Po 29.9.08 17:00 zzZARUB Ackerman AC Borek hodinářství 1.FC   (HL2A)
Po 13.10.08 18:45 STOD Deko Hertha ZMZ   (HL2B)
Po 13.10.08 20:00 STOD Berlínští lvi Borek hodinářství 1.FC   (HL2A)
Út 28.10.08 20:15 P1 Berlínští lvi Gambrinus VH   (HL2A)
Po 10.11.08 19:00 zzNEBU President FC Banana Chiquíta   (HL3A)

1. 12. 08 20:45 BECH Křídla Ďáblic Domácí potřeby A 11. 5:2 (2:1)
Hosté nedokázali udržet vysoké tempo hry, z úvodu zápasu. Druhý poločas byl jasně v režii Křídel Ďáblic. Petr Harzer, Jaroslav Matějka
Křídla Ďáblic Domácí potřeby A
Jaroslav Svoboda – Pavel Jakoubek, Jiří Lupoměch, Tomáš Mrázek, Jan Schroth, Petr Vališ, Tomáš Voldán vs Zdeněk Vlach – Stanislav Kohoutek, Michal Louda, Jan Roule, Vlastimil Schwarz, Josef Srba, Václav Srba, Luboš Urban, Lukáš Urban
11., 36. Jiří Lupoměch
19. Tomáš Voldán
38., 47. Petr Vališ
16. Vlastimil Schwarz
50. Václav Srba
35. Jan Roule
27. 11. 08 19:30 ARIT Domácí potřeby A Fugas CF A 10. 6:3 (1:2)
Prvních deset minut odehrál Fugas se čtyřmi hráči v poli, ale přesto v poločase vedl. Zápas byl dlouho vyrovnaný, ale v závěrečné dvacetiminutovce se Fugas dopustil několika hrubých chyb v obraně, které Domácí potřeby celkem úspěšně trestaly. Miloš Maršíček, Ondřej Lacina
Domácí potřeby A Fugas CF A
Zdeněk Vlach – Stanislav Kohoutek, Jan Roule, Josef Srba, Václav Srba, Luboš Urban, Petr Vaněk vs Tomáš Peterka – Jiří Bialek, David Brošta, Radek Fál, Lukáš Knoško, Karel Mikeš, Michal Pivoňka, Josef Toma
39. Radek Fál
6. 11. 08 18:15 zzNOVOB Domácí potřeby A Ekonom WT 8. 4:8 (1:3)
Jasná převaha Ekonomu, jak herně, tak i výsledkově. Jiří Kirschner
Domácí potřeby A Ekonom WT
Zdeněk Vlach – Stanislav Kohoutek, Michal Louda, Vlastimil Schwarz, Josef Srba, Václav Srba, Luboš Urban, Lukáš Urban, Petr Vaněk vs David Brych – Pavel Čálek, Zdeněk Fiala, David Horák, Dušan Kříž, Martin Malý, Ján Opiela, Zdeněk Rom, Ondřej Vacek
43. David Horák
23. 10. 08 18:15 zzNOVOB Domácí potřeby A Dodo´s kings 7. 7:6 (3:1)
Nádherný zápas! Po rychlé brance Kings pokračovala jejich převaha ještě asi čtvrt hodiny. Poté však vzali vývoj do svých rukou borci z Domácích potřeb a vypadalo to, že je hotovo. Mocný finiš hostů však duel ještě parádně zdramatizoval. Krásná podívaná, díky! Miroslav Český, Jarmil Vavřina
Domácí potřeby A Dodo´s kings
Zdeněk Vlach – Stanislav Kohoutek, Michal Louda, Vlastimil Schwarz, Josef Srba, Václav Srba, Luboš Urban, Petr Vaněk vs Michal Kobliha – Vladimír Brunclík, Tomáš Herold, Radek Mičker, Václav Paroubek, David Pos, Zbyněk Šmerda, Miroslav Tichý, Marek Walch, Michal Žamboch
47. Václav Paroubek
15. 10. 08 18:15 HANSP Kbelské vosy A Domácí potřeby A 6. 2:2 (0:2)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil... Jindřich Volf, Jan Novotný
Kbelské vosy A Domácí potřeby A
Jakub Patera – Michael Blahut, Martin Dolejš, Tomáš Máchal, Jakub Mára, Michal Mejsnar, Radek Petráň, Marek Riant, Patrik Romančák vs Zdeněk Vlach – Stanislav Kohoutek, Michal Louda, Jan Roule, Vlastimil Schwarz, Josef Srba, Luboš Urban, Lukáš Urban, Petr Vaněk
40., 53. Michal Mejsnar 3. Luboš Urban
13. Vlastimil Schwarz
9. 10. 08 18:15 zzNOVOB Domácí potřeby A Bába FC 5. 5:4 (2:3)
Pohledný první poločas, okořeněný 5 brankami a hrou nahoru-dolů. Ve druhé půli byl vyloučen brankář Báby a to zápas ovlivnilo. Domácí potřeby zápas otočili a jednobrankové vedení udrželi až do konce. Spousty dalších akcí ovšem nevyužili. Eduard Unger, Jiří Štěpán
Domácí potřeby A Bába FC
Zdeněk Vlach – Stanislav Kohoutek, Michal Louda, Vlastimil Schwarz, Josef Srba, Václav Srba, Luboš Urban, Lukáš Urban vs Ivo Cenek – Martin Brož, Radek Chaloupka, Václav First, Aleš Foldyna, Tomáš Mertha, Vojtěch Říha, Erik Schröfel
11., 37., 41. Václav Srba
23., 49. Michal Louda
15., 38. Martin Brož
17. Aleš Foldyna
29. Radek Chaloupka
39. Ivo Cenek
1. 10. 08 19:30 DEKAN A.G.Č.V. Domácí potřeby A 4. 7:7 (3:3)
Vyrovnané utkání s mnoha šancemi na obou stranách. Petr Vítek, Petr Šlechta
A.G.Č.V. Domácí potřeby A
František Opolský – Daniel Donoval, Miloš Klouček, Daniel Krynický, Aleš Pokorný, Ladislav Polák, Tomáš Voříšek vs Zdeněk Vlach – Stanislav Kohoutek, Michal Louda, Jan Roule, Vlastimil Schwarz, Josef Srba, Václav Srba, Luboš Urban, Petr Vaněk
14., 15., 39. Tomáš Voříšek
20. Miloš Klouček
32., 59. Daniel Krynický
36. Ladislav Polák
17., 23., 24., 38., 45., 57. Václav Srba
22. 9. 08 19:00 P3 Domácí potřeby A Vyzunk FM 3. 2:4 (2:2)
Oboustranně útočný fotbal s mírnou převahou Vyzunku. Pavel Chuděj, Miloslav Adámek
Domácí potřeby A Vyzunk FM
Zdeněk Vlach – Stanislav Kohoutek, Jan Roule, Vlastimil Schwarz, Josef Srba, Václav Srba, Luboš Urban, Lukáš Urban, Petr Vaněk vs Martin Strnad – Matěj Kolář, Otakar Krejsa, Tomáš Krejsa, Michal Matejka, Tomáš Soukup, Miroslav Stříbrný, Jiří Šubrt
3. Petr Vaněk
17. Vlastimil Schwarz
5., 45. Otakar Krejsa
29. Tomáš Soukup
51. Matěj Kolář
15. 9. 08 17:45 zzHAGIB England United FC Domácí potřeby A 9. 6:4 (3:1)
Domácí potřeby neproměňovaly své šance (4 břevna), zatímco England dal gól prakticky ze všeho co kopl na bránu. Martin Koranda
England United FC Domácí potřeby A
Michal Nemček – Michal Čečrdle, Libor Goga, František Humpál, Michal Lampír, Jan Malý, Karel Michl, Radek Zápotocký vs Zdeněk Vlach – Stanislav Kohoutek, Vlastimil Schwarz, Josef Srba, Václav Srba, Luboš Urban, Petr Vaněk
13., 32., 35., 55. Jan Malý
14. Karel Michl
17. Radek Zápotocký
25., 56. Václav Srba
44. Vlastimil Schwarz
58. Luboš Urban
8. 9. 08 20:00 STOD Ruzyně 1995 AC Domácí potřeby A 2. 1:0 (1:0)
V rychlém tempu hrané utkání, s šancemi na obou stranách rozhodla "šťastná" 60 minuta. Václav Jozífek, Aleš Musil
Ruzyně 1995 AC Domácí potřeby A
Martin Mika – Josef Datko, Jiří Havel, Mykhaylo Khovanets, Pavel Malý, Tomáš Sedmík, Libor Stočes, Petr Vraštil vs Zdeněk Vlach – Stanislav Kohoutek, Jan Roule, Vlastimil Schwarz, Josef Srba, Václav Srba, Luboš Urban, Lukáš Urban, Petr Vaněk
6. Jiří Havel
4. 9. 08 18:15 zzNOVOB Domácí potřeby A Penco FC 1. 2:1 (1:0)
Utkání odpovídající úrovni čtvrté ligy. Dobrý fotbal ve kterém vyhrálo šťastnější mužstvo. Jiří Sušický, Jan Krtil
Domácí potřeby A Penco FC
Zdeněk Vlach – Stanislav Kohoutek, Oldřich Louda, Jan Roule, Vlastimil Schwarz, Josef Srba, Václav Srba, Luboš Urban, Lukáš Urban, Petr Vaněk vs Stanislav Ježek – Patrik Baláž, Michal Doubrava, Zdeněk Pošíval, David Prachař, Jan Riegl, Jaroslav Šebek, Michal Voith