Rozhodčí se k utkání nevyjádřil... Jaromír Rajský, Jiří Prais
Viktor Komar – Pavel Haltuf, Jan Lokajíček, Jan Malypetr, Jaroslav Sirotek, Marek Uhlárik, Petr Veselý vs Pavel Pastorek – Luděk Bradáč, Václav Král, Jiří Kühnel, Miloslav Mrštík, Martin Švarc, Jiří Vrbický, Pavel Zajíček
40., 59. Jiří Vrbický
55. Martin Švarc
56. Luděk Bradáč
24. 11. 08 17:00 DEKAN Zodyhyd P.N.P. Ujde to 1980 SK 10. 4:7 (2:3)
Skvělé utkání, od začátku až do konce. Plno nádherných akcí a krásných gólů. Zápas rozhodl Haltuf, který třemi góly v rozmezí čtyř minut druhé půle, zlomil odpor domácích. Marcel Toporčák
Zodyhyd P.N.P. Ujde to 1980 SK
Zdeněk Kopic – Michal Bílý, Jan Bursík, Tomáš Chýle, Jan Cupl, Jaroslav Dobrev, Martin Šístek, Petr Vrba vs Martin Houdek – Jiří Daniel, Pavel Haltuf, Viktor Komar, Jan Lokajíček, Jan Malypetr, Petr Moučka, Marek Uhlárik, Petr Veselý
56. Jan Malypetr
17. 11. 08 20:00 P3 Traktor Praha A Ujde to 1980 SK 9. 0:6 (0:1)
Korektně odehrané utkání, ve kterém Traktor postupem času úplně rezignoval.
Traktor Praha A Ujde to 1980 SK
Michal Vrňák – Vojtěch Bulíček, Tomáš Hanuš, Tomáš Kapusta, David Kotora, Tomáš Lukeš, Michal Nytra, František Stolař vs Martin Houdek – Pavel Haltuf, Viktor Komar, Jan Lokajíček, Jan Malypetr, Petr Moučka, Marek Uhlárik, Petr Veselý , Jindřich Vladyka
26., 49., 53. Petr Moučka
32., 57. Pavel Haltuf
60. Jan Malypetr
9. 11. 08 19:30 BECH Ujde to 1980 SK The Best of England 8. 3:0 (2:0)
Klidné utkání. Tomáš Čech
Ujde to 1980 SK The Best of England
Martin Houdek – Jiří Daniel, Pavel Haltuf, Viktor Komar, Jan Lokajíček, Jan Malypetr, Petr Moučka, Marek Uhlárik, Petr Veselý , Jindřich Vladyka vs Miroslav Jung – Milan Bartoš, Miloš Frýba, Petr Hartman, Lukáš Hroník, Martin Salamon, Pavel Staněk
7., 23. Petr Moučka
47. Marek Uhlárik
20. 10. 08 19:30 BECH Tatran Válec Ujde to 1980 SK 7. 3:4 (2:4)
I přes dva rychle inkasované góly, se hráči SK Ujde to nesložili a ještě v prvním dějství kontrovali čtyřmi brankami. Závěrečný tlak Tatranu přinesl pouze kontaktní gól, vyrovnat už se nepodařilo. Michal Krystín, Jiří Pavlík
Tatran Válec Ujde to 1980 SK
Luděk Chyský – Jaromír Ambrus, Jan Batelka, Pavel Brož, Marek Dastych, Petr Hlinka, Petr Linek, Libor Lukšík, David Michajlov, Martin Novotný, Michael Vojtěchovský vs Martin Houdek – Jiří Daniel, Pavel Haltuf, Viktor Komar, Jan Malypetr, Petr Moučka, Marek Uhlárik, Petr Veselý , Jindřich Vladyka
4., 5. Petr Linek
49. Jaromír Ambrus
13. Pavel Haltuf
20., 22. Petr Moučka
29. Jiří Daniel
19. 10. 08 16:15 zzS1 Ujde to 1980 SK Reds FC 6. 0:6 (0:5)
Domácí se sešli pouze se čtyřmi hráči do pole a navíc jim chyběl stálý brankář. David Vojáček, Tomáš Čech
Ujde to 1980 SK Reds FC
Marek Uhlárik – Jiří Daniel, Pavel Haltuf, Jan Lokajíček, Jan Malypetr vs Michal Havránek – Petr Kafka, Jan Kubíček, Marek Kubíček, Tomáš Robb, Tomáš Tlustý, Josef Zíma
12., 20. Tomáš Robb
16. Petr Kafka
24. Marek Kubíček
25. Jan Kubíček
45. Tomáš Tlustý
12. 10. 08 18:15 HRAB2 Ratajski démoni Ujde to 1980 SK 5. 0:5 (0:3)
elmi pěkné utkání, ve kterém Ujde to ovládlo hru a o svém vítězství rozhodlo už na začátku zápasu. Ke krásné podívané přispěli i soupeři, přestože se nedokázali brankově prosadit. Ivan Toužimský
Ratajski démoni Ujde to 1980 SK
Přemysl Hruškovský – Ladislav Brázda, František Hnátek, Jakub Jirásek, Miloš Kratochvíl, Milan Novák, Pavel Pokorný, Miloš Zapadlo vs Martin Houdek – Pavel Haltuf, Viktor Komar, Jan Lokajíček, Jan Malypetr, Jiří Moťka, Petr Moučka, Marek Uhlárik, Petr Veselý
12., 20., 58. Petr Moučka
18. Jan Malypetr
36. Viktor Komar
29. 9. 08 17:00 zzPANK2 Ujde to 1980 SK Orange Predators A 4. 2:2 (2:2)
Slušně hrané utkání, bez osobních trestů. Petr Přibyl, Luděk Chmelík
Ujde to 1980 SK Orange Predators A
Martin Houdek – Jiří Daniel, Pavel Haltuf, Viktor Komar, Jan Lokajíček, Jan Malypetr, Petr Moučka, Jaroslav Sirotek, Marek Uhlárik, Petr Veselý vs Jakub Perník – Karel Hromada, Martin Löwe, Ondřej Pelák, Roman Šedivý, Josef Turek, Jiří Zika, Michal Zika
5. Pavel Haltuf
27. Petr Moučka
15. Roman Šedivý
21. Martin Löwe
22. 9. 08 19:30 DEKAN Milenium Praha FC Ujde to 1980 SK 3. 2:4 (0:3)
Krásné utkání, kde hráč Haltuf dokázal od začátku usměrňovat spoluhráče  i soupeře k čisté hře a byl jednoznačně nejlepším hráčem utkání. Ladislav Jizba, Libor Foldyna
Milenium Praha FC Ujde to 1980 SK
Jan Konfršt – Radek Malý, Tomáš Nosek, Václav Pabst, Jonáš Peterka, Petr Vítek vs Martin Houdek – Pavel Haltuf, Viktor Komar, Jan Malypetr, Petr Moučka, Jaroslav Sirotek, Marek Uhlárik, Petr Veselý
35. Václav Pabst
51. Radek Malý
8., 22., 29., 49. Petr Moučka
56. Marek Uhlárik
15. 9. 08 17:45 zzPANK3 Ujde to 1980 SK Hulla hulla FC 2. 9:2 (4:0)
Jednoznačný zápas, jehož průběh ovlivnil brzký gól z osmé minuty a hlavně tři slepené branky v rozmezí šesti minut, před koncem první půle. Od té chvíle byl na hřišti pouze jeden tým(Ujde to) a hráči Hulla Hulla působili odevzdaným dojmem. Za stavu 5:0 polevil v koncentraci i vítězný tým a tudíž hosté dostali šanci výsledek korigovat. Na pátou ligu padlo neuvěřitelných 11 branek. Vít Polák, Milan Lebeda
Ujde to 1980 SK Hulla hulla FC
Martin Houdek – Pavel Haltuf, Viktor Komar, Jan Malypetr, Jaroslav Sirotek, Marek Uhlárik, Petr Veselý vs Petr Marval – Martin Hajný, Jaroslav Kašpar, František Krejča, Jiří Pustofka, Antonín Seidl, Zdeněk Svěrkoš, Marek Vojtíšek
8., 24., 39., 41., 49. Pavel Haltuf
20., 26., 43. Marek Uhlárik
37. Jan Malypetr
39. OG
53. Jiří Pustofka
1. 9. 08 20:45 BECH Desítníci CH.C. Ujde to 1980 SK 1. 3:5 (0:3)
Krásné utkání slušných fotbalistů, kteří to mají v noze. První poločas patřil mužstvu Ujde to a do "šaten" šlo s tříbrankovým náskokem. Po změně stran zabrali Desítníci a podařilo se jim snížit na rozdíl jediné branky. Pak se hra vyrovnala, Ujde to znovu odskočilo a nakonec zaslouženě zvítězilo. Desítníci v závěru korigovali skóre z penalty za ruku. Karel Kopecký, Dalibor Tomek
Desítníci CH.C. Ujde to 1980 SK
Ladislav Běhounek – Tomáš Kirbl, Jaromír Koubík, David Kratochvíl, Jiří Kratochvíl, Vojtěch Nouzák, Martin Richter, Martin Uhlíř vs Martin Houdek – Jiří Daniel, Viktor Komar, Jan Lokajíček, Jan Malypetr, Jiří Moťka, Marek Uhlárik, Petr Veselý , Jindřich Vladyka