Po 22.9.08 19:00 zzNEBU President FC Arabská   (HL3A)
Út 30.9.08 17:00 zzPANK2 Strahovská 10 B River lejt B   (HL7C)
Čt 9.10.08 18:00 HRAB2 Křídla Ďáblic Penco FC   (HL4A)
Čt 9.10.08 19:15 HRAB2 Demínka A Real TIDE XXL   (HL5D)
Čt 23.10.08 17:00 zzNOVOB Repeťáci Praha 5 plus 1 statečných   (HL8E)
Čt 23.10.08 18:15 zzNOVOB Domácí potřeby A Dodo´s kings   (HL4A)

9. 12. 08 18:15 BECH Slamník I.USP Lachtánci 1.WC 11. 1:1 (0:1)
V prvním poločase vyrovnaný zápas s minimem gólových šancí. Po změně stran Lachtánci nedali asi pět vyložených šancí a Slamník v závěru vyrovnal. Miroslav Pospíšil
Slamník I.USP Lachtánci 1.WC
Martin Kostříž – Václav Bartůšek, Martin Chalupa, Jan Dolejš, Martin Felix, Zbyněk Mleziva, Libor Pícka, Daniel Tereba, Michael Tereba vs Ivo Tyburec – Miroslav Český, Martin Chaloupka, Radek Janouš, Pavel Kučera, Bohumil Mauer, Roman Sýkora, Jan Tyburec, Jarmil Vavřina, Tomáš Vavřina, Tomáš Voříšek
59. Libor Pícka 7. Jarmil Vavřina
25. 11. 08 17:00 BECH Lachtánci 1.WC K.K.K. 10. 1:0 (1:0)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil... Miroslav Smolka, Lubomír Brychta
Lachtánci 1.WC K.K.K.
Ivo Tyburec – Miroslav Český, Martin Chaloupka, František Hladík, Radek Janouš, Roman Sýkora, Tomáš Vavřina, Tomáš Voříšek vs Emil Krása – Petr Brabec, Peter Čanda, Libor Jelen, Oldřich Kopecký, Jan Koška, Milan Melišík, Dejan Milinkovič, Petr Sedláček, Miroslav Slanina, Michal Šmíd
5. Roman Sýkora
11. 11. 08 17:00 BECH Pašáci Lachtánci 1.WC 9. 6:1 (1:1)
Zatímco Pašáci nastoupili se čtyřmi hráči v poli, Lachtánci měli naopak přeplněnou lavičku. Zpočátku se zdálo, že Lachtánci svou početní převahu přetaví v poklidu ve vítězství, zvláště když se ujali vedení. Jakoby jim však první branka paradoxně uškodila. Pašákům přišel další hráč do pole a obraz hry se změnil. Hosté útočili do plných a domácí vyráželi do nebezpečných brejků, které s přehledem proměňovali. Jiří Caithaml, David Bohuslav
Pašáci Lachtánci 1.WC
Tomáš Kůtek – Petr Geisler, Milan Miga, Jakub Mudra, Radek Novotný, Petr Viliš vs Ivo Tyburec – Miroslav Český, Martin Chaloupka, František Hladík, Radek Janouš, Pavel Kučera, Bohumil Mauer, Vítězslav Píša, Ladislav Štěpán, Roman Sýkora, Jan Tyburec, Tomáš Voříšek
24., 40. Petr Geisler
39., 48. Jakub Mudra
42. Milan Miga
50. Radek Novotný
14. OG
4. 11. 08 17:00 BECH Lachtánci 1.WC Palouk SK 8. 2:2 (1:2)
Vyrovnané utkání, do kterého lépe vstoupili Lachtánci. Palouk vyrovnal hru i skóre a do poločasu stačil otočit vývoj. Lachtánky ke konci hodně podržel brankář a minutu před koncem se dočkali vyrovnání. Petr Šmejkal, Tomáš Fleischmann
Lachtánci 1.WC Palouk SK
Ivo Tyburec – Miroslav Český, Martin Chaloupka, František Hladík, Radek Janouš, Pavel Kučera, Jarmil Vavřina, Tomáš Vavřina, Tomáš Voříšek vs Ondřej Balek – Pavel Brejška, Václav Černohorský, Marek Charouzek, Milan Dávid, Ivan Kosour, Jiří Malý, Milan Valenta, Pavel Volf
1., 59. Martin Chaloupka 16., 24. Milan Dávid 56. Marek Charouzek
21. 10. 08 17:00 BECH Italia Lachtánci 1.WC 7. 2:8 (2:4)
Zápis nedodán, zjištěny pouze základní údaje. Časy branek pouze orientační, neznáme ani poločasový výsledek, takže pokud to nesedí, pište na 5B.liga@rbpress.cz
Italia Lachtánci 1.WC
Roman Kučera – Martin Franěk, Róbert Mláka, Otomar Ryvol, Zdeněk Ryvol, Petr Svatoň vs Ivo Tyburec – Miroslav Český, František Hladík, Radek Janouš, Roman Sýkora, Jarmil Vavřina, Tomáš Vavřina, Tomáš Voříšek
55. Ivo Tyburec
14. 10. 08 17:00 BECH Lachtánci 1.WC Felix club 6. 0:5 (0:2)
Rozhodčí se k utkání nedostavil, odpískali jsme si to sami.
Lachtánci 1.WC Felix club
Ivo Tyburec – Miroslav Český, František Hladík, Radek Janouš, Roman Sýkora, Jarmil Vavřina, Tomáš Vavřina, Tomáš Voříšek vs Jaroslav Veselý – Jaroslav Hněvkovský, Viktor Hošek, Jan Kárník, Marek Lisý, Radek Troják, Pavel Žirko
24., 26. Jan Kárník
42., 53. Radek Troják
49. Pavel Žirko
7. 10. 08 17:00 BECH Bublifuck Lachtánci 1.WC 5. 2:3 (1:2)
Lachtánci dokázali výrazně vyšší váhový průměr nahradit chytrostí a dobrou poziční hrou. Velmi dobře si vedlo bratrské duo Vavřinů, které také rozhodlo vyrovnaný zápas. Tři minuty před koncem Jarmil výborně rozerhrál rohový kop, míč se od brankáře odrazil k Tomášovi a ten krásnou dělovkou pod břevno zajistil dva body pro Lachtánky. Filip Čabrádek
Bublifuck Lachtánci 1.WC
Michal Černý – Vladimír Černý, Jan Herget, Petr Lukavský, Tomáš Majdl, Petr Socha, Martin Zíka vs Ivo Tyburec – Miroslav Český, František Hladík, Radek Janouš, Roman Sýkora, Jarmil Vavřina, Tomáš Vavřina, Tomáš Voříšek
2., 49. Petr Socha 4., 58. Tomáš Vavřina
6. Roman Sýkora
58. František Hladík
23. 9. 08 17:00 BECH Lachtánci 1.WC Litrpůl FC 4. 6:0 (3:3)
Velmi hezké utkání bez faulů, pro sebe nakonec rozhodli Lachtánci. Jiří Růžička
Lachtánci 1.WC Litrpůl FC
Ivo Tyburec – Miroslav Český, Martin Chaloupka, Radek Janouš, Jarmil Vavřina, Tomáš Vavřina, Tomáš Voříšek vs Petr Lukeš – Jiří Filip, Václav Helmich, Petr Kovařík, Josef Kysela, David Mansfeld
4., 23. Tomáš Voříšek
17., 36. Radek Janouš
32. Tomáš Vavřina
47. Martin Chaloupka
10., 27., 48. Václav Helmich
14. David Mansfeld
16. 9. 08 17:00 BECH Lachtánci 1.WC Kareto-Reco 3. 2:9 (1:4)
Osud Lachtánků se zečal naplňovat od samotného úvodu, kdy prvních 14 minut hráli pouze se čtyřmi hráči v poli. Tento úsek hry prohráli 0:2, poločas pak 1:4 a ve zbytku utkání šlo jen o to, jakým rozdílem zápas skončí. Výše výhry Kareta je naprosto zasloužená, kromě devíti branek ještě šestkrát nastřelili brankovou konstrukci. Filip Čabrádek
Lachtánci 1.WC Kareto-Reco
Ivo Tyburec – Miroslav Český, Martin Chaloupka, Radek Janouš, Pavel Kučera, Vítězslav Píša, Jarmil Vavřina, Tomáš Voříšek vs Tomáš Rejman – Pavel Chvojka, Roman Čížek, Jiří Fichtner, Martin Pouch, Jindřich Volf, Tomáš Vyhnal