Ne 5.10.08 11:15 DEKAN Monočlánek FC Konvikt klub   (HL7H)

13. 12. 08 10:00 DEKAN New Jersey Devils B Tycho de Brahe FC B 11. 6:3 (5:1)
Rozhodčí se nedostavil, po dohodě zápas odpísakli zástupci obou týmů.
Luboš Horníček – Ondřej Hálkov, Pavel Hulička, Ladislav Korn, Petr Kučera, Jan Lukeš, Jakub Menc, Jiří Pelich, Václav Perlík vs Bohumil Karafiát – František Hulínský, Petr Morávek, Radovan Tater, Antonín Tichý, David Tománek, Martin Vais
14. Jakub Menc
9. Martin Vais
48., 51. František Hulínský
29. 11. 08 10:00 DEKAN Tycho de Brahe FC B Sen Černý Most II PG 10. 4:1 (3:1)
Černý Most měl od začátku územní převahu a dobře kombinoval, ale zklamal v koncovce. Mnohem efektivnější byli hráči Tycha kteří těžili z brejků a trestali chyby soupeře. Martin Semerád, Jan Štorch
Tycho de Brahe FC B Sen Černý Most II PG
František Hulínský – Radovan Tater, Antonín Tichý, Pavel Tolman, David Tománek, Martin Vais vs Rudolf Bobek – Vlastimil Datko, František Hamouz, Lukáš Hamouz, Lukáš Hudrment, Tomáš Kebísek, Zdeněk Kolář, Jakub Koudelka, František Turek, Ivan Vilímek, Petr Zeman
11., 25. Radovan Tater
29. Martin Vais
43. František Hulínský
22. František Hamouz
22. 11. 08 10:00 DEKAN Mystique Dynamo CF Tycho de Brahe FC B 9. 5:2 (2:0)
Vyrovnaný zápas, s lepší koncovkou v podání Mystique. Michal Náděje
Mystique Dynamo CF Tycho de Brahe FC B
Adam Hild – Martin Burda, Jakub Burian, Jan Lenz, Jakub Mandelíček, Ladislav Nový vs Pavel Tolman – Petr Morávek, Radovan Tater, Antonín Tichý, David Tománek, Martin Vais
11., 15. Jan Lenz
33., 46., 55. Jakub Burian
40., 45. Radovan Tater
8. 11. 08 08:45 DEKAN Tycho de Brahe FC B Prague United 8. 0:7 (0:4)
Rozhodčí se nedostavil. Po dohodě zápas odpískala dvojice Karafiát - Tichý z týmu Tycho de Brahe.
Férové utkání, ve kterém bylo mužstvo Prague Utd. po celou dobu lepším týmem. Tycho hrozilo pouze zvoněním na tyče, ale to bylo vše.
Tycho de Brahe FC B Prague United
Pavel Tolman – Jiří Bidovský, Bohumil Karafiát, Petr Morávek, Jan Šlíwa, Antonín Tichý, David Tománek, Martin Vais vs Jan Kraus – Martin Hašek, Jaroslav Hudec, Jan Jaroš, Roman Jireš, Jan Makal, Michal Papež, Petr Uchytil
1., 16. Jan Jaroš
8., 13., 52. Michal Papež
56. Martin Hašek
57. Petr Uchytil
1. 11. 08 10:00 DEKAN Lynx Tycho de Brahe FC B 7. 3:3 (2:2)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil... Pavel Svoboda, Aleš Kosina
Lynx Tycho de Brahe FC B
Jiří Chloupek – Pavel Benetka, Petr Benetka, Marco Christov, Ladislav Daniš, Jiří Feitl, Josef Kovář, Zdeněk Kovář, Jiří Prais, Jaromír Rajský, Petr Šíma vs Bohumil Karafiát – Jiří Bidovský, František Hulínský, Petr Morávek, Radovan Tater, Antonín Tichý, David Tománek, Martin Vais
8. Jiří Prais
25., 50. Jiří Feitl
19 Jaromír Rajský 9. František Hulínský
15., 45. Martin Vais
18. 10. 08 10:00 DEKAN Tycho de Brahe FC B Petrovice A 6. 3:3 (2:1)
Technické utkání, ve kterém měli mírnou převahu hráči Tycha, ale místo gólů razítkovali tyče a břevna. O výhru se ale připravili vlastní nekoncentrovaností, když během dvou minut v závěru dvakrát inkasovali. Jiří Humhal, Jaroslav Burda
