spolu s dobrou obranou nakopávaných míčů, jim nakonec přinesly vítězství. Vojtěch Hněvkovský, Zbyšek Tržil
Reds FC Hulla hulla FC
Michal Havránek – Jakub Kafka, Jan Kubíček, Jan Landa, Tomáš Robb, Josef Zíma vs Petr Marval – Martin Hajný, Lukáš Jasný, František Krejča, Jiří Pustofka, Antonín Seidl, Marek Vojtíšek
33. Jan Kubíček
41. Josef Zíma
47. Tomáš Robb
53. Jakub Kafka
21., 36. Antonín Seidl
54. František Krejča
9. 11. 08 15:00 zzPANK1 Hulla hulla FC Ratajski démoni 8. 0:6 k.
Domácí Hulla Hulla se k utkání nedostavili... Ladislav Daniš, Jiří Feitl
Hulla hulla FC Ratajski démoni
vs Daniel Láska – Ladislav Brázda, František Hnátek, Jakub Jirásek, Milan Novák, Miloš Zapadlo, Petr Ziegner
20. 10. 08 19:30 DEKAN Orange Predators A Hulla hulla FC 7. 2:3 (0:0)
Vyrovnané utkání, které rozhodla branka v závěru. Jiří Duda, Jan Berka
Orange Predators A Hulla hulla FC
Jakub Perník – Jaroslav Bouše, Karel Hromada, Martin Löwe, Michal Němeček, Ondřej Pelák, Roman Šedivý, Jiří Zika, Michal Zika, Vladimír Zika vs Petr Marval – Petr Brtek, Jakub Fajferlík, Martin Hajný, Lukáš Jasný, Jaroslav Kašpar, František Krejča, Jiří Pustofka, Antonín Seidl, Marek Vojtíšek
44., 51. Jiří Zika 40. Jaroslav Kašpar
50. František Krejča
59. Lukáš Jasný
13. 10. 08 19:30 DEKAN Hulla hulla FC Milenium Praha FC 6. 2:2 (1:1)
Velice slušné utkání, v duchu fair play, úrovní někde na spodní části tabulky páté ligy. Hosté si za první poločas vytvořili více šancí, ale po zhoršeném výkonu ve druhém poločase, byla nakonec remíza spravedlivá. Jan Formánek
Hulla hulla FC Milenium Praha FC
Petr Marval – Martin Hajný, Lukáš Jasný, Jaroslav Kašpar, Antonín Seidl, Zdeněk Svěrkoš, Jakub Tesarčík, Marek Vojtíšek vs Roman Zvoníček – Petr Hradecký, Jan Konfršt, Radek Malý, Tomáš Nosek, Václav Pabst, Jonáš Peterka, Petr Vítek
27. Marek Vojtíšek
58. Jaroslav Kašpar
49 Antonín Seidl 28. Jonáš Peterka
56. Petr Vítek
6. 10. 08 18:45 TEMPO Hulla hulla FC Zodyhyd P.N.P. 5. 1:2 (1:0)
Rychlé a běhavé utkání, hrané z obou stran slušně. Hulla měla optickou převahu, ale vítězný gól vstřelil soupeř. Jan Vokurka, Miroslav Matlas
Hulla hulla FC Zodyhyd P.N.P.
Petr Marval – Martin Hajný, Lukáš Jasný, Jaroslav Kašpar, František Krejča, Jiří Pustofka, Antonín Seidl, Zdeněk Svěrkoš, Jakub Tesarčík, Marek Vojtíšek vs Michal Bílý – Tomáš Chýle, Jan Cupl, Jaroslav Dobrev, Zdeněk Kopic, Jan Saitl, Rami Salameh, Petr Vrba
13. František Krejča 46. Rami Salameh
51. Jaroslav Dobrev
29. 9. 08 20:45 BECH Desítníci CH.C. Hulla hulla FC 4. 1:4 (0:0)
Hezké a rychlé utkání. Lepší a rychlejší byli hráči Hulla Hulla, kteří výhru zpečetili v závěru utkání třemi góly. Martin Král, Marek Hála
Desítníci CH.C. Hulla hulla FC
Václav Kameník – Tomáš Kirbl, David Kratochvíl, Jiří Kratochvíl, Vojtěch Nouzák, Martin Richter, Miloslav Sejrek, Martin Uhlíř vs Zdeněk Svěrkoš – Martin Hajný, Jaroslav Kašpar, Jiří Pustofka, Antonín Seidl, Jakub Tesarčík, Marek Vojtíšek
53. Martin Richter 46. Jaroslav Kašpar
52., 58. Jiří Pustofka
56. Zdeněk Svěrkoš
22. 9. 08 17:45 zzPANK3 Hulla hulla FC Čech Mejd 3. 1:6 (1:4)
Rychlejší a důraznější Čech mejd rozhodl o vítězství už v prvním poločase. Ve druhé půli sice polevil, ale výhru bez problémů udržel. Aleš Vytečka, Jakub Plachetka
Hulla hulla FC Čech Mejd
Petr Marval – Martin Hajný, Jaroslav Kašpar, Jiří Pustofka, Antonín Seidl, Zdeněk Svěrkoš, Marek Vojtíšek vs Luděk Bradáč – Václav Král, Jiří Kühnel, Miloslav Mrštík, Pavel Pastorek, Martin Švarc, Ivo Unger, Pavel Zajíček
2. Marek Vojtíšek 2. Václav Král
2., 26., 49. Miloslav Mrštík
30. Jiří Kühnel
37. Pavel Zajíček
46. Pavel Zajíček
15. 9. 08 17:45 zzPANK3 Ujde to 1980 SK Hulla hulla FC 2. 9:2 (4:0)
Jednoznačný zápas, jehož průběh ovlivnil brzký gól z osmé minuty a hlavně tři slepené branky v rozmezí šesti minut, před koncem první půle. Od té chvíle byl na hřišti pouze jeden tým(Ujde to) a hráči Hulla Hulla působili odevzdaným dojmem. Za stavu 5:0 polevil v koncentraci i vítězný tým a tudíž hosté dostali šanci výsledek korigovat. Na pátou ligu padlo neuvěřitelných 11 branek. Vít Polák, Milan Lebeda
Ujde to 1980 SK Hulla hulla FC
Martin Houdek – Pavel Haltuf, Viktor Komar, Jan Malypetr, Jaroslav Sirotek, Marek Uhlárik, Petr Veselý vs Petr Marval – Martin Hajný, Jaroslav Kašpar, František Krejča, Jiří Pustofka, Antonín Seidl, Zdeněk Svěrkoš, Marek Vojtíšek
8., 24., 39., 41., 49. Pavel Haltuf
20., 26., 43. Marek Uhlárik
37. Jan Malypetr
39. OG
53. Jiří Pustofka
1. 9. 08 18:15 zzZARUB Hulla hulla FC Traktor Praha A 1. 4:2 (1:0)
Hulla Hulla byla od začátku lepším týmem, přesto mohl Traktor. V šesté minutě neproměnil penaltu za ruku obránce ve vápně. Skóre nakonec přeci jen otevřela Hulla Hulla, když Svěrkoš propálil brankáře. Traktor se rozjížděl pomaleji, ale ve druhé půli se mu podařilo vyrovnat krásnou přízemní střelou k tyči. Hned po výkopu ale strhli domácí vedení opět na svou stranu. Pak přišel na hřiště hrotový hráč Lukeš a hlavou znovu vyrovnal. V závěru Svěrkoš druhým gólem zajistil vedení a poté co Lukeš neproměnil tutovku, pojistila Hulla Hulla výhru čtvrtým gólem v posledních vteřinách. Vojtěch Engelmann, Branislav Weisz
Hulla hulla FC Traktor Praha A
Petr Marval – Martin Hajný, Jaroslav Kašpar, Jiří Pustofka, Antonín Seidl, Zdeněk Svěrkoš, Jakub Tesarčík, Marek Vojtíšek vs Michal Vrňák – Tomáš Hanuš, Petr Hošek, Ondřej Kapusta, Tomáš Lukeš, Jiří Malaník, Marek Seidel, František Stolař