Ne 5.4.09 13:45, 15:00, 16:15 BECH Hoptajch team
Ne 5.4.09 16:15, 17:30 zzZARUB 1.FC Košíře
Čt 16.4.09 17:00, 18:15 zzANG Senioři Praha A
St 22.4.09 17:00, 18:15 KBELY Morová rána 1.FC
Ne 26.4.09 12:30, 13:45 KBELY Kapr tým 86 B
Ne 3.5.09 13:45, 15:00, 16:15 BECH Sen Černý Most II PG
St 6.5.09 17:00, 18:15 BECH Hoptajch team
Ne 10.5.09 11:15, 12:30 ZAK Ross Crock
Další pískání Kompletní rozpis pískání

20. 6. 09 11:15 KBELY Sen Černý Most II PG 1.FC Košíře 11. 1:2 (0:1)
Napínavý zápas, ve kterém šlo hostům o postup. První půle byla jednoznačně v jejich režii, gól střelili v 15.minutě. Domácí vyrovnali po chybě hostujícího gólmana a Košíře znervózněly. Nakonec se štěstí přiklonilo na stranu hostí, kteří tak mohou slavit postup. Jan Velíšek, Vít Havel
Sen Černý Most II PG 1.FC Košíře
František Turek – Karel Brzek, František Hamouz, František Hamouz, Lukáš Hamouz, Tomáš Kafka, Miroslav Vachta vs Lukáš Obrusník – David Bareš, Martin Bláha, Jiří Dohnal, Petr Dvořák, Josef Hampl, Lukáš Kozák, Josef Mecel, Jiří Müller, Michal Šimánek, Petr Sládek, Alexander Tolstikov, Jan Zedníček
38. Lukáš Hamouz 15. Petr Sládek
54. Petr Dvořák
20. 6. 09 11:15 ZAK Ross Crock Gladiators Beroun 11. 1:4 (0:2)
S postupem času začali hosté hrát svoji hru, přihrávat si a dávat góly. Pak už to byla jednoznačná záležitost, která mohla skončit i vyšším rozdílem. Krásný fotbal bez incidentů. Luis Alberto Benitez Vargas, Julio César Parra Colmán
Ross Crock Gladiators Beroun
Tomáš Přibyl – Jaroslav Gaudek, Jan Harák, Ladislav Hašlar, Michal Jašpr, Petr Liška, Jaroslav Plachý, Adam Podroužek, Jan Sočava vs Vojtěch Marcín – Milan Březina, Oldřich Ježek, Samuel Kuchař, Otmar Ondra, Jiří Patera, Martin Schenk, David Tregler, Tomáš Vyskočil
52. OG 21 Jaroslav Gaudek 14. Martin Schenk
22., 34. David Tregler
55. Samuel Kuchař
24. Samuel Kuchař
40. Vojtěch Marcín
20. 6. 09 11:15 DEKAN Partizan Praha GoGo 1.NC 11. 7:4 (3:2)
Parádní zápas, s nábojem, technikou, nasazením, rychlostí, zkrátka se vším co patří k pěknému fotbalu.
Partizan Praha GoGo 1.NC
Tomáš Žaloudek – Vladimír Dubský, Martin Filip, Miroslav Ilušák, Pavel Kopřivík, Adam Kůrka, Milan Rada, Dušan Škrabánek vs Martin Nebesář – Jindřich Bárta, Michal Drga, Pavel Kolář, Daniel Kopic, Martin Moudřík, Richard Novotný, Petr Orlowski, Aleš Zmeškal
36. Jindřich Bárta
20. 6. 09 11:15 BECH Mystique Dynamo CF Hoptajch team 11. 1:2 (1:1)
Mystique neměli nikoho na střídání a tato skutečnost zžejmě rozhodla, protože vítěznou branku vstřelil Hoptajch až v závěrečných minutách. Jan Krejčí, Pavel Jirka
Mystique Dynamo CF Hoptajch team
Adam Hild – Jiří Burian, Jan Lenz, Jakub Mandelíček, Daniel Nový, Ladislav Nový vs Václav Kopecký – Miroslav Ackermann, Petr Fridrich, Piotr Golebiewski, Michal Hrubý, Miroslav Janeček, Michal Sommer, Martin Vacka
15. Jiří Burian 5. Miroslav Janeček
53. Petr Fridrich
20. 6. 09 11:15 TEMPO Morová rána 1.FC Prague United 11. 5:1 (2:0)
Průměrné utkání, ve kterém byli mírně lepší a hlavně přesnější hráči domácího týmu a po zásluze zasadili hostům pět "morových ran". Martin Pokorný, Jaroslav Burda
Morová rána 1.FC Prague United
Petr Volek – Martin Čermák, Ondřej Gros, Josef Kužílek, Ivan Monev, Tomáš Růžek, Jiří Šmejkal, Pavel Trefný, David Volf vs Martin Steiner – Tomáš Hájek, Martin Hašek, Jaroslav Hudec, Roman Jireš, Jan Makal, Radim Tichý, Petr Uchytil
7., 52. David Volf
9. Ondřej Gros
33. Martin Čermák
59. Tomáš Růžek
43. Jan Makal
20. 6. 09 11:15 P2 Kapr tým 86 B Senioři Praha A 11. 7:2 (3:2)
Ze začátku vyrovnané utkání posléze ovládl tým Kaprů, který v pohodě dovedl zápas do vítězsného konce. Pěkná kombinační hra od obou týmů. Marek Fišer, Pavel Zvěřina
Kapr tým 86 B Senioři Praha A
Tomáš Plevka – Martin Budín, Martin Hyža, Martin Janoušek, Matouš Kohout, Petr Mikolanda, Anis Ouri, Jakub Pavlík, Milan Švarc vs Karel Koschin – Lukáš Holubec, Roman Kňap, Jan Legát, Jiří Musílek, Milan Plánička, Břetislav Svoboda