Tycho de Brahe FC B Petrovice A
Radovan Tater – Jiří Bidovský, František Hulínský, Bohumil Karafiát, Petr Morávek, Antonín Tichý, David Tománek, Martin Vais vs David Vojáček – Vladimír Čech, Dominik Jánoš, Miloš Kabát, Milan Karvai, Filip Kejzlar, Haithem Mutwalli, Radek Stránský
1., 8. František Hulínský
33. Martin Vais
6., 53. Milan Karvai
51. Dominik Jánoš
11. 10. 08 08:45 DEKAN Kapr tým 86 B Tycho de Brahe FC B 5. 2:1 (1:1)
Matěj Čimbura, Jan Ramba
Kapr tým 86 B Tycho de Brahe FC B
Tomáš Plevka – Martin Budín, David Cink, Tomáš Geršl, Martin Hyža, Tomáš Mihal, Robert Oršulík, Milan Švarc, Petr Vaněk vs Pavel Tolman – Jiří Bidovský, František Hulínský, Bohumil Karafiát, Jan Šlíwa, Antonín Tichý, David Tománek
13., 40. Martin Budín 5. Jan Šlíwa
4. 10. 08 10:00 DEKAN Blizzard ZM Tycho de Brahe FC B 3. 3:3 (0:2)
Tycho mělo dobrý vstup do zápasu a zásluhou branek Hulínskéo a Vaise, vedlo v poločase 2:0. Nejlepší hráč Blizzardu Michňa však na úvod druhé půle snížil. Ve 44.minutě si Tycho šlo pro dva body brankou Morávka. Jenže za tři minuty opět Michňa snížil na rozdíl jediného gólu. Když už se zdálo, že body jsou "pod pokličkou", přišla pěkná kombinační akce domácích a vyrovnání z kopačky Antoše.
Blizzard ZM Tycho de Brahe FC B
Zdeněk Hirsch – Vít Antoš, Milan Haramule, Zdeněk Holakovský, Jozef Holiač, Miroslav Michňa, Jiří Vítek vs Pavel Tolman – František Hulínský, Bohumil Karafiát, Petr Morávek, Radovan Tater, Antonín Tichý, David Tománek, Karel Vais, Martin Vais
36., 47. Miroslav Michňa
58. Vít Antoš
8. František Hulínský
19. Martin Vais
44. Petr Morávek
27. 9. 08 08:45 zzZARUB Tycho de Brahe FC B Partizan Praha 4. 3:1 (2:0)
Rozhodčí se nedostavil, zápas odpískal zástupce týmu Tycho de Brahe B.
Zápas s převahou Tycha.
Tycho de Brahe FC B Partizan Praha
Pavel Tolman – František Hulínský, Bohumil Karafiát, Petr Morávek, Jan Šlíwa, Radovan Tater, David Tománek, Martin Vais vs Vladimír Dubský – Petr Dirbák, Pavel Fintora, Miroslav Ilušák, Pavel Kopřivík, Pavel Kořánek, Jakub Kuneš, Dušan Škrabánek
3. Jan Šlíwa
27. Martin Vais
59. František Hulínský
55. Miroslav Ilušák
13. 9. 08 08:45 DEKAN Tycho de Brahe FC B Pajzovna FC 2. 4:5 (1:3)
V utkání plném hezkých střel se strhujícím závěrem, vyhrálo šťastnější mužstvo. Dalibor Beneš, Aleš Josefus
Tycho de Brahe FC B Pajzovna FC
Radovan Tater – František Hulínský, Petr Morávek, Antonín Tichý, David Tománek, Karel Vais, Martin Vais, Pavel Živný vs Martin BlažekJan Jirec, Martin Kamarýt, Lukáš Kloubek, Filip Konětopský, Petr Růžička, David Světlík, Tomáš Vodsloň
19., 57., 59. František Hulínský
35. Petr Morávek
1., 16., 27. Jan Jirec
56. Tomáš Vodsloň
59. Filip Konětopský
6. 9. 08 10:00 DEKAN Emperators Tycho de Brahe FC B 1. 3:2 (2:2)
Velmi vyrovnané utkání, hrané ve vysokém tempu. Více štěstí měli Emperators. Martin Semerád, Jan Jirásek
Emperators Tycho de Brahe FC B
Lukáš Mrňavý – Martin Čechovič, Tomáš Chvapil, Michal Kalina, Rostislav Řepík, Pavel Vrtiška vs Marek Grůša – Jiří Bidovský, František Hulínský, Petr Morávek, Antonín Tichý, David Tománek, Karel Vais, Martin Vais, Pavel Živný