Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
So 6.12.08 | 10:00 | P2 | Tučňáci ALT 1.AK | 11. | 2:9 |
So 6.12.08 | 10:00 | zzNOVOB | Sloni na Pobřeží A Beruška Prosek | 11. | 0:2 |
So 6.12.08 | 10:00 | ZAK | Ross Crock Diesel 1.FC | 11. | 4:0 |
So 6.12.08 | 10:00 | BECH | Pivní balet Hoptajch team | 11. | 1:3 |
So 6.12.08 | 10:00 | TEMPO | Manny FC Ivánkovy děti | 11. | 0:6 |
So 6.12.08 | 10:00 | zzTKSPA | Jabadabadoo Prosek Újezd Calcio | 11. | 1:4 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ivánkovy děti | 11 | 7 | 3 | 1 | 24:15 | 17 |
2. | ALT 1.AK | 11 | 7 | 2 | 2 | 46:22 | 16 |
3. | Sloni na Pobřeží A | 11 | 7 | 1 | 3 | 47:12 | 15 |
4. | Beruška Prosek | 11 | 7 | 2 | 2 | 31:22 | 15 |
5. | Hoptajch team | 11 | 6 | 2 | 3 | 37:22 | 14 |
6. | Újezd Calcio | 11 | 5 | 4 | 2 | 27:18 | 14 |
7. | Pivní balet | 11 | 6 | 0 | 5 | 37:21 | 12 |
8. | Jabadabadoo Prosek | 11 | 4 | 1 | 6 | 27:32 | 9 |
9. | Ross Crock | 11 | 3 | 3 | 5 | 18:26 | 9 |
10. | Tučňáci | 11 | 2 | 0 | 9 | 19:44 | 4 |
11. | Manny FC | 11 | 1 | 0 | 10 | 18:67 | 2 |
12. | Diesel 1.FC | 11 | 2 | 0 | 9 | 21:51 | -6 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Ne 7.9.08 | 13:45, 15:00 | BECH | Hoptajch team |
Ne 7.9.08 | 16:15, 17:30, 18:45 | TEMPO | Diesel 1.FC |
St 17.9.08 | 17:00, 18:15 | BECH | Hoptajch team |
Ne 21.9.08 | 10:00, 11:15 | zzJUNI1 | Beruška Prosek |
So 27.9.08 | 08:45, 10:00 | BECH | Hoptajch team |
Ne 28.9.08 | 11:15, 12:30 | TEMPO | Manny FC |
St 1.10.08 | 17:00 | zzHAGI2 | Tučňáci |
Ne 12.10.08 | 08:45, 10:00 | TEMPO | Manny FC |
Ne 12.10.08 | 11:15, 12:30, 13:45 | TEMPO | ALT 1.AK |
Ne 12.10.08 | 16:15, 17:30 | P2 | Tučňáci |
Ne 12.10.08 | 17:30, 18:45 | TEMPO | Sloni na Pobřeží A |
Ne 12.10.08 | 17:30, 18:45 | ZAK | Ross Crock |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Lukáš Pánka | Pivní balet | 13 |
2. | Jan Nádvorník | Power Rangers | 12 |
3. | Adam Trska | Power Rangers | 12 |
4. | Martin Pešek | Guatemalské ještěrky | 10 |
5. | Oldřich Štecha | ALT 1.AK | 10 |
6. | Marek Růžička | Cerveza 18.FC | 10 |
7. | Michal Čejka | ALT 1.AK | 9 |
8. | Radek Krupa | Ivánkovy děti | 9 |
9. | Miroslav Šusta | Hoptajch team | 8 |
10. | Radek Benda | Kapr tým 86 B | 8 |
11. | Pavel Hradílek | Jabadabadoo Prosek | 8 |
12. | Filip Hereš | Úderka Žižkov junioři | 8 |
13. | David Riedl | Pivní balet | 7 |
14. | Miroslav Bílek | ALT 1.AK | 7 |
15. | Michal Klimeš | Paraguay | 7 |
16. | Matyáš Tittelbach | Power Rangers | 7 |
17. | Ivan Soukup | Erectico TBC | 6 |
18. | Jaroslav Plachý | Ross Crock | 6 |
19. | Radek Pecka | Jabadabadoo Prosek | 6 |
20. | Piotr Golebiewski | Hoptajch team | 6 